Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Otvorio sam ovo sranje od ovog pateticnog imbecila Andjusa za sirotinju, i misljenja sam da treba izvrsiti lov na cigansko grobarske vestice, naci da li neko od ovih debila sto mu pisu u komentarima "bravo gospodine panticu", pise ovde i banovati po kratkom postupku.
Epohalna je sramota da ova kreatura ima bilo kakve veze sa bilo cim zvanicnim vezanim za FKP.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
Kakva zamena teza od strane Zeljka Pantica...

Po njemu najvrci problem je sto nismo igrali sa dva napadaca protiv Radnika...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Pantic Z. je samo jos jedna karika u cirkus/ciganizaciji fk Partizana. Konacno imamo il' cigane ili ciganski mentalitet u svim sferama kluba. Ne toliko vezano za ovo obracanje i nove vetrove iz "vesnika", vec uopsteno.
Uprava - sa db vucelom, *ebacem plavusa sa rts/a, svrsenim profesorom rimskog bunara i mladim veprom...
Sportski direktor - u fazama viska belog praha i njegovim misevima, kretenima i sl.
Trener - od krava koje se ritnu pa prosipaju mleko, do indijanaca sa peruskama. Izmedju nocno picence sa doktoreom iz kolektora i sveukupno opustajucih oko 50bodova iza komsinice. Ali, idemo i po njih, opusteno...
Igracki kadar - stvarno se ne secam kada smo imali ovoliko igraca koji vole da padnu kao "nemci" u partizanskim filmovima. Mrtva trka izmedju naseg deteta s jedne strane i deteta iz sume sa druge. Svaki put transfer blama kad ih vidim da se valjaju..a cak nisu ni jedini u postavi.
Nasa deca -raznorazni Babovici, Scepovici, Lole, Zivkovici, uz otpad tipa bosancic, radonjic i slicni. Toliko daleko od idela, od utopijskog Partizana!
Tribina juzna - nekada ponos kluba, neraskidivi deo, sada steciste db stetocina, krimi dzimi fazona i onih koji za Partizan "navijaju vec pet godina".

Bar da smo u Tarantinovom filmu, znao bih kako bi svi ovi zavrsili, ovako..samo ostaje nada u bolje( grobarske) dane.

nusknvP
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.243
Reaction score
2.824
Uopšte ne kapiraš neke stvari. Možemo mi i titulu da izgubimo, a svi navedeni da ostanu na svojim "radnim mestima". Ne veruješ mi... seti se prošle godine! Izgubili smo titulu, izgubili na derbiju, bili dvadeset i plus bodova iza ciganke… i ko je podneo ostavku ili neko nekoga šutnuo! Ah da, prezimili smo u Jevropi i s tim obrisali sva ona prethodna sranja.

Jebo im pas mater loposko-SNSovsku!

SVI SU ONI NA ISTOM ZADATKU...

Ne znam je li ko postavljao, ali je Iliev valjda posle utakmice protiv Trakaia rekao da je sramota sto nismo uzeli titulu prosle godine i da ce, ako to bude slucaj i ove, on podnijeti ostavku.

Evo, nasao sam http://mondo.rs/a1120429/Sport/Fudbal/Ivica-Iliev-Partizan.html

Potom je dao neku vrstu obećanja.

"Treba da podvučemo crtu na kraju, pa da vidimo da li treba da se ide ili ostaje. Tu pre svega mislim na sebe. Kada se jedne godine ne osvoji titula to može da se podnese, ali dve bez titule... Ja kao bivši igrač ovog luba, njegovo dete, znam šta to znači. Ako se ne osvoji titula prevashodnu odgovornost treba da snosim ja".
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pa logicno da ode Iliev ako nema titule onda nema u Partizanu nista zanimljivo na ljeto... mrs bre!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.320
Reaction score
3.976
Локација
Kobasicarija "Venac".
kako obicno igramo, ono juce je jos i bilo dobro. stvorili smo dosta sansi i pored cinjenice da nam je vezni red u totalnom kurcu. pantic neprepoznatljiv, zdjelar nikakav, a kosovic nedefinisan. jankovic odigrao pristojno. brine realizacija, naravno, ali tu uvek mogu da protumacim kao los dan. iako je juce bio slab, mislim da ce rikardo biti dobar ove sezone. ozegovicu zelim transfer i da se vise ne gledamo.
kakva odvratna ciganska njuska trener dinama! i ekipa mu je ono bas udruzenje drvoseca pcinjskog okruga. mrs!
 

wsc1989

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2018
Порука
16
Reaction score
53
Локација
Република Српска
Да се не лажемо много смо више очекивали од Здјелара. Наравно, треба сачекати и наставак сезоне, не доносити преурањене оцјене, али ово што је до сада одиграо овог љета не даје неки превелики оптимизам.

Сејдуба дјелује знатно боље у односу на први дио прошле сезоне, а опет далеко од онога што се најављивало и очекивало.
Румун поприлично коректно до сада одрадио посао. Чекам неке јаче европске утакмице да видим да ли смо напокон добили десног бека ког чекамо дуго.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zdjelar je bio planiran da bude parnjak Evertonu i mislim da bi to funkcionisalo odlicno jer je on igrac koji je mnogo bolji igrac prema naprijed od Jevtovica. Medjutim ode Evi i on dobi ulogu da stize na sve strane i krpi tudje greske sto on ne moze da radi jer nikad i nije bio takav igrac. Sport. direktor i trener nisu u stanju da vide ono sto svi vide p umjesto startnog zadnjeg veznog dovode igraca kojem je glavni kvalitet sto je grobar.
 

wsc1989

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2018
Порука
16
Reaction score
53
Локација
Република Српска
Тачно тако. Да има уз себе једног који ће гристи 90 минута, трчати на кољено и не штедјети главу, његов потенцијал би далеко конкретнији био по нашу средину и генерално игру. Велика је штета што једног таквог играча попут Евија, класичну радилицу, подређену тиму, нисмо у стању довести.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nas je sa Evertonom usralo, takvog ne znam kad ćemo opet dovesti.
I ja sam sve više razočaran Zdjelarom, a branio sam ga ovde. Takođe sam smatrao da bi bio odličan kao parnjak nekom pit bulu, ali sada i u to sumnjam. Prosto ne vidim kako on može da pomogne.
Isto, opasno nam fali jedno levo krilo, i da ostane npr. Janković desno ili dovedemo nekog sličnog kvaliteta.
To znači da nam nedostaje dva do tri igrača...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.843
Локација
Humska ulica
Kod nas uvijek cirkus ... oooo matero ...
Samo sad imam osjecaj da se Pantic debelo iznervirao :D Mozda je i neka verga bila u klubu :D

Pre ce Pantic da odleti iz kluba i prostorija nego ovaj nemac pojma iz Stitara. Kvota 1.15 da su mu na danasnjoj sednici povecali platu za 20 % zbog uspesnog sakacenja voljenog nam kluba.E zivote... :banghead:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
kako obicno igramo, ono juce je jos i bilo dobro. stvorili smo dosta sansi i pored cinjenice da nam je vezni red u totalnom kurcu. pantic neprepoznatljiv, zdjelar nikakav, a kosovic nedefinisan. jankovic odigrao pristojno. brine realizacija, naravno, ali tu uvek mogu da protumacim kao los dan. iako je juce bio slab, mislim da ce rikardo biti dobar ove sezone. ozegovicu zelim transfer i da se vise ne gledamo.
kakva odvratna ciganska njuska trener dinama! i ekipa mu je ono bas udruzenje drvoseca pcinjskog okruga. mrs!
Нисам заједљив али ме интересује мало детаљније шта то значи Јанковић одиграо пристојно?
Тачније речено у чему је то био нешто бољи од Пантића, Косовића, Здјелара?
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Koliko je samo Zdjelar izgledao ubjedljivije od zimus pa do kraja sezone nego sad. Ja sam mislio i te greske koje je pravio da ce prevazici i da je to najvecim dijelom jer mu fale utakmice, kad ono, decko nakon priprema gori nego sto je iko mogao zamisliti. Tako lako ispada, uvijek kasni i juri za protivnikom, a spor je nevjerovatno. Najgore od svega, redovno se breca i kurci saigracima za iskljucivo njegove greske. Pljuvao sam Jevtu ali kako sad stvari stoje, Jevtovic je za njega igrac. Sve su prilike da
ce nam Lola biti pojacanje i mozda cak pozitivno uticati na Sasu, naravno ukoliko mu ne budu prioritet splavovi i kamenjarke. Ako budu, najebali su nam i klinci i Sasa i komplet tim, svi sem Djukica naravno, on nema dje dublje da se kanali
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Nacin na koji zeljko pantic vredja navijace svog kluba u “Partizanovom vesniku” je odvratan! Ovo se granici sa nacinom na koji vucic vredja narod, ali je pantic cak i gori.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Zašto uopšte gledate to glasilo od smeća koje nam sedi u upravi? Jako sam solidaran sa svime što je on prošao i prolazi privatno, porodično, ali vezano za naš klub sve što radi i priča jeste zabrinjavajuće, vređa zdrav razum. Ja TV Partizan uglavnom gledam kada je promocija nekog pojačanja.

Ne kažem da je sve loše što on izgovori ali uglavnom iritira to što stalno pronalazi načine da svi budu krivci osim uprave.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Bilo bi lepo da Lola trči više i brže od Zdjelara, ali vrlo sam skeptičan da je to moguće - Zdjelar je mlađi, igra u kontinuitetu kod nas, došao nam je iz jednog Olimpijakosa, Lola stariji, a i dok je bio mlađi nije se odlikovao nekom brzinom, plus koliko mi se čini nije ni igrao non-stop tamo odakle dolazi, pa onda da li je uopšte prošao neke pripreme letos...jednostavno nema logike da je sad toliko ,,uznapredovao,, da bude neki trkač i brzanjac (što i pre mnogo godina nije bio)...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zdjelar da ima sve nebi igrao u Partizanu, treba prvo to shvatiti, drugo on nikad nije bio klasican zadnji vezni tipa razbijac. Bojim se da se od njega trazi previse, ne treba zaboravit da mu je parnjak na sredini Danilo Pantic koji ide prvenstveno naprijed gdje on ostaje cesto sam. Ako ne procita gdje ce lopta, tesko da moze stici protivnika
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Vezni red nam je tako ,,sklopljen,, da svaki igrač prosto ,,urušava,, napor svog saigrača, recimo u defanzivi, ali isto tako i ne uspeva da da nešto korisno nekom svom saigraču, recimo u ofanzivi...

Prosto rečeno u oba pravca pravimo probleme sebi ponekad više negoli protivniku...

Niko tu nije dovoljno defanzivan tip igrača pa da sve možemo na utakmici da pozatvaramo i da jedan drugog potpomognemo na pravi način, ali niko tu nije ni dovoljno opasan ofanzivac pa da može da ozbiljnije pripreti rivalu, uz to, sa ta ,,oba pravca,, po kojima naši ,,jurcaju,, i tamo i ovamo oni gube snagu pa ne stižu ni nazad ni napred ono što treba, nazad ih pretrčavaju i beže im, a napred nikako da pošalju loptu tamo gde treba i kako treba...

Hoću da kažem na primer jedan Leonardo je mogao i da ne stigne nešto da ,,zatvori,, kad se zna da će to već da ispravi neki Everton, ali i neki Everton možda i nije morao svaki put da stigne u završnicu, kada će to već da ,,završi,, taj neki Leonardo...
A sad nit nekog Evertona pozadi, nit nekog Leonarda napred, a kamoli nekog ko može da bude ta 2 u 1!
A polomiše se ovi naši jadni celu utakmicu da budu i napred i nazad...al šta vredi?
Uđe deka Ilić i pokaže im svima kako lopta lagano može da se probaci iza leđa odbrane...ali Sale ne može da stiže i nazad, treba neko da trči i za njega...ali takvog nema...a kad Sale nije na terenu, onda nema ni tog ,,mislioca,, napred...
I, šta ćemo onda...?
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Svaki ozbiljan tim mora da ima zastupljene sve faze igre, utrenirane principe. Ne mozemo da kazemo da necemo da igramo brzi napad, hocemo samo posed, necemo prekid, necemo da igramo zonu. Moramo da znamo kako se ponasamo u svakom trenutku utakmice, u odnosu na dogadjaje na terenu. Partizan uglavnom ima loptu, ali postoji i tih 5 minuta kada mora da se brani, sto znaci da mora da zna i da se odbrani.

Ovo je bilo vidjenje fudbala Marka Nikolica, dok je bio kod nas.

==============================================

Vidjenje fudbala trenutnog sefa struke Partizana:

"Mi smo Partizan, idemo po protivnika, znaci posed, znaci pas".

Sta god to znacilo u njegovoj glavi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top