Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
To breeeeeeeeee!!! Jebite im mater cigansku/sns-ovsku!!!! Ajmo:partizan-fan::pfc::pfc::pfc::partizan-fan:
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Neću više da spamujem temu, ali kako volim kad ovakve ciganske njuške spustimo na zemlju!

Inače, danas kad sam se vraćao iz sela video sam njive pogodnije za fudbal od ovog terena.

Teraj dalje!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sudiji jebem svu familiju ti generacije unazad, toliko je iznerviran nasom pobjedom da nije produzio ni minut.
Svaka utakmica ce biti ovakva, tuku nas jer dozvolimo. Da smo mi poveli imali bi mjesta da damo jos 4 komada, dovodimo se u nemogucu situaciju.
Nikolic dao gol i to dobar nadam se da ce mu to biti motiv za buducnost. Od Ivanovica nema leba.
Ivice jebo' te onaj na kartingu a ti njega, jos veceras. Milion i 600 hiljada plus plata.

Neka mi neko kaze zasto je Ricardo izveden protiv turaka ako ga je smio na ovu njivu uvesti da igra? Ricardo je mogao Besiktasu da metne jos jedan.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima, prije svega Batici (ma kakvom batici, BRATINI). Saučešće našoj ciganskoj upravi i SNS Srbiji.
Drago mi je što smo dobili na ovako teškom gostovanju, što smo se vratili iz jebenog minusa onako iscrpljeni poslije turaka i po ovako lošem vremenu.
Draže mi je što smo im jebali mater, po onoj staroj "TREBA IM JEBATI MATER"!
Rikardo klasa, djeluje da lijepo sarađuje sa Nikolićem. Pantić polako dolazi sebi. Ćelavi vrijedi ko svi ostali defanzivci zajedno.
Loša reakcija odbrane pri njihovom izvođenju penala. Ono se ne bi smjelo dešavati klubu kao što je FKP.
Gavrić je, vjerujem, ovom utakmicom kupio sebi mjesto kod ciganke.
Međutim, ono što mi je totalno izvuklo živac je gurbet sa pištaljkom.
Je l' neko treba da pogine mater ti jebem da bi sudio normalno i nepristrasno?!
Vjerovatno bi se suđenje u ligi malo normalizovalo kad bi sudijama ostavljali konjske glave u krevet ko u "Kumu" (da ne pominjem nešto radikalnije).

Celavi u kitu te ljubim za onaj muski start!

No homo!

Uh, sreća pa se izvadi sa tim na kraju :D

Neka mi neko kaze zasto je Ricardo izveden protiv turaka ako ga je smio na ovu njivu uvesti da igra? Ricardo je mogao Besiktasu da metne jos jedan.

Možda zato što je Čobi (Bog da mu dušu prosti) na zalasku karijere bio fizički spremniji od ovih naših :)
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.772
Reaction score
19.405
Локација
Nickname
Slatka pobeda nema šta.
Poluvreme i svlačionica kod pravog trenera čine svoje.
Spartakov tandem je načeo sve ovo ;)

PARTIZAN MELJE!
 
Последња измена:

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Važna je pobjeda. Bravo Bato i momci. Šćekić je prejak za ovaj sport, a i previse drečav.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top