Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.888
Локација
Žrnov

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Znači Suma nije sišao s uma. Drago mi je zbog momka, ako ne bude povređen, ako ga ne bude boleo kurac, ako bude dobio šansu, ako bude igrao na svojoj poziciji, ako trener bude verovao u njega, ako ga lepo prihvate navijači, ako mu ne naprave doček kao u FKP koji mu je nabio pritisak, ako ga saigrači ne izbojkotuju, ako ga mediji ne budu razvlačili, ako Radulović ne bude prenosio utakmice Makabija, osećam da će da pokida.

Eto ga nazan u junu ako pobrojano ne bude ispostovano.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Mocart sport piše da smo na dlanu imali Fatosa Bećiraja.
Malomnici su čekali zadnji dan da dovedu slobodnog igrača iako su znali da Ožegović ide!
Beciraj je otišao u kurčevu Netanju.
Njihova nesposobnost prelazi sve granice.
 

ZBR PFK

Početnik
Учлањен(а)
06.08.2018
Порука
173
Reaction score
146
Локација
Beograd
I to je ligitimno.
Mene samo jedna stvar tu zanima - da li mi njemu naplaćujemo to što koristi ime "Partizan"? Ako hoćeš da ti u imenu firme stoji, recimo, Beograd, moraš da dobiješ neku saglasnost čini mi se, a svakako moraš neku dodatnu taksu da platiš.
Apsolutno legitimno. I mene zanima isto to,ko je njemu dao dozvolu da se tako oglašava da proziva,pljuje ljude da on nekom objašnjava kako treba i sta treba
Sramotno je da se ona kreatura predstavlja kao bilo kakav dio kluba. Velika sramota.
Druze on priča sa Antićem na stadionu FK Partizana na TV Partizan u dres kingsa! Što nije Perez došao da nas poseti kada je bio Beogradu? Veliki prijatelj................... pakao
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.552
Локација
Beograd
Suma sišao s uma? Moj čovek. :D
A ja se baš pitam pa što mi je toliko simpatičan pa da ga stalno ,,zastupam,, ovde na Forumu... :D

A to da Partizan i Teleoptik igraju utakmicu u subotu (kako najavljuju neki mediji)...videćemo...odnosno nećemo videti jer je zabranjeno javnosti da vidi... :icon-rolleyes:

A na sasvim relevantnim sajtovima i dalje piše kako Teleoptik ima svoju regularnu prvenstvenu utakmicu u subotu...
...pa da li on to ima dva tima za dve utakmice, ili imaju snage da odigraju dve utakmice u istom danu, ilii mediji možda lažu, ili...da li bih ja rado prebacio pola igrača Partizana u Teleoptik (na malo duže), ako im je već do utakmica sa Teleoptikom... :icon-rolleyes:

https://www.prvaliga.rs/vesti/894-najava-meceva-6-kola-prve-lige-srbije

srbijasport.net/tak/3856

 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@zive, Vlad je u pravu da nam je izmakao a ti si takodje apsolutno u pravu da bi to za klub bio jos jedan problem. Vjerovatno bi nas ciganski mediji prozivali a ne bi me cudilo da se i tzv. Grobari okrenu i zvizde nasem igracu. Nije ovo vise SFRJ nego neka lazna evropska demokratija sa rasisitickom tendencijom pogotovo u sportu.
 

Superbrko1

Početnik
Учлањен(а)
31.05.2018
Порука
12
Reaction score
7
Локација
Usa
Meni je muka
bukvalno fizicka reakcija
kad neko pljuje Nenada Bjekovica iz kluba.
Bjekovic je jedan od simbola kluba na kom su odrastale generacija
i to ko ga pljuje,
debeli gmaz,
ko je on i sta on ima sa Partizanom
treba da ustane ostav MIRNO kad pomene njegovo ime
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini
Po meni Siptar ili Hrvat u timu skoro pa obavezno ako ima kvalitet i zeli da dodje, neka mladje generacije vide da je to normalno i da fudbal kao sport nema veze sa smrdljivom politikom.A ne da odrastaju slusajuci i gledajuci ovaj mulj i talog po Srbiji koji im truje mozgove fasisoidnim idejama.
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Nemojmo rasipati ljudski kredibilitet koji smo dobili ispraćajući brata Fadilja, što je bio jedan od retkih ponosnih trenutaka partizanštine prethodnih godina.
Pa da li možete da zamislite poželjnijeg cepača ciganske mreže od čoveka koji se zove Fatos Bećiraj? Vrisak duše ciganske čuo bi se do neba. Osobno bih za svaki rođendan mogao da tražim da het-trik na derbiju zabije igrač imenovan po modelu Džemala Mustedanagića (ekscentričan stajling, loša frizura, crno-beli dres sa brojem devet, u Rupi jedanput pogađa nogom i dvaput glavom, raspamećeni daidža u selu Čmanjke, opština Tutin, časti svih 18 domaćinstava svojom legendarnom ovčetinom, pesma se čuje do Čukote).
Za početak može i jedan gol Armina Đerleka.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.552
Локација
Beograd
@zive, Vlad je u pravu da nam je izmakao a ti si takodje apsolutno u pravu da bi to za klub bio jos jedan problem. Vjerovatno bi nas ciganski mediji prozivali a ne bi me cudilo da se i tzv. Grobari okrenu i zvizde nasem igracu. Nije ovo vise SFRJ nego neka lazna evropska demokratija sa rasisitickom tendencijom pogotovo u sportu.
Šiptar (Albanac), Hrvat, Eskim, Marsovac je problem nekome ko je šovinista.
Meni nije.
A ako bi nas ,,ciganski,, mediji prozivali zbog jednog Albanca u timu, uuu, super, utoliko pre bih doveo ne jednog nego dva Šiptara i po mogućstvu još dva (ili 4) Hrvata (ne može više stranaca ili ,,stranaca,, da igra na utakmici u domaćem prvenstvu, ali - ergo: Šiptari-Albanci koji bi eventualno došli sa Kosova i nisu stranci jerbo valjda Kosovo još uvek (a dokle ćemo ne znamo) smatramo delom naše države...
Ili ga više ne smatramo? Da možda pitamo ,,ciganske,, medije da nam objasne?
Da li bi Grobari zviždali našem Hrvatu, Albancu? Ne znam.
Ja ne bih.
Svako ima svoju čast i svoj obraz pa nek izabere šta misli da treba da radi ili ne radi.
Nije ovo više SFRJ, ali baš zbog sadašnje lažne evropske demokratije sa rasističkom tendencijom, nikad ne bih pljunuo na tu SFRJ - između ostalog i zato jer je pokušavala da to što je neko druge vere, nacije, rase ne bude problem...
Ali da se vratim na temu: iako sam rekao da bih u inat ,,ciganskim,, medijima radio sve suprotno od onog što oni potenciraju (pa i dovodio ,,nepoželjne,, nacije u naš Klub), naravno da je što se PARTIZANA tiče jedino bitno kakav je ko FUDBALER, a ne koje je nacije, vere, boje!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.552
Локација
Beograd
Pa i sad je već cirkus...
Optužio je on nas i za dve leve kopačke, pa...
Dakle, ima li neki slobodan fudbaler Albanac, ali da zna i da igra kako treba, pa makar nosio dve leve kopačke i zabrinuo Vučića...
Partizan iznad svega!
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top