Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Tuljo odlična analiza na slici.
Nadam se da će časni ljudi, građevinci, mašinci, matematičari lako napraviti analizu snimaka sa svog stanovišta znanja i predočiti ovu krađu kroz centimetre uz eliminaciju svake dileme šta se desilo...

Što se utakmice tiče, rašrafrljeni su, Bata idealno rasporedio srednji red i odbranu, zatvorio krstičića uz nepregidno kidisanje naših preskupi tim državne sponzoruše je pokazao sve svoje slabosti.
Iznenađujuće broj Grobara koji su sa verom došli na stadion, tri grupe navijanja često su preklapale i eliminisale jedne druge. Kako bi grmelo da je jedinstva...
Mare odigrao za medalju.
Stojke svako poštovanje.
Gan mrkela se otkrio kao džajka u Radmilovcu.
Samo hrabro.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.491
Reaction score
2.291
Vratice im se to siguran sam ne moze svaki put da se provlace i sa logisticku pomoc od svih strana oni nas ne mogu casno pobediti. Neka glume ludilo da su evropski tim sto su goli qurac jednog lepog dana sve te njihove snove pucice ko balon. Taj isti Djokic ne mogu jos da prezalim jebo nas je za cistu pobedu protiv Vojvodine u kup utakmice 2014 god. kada je dosudio penal a nije ga bio u 88 min. Nama objektivno nam fali jos jedan igrac za napad, dobar vezni da poveze redove I jedan odbrambeni igrac. Ako je za utehu mi smo mnogo bolje i ofanzivnije odigrali kvalifikacije za Evropu nego oni iako su igrali samo na papiru sa jacim protivnicima. Ja rasumem frustracije kod nas evo od ujutro sam kao da sam juce bio silovan ali ja se nadam da je pravda spora ali I dostizna. Ako ova uprava nema nameru da se povuce onda neka se bori za klub kako su se borili nasi momci juce. Jos jednom kapu im skidam za jucerasnju igru neka tako nastave.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Sve i da jeste regularan gol, govno čokotsko sudijsko nije moglo onako nedvosmisleno da presudi, bez da pregleda snimak iz nekoliko uglova.

Ali dobro, vidljiv je napredak u sudijskoj organizaciji. Pre samo godinu dana sudije nisu videle kad lopta izađe u gol aut, a sad mogu sa razdaljine od 15 metara da procene da li lopta u vazduhu, prečnikom prelazi gol liniju.

Kakav napredak, džiznem mu oko skolovo!

Samo napredno!

Sportski pozdrav Gejlijama Sever koji čitaju ovaj forum. Pozdravite mame vaše 8========D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.257
Reaction score
2.884

Gdje je snimak ove kamere sto je u desnom, pa ne bas uglu, ali tu negdje, gdje je ovaj sa brojem 46 ili 48, 1:26 minut?
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.369
Naši junaci časte pomoćnu lopinu.

Ma, taj Djokic je ciganski govnar, clan SNS sekte, koji je kao takav dobio posao kao komunalni policajac u Uzicu. Ja bih ga pitao zasto tako nije gresio u Ligi Sampiona, gde je deo Mazicevog tima ?


A ono govno Mitar Drkela je poseban Vucicev smrad, nepismeni debil koji je jedno vreme bio sef gradskog sekretarijata za sport. Govno jedno rahiticno !!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.926
Reaction score
8.284
Ljudi samo nemojmo da nasedamk da se gube dani oko toga da li je lopta prosla ili ne. Mislim da niko sem VAR tehnologije to ne moze da kaze sa 100% sigurnoscu.

Ono sto je problem, je lakoca donosenja ovakve odluke u smislu da je glavni rekao igraj dalje tj na tvoju reakciju resavas derbi.

E to je prijatelji moji problem, gde ce se sad razni strucnjaci javiti za jedno ili drugo a on je u sekundi bio toliko siguran da bi rekao da je gol.

Sve to govori da je ovo sve, samo ne slucajno
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ovo precizna slika je vjerovatno radjena u autocadu ili nekom slicnom programu. To je precizan program namjenjen za pojektovanje i modelovanje bilo cega.

Juce sam bio u nevjerici sta su uradili, danas gorim doslovno. Samo cekam da mi se obrati neki cigojner na poslu ali sute svi. Cak nije dosla nijedna poruka na drustvenim mrezama. Sve im je jasno i zato sute picketine
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.024
Reaction score
3.254
Локација
GG 1978
Ponosan na Batu i igrače.
Kakva borba za klub , za sveti dres, za grb :respect:respect

Fascinantno je šta ovaj odvratni državni crveni klub radi iz godine u godinu , evo već decenijama.
Posle sramnog gola u režiji Majo-Srki Obradović kada je lopta za 40cm napustila teren mislio sam da ne mogu više od toga da ih mrzim..

Svojski se trude da svake godine tu lestvicu mržnje podižu..
Ja sam još na 85 derbiju 1989 posle sudije Šipke mislio da ih mrzim najviše na svetu ali tu lestvicu pomeraju.

Džaba im titule i pehari , ceo život će biti samo musavi Perhani .

Podrška Stojketu , dokazao da je čovek a ne broj !!!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.139
Reaction score
26.657
Локација
ante portas
Цео буџет републике Звезди иде сад,
Даје Вучић силне паре никог не пита,
Рекетирају се фирме све се отима,
Само курви вољеној да да,

Сливају се само паре,
Рупа је без дна,
Капљу на све стране милиони еура,
Порез више не постоји нико не пита,
Све без стида и без образааааа,

Дугови су обрисани ,
И не постоје,
Кредити су отписани више нема их,
Ал се зато нови дају више него пре,
Само маса нек весели сееее ,

То је мало што се даје није довољно,
Зато плаћа он судије кад потребно,
Картони и пенали само падају,
На прво место Звезду гурајуууу....
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.099
Reaction score
8.489
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.257
Reaction score
2.884
I sto je najveci problem, opet nisu trazili izuzece da nam ovaj nikad vise ne sudi. Iako i zasto bi kad to vec nisu za Obradovica...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.099
Reaction score
8.489
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
I sto je najveci problem, opet nisu trazili izuzece da nam ovaj nikad vise ne sudi. Iako i zasto bi kad to vec nisu za Obradovica...

I to, kao i da se zadnjih nekoliko derbija ocigledno debelo navlaci za cigane. Takodje, i da od starta ovog prvenstva imamo ocajno sudjenje, gde se ocigledno namerno prave previdi prilikom bitnih odluka koje resavaju utakmice, poput penala!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top