Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Da mi imamo ljude sa moralnim dignitetom u klubu, mi bi istupili koliko odmah iz lige.

Ovo je otvorena krađa, kome nije bilo jasno do sada, valjda mu je sada već postalo jasno.
Govnar nas otvoreno krade, vidio je dobro da je penal, namjermo nije htio svirati. Dakle, nije bio u dilemi.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
U drugom poluvremenu ce se igrati mozda 20-25 minuta. Ostalo ce se lezati, nisam optimista ako ne damo gol u prvih 10 minuta.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Penal nije sviran, dva ofsajda nepostojeca svirana! Sve vam bre jebem cigansko. Ne znam ni sto se nerviram, kad znam da je ovo ciganska super liga! Jos malo pa necu imati citavu stvar u kuci.
 

Прилози

  • 1538330162130976627520.jpg
    1538330162130976627520.jpg
    2,2 MB · Прегледа: 74

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Unapred vec znam komentare cigana I Tvorze.Tipa , trazili ste Mazica evo vam ga.U drugom poluvremenu da proradi inat i sloga Grobarska!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Video je penal,zastao i rekao u sebi "ma boli me qrac kad vas kradu svi krascu vas i ja".
Mazic ispao slepac tezak ,nisam ocekivao od njega iskreno ovako jadan performans,i nije za bolje od arapske lige...
Mirkovic u poluvremenu samo neka im vrti ovaj snimak da im proradi inat i da zgaze ovaj ciganski isprdak od kluba
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Kaznite me. Samo da kažem nešto. Ako ne istupimo iz ove lakrdijaške cirkuske lige onda nas treba jebati stalno do kraja. Ko nam jebe mater.

Bolje suđenje bi imali u HNL ili albanskoj ligi nego u Srbiji. Ovo je skandalozno! Često se zapitam zašto uopšte i pratim Super ligu. Pa ne može da prođe nedelja a da ja nemam stres i to od suđenja! Kada igramo loše pa izgubimo, nemamo sreće... to mi je u redu. Nije mi u redu da gubimo zbog odluka ljudi koji trebaju da dele PRAVDU!
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Mislim da placamo cenu forsiranja malog Markovica za prodaju. Onakav gol da primimo?
Drugo, sta radi levi Miletic? Zar hoce do dva zuta u jednom poluvremenu?
Sad ce da kazu da smo kompenzovani za penal i teraj dalje.
Sudenje sta da se kaze.. Ne preostaje nam nista nego da ih rastavimo da im ni sveti Petar ne moze pomoci. Reset na poluvremenu i ciste glave da budemo bolji pa da bedno sudenje ucini samo da budem ponosniji na momke.
Sad sam primetio da se Miletic bukvalno sklonio kod centarsuta stojanovica za gol radnickog. Pa dokle bre vise covece...:puke:
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top