Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Ovo danas je raspad sistema, ako smo uopste i imali bilo kakav sistem.... Nismo lose krenuli, ali posle gola sve je palo u vodu. Odbrana katastrofa, Miletic sa kosom i mali Pavlovic pogubljeni nacisto, srednji red bez kreacije, jednom recju katastrofa.

Sto se tice novog trenera, manite se vise tih "legendi", koji su našli da se uče poslu u Partizanu. Tom maloumnom "strategijom" smo i došli do ovoga stanja.

Tražiti iskusnog trenera motivatora, pitati Radomira Antića, Dragoslava Stepanovića, Ljubišu Stamenkovića, itd....

"Legende kluba" nek se uče poslu u manjim klubovima i tako izbore posao u Partizanu....
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Lazetic je 2 godine igrao za cigane...sta je bre ovo u sta su pretvorili Partizan!?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.750
Локација
Beograd
Zajić je promašio šansu za betoniranje rupe...i boli taj promašaj...još i danas...

A današnji poraz...tja...
Ni prvi ni poslednji...
Ali kad imaš dobru ekipu, jbg, desi se poraz pa možeš i da guraš dalje, ali kad nemaš...e onda se neuspesi nižu...pa kad se tu nadoveže i klupsko rasulo u svakom pogledu...zajebana situacija, nema šta...
Poslednje što nam treba je neka velika kritika igrača, treba nama ,,rez,, u igračkom kadru, i neko ko će taj ,,rez,, da izvede...i neko ko će sve to da plati... :icon-rolleyes:
A to što je Miletić sa kosom izbacio loptu u aut dok je ona džukela ležala tamo i pravila se da mu je nešto...i neka je!
Igrač Partizana ima da bude gospodin, a ne džukela, jebeš i to što bismo iz tog napada možda dali gol, a i ko zna da li bismo...ako ga ne dadosmo u svim drugim situacijama, pa ne moramo ni tad, jebeš i taj jedan gol, i jebeš i taj jedan poraz, razlika između gospodina i džukele je mnogo bitnija!
Zajebana je situacija i pravi iskreni dobronamerni navijači Partizana sad treba da na svaki način podržavaju ovaj klub koga kriza itekako drma...


 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.750
Локација
Beograd
E kad bi to tako (lako) bilo kao što ti misliš...

Vreme je da napadač i krilo prvo sutra u dresu Teleoptika od 15h pa nadalje pokažu šta i koliko mogu protiv Inđije...pa kad tamo dokažu i pokažu da mogu Teleoptik da vade sa dna druge lige, tek onda (jednog dana) ide zadatak da Partizan vode ka vrhu prve lige...
A ako neko misli da je na dnu druge lige isti kvalitet kao i na vrhu prve, ja bih rekao da se vara...
Ali, možda ja grešim, evo, sutra neradni dan a ni Zemun nije na kraj sveta, i pomenuta utakmica u tom terminu da može i da se dođe do tamo i da se posle vrati kući...
Da, lepo je znati šta je Partizan, ali ko hoće da igra u njemu, mora i da izdrži duele rivala i da sačuva loptu, i doda kako treba, i - daje golove...
Nije baš svako Aca Mitrović...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.750
Локација
Beograd
Lazetić i Lazetić su braća i Lazetić je igrao za Zvezdu, a Lazetić za Partizan...ali i za Zvezdu, ako i mlađe kategorije uzmemo u obzir... :icon-rolleyes: ...tako bar kaže Vikipedija...a ja lično pamtim kako sam ih u seniorskoj konkurenciji viđao kako svaki u svoje vreme igraju - jedan za Zvezdu a drugi za Partizan...
Potraži na Vikipediji pod ,,Nikola Lazetić,, i ,,Žarko Lazetić,,...
Kad je ovaj naš dao gol u derbiju posvetio ga je bebi...ali čak nešto mislim da je u pitanju bila beba njegovog brata Zvezdaša?
Ko se to bolje seća nek kaže kako je bilo...ako se neko seća...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Šta je sad kriv Lazetić?
Trebalo je u jednoj utakmici da pokaže šta zna i preporodi tim? Sa decom od 17 i 19 godina, Miletićem LB, Tošićem rekonvalescentom večitim, itd...

Igrači mesecima ne primaju plate, koliko-toliko je Bata držao atmosferu, ali je nemoguće nešto uraditi na taj način...

Izbacuju nam igrače iz stanova, Draman nakon toga otišao kući.

Nema šta da se priča o treneru dok ne odu govna iz uprave, i Murinja bi upropastili.

Baš sam izgubio volju... Jedino hrabri što nešto mora da se menja, svi su svesni da je jačanje tima i ulazak u LE jedini spas za klub, pa je neminovno da se pokrenu neke stvari.
Na koji način, ne znam, pošto nemamo za kiflu, ali jedini logičan sled događaja je da ova garnitura u upravi ode...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top