Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Prije 3 sedmice sam bio u prilici da popricam sa njim; tada sam saznao da je licencu dobio, a na moje pitanje "da ti sad ponude da preuzmes Partizan" je rekao "Ne" (stavivsi mi do znanja da ne zeli ni da prica na tu temu).
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.843
Savo...
Kao igrac u Partizanu? Nisam ga voleo, ali bas.
Pamtim sezonu 92/93, imali smo sjajan tim, a kao klinci sa klupe su ulazili Savo, Nadj i Cira. Derbi u prolece 93 na JNA, imao je strasnu priliku sa bukvalno dva metra, da resi sve dileme, ali je promasio ceo gol. To ce mu obeleziti karijeru u Partizanu, ti promasaji u derbijima. Bar meni.
Sledeci derbi u jesen na JNA, simeunovic mu brani penal u 87 minutu, i nakon toga, bukvalno na 17 vezanih utakmica nije postigao gol.
Derbi u rupi (1:1 Brnovic), ponovo masi sjajnu priliku. Derbi na JNA prolece 94 (1:0 Brnovic), sjajna sansa iskosa sa desne strane, ali on mora da se namesti na jebenu levu nogu, slicno je uradio i na stotom derbiju kod gola Bjekovica, umesto da on da gol raspalivsi loptu desnom, on se guzi na levu. Jedini derbi na kome je bio dobar je revans kupa 94, i antologijski derbi gde smo golom Vasiljevica izbacili musavce. Jos je dao jedan gol u kupu u jesen 94 i na prvenstvenom u rupi u prolece 94, ali su oba gola bila relativno beznacajna, u rupi smo gubili (2:3), a u kupu na JNA je bilo vec sve reseno (3:3).
Mislim da je odigrao jedno petnaestak derbija, i samo je u tri bio strelac. Pamtim prjateljsku sa Dandi junajtedom, koga je predvodio Golac, zapad je skandirao Savo majmune, a mi smo sa juga, tadasnjeg Grobarskog juga, na to odgovorili sa Savo majstore.
U repki? Postavio je te neke rekorde, blistao na EP 2000, ali meni repka nikad nije bila nesto pri srcu, pa nisam ni kompetentan da pisem na tu temu.
Tamo 2010 godine sam bio za njega, kada se pojavio kao protivkandidat snajderu za predsednika kluba. Ljudi su tada vecinom bili protiv njega, najvise zbog politicke pripadnosti. Izgovor su bile titule, pobede u derbijima, a ovaj je zuti (danas je napredan, pa cemo videti da li ce navijacima podjednako smetati kao tada). Snajder je bio zla kob Partizana, za one koji su hteli da vide.
Savo kao trener?! Dobar vic. Zapravo ne...Los vic!
U Partizanu izgleda, kao trener moze da radi i vozac traktora.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sa Savom Miloševićem i Milanom Đuričićem trebalo bi da dođe i novi kondicioni trener, Marko Stojanović, kao i analitičar Nenad Cvetković. Kondicioni trener ako je to taj Stojanović što predaje na difu u Novom Sadu i što radi u reprezentaciji onda nije loše, čovek zna znanje, posle jedne povrede radio sam kod njega testove za povratak veliki je profesionalac. Žarko Lažetić ostaje. Pa ako nista drugo za mene je u svoj ovo promeni pozitivno to što ćemo imati novog kondicionog trenera. Ako ništa drugo pomoćni je stara kajla, nisu skupi malo skuplji od mene :D. Neko reče da se ova noćna mora završi u ovoj sezoni al ja se bojim da će nama biti kao i u prethodne 4 godine minusi veliki već na polusezoni. Toliko mi je zgađen fudbal da više ne pogledam ni pl, izbegavam fudbal u širokom luku.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.694
Милошевић има ту историју иза себе да се после неког времена зближи са људима који су му до јуче били љути противници. Имао је већ два таква преокрета претходних година. Тако је било са Томиславом Караџићем, којем је постао сарадник у Фудбалском савезу Србије, а онда је био у истом табору и са Драганом Ђурићем, којем је био једини противкандидат на изборима за председника Партизана... Некадашњег голгетера некако љутња брзо прође.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
B92 javlja da je potvrđeno da je Savo Milošević novi trener. U četvrtak u 11h predstavljanje.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Хаххахаа добродошао

Саво одјеби!

Uprava NAPOLJE!

Ovo je klasicno trazenje zida da u njega odalamis glavom. Pa odlucis da ponovis radnju jer si lud. Ovi nisu toliko ludi, koliko su beskrupulozni. Kolicina bezobrazluka je do sada nevidjena.
Pa da l je jebeno moguce da nas poslednjih dvadeset godina "vode" ovakvi?! Zecovi, Bikovi, Sojic Zekstra, svinjar( on i najmanje), i slag na tortu VVV.
Dvadeset godina prodanih utakmica, peterdi evropskih, grupe bez osvojenog boda, prodavanje dece iz Partizana/Teleoptika koju navijaci nisu stigli ni da upoznaju, isisavanje para za licne dzepove, za stranke. Vrhunac, dovodjenje ovako bivsih igraca iz rebra pa u nebo, hopla, evo ti klupa Partizana, evo ti mesto sportskog direktora.

U tri sezone, VVV "obezbedili" budzet , sportski sektor i igrace koji vec posle dva odigrana kola zaostaju za ciganima, a na kraju i po 20/30 bodova?!
Bez stida ostaju gde jesu i probavaju Batu Mirkovica, Lazetica i Savu Milosevica?
Vec napisah, hrabro, hrabro...Bice bandera za sve njih.
A da, VUCICU PEDERU!
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
554
Reaction score
554
Verovatno jedna od najnečasnijih pojava kojа ima veze s Partizanom, a daleko od toga da mu je konkurencija slaba. Osoba bez bilo kakvog morala i skrupula, kojoj i jedna maja gojković na ovome može da pozavidi. Podguzna muva svake vlasti i/ili iole uticajne grupe u 21. veku. Osoba koja nije gledala finale kupa 2011. godine, ali zna da je Partizan oštetio Vojvodinu. Jednom rečju - gad u rangu željka pantića.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mislim da je sada jasno sve. Svi su iskulirali moj post pre i posle Spartaka. Ljudi ovo je jedan od tezih trenutaka za nas klub, moramo se trgnuti iz letargije i konacno dolaziti na stadion! Istok i zapad moraju biti popunjeni kao protiv Proletera i Nisa, jebati mater upravi i terati je svih 90 minuta dok je ne oteramo. Boli njih ona stvar kad nas bude 1000 kao protiv Spartaka, konstantan pritisak vrsiti na govna i da vodimo 5 0 nema veze. Boli me uvo da li smo 1 2 5 nisam navijac rezultata, dokle god ova govna budu bila u klubu nama ce biti ovako. Nakazna pedercina da pusi k.
 
  • Like
Reactions: MAK

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Za kondicionog sam i ja cuo doduse i uverio se licno sam saradjivao sa njim. Samo ne znam da l ce i dalje obavljati posao u reprezentaciji. Nadam se da ce od sl sezone dosta poboljsati fizicku spremu momaka.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Veselo.
Aj nek nam je sa srecom.
ZIVEO PARTIZAN.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top