Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Savo nemoj molim te. Ne treba ti to u zivotu nista.
Idi treniraj neku Macvu, neki Rad i Vozdovac, pa tek za 5-6 godina dodji kod nas.
Nemoj molim te i tebe da zamrzim kao Mirkovica i Ivicu misa.

Savo ne treba ti ovo nista!
 
  • Like
Reactions: MAK
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.376
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Savo nemoj molim te. Ne treba ti to u zivotu nista.
Idi treniraj neku Macvu, neki Rad i Vozdovac, pa tek za 5-6 godina dodji kod nas.
Nemoj molim te i tebe da zamrzim kao Mirkovica i Ivicu misa.

Savo ne treba ti ovo nista!
Cuj ne treba mu, pa šta da radi više kad je sve funkcije i stranke izmenjao?
A pare od fudbala polako spickava...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jadno da nemam reči. Kad se setim skupštine Partizana, i kada je pitao "ko je ovaj" za Vazuru, a isti će mu sada dovoditi igrače.
Meni nije problem što je to još jedna legenda, nego što je to još jedan izdanak Bata Đorine škole.
Igra zvana " ko pređe centar da mu umre majka" ....
Najebali smo!
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Ćurić pomoćni trener... možda ovo i ne ispadne loše...i ćorava koka nabode zrno...po zakonu vjerovatnoće može krenuti na bolje...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Evo ga i Mozzart izbacio za Savu kao.i da će Radovan Ćurčić biti pomoćnik.Šta je ovo danas,izgubio dokumente,Savo trener.....hidden cam?
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Svi prenose vest koju su prvo objavile V.Novosti, a tamo je tata vucelic...tako da mislim da je to samo novinarska patka...onako cisto da ubiju dosadu... Inace, ukoliko je vest tacna, ona je iz rubrike : "verovali ili ne"....otvoreno i najnize zajebavanje kluba, ljudi u klubu, navijaca, simpatizera i najcrnje, zajebavanje istorije kluba....onako sns-ovski : ako si clan, mozes sve da budes...

Ipak, cutim i i nadam se da je u pitanju neka fora, jer ako nije, to veze s'mozgom nema.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kakvom logikom je ovaj Ćurčić prihvatio da bude pomoćnik treneru početniku. Za svakog ozbiljnijeg trenera bi bila degradacija. Savo je definitivno gori i od Stolice.

Je l' živ Vermez? U ovoj situaciji bih bez razmišljanja prihvatio njega ili Ješića. Sve je bolje od ovih..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Koliko smo nisko pali kad bi Vermeza uzeli da mozemo.. Govnjiva motka i jaja za upravu, za bolje nisu. Zajebavaju se sa nama e to je ono sto ja pricam da revolt, nezadovoljstvo pokazemo tako sto ce biti 10 hiljada ljudi a ne preko tastature. Kad imas popunjen zapad i istok mogu da ne psujem sad. Braco grobari dokle ide nas prag tolerancije?
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
pa kako majku mu
pa desetine miliona maraka su u pitanju ?! a stalno je kritikovao djanija i klince da moraju obazrivo sa novcem, da se ne treba razbacivati, da se mora u nesto uloziti da bi se vratilo...

Ogromne pare, ja sam cuo maltene sav kes je pukao kad je ulozio u neke rudnike u Brazilu, navodno ga je neko odradio kao vola.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top