Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
A nasa uprava je poznata po tome da ne popusta. Bar ne dok traje sezona, u pauzama izmedju polusezona, obicno imamo akciju tipa popust na igrace 90% ili koliko ko ponudi, rasprodaja do kraja meseca! Nemojte propustiti jedinstvenu sansu! Pozurite, kolicine ograničene!
I to što kažeš. Ne damo ispod 10 miliona ode za kikiriki. U svakom slučaju promene su neophodne.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Navodno tražimo minimum 15 miliona za Pavlovića. Ako je to istina pozdravljam potez.
Ako je istina pozdravicemo se i od Pavlovica vec na zimu. Bilo bi dobro kad bi Partizan ziveo od transfera ali on ne zivi nego prezivljava, a zasto prezivaljava svi znamo od pre djurica pa onda za vreme njega i posle njega.... Sad stvarno jesmo u situaciji kad nam je potreban neki veci priliv novca ali posle prodaje Milenkovica smo bili "stabilni" pa se opet nastavila rasprodaja tima tako da to sto cemo moozda da dobijemo 15 miliona za Pavlovica me uopste ne ohrabruje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Da se pohvalim da sam posle nadimka ,,Tale Surovi,, za Tavambu, ipak ja prvobitni autor i nadimka ,,Mercedes,, za ,,Fiću,, Stevanovića... :D ...a za one koji ne pamte šezdesete godine prošlog veka, to je asocijacija na automobile ,,Fiću,, skromnih performansi i ,,Mercedes,, najkvalitetnijih performansi...

www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/88568/partizanova-majstorska-radionica-filip-stevanovic-najnoviji-mercedes-sa-trake

Ali, dobro, možda neko samo ima iste asocijacije kao ja, a može biti i da su domaći novinari ipak ljubitelji ovog našeg Foruma i štiva i ideja koje dolaze odavde... :D
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ja uopste ne sumnjam da su od vas Gorane to prepisali. Ne bi im bio prvi put. :clap
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pisu "insajderi" da Pavlovic ide u Monako za 13 miliona € tokom zimskog prelaznog roka. Ostace kod nas do kraja sezone.
Svi objavili. A majmuni hteli da ga prodaju za 5.5 miliona. Srećom ovi iz Rima odbili. Naša kretenska uprava prihvata prvu ponudu kao po običaju. Još nas ovde na forumu neki uveravali kako je to odličan posao i kako treba da budemo srećni zbog toga.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
@zive
Pa vidi, postoji taj zakon ponude i potražnje, Lacio je nudio koliko je nudio, da je neko nudio duplo ili triduplo, nisu ni ovi u upravi Partizana ,,sisali vesla,, pa da ne znaju šta je bolje, ali - niko nije nudio više.

U međuvremenu, Kalaba je bio odličan u Pingpong ligi, ali time se mnogo ne diže cena, uvek je solidan u derbijima, koji se već pažljivije prate, i - Partizan relativno solidno ,,gura,, u Evropi, Kalaba takođe, a posebno je bio ,,pod lupom,, u dvomeču sa Mančesterom - u BGDu je bio impresivan, a tamo ne baš, ali sve u svemu zbog naših evropskih utakmica i njemu je cena znatno skočila, tačnije rečeno - našao se neko ko bi da plati mnogo više nego Lacio...i to je to.

Da recimo on ostane u Partizanu, a da taj Partizan sa njim osvoji LE - onda bi njemu cena skočila ,,do neba,, ali ako recimo ostane a da Partizan počne da ,,posrće,, i on da kiksira - cena bi počela da pada...

A ima i ovo: onaj ko ima dovoljno novca MOŽE da drži cenu svojim igračima kakvu god hoće jer mu preživljavanje ne zavisi od hitne prodaje, ali onaj ko nema dovoljno novca (naš slučaj) teško da može da ,,zacrta,, neku visoku cenu i da je se drži do besvesti...pogotovo što se zna neka realnost šta su ,,plafon,, cene igračima koji igraju u Srbiji...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Valjda će dečko da im objasni tamo da tek treba da igra 1/16 finala sa Partizanom...
Kakav crni Monako i Đokovići
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Kad sam video da je u pitanju Francuska,ne ulazeci u finansijski deo price i ostale stvari da li je trebao da bude prodat ili da ga zadrzimo jos neko vreme mislim da je Monako kao klub greska jer je u pitanju jedan klub bez glave i repa za razliku od recimo Olimpika iz Liona. Volim kad ti momci nasi odu negde pa igraju pa ostave traga i deo su dobre ekipe a ne ovako. Lepo je znati da smo u roku od par godina stvorili dva stopera poput Kalabe i Blekija.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.774
Локација
Beograd
Zašto tabela na zvaničnom sajtu se multiplicira? Jel taj Voja priseban imalo? Jebo ih Jong I Tutu ih jebali. Rekli smo, dok ne izvrše oružanu agresiju na okolne države, i alkoholičare van predgrađa, ne kondemuju, sportske, fudbalske teme zgadija, muštra.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Ako ode Pavlovic za te pare onda cemo valjda biti dovoljno finansijski stabilni da zadrzimo najbolje i najperspektivnije igrace bar do kraja ove i cele naredne sezone ? Ili ipak necemo....
Sve u svemu umesto da Bleki i Kalaba budu tandem kod nas jos bar dve-tri sezone oni u ovoj dimenziji u kojoj zivimo nisu ni prosli jedan pored drugog......oni se mimoisli, a nas dugovi nisu zaobisli.....jer FK Partizan ocigledno najveca dugovanja ima prema svojim upravama.
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Pavlovic ili bilo ko drugi da ode za 100 miliona opet bi se pisalo kako ce sve pokrasti mafija, sns i ostali olos. Najbolje onda da igraci odlaze za dz onda mafija nema sta da krade. Novac dolazi od evrope i prodaje, i neka mizerija od sponzora. Tako je bilo i tako ce biti dok se klub ne privatizuje ili ne pocne da nas 25000 kupuje sezonske koje kostaju 300 evra a ne ova smejurija od cene sezonske.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Kolko se ja secam po recima ovdasnjih strucnjaka “5 miliona je maksimum za Pavlovica”....
Pa dečko vredi onoliko koliko je neko u datom trenutku spreman da plati za njega. Tada je bilo toliko sada je ovoliko.

U tom trenutku niko nije hteo da da više, sada nude više nego duplo, a možda će u budućnosti za Kalabu neko nuditi 20 ili 40 miliona evra, ali to ne znači da SADA neko nudi toliko...cene se menjaju, variraju, idu gore-dole...ko je znao da ćemo da izvučemo MU u grupi LE i da će im biti potreban sudija pa da nas u Beogradu pobede, i da će Kalaba na toj utakmici pokazati da ima dovoljno snage i pameti da ,,bez po muke,, rempluje prvotimce engleskog fudbalskog giganta...

Nije ista cena za fudbalera kada se pokaže protiv Lučana ili protiv Mančestera...

Evo, ako neko hoće da bude stručnjak za fudbalske cene nek SADA ,,licitira,, za koliko novca će od nas otići Asano, Sadik, Lazar Pavlović, Fića Mercedes Stevanović? I koliki će im kasnije biti najveći transfer u karijeri?

Opet kažem, čak i za sjajne igrače kao što je to bio u Partizanu Mijatović ili Mitrović, ne može se dobiti neka ,,maksimum,, cena kada odlaze odavde...tek kad se pokažu u nekoj jačoj ligi nego što je to ova naša cena može da ,,skače,,...tek kada (ako ikada) srpski klubovi, reprezentacija, igrači, budu značili nešto više u internacionalnom fudbalu ta cena može da ide gore...

Ja mislim da je čak i Blekijeva uspešna karijera digla cenu Kalabi po principu - u Partizanu se može kupiti sasvim solidan mladi štoper kome će cena kasnije porasti, pa da on može i da odigra sasvim solidno i da se na njemu sasvim solidno zaradi...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.375
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kolko ja znam dobra biznis logika i dobra namera prema klubu treba da vodi te odluke, a samo imbecil nije video da momak neće vredeti bar duplo više uskoro...
Trenutno panjine kojima Sadik pravi decu koštaju po 50 70 miliona, cene fudbalera su bolesne, a ovde se ljudi raduju kockarskoj sići žabarskih klubova....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top