Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ovo je ono sto sam oduvek prizeljkivao, kao sto rade svi veliki klubovi - imati stuff od svojih bivsih igraca, i pri tom ne mislim samo na strucni stab prvog tima, vec i na implementiranje bivsih igraca u ostale strukture sportskog sektora - teleoptik, mladje kategorije, skauting, u neka srecnija vremena i na pozicijama u i oko uprave... imamo toliko penzionisanih asova... verujem da ovakva prica, opet u neka srecnija vremena, okuplja i one najkarakternije i najkvalitetnije velicine poput Saleta, Bate, Tomica, Petrica... pa i sve ostale da ih ne nabrajam sada jer ih ima i-ha-ha! Ja to vidim kao jedini nacin da se klub i sportsko drustvo otrgne iz ruku ovog zla koje nas je opkolilo sa svih strana
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Sadik... On je mnogo vise od brzine... :)

vlc-record-2019-12-20-20h25m37s.gif
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Sadik... On je mnogo vise od brzine... :)

vlc-record-2019-12-20-20h25m37s.gif
Наравно да је много више од брзине! Момак има мозак, плус дуги корак и - одлично владање телом обзиром колико је дугачак - ко му замери кад зајебе нешто, мора да схвати да је пуно лакше некоме са ногом од ,,пола метра,, да брже реагује и да ту ногу ,,спакује,, у неки мањи простор, него Садику са ногом од ,,метар и по,, да уради то исто...
Али, зато кад Садик пружи ту своју ногу и тај свој корак - оде птица тркачица, не стиже је нико!
Што се тиче његовог фудбалског ,,шмека,, и осећаја, погледајте само како је лагано ,,каскајући,, заварао чувара да помисли да ће прво да прими лопту, па чак је за милисекунду и ,,укочио,, и мрднуо се ка назад, да варка буде успешнија...
И, док је чувар у ,,милисекунди,, очекивао то његово ,,кочење,, или чак и ,,рикверц,, Садик је већ убацио ,,у брзину,, пружио корак, и хвала лепо довиђења пријатно, овај ни за гаће није успео да га у'вати а камоли за дрес...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719
Jos u prvom kolu protiv Indjije je moglo da se vidi da je u pitanju vrlo dobar fudbaler ali ta njegova konstitucija, zbog koje je mnogo propatio u karijeri, kao i pocetna nesnadjenost u novoj sredini su dovele do mnogo kritika i ja nisam tada bio siguran da li je igrac za nas iako je davao neke naznake da ako nista drugo ima bas dobre fizicke predispozicije ali mi je jednim potezom protiv Indjije dao do znanja da moram da budem suzdrzan jos neko vreme pre nego sto donesem sud o njemu..... Onaj dribling u stilu Ronaldinja kad je izbacio igraca Indjije me je naterao da pomislim "ovaj uopste nije smotan kao sto izgleda"..... Ispostavilo se da je covek od starta imao odlicne fizicke predispozicije koje prilicno prevazilaze nvo nase lige tj. nivo naseg domaceg fudbala - brzinu, izdrzljivost, snagu i onog momenta kad mu je lopta "legla" na nogu i kad se mentalno stabilizovao promenila se cela slika o njemu i tako u stvari izgleda kad hoces da "das sansu igracu".....ne mozes da mu das sansu tako sto ces da ocekujes da odmah krene da gazi sve pred sobom.....mora da se istrpe padovi i da se saceka bljesak. Bljesak se desio, covek je iskoristio sansu i sad se trazi "next level" od njega....a idu pripreme u kome ce nas naucnik Marko Stojanovic sa ostalim saradnicima izvuci maksimalni fizicki potencijal iz svakog igraca sto ce omoguciti Savi da im lakse usadi takticke ideje i tehnicke elemente, a onda ostali neka razmisljaju kako ce da prezive crno-beli stampedo.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Mene kod Sadika na sve gore navedeno fascinira njegova “borba” i psiha. Zasto sam stekao takav utisak?
Kad god dodje neki nas internacionalac ja volim da procackam odakle je, ko je, sta je, ne samo fudbalske stvari, pa povezujem odredjene informacije kako bi stekao siru sliku.

Sadik je iz Kadune (Nigerija naravno), sirotinja naravno (Suma npr je verovatno najveca sirotinja ikad koja je igrala u Partizanu).. Nego nas Sadik sa vec 19 daje te golove na olimpijadi (4 gola i asistencija na 6 meceva), agent mu je neko ko nema mnogo veze sa Italijom (ispricao je on da su ga videli na nekom turniru)...

Zamislite njegov put Kaduna-olimpijada-Specia-Rim-Bolonja-Torino-Breda-Rom- Glazgov-Rim-Perudja-Beograd.. a jos nema ni 23 godine!!!! Stariji znaju koji si ti debil zapravo sa 23 godine i koliko nisi svestan svoje nesvesti i gluposti i sta te tek u zivotu ceka, a ovaj dugonja do nedavno nije znao gde zivi.. a pritom svo vreme mu se smeju (pa i u Rimu pa i u Bredi pogotovo u Glazgovu).. dolazi u Beograd i ovde mu se smeju! prica telefonom na onoj ogradi, zamalo ga nisu razapeli.
Medjutim nezgrapni dugonja se TRUDI , trci, bori se, vrsi pritisak, razvlaci odbranu, radi ono sto moze kad mu vec golovi ne idu, a Savo mu veruje i to mu pokazuje!
“trudi se, bori se, treniraj, doci ce golovi”
i dosli su!
Konacno dugonja igra (jooj ste ne udje ona protiv mancestera, i to pre druga onaj sjajan sut ako vec nije ona prva sansa, stativa).
Nasao je dugonja mesto gde pripada!
Posle ovih priprema pokazace tek onda sta je i ko je, imace 23 godine, i jos vremena da napreduje.

Foto je - Kaduna, nije Sadik picka!

6D2C0148-6C92-48C7-A210-E72F89415D60.jpeg
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@diego_armando

Hvala bogu da imaš. Nadam se da ceo taj stručni štab ostaje još minimum 3 sezone. Meljemo na proleće, videćete. Klošari iz rupe nam neće prismrdeti u derbijima, motivacija i krv u očima kod nas će skupo da košta državnu miljenicu.

Čekam ovaj prelazni rok kao nikad do sada. :napred-partizan:
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ako se dobro ubode sa pojacanjima mislim da se mozemo nadati odlicnom fudbalu na prolece, mozda cak i najboljem od kad ja licno pratim Partizan. Za to nam trebaju stoper, desni bek, zadnji vezni i spic. Savo ima viziju i treba mu dati sansu, zeli da napravi ekipu koja ce igrazi brz i moderan fudbal. Za to naravno treba vremena i sto se mene tice, ja bih ga sutra potpisao na jos 5 god minimum. Ako je uspeo da uradi ovoliko za tako malo vremena, ne smem ni da pomislim koliko tek mozemo napredovati.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Moramo do titule, nekako, ali, pre svega, šljam, olešiti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top