Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Ja vala najvise pamtim gol steau-i,poveli smo tamo 1 : 0,igralo se bez publike...sve najbolje legendo
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.953
Локација
Žrnov
ovde ne piše da ostaje trener u FKP... ili ja dobro ne čitam tekst..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ni ja ne procitah to nigde, izgleda da ne treba zuriti sa pohvalama za pomije u upravi...
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Iz glave znam bar 10 balvana koji su zaboli neku kintu preko.
Vule celu karijeru na našim njivama. Kapiram da mu Javor i Partizan duguju brdo para.
Vrhunski bek. Jos bolji covek.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.917
Reaction score
21.631
Opet ista priča, u slučaju da mu duguju pare, iskreno se nadam da neće ništa da im oprosti
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mislim da svako ko spoji 5 godina u klubu a ima ljudske kvalitete,treba da ostane na nekoj funkciji. Bolje da klub napunimo bivsim igracima nego nekim stranackim pavijanima. Primetno je da nam iz omladinske skole deficitarno izlaze kvalitetni igraci na poziciji desnog beka. Mozda bi tu Vulicevic mogao da doprinese.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Ајде ајде не претерујмо. Свакоме се данас даје епитет легенде... Вулићевић је ништа више него солидан бек, а чешће смо чупали косу од њега, после повреде, него што смо га дизали у небеса. Вуле је увек био коректан и давао свој максимум, а то што нам је он најбољи бек у претходној деценији, то је за посебну анализу. Нека му је са срећом у пензији и нека ни динар не опрости говнима из управе.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Sjajan pristup i odnos prema grbu, ljudina !!! Deo istorije Partizana...
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.384
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Al-Sharjah (Rikardov klub) je izgubio danas opet i to od ubedljivo poslednjeg na tabeli. U slucaju da budu prvi dobili bismo 600 hiljada €. Jedno vreme su bili prvi na tabeli ali su od poslednjih 7 utakmica dobili samo jednu, a poslednje cetiri su izgubili i sada zaostaju 11 poena za prvim na tabeli.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sutra pocinje turnir u Kataru a mi vec startujemo od 12:00h po nasem vremenu u mecu protiv Lokomotive iz Moskve.

Prenos meca bice na SportKlub 2 (srpski i hrvatski), SportKlub 3 (slovenacki) i na ruskom Match TV.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top