Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
I sta reci...supljine na sve strane.Ko im bre reko ovi iz odbrane samo durisu u vis.Definitivno uprava mora da se menja.Ovde samo Sadik i mali Stevanovic treba da ostanu.Ostali nisu ni za Teleoptik.Savo...Vitas ti sutira penal!?Nismo zasluzili ove sezone nista.Jos sa Miletićem najgorim vec mesecima potpisuju 3 god ugovor.Ma koji bre Savo sve ovo treba od temelja...Da sacuvamo tim.Sta da sačuvamo!???
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Trebalo je iskoristiti "momentum" kad smo izjednacili u 96 minutu, i napasti svim silama u produzetku, a i bolje stojimo sa snagom od slanine..ovako ispade da smo cekali penale, i na kraju to je to..glavu gore idemo dalje! :navijac
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Испразна је прича да смо пустили Војводину. Капа доле Калаби, Стевановићу, Садику, Натку(мада то може много боље), остало нема ама баш никакав квалитет за Партизан какав сви очекујемо. Шампионски, лављег срца! Следеће године одбрана типа Милетић, Витас, Бањак, Урошевић (дај Боже да остане, могу довести само горег) то није шампионска одбрана, па нека ме осуђује ко хоће. При томе зна се у каквом амбијенту (циганском) играмо! За неверовати је да се ГРОБАРИ не оглашавају, аман нам је све потаман. Живела управа!!!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Kvalitet imamo, mentalitet nemamo.
Sto se utakmice tice, prvo poluvrijeme lose, drugo frnomenalno, produzetci sramotni.

Kakav kurac desni bek, pozicije nisu bitne, trebaju nam mudonje. Treba nam Everton, treba nam Raca, treba nam nekakav Muta Nikolic u strucnom stabu.

Savin poraz, ali dobro, u neku ruku je i bolje ovako. Da ne slusamo citavo ljeto ode i hvalospijeve, vec da ispravljamo sta se moze, a moze se dosta toga.

Kalaba nije zasluzio ovakav oprostaj, al jbg... Srecno majstore!

Retardi sa tribibina dosli na miting protiv poludebilnog glavanjotija, boli ih kurac za Partizan....

EDIT: sto se Vitasa i penala tice, jeste promasio, al je covjek sigurno jedan od najboljih izvodjaca u ekipi.
Penali su nebitni, nema se tu sta analizirati, mi smo kup izgubili u produzetcima.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.636
Kad pomislim samo da nas ceka jedna utakmica u kvalifikacijama bez mogucnosti popravke i da mogu da nam zapadnu neki bunkerasi...... Ako ne dovodemo pojacanja u odbrani ni LE ni titulu da vidimo necemo u to sam nazalost siguran potpuno....previse je kikseva bilo ove sezone....

Uzasava me pomisao da sam veceras video da Savo nije mnogo (ili nista) naucio posle utakmice sa Alkmarom.......umesto da ih zdrobis kad su im noge u blatu ti im omogucis da disu i da se izvuku..... Ovo veceras je jedna ogromna opomena za sve, najveca opomena iz ove sezone veca i od Alkmara i pouke mora da se izvuku nema vise popravnog, do LE imamo 4 finala....a u ligi nemamo pravo na kiks...... Besan sam sto smo isli na penale umesto da jurnemo makar i primili 3 gol....taj potez je daleko od Savinog obecanja o napadackom Partizanu...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Mi smo kurac od ekipe. I trener nam je kurac koji nikada nece uzeti domacicu. Da nas livadari rešavaju na terenu i da moramo da čupamo golom u 96 minutu. Znalo se da u penalima nemamo sta da trazimo, znali su to i igrači. Vitas, stoper da sutira ovako vazan penal? Gde je Bog fudbala da ga izvede?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Kad smo već stigli 0:2 i sjebali ih u pamet mi smo morali da ih slomimo. Mi smo sad slomili opet sami sebe i zato sad krećemo od prvog kola kvalifikacija dok cigani 2 kreću od drugog kao osvajači kupa.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.798
Dobro, bar se vidi da nismo spremni za penale.

Ostali smo sa vlaznom motkom u rukama ove sezone. Apsolutno go kurac od sezone sa dosta bolnih trenutaka.

Asano, Vitas->kjao
Nedostajala nam je efikasnost cele sezone i odlucnost u odredjenim trenutcima. Zato smo ispustili kup i prolece LE.
Kad se planira zamena Stojkovicu?

Bolna sezona, ako se ne dovedu konkretna resenja u napadu i ostanemo na ovaj princip( molim da se ima tolerancija jer sumiramo sezonu) "pozadi drvosece napred balerine" opet necemo uzeti nista.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.146
Reaction score
27.966
Локација
Из Чикага (моји...)
...а иначе, мени стојковић дјелује ко да има...катаракту. или да има баш озбиљну диоптрију. ал без зезања...вид, рефлеси...као да бауља по терену. Треба нам и Голман.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.370
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Smešno je kritikovati pojedince. Izgubili smo utakmicu od ekipe gde igra panj do panja.
Jači su samo na jednoj poziciji i ta pozicija je na kraju i odlučila - golman. Ali imamo toliko kvaliteta u odnosu na njih na drugim pozicijama da to nije smelo da se dogodi.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.642
Miloševiću dati šansu, ali sa prvim kiksom u prvenstvu protiv ovakvih i sličnih timova, da kupi kofere.

Jbt, ljudi nas dobili na mentalitet i želju, a naši igrači kao da su tek ustali iz kreveta, a oni 3 dana ranije došli?!

I konstantno se ovakvi kiksevi ponavljaju i kao da se ništa ne nauči iz njih.

Moje pitanje Miloševiću bi bilo, dokle on misli da mu se ovakve stvari ponavljaju u kontinuitetu i da ništa ne uči iz svojih grešaka.

Mi trebamo da nadograđujemo tim, a zacementirali su desnog beka h još naredne tri godine, sa momkom koji je super, ima kondiciju, snagu, ali čovjek nije bek. I o čemu mi pričamo ovdje?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.751

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Nije mi toliko krivo sto smo izgubili ,koliko mi je krivo sto smo igrali kao PICKE produzetke...ima ova ekipa kvalitet,ali nije mi jasno zasto onako pickasto ,zasto su cekali penale...ovi slepci dva puta sutnuli na gol,i dali dva gola...
Podrska za Savu ,imamo neki sistem,ne smemo sad menjati sve iz korena..i daj vise da osvojimo tu titulu!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.636
Mislim da ne treba sad da idemo u krajnost i da nakon hvalospeva posle derbija odemo u neku nepotrebnu "cistku" i slicno ali ovaj poraz u svojoj negativnosti nosi i jednu snaznu opomenu koja moze da donese dosta pozitivnog ako usvojimo vapaje te opomene..... Bez pojacanja mi necemo narednu sezonu odigrati bolje od ove i to je i ranije bilo jasno, a od veceras je suva cinjenica tako da sada ostaje da vidimo da li smo sposobni za to ili da u nekom periodu krenemo iz pocetka..... Verujem u ovaj strucni stab i dalje i uprkos svim trenutnim negativnim osecanjima optimista sam za narednu sezonu.....nema malodusnosti, nema predaje....nema, mamicu im jebem cigansku!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Zasluzili smo poraz, pred nama je veoma neizvesan period za klub para ce verovatno biti sve manje a ekipa sve slabija.Olosi u upravi sve ce to rasprodati posto zosto. Odgovornost za propalu sezonu treba podjenako da snose i Sava trenercina i nesposobna uprava. Veoma sam razocaran ipak posle pobede nad zledom ocekivao sam trofej ali danas sam bio svedok da ga nismo zasluzili.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
On je jedno klasicno cigansko govno iz kategorije unikatno najsmrdljivijih, i teska narkomancina parekselans...
Tačno. Takođe vredi napomenuti da je danas taktički a i motivaciono nadmudrio našeg trenera. Ne interesuje me da trošim vreme na njega osim da kažem da bi trebalo samo na našu bolikurciju da se fokusiramo tokom 80% meča a ne na govedo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top