Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Je l' slušate vi ovo na Areni šta pričaju? Nova pravila kažu da ako golman nema kontrolu nad loptom (to znači da je uhvatio sa obe ruke), bez obzira što je prvi dodirnuo, napadač može da ga oduva bez problema i nije faul. Veću glupost skoro nisam čuo. Ima li gde da se pročitaju ta nova pravila?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.769
Локација
underground
Pa, ofsajd je i uveden kao pravilo da ne bi celu utakmicu neko ,,čučao,, ispred protivničkog golmana i čekao da mu se pošalje lopta. A ovaj Marin je baš to radio.
Po meni svako je u ofsajdu ako je ,,iza leđa,, protivničke odbrane, ima samo golmana (iliti 1 igrača) ispred sebe i pokazuje nameru da učestvuje u igri...jebiga, nije Marin okrenut leđima našem golmanu, ili negde daleko izvan 16m...šta to znači ,,ne učestvuje u igri,, ,,nema nameru,, itd...pa da nema nameru da eventualno bude pretnja našem golu, ne bi ni stajao tu!
Ovako ispada: NIKO nije u ofsajdu ako lopta ne ide pravo njemu ,,na trepavicu,, nego nekom drugom! E jebiga.
Ajde onda svi da stojimo ispred golmana i nikad nije ofsajd osim u slučaju da odatle neki od nas ,,pasivnih ofsajdaša,, ipak damo gol.

Druga stvar: imam ja i par zamerki i na publiku, tj. naše navijače od sinoć...

1. Brate, voleo bih da čujem jedan jedini razuman razlog ZAŠTO se penjete da stojite na stolicama (na Istoku, npr.) kad, ako vam je do stajanja, imate onaj stepenik na koji je stolica prišrafljena? 99% vas... a ne mislim na organizovane nego na obične...

Em je stolica ,,anatomska,, u obliku dupeta, pa moraš da kriviš zglob da bi održavao ravnotežu po 45 ili 90 minuta, em si tako mnogo nestabilniji, ako te neko u masi gurne pa možeš da se sroljaš dole, em tako jebeš u zdrav mozak decu ili nas matorce iza sebe da moramo i mi da se ,,pentramo,, po stolicama da bismo išta videli...ova jadna manja deca tako ništa ni ne vide, a mi matori samo mučimo stare kosti...

Stvarno ne mogu da shvatim da bizgovi od metar i devedeset i 100 kila žive vage imaju potrebu da se pentraju na stolicu da bi bili još koju desetinu cm višlji, jbt, ko da ćemo mi iza njih da šutiramo slobodnjak pa tako prave što višlji ,,živi zid,,...čemu ta bahatost i kurčenje u stilu, poglej me koliki sam, pa sam i još malo veći, pa ljudi, neće niko otpozadi da šutira ,,slobodnjak,, nema potrebe za što višljim ,,živim zidom,, časna reč...

Svakako možete da mi odgovorite u stilu koji ćeš kurac na stadionu ako ne možeš da stojiš i ,,ekvilibriraš,, na stolici 90+minuta, ali nećete me ubediti da je to ispravan odgovor...

2. Baklje.
Nemam ništa protiv, efektna slika - ali, ako si iole normalan, moraš da paziš gde je bacaš, pa nije cilj zapaliti nekog redara, foto-reportera, Bilju iz Partizana, jbt, gađajte malo, baci je na stazu gde nikog nema, ne na živog čoveka (ženu)...

Sinoć se (verovatno od baklje) zapalila stolica ne tako daleko od mene, i onaj crni dim od zapaljene plastike tako je gadan da samo što nisam počeo da povraćam, a svi navijači Partizana oko te vatrice pomerili se kol'ko da se i sami ne zapale, i boli ih kurac za ,,mini-požar,,...
Ja vičem, alo bre, pozovite nekog da to ugasi, ništa...
Poluvreme, vidim odoše vatrogasci negde, valjda da pišaju, ja siđem od vrha Istoka skroz do dole, pozovem redara sa atletske, kažem, jel ti vidiš da tamo gori nešto, što ne zoveš nekoga da ugasi, kaže on gde, i, jel još gori...
Pa, otkud znam, ne vidim ni ja odozdo, ali šta rade vatrogasci, vratim se gore, pitam neku tetku-redara, jel vidiš ti da ovde gori nešto, što ne pozoveš nekog, ona me gleda ,,belo,,...
...dođem do ljudi koji su bili pored vatrice, kažem, ljudi, pa valjda ovde svi navijamo za Partizan, nije nam cilj da gori stadion ili naše stolice, što ne pozvaste nekoga da ugasi ovo...
Oni me gledaju, kako ko, a neki i u fazonu, ko si bre ti, šta sereš, itd...u međuvremenu ono zgaslo, samo tinja malo...

Dakle pišem ovo ne što je stadion bio u nekoj bitnoj opasnosti, nego zbog toga koliko su ljudi otupeli i u fazonu ,,kurcobolje,, za sve osim za njih same, jebote pa bilo je dovoljno da neko odatle izađe i donese malo vode i reši problem, a ono, niko ni da mrdne...

Možete da me pitate što ja nisam išao da to uradim, pa zato što ja sa mog mesta treba da se probijem kroz redove gledalaca i što bi to potrajalo, da je bilo pored mene, svakako bih smislio kako da ugasim vatru...

Ali kome ja pričam...

Moraću uskoro da oživim temu Umetnost, kultura, ali ne sa izložbama, nego sa pravilima normalnog ponašanja u ljudskoj zajednici...
Znam sve,i slazem se,ali eto nije,u trenutku kad napadac odigra u ovom slucaju glavom,to se posmatra kao nova akcija,promenjeno je to pravilo o pasivnom ofsajdu,ali ovo objasnjenje na areni je urnebesno,znaci ako golman nema kontrolu nad loptom mozes da ga ubijes,jbg nije imao kontrolu,vidi se da se ovaj "strucnjak"ozbiljno spremao za ovo gostovanje i da je dobro izbifrovan,nisam imao ni najmanju sumnju,posle jucerasnjeg hitnog oglasavanja Karadzica da ce ovo biti ovako.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
766
Reaction score
2.852
Локација
Banja Luka
Majku im jebem bolesnu,nakon svega ovoga nama onaj odozgo jednostavno mora dati titulu ove sezone.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.356
Reaction score
37.623
Čemu nervoza ljudi? Dokle god se oni bave drugima, a ne sobom, čak i posle onakvog razmontiravanja, ja sam miran.

Nije ni prvi ni poslednji put da gledamo njihove bravure i izmišljanja/prekrajanja pravila. Za to su majstori.

Pa oni da znaju značenje pojmova obraz, sramota, poštwnje... ne bi se zvali cigani.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.769
Локација
underground

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Kakva zgadija...jebali 100 majki, ovo nema nigde...zato im jos vise treba trpati muda u usta...ici kolo po kolo, dobiti Javor u sredu, a Vozd ako je bar senka one ekipe od pre dve sezone i ako ne padne direktiva od Psiha, ima veliku sansu da im se posere u zivot.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Moraću uskoro da oživim temu Umetnost, kultura, ali ne sa izložbama, nego sa pravilima normalnog ponašanja u ljudskoj zajednici...
[/QUOTE]
Puna podrska za otvaranje takve teme, rado bih doprineo razgovorima...
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovo je tako slatko!!!
Toliko suza, priče naručenih eksperata, jadikovki.... a mi karamo i ne stajemo!!!
O kako smo surovi!!!
A šta ćemo tek na proljeće da vam radimo!!!
 
Последња измена:

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
DSC_0460(1).jpg
DSC_0539(1).jpg
Имао сам ту луду срећу, да не кажем осећај, тако да сам оба гола успео да усликам... Можда су слике мало лошијег квалитета јер су сликане са друге стране терена (слаб објектив нажалост), али битни су ухваћени тренуци :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top