Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Markovic je igrac koji nam fali u napadu i sa kojim cemo za bar 20 posto biti ozbiljniji i opasniji. Ima vremena za Ficu. Ne znam gde zurite sa momkom od 17 godina? Moze umesto Bambija, prioritet bi trebao biti Lazar zbog evrope. Tj Lazar na desno krilo a Fica na levo. Asana ne vidim u prvih 11 ako se Markec spremi sad za ove dve nedelje reprezentativne pauze.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.690
Reaction score
23.018
Локација
Академија
Слажем се да Марковић треба што пре да се врати у форму. Али исто тако требају минути и Стевановићу ради континуитета. Он је у домаћој лиги дао већ три гола али у последње време не игра довољно. Одморити Тошића и Натка данас, једног целу уткамицу а другог полувреме а дати шансу Марковићу и Стевановићу. Уосталом, сачекаћемо да видимо како је Саво испланирао. Доста ће зависити од игре у првом полувремену.
едит: @Теслић, е управо тако нешто ми је и пало на памет.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
E ja sam se vodio onim sto je mozzart pisao pa sam prizeljkivao 45 minuta u drugom poluvremenu za Ficu ali ovo je jos i bolje. Slazem se da mu treba davati minute.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Jeste vreme krs ali danas ocekujem 10k na stadionu. Vratilo se makar meni ono jedvacekanje utakmice.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Da li neko od upucenijih zna zasto taj famozni Petar Gigic ne dobija minute na utakmici? Evo utakmice za njega, vidim da je momak mlad ali mi ne ide u glavu zasto je doveden ako se uopste ne racuna na njega.
Nisam gledao ni jedne pres i da li su novinari uopste upitali Savu za Gigicev status i sta on ima na to da kaze.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.234
Reaction score
2.784

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Urosevic ce verovatno na desnog beka moze da se sluzi i desnom. Mada mi je to iskreno malo ubijanje u samopouzdanje Pesukica. Ajmo crno beli!
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
na stranu ne postojeci penal, tu je sve jasno, ali za ovaj kiks kriv je iskljucivo milosevic.
morali su da igraju i miletic i zdjelar, boli me kurac za umor i onako ide pauza.
urosevic na desnom beku katastrofalna odluka i zbog toga smo primili gol.
istu glupost je uradio i u krusevcu tako da je samo on kriv za nase kikseve.
ovako nesto marko nikolic ne bi sebi dopustio.
dobio sam nervni slom, ni ksalol ne pomaze
zelim da umru svi cigani, bukvalno svi
 

Contador

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2018
Порука
31
Reaction score
24
Локација
Novi Sad
Treba povući sve naše igrače iz reprezentacije. Ok znam da ih nema u A selekciji, ali povući sve iz mladih selekcija dok se odnos prema nama ne promijeni
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
nesteno jeste, ali bi mi ovo dobili sa mileticem i zdjelarom.
sta bre koji kurac da odmara to su bre profesionalci igraju za ogroman novac, ima da igraju dok ne umru.
u kojem je ludiliu urosevic desni bek?
savo je tu kriv, ne pricam o drugim stvarima, jer titulu svakako videti necemo.
nasa uprava nece da predue nista i time ce dati legitimitet svemu ovome.
ja ovo sranje ne bih igrao, istupite u treci rang boli me kurac, prvi bih dosao da gledam, al ovaj cirkus ne mogu, narusio sam sebi zdravlje zbog debila

do sutra da igramo, ne mozemo da damo gol
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Ljudi,i dalje se igra. Aj da sacekamo kraj. Nista jos nije gotovo. U svakom slucaju svaka cast i Savi i igracima,daju svi sve od sebe,ali protiv ovakvih namestaljki i lopovluka ni Barselona ne bi uzela titulu u ovoj splacini od lige i drzave. Podneti vec veceras zahtev da igramo neku drugu ligu(madjarsku,crnogorsku,koju god...) ako ikako moze to da se izvede.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.708
Локација
underground
Ljudi ,jel vama nije jasno ,da mi ovo prvenstvo,ne mozemo uzeti,i ne samo ovo,nego xxx prvenstava dok god su ovi na vlasti,sta treba da se desi,pa da mi shvatimo to*
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ljudi,i dalje se igra. Aj da sacekamo kraj. Nista jos nije gotovo. U svakom slucaju svaka cast i Savi i igracima,daju svi sve od sebe,ali protiv ovakvih namestaljki i lopovluka ni Barselona ne bi uzela titulu u ovoj splacini od lige i drzave. Podneti vec veceras zahtev da igramo neku drugu ligu(madjarsku,crnogorsku,koju god...) ako ikako moze to da se izvede.
Igra se jos 27-28 kola. Ali, cemu da se igra?
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ovakve su utakmice u Fk Partizan redovne... cisto da bi se spustili svi na zemlju

Postava koja je pocela utakmicu ni u snu ne moze da igra ozbiljan fudbal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top