Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Od danas prestajem da pratim sva desavanja oko fudbalske reprezentacije,a nasi iz uprave da su pametni ne bi ni dozvolili ni jednom igracu da nastupi za reprezentaciju posle svega sto nam se priredjuje.Jel ima neko ko moze da stane na put ovoj krimogenoj organizaciji zvana FSS?
 

pfc__

Početnik
Учлањен(а)
20.09.2019
Порука
16
Reaction score
37
Локација
Dijaspora voli Partizana
Krivice kod odredjenih igraca ima. Pitanja za trenera vezano za ovu utakmicu ima.

ALI ovo apsolutno nije momenat za bilo kakvu kritiku!!! Kapa dole svim igracima na borbi!! Ovako se bori za klub! A da nismo pokradeni sa penalom, siguran sam da bi ovo bila jos jedna rutinska pobjeda.

Glavu gore momci!
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Ljudi, okrenite se LE i utakmicama koje nas tamo ocekuju. Ovo je gotovo i pre nego sto je pocelo, cuvajte energiju za ono sto je toga vredno.

Jedino sto ne mogu da shvatim je da su neki ovde u fazonu "Savo je kriv bez obzira sto su nam svirali nepostojeci penal". Nepostojeci penal je nesto sto je mnogo veci problem od potencijalnih gresaka naseg trenera, zbog toga mislim da je bezveze da se iste uzimaju u razmatranje. Pitanje je da li bi Savo pravio te greske za koje ga krivite da nije bilo nepostojeceg penala.

A, da... Samo da podsetim one koji krive Sava da je sasvim normalno izgubiti utakmicu u domacoj ligi, i to nakon teskog evropskog gostovanja i pobede, pa cak i na svom terenu. Izgubio je i jedan Bajern kod kuce nakon 7 komada u Londonu, izgubio danas i Siti. To sto samo jedan tim na kugli zemaljskoj ne moze ne da izgubi, vec da odigra nereseno, to je vec druga prica.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Momci svaka vam čast!!! Ne zameram ništa Savi, morao je da proba alternative na bekovima, da vidi čime raspolaže. Šehović, glavu gore sine, vratićeš ti ovo kad najviše bude trebalo!!!
ZA MENE STE VI ŠAMPIONI!!!
NUKNVP!!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Nisam gledao utakmicu od obaveza nisam stigao. Ali ono što mogu da kažem puna podrška Savi i igračima svaka vam čast momci što igrate u ovakvom mulju!!! Jebeš ti nameštenu titulu i pišam vam na naprednu titulu, jedan Mančester siti izgubi kući od Vulvsa pa normalno je da mi pored evrope teškog i dugog putovanja kiksnemo, ali samo jedan klub na svetu je nenadjebiv u svojoj ligi sem u jednoj utakmici. Da igraju pošteno danas bi imali samo bod i protiv Inđije bi izgubili i to ti je taman to.

Draže mi je ovakvi da smo pošteni pa kako bude to je jebeni fudbal. To je draž sporta što ne znaš ko će pobediti. Najedite se govana naprednjačka srbijo zajedno sa vučićem, pinkom zvezdom i ostalim poltronima. Svu snagu i energiju prebaciti na Ligu evrope a u ligi šta bude pošteno do kraja. Ako ne osvojimo eto im titula jebala ih titula. Gaziti govna u svim derbijima i igrom i batinama!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Šta pevate onom lopovu kokezi?Pa zna se KOME TREBA da se peva.E od sledeću utakmicu a najviše protiv Mančestera MORA da se peva velikom vođi, da se pokaže šta će mu se desiti na izborima i šta se misli o ovim krađama.I to ne PEDERU, nego LOPOVE, da ga boli kada cela Srbija gleda utakmicu
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Od pingpong lige covek moze samo zdravlje da izgubi, zelim Zlatana da sto brze zaboravi onaj kardinalni kiks nazalost i to se desava. Savo kada znas da svi su protiv nas ili mi igramo protiv svih nisi danas smeo da rotiras ekipu, to je moje mislenje a evo i zasto kao prvo povredili su se tri igraca i to 2 kljucna, pod 2 doziveo si prvi poraz na bizaran nacin i to sa dve kardinalne greske odbrane, 3 udaljili smo se borbe za titulu posto konkurent ne moze da izgubi utakmicu osim kada igra sa nama je utakmica ne namestena pod 4 nemas drugi spic koji bi danas zamenio Unmara, pod 6 izbor japanca ti je promasaj za sada jer osim gola protiv Malatije nismo od njega nista videli pod 7 danas si takticki nadigran od trenera zmajeva. Ja neznam dali ima smisao da se gleda ova liga taman sam reko sebi da smo se vratili na pravi kolosek opet sam doziveo veliko razocarenje. I na kraju zelim Vozdovcu da cestitam zasluzenu pobedu. Za zal nama je svaka utakmica biti ili ne biti ne samo u fudbalu nego i u ostale sportove.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Samo da porucim govnarima ciganskim koji su se ovde nakotili kao "gosti"... vratice se sve, sva ova vasa lopovstina i kradja, sve to sto vi velikosrbi podrzavate i sad likujete jer ste govna bili i govna ostali... vratice se sve !!!
 

milanspasic91

Početnik
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
83
Reaction score
105
Локација
Baric
Ljudi, sta ocekivati od momaka, kada su pre tekme videli nacin na koju su cigani pobedili... Pa onda plus sumnjivi penal... Svaka cast momcima, ali mi smo se nervirali zbog navlacenja u Krusevcu, a zamislite kako je njima, kada kao treba da izadju na teren da se bore za titulu, a gledaju ono navlacenje.
 

Krcko

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
38
Reaction score
26
Локација
Bijeljina
Do pre par dana posle Astane su bili heroji, junaci, pretilo se jednom Mancesteru a sad nemaju pojma, cudnog li naroda.

Zanimljivo kako se najednom poce pevati samo protiv Kokeze, od kako se pickousti onomad "izlaja" od tad ga ni ne uzimaju u usta, ili ja nisam primetio, a ako jesam izvinite. Dal je u tom slucaju kome "udarena" zvecka za usi..

Malom Sehovicu podrska, desava se i izkusnijima i starijima, nadam se da nece da klone posle ovog kiksa.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Poraz kao poraz boli, ali nije kraj sveta. Nepravda još više ubija, ali glavu gore. Ponosan sam naše momke, ponosan sam na Partizan!
Ciganske pičke, da igrate protiv šiptara, Hrvata, nikad ne bih podržavao vas i vaš udbaški klub! Je.o vas vodja, pička prodana
NUSKNVP
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Da nije bilo kradje ciganskog govneta dobili bi ovu utakmicu. Savo najbolje zna zasto je izveo ovaj sastav. Ponovo ne koristimo sanse, i to je naveci problem.
Ako neko od interesnih grupa ocekuje da skandira protiv pickoustog, mnogo je naivan.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa te pičkice što čitaju kao gosti, što ne odu bar do kladionice, da čuju šta ljudi misle o njihovim ,,velikim,, pobedama, i kako sudije sude protiv njih.Te pičkice da imaju malo dostojanstva ne bi izlazile na izbori da glasaju za maloumnika samo zbog nameštenih titula a ne razmišljajući o budućnosti svoje dece.
Te pičkice mogu samo kurac da nam puše
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Zamenu teza vidim ovde medju postovima...Nije pljuvanje ako se kaze da je lose postavljena utakmica od strane Save, niti je pljuvanje kad se kaze da je Urosevic lose odigrao na desnom beku. Ja nisam video sem par ljudi da su otvoreno pljuvali igrace, vecina je slozna da im treba dati sad jos vecu podrsku
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Ова је меч онај који чим почне знаш да неће добро проћи. Осјетила се нервоза, њихов гол то показао, касније у првом само још више нервозе се накупило. Идемо даље да се обезбиједи Европа за следеће љето и да се надамо бољим временима.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Posle ovakvog kola i ovakvih ociglednih pljacki mislis da bi dosli do titule?
Ne bismo osvojili titulu u Srbiji da imamo Barselonin tim.
U ovom usranom prvenstvu je bitno samo sta uradimo u derbiju, da im se ispisamo samo u titule i to je to.
Treba podrzati cigansku akciju „Hocemo kalcopoli u srpskom fudbalu“. Sem sto cemo se sprdati sa ciganima time, pokazacemo da je ostatak lige cigansko-poltronski. Pozivati javno sve klubove da utakmice igraju sa 15 minuta zakasnjenja „za spas srpskog fudbala“.

Ne da bi uzeli titulu nego ti kažem da imamo šansu da je u zimskom prelaznom roku kaparišemo ako vvv bilmezi odu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top