Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Očekivan sastav samo što je Ivanović na klupi a Lazar Pavlović ni u protokolu.To je najveća greška Savina, forsiranje ovog Ivanovića.
Očekujem pobedu sa 3 razlike, i lep fudbal danas.
Samo borbeno i brzo!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
344
Reaction score
412
Локација
Beograd
Po ovome treba očekivati našu laganu pobedu... Jutros je kvota na nas bila čak 2,10...
Opera Snapshot_2019-10-30_150843_hot-odds.com.png
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Nacuh da se Ivanovic bas trudi na treningu pa mu Savo daje priliku ili se sprema za transfer u neke egzoticne zemlje , sto se tice kvote ja singlirao kod ovih nasih juce na 2,15
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Može li mi neko reći čija genijalna ideja je bila da se meč igra radnim danom u 15.30...pa većina nas neće biti u mogućnosti pratiti ni na TV a tek uživo...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Zasto fudbaleri Partizan bez ikakvog motiva igraju domacu ligu? Neshvatljivo i skandalozno.
Ni ja ne bi imao motiva da učim i da spremam ispit kad bi od starta znao da nema šanse da položim...

Molim da mi se ovo ne računa kao komentarisanje utakmice u toku jer ne mislim samo na ovu utakmicu nego na motivaciju igrača u sezoni uopšte. Naravno da ne volim što je tako kako je, ali ih potpuno razumem...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Bezvezno i neinspirisano. Ova ekipa je jako limitirana ako izuzmemo Natha i Pavlovića. Utoliko je još impresivnije ono što radimo u Evropi.

Čestitke Čukaričkom, manje više je sve bilo jasno posle Mladosti da mi u ligi zbog raznih stvari, što naših, što drugih, nemamo šta da tražimo. Upravi hvala što nemamo rezervnog špica pa možemo na samo jedan način koji tom špicu odgovara da igramo, hvala im što nemamo nijednog upotrebljivog desnog beka već teramo štopera da igra tu i hvala im što imamo samo tri igrača na tim centralnim veznim pozicijama što će dovesti do toga da starteri budu preumorni, dok je triling iza napadača popunjen sa malih milion igrača od kojih je većina beskorisno.

Fokus na Mančester.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bruka i sramota !!! Nema opravdanja za ovo. Stidite se svi do jednoga !!!

Bice zestoka borba za pozicije za Evropu sledece sezone jer smo ko mrtav kurac u ovoj ligi... sramote bre jedne !!!

Odvratna utakmica sa odvratnim pristupom igraca ovoj utakmici. Kao usrani su izasli na nju a tako su i zavrsili. Sveti grb ste obrukali danas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top