Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
37
Reaction score
36
Локација
Beograd
Садиков учинак задњих неколико утакмица - два гола Радничком против екипе која се бори за пласман у Европу, два гола Астани, против Вождовца није играо звог картона, против Лучана је зезнуо али шта је ту је, гол и асистенција против Спартака Ждрепчеве Крви (најјачи спонзор икад да се не лажемо). Пре тога по гол на две утакмице где је, додуше, имао много шанси. У сваком случају, из утакмице у утакмицу све бољи.


Овде га углавном пљују због партија из августа где је био испод сваког нивоа, али не треба заборавити да је имао изразито негативна искуства у каријери, закључавали су га у свлачионицу за децу, нису му давали примања, и још доста тога... Погледајте на веб-у мало. Овде расте као играч, и прави велики број шанси. Нама још један шпиц је потребан свакако, али за Ожеговића је и ово појам. Управи замерам јер су у прелазном року преговарали искључиво са Думбијом и Лордом Бендтнером, двојицом врло озбиљних играча где уопште није било сигурно да ће доћи, и без икаквог другог плана ако се изјалови. Великом већином ће зависити од тога да ли ћемо проћи групу у Лиги Европе, ако то прођемо можемо да ангажујемо врло квалитетног играча. Можда и Хонда није нереалан, и на Твитеру позива тимове да му дају понуду.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Slažem se ali niko ništa ne može da ti garantuje, o tome pričam.
Ako pricamo o tome sta ko ne moze da garantuje, ne moze niko da garantuje ni da Sadik nije kombinacija, uzevsi u obzir da smo skoro preslikanog doveli iz Rijeke preko istih ljudi. Iste nacionalnosti, isto nebruseni mladi talenat, isto sve.
Doveli smo igraca koji je bio predmet podsmevanja u prethodnim klubovima. U otvorenoj holandskoj ligi imao smesan ucinak, navijaci Rendzersa pravili onaj gif sa zirafom i sprdali se sa njim, u Perudji ispodprosecan skor. Ali eto mi smo otkrili nesto sto drugi ne vide, iako zbog problema sa realizacijom vec zaostajemo u ligi. Samo je pitnje vremena kad ce nas ponovo kostati bodova, uopste nije pitanje da hoce.

Moze Savo da misli sta hoce o njemu kad je osudjen na njega. Da je najgori na svetu mi moramo da ga trpimo.

Ne da nemamo boljeg,nego u ovoj ligi nema boljeg napadaca od Sadika! Postujem svacije pravo da ima svoje misljenje i da ga iznese dokle god ga iznosi na normalan nacin i sa argumentima. Dino,argumenti su ti losi,decko ima 21 godinu i bolji je od ispodprosecnog igraca kakvim zelis da ga predstavis.
Zavrsnicu nema(jos) na odgovarajucem nivou,to je jedino sa cim se slazem,ali mislim da moze da se popravi. Koliko,to ne znam. Mnogo nam znaci u igri,ogroman posao radi,Savo je takodje skoro pricao o tome,ako mi koji podrzavamo Sadika nemamo pojma,valjda Savo ima pojma. Ili mislis drugacije?
Umece napadaca nije samo da postigne gol nego i da se nadje u gol sansi,da sam napravi nesto ni iz cega...
Ako slucajno spojis to dobijes igraca za Mancester,Juventus,Barsu,Bajern...
A isto ne mogu da verujem da niste videli da je Sadik namerno vratio loptu glavom ka Natku!? Dajte ljudi,pa ako ne volite nekog igraca nemojte sad u krajnosti besmislene da idete kako bi na silu dokazali da je igrac sranje. Igrac je dobar i ima potencijal da bude odlican. Jedino sta ga deli od toga je realizacija.
Tavamba je bolji igrac naravno,Djurdjevic je bolji,Rikardo je bolji u nekim segmentima,ali Sadik mnogo vise radi za tim od Rikarda tako da ne mogu da procenim u tom slucaju ko bi se bolje uklopio.
Zavrsnicu nema na odgovarajucem nivou? Covek ima zavrsnicu bukvalno, ali bukvalno, kao svako ovde sa foruma. Pogodi po lopti pa gde ode. Jezivo je kako mu izgleda zavrsnica.

Naravno da mislim drugacije. Kao sto rekoh, Savo je osudjen na Sadika, sta ce da prica o njemu? Druga opcija nam je linglong pojacanje iz Macve koje ce imati istu karijeru kao i muceni Perisa Pesukic.

Za ovo trece se slazemo. Ali dzaba njemu gol sanse ako ne moze da ih iskoristi. Sto se vec dokazalo u 2-3 utakmice. Bolji smo, razvaljujemo, sutiramo, napadamo... i izgubimo, bacimo bodove. I sta onda imamo od toga sto je on pravio nesto ni iz cega i sta imamo od toga sto je ulazio u sanse osim jace zivce?

Ako si za ovo cetvrto ozbiljan onda stvarno nemam sta da ti kazem. Ja da odgrizem kurac sam sebi ako je on onde hteo da vrati loptu. Covek je imao praznu mrezu ispred sebe, nego ne ume da trzne glavom. O tome sam pricao ranije, covek sa tom visinom NE UME da udari loptu glavom. Glavom igra tako sto je namesti da se lopta odbije od nje, ni t od trzaja nema.
Jebote pa bratina ne da loptu nikome u kontri i radije ce da dribla 30 metara unazad nego da se oslobodi lopte, a ono hteo da vrati Nathu?

Btw, ja ni u Rikardu ne vidim ono sto ljudi vide, meni se cak ni on nije svidjao. Vise volim napadace slicne Djurdjevicu, Kleu, Tejgu... Nema mnogo filozofiranja, komplikovanja, rizika... znas sta dobijes, kad se nadje oci u oci sa golmanom to je gol. Zajebani u skoku, korisni kod prekida...

@Ludwig Cerecenjem Sadika dobijamo isto sto smo dobijali cerecenjem mnogo slicnih ranije. Za ovo cudo od igraca ne smemo platiti obestecenje, to "videcemo gde ce igrati za par sezona" ce biti neki Azerbejdzan, Kipar, Norveska... Okej je podrzati coveka dok je tu, kapiram i ja da sad ne mozemo da ga menjamo.
Meni smeta druga stvar - sto od njega napravismo nekakvog igraca u koga vredi ulagati. Ispade da su klupski oci pogodili kad su nas osudili na njega i nisu uopste ni razmisljali o nekoj alternativi.

Zali boze sto pored konacno dobro sastavljenog veznog reda nemamo pristojnog napadaca.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.730
Локација
underground
Sadik u dosadasnjem delu sezone ima 9 golova iz 19 prilika i 5 asistencija Njegova vrednost ako ovako nastavi bice veca nego kad smo Rikarda prodavali.Laicima moze da smeta "umetnicki dojam",ali ovo su cinjenice,laicima je secam se smetao i Zlatko Vujovic koji je slican tip igraca bio,ali Osimova tvrdoglavost da forsira njega a ne Panceva,i more drugih odlicnih napadaca koji su u to vreme igali u ligi SFRJ,nas je dovela do cetvrtfinala Sp 1990,iako je i tada bilo "strucnjaka",koji verovatno misle,da bi osvojili to prvenstvo da nije igrao on,nego npr Pancev.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Hajd' da malo ubijamo vreme između tekmi uz društveno-(ne)korisnu igru "sadikopol":D

Brat Sadik je naše "ružno pače", kritikuje se i omalovažava od pojedinaca koji istrajavaju u svemu tome, mada Brat iza sebe već ima nekoliko jako dobrih partija i dobar broj golova na kontu. "Bio je ismevan (drugde)", "Nije davao golove (drugde)", "O, ne, on je Afrikanac/Nigerijac, a kod nas cvetaju samo Brazilci", "Pa on promašuje šanse, ne zna da šutira"... Kada pojedinci nekog igrača "uzmu na zub" tu nema pomoći - da se isti kakvom mađijom pretvori u CR7/Mesija/Zlatana, pridike bi se nastavile, jer tako su (pojedinci) u mogućnosti:D

Od Jovete, nismo imali napadača sa većim potencijalom, i treba učiniti sve da se zadrži/otkupi! ENDE!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Vise volim napadace slicne Djurdjevicu, Kleu, Tejgu...
S donekle izuzetkom Klea, samo donekle to su sve igrači manje u polju, i u ovakvoj formaciji gde se zahteva da napadač aktivno ucestvuje ne bi bili ni blizu svojih tadašnjih ucinaka.
Nije nijedan sport skup kvaliteta, nego uklapanje istih u odredjenu koncepciju.
ja ni jednog od njih, sa opet izuzetkom Klea ne bih uzeo ni u jedan tim, jer ne podnosim napadače koji ne ucestvuju u igri, ali opet to je moje subjektivno,Đurđević je u onom Markovom sistemu (doduše i jedino u njemu) izgledao odlično.
Uostalom ne shvatam iskreno poentu ovog lamentiranja. Jel imamo boljeg? Hoćemo li imati do zimske pauze? Da li je bezobrazan i ne zalaze se ( nema tog Partizanovog deteta koje je vršilo onakav presing), ne trci?
Da nam treba napadač i lud vidi, ali to sad ne mozemo promeniti...
Onda zaboga nije bitan rezultat ekipe kad se analizira napadač ali kad postaviš broj golova jednog pored drugog Sadika i nekog drugog, e onda je bitan i broj prilika... ko da on nema uticaj na to da ulazi u prilike...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Ljudi ne mogu da se pomire sa Sadikovom telesnom konstitucijom i po meni je to najveci razlog zasto izaziva sumnju kod ljudi. Pogledajte statistiku Leonarda i Djurdjevica u prvih 10 prvenstvenih utakmica u toj sampionskoj sezoni. Mozemo mi sad da tvrdimo kako bi Leo i Djuka u ovakvom Partizanu davali svako po het-trik na utakmici ali sta bi bilo kad bi bilo....mozda bi i njima trebalo vremena da se naviknu na Savin sistem kao sto im je trebalo vremena da se naviknu na Markov pa nisu odmah proradili.... Mene iskreno vise zabrinjava Asano nego Sadik sto se napadackog ucinka tice. Asano je veliki radnik, dosta dobar u defanzivnim zadacima u presingu i nekim kretanjima bez lopte gde dobro otvara prostor ali sa loptom u nogama veoma slab i za sad manje opasan po protivnicki gol od Sadika. Medjutim, kao sto smo cekali i docekali Djuku i Lea ubedjen sam da ce tako biti i sa Asanom i Sadikom.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ako pricamo o tome sta ko ne moze da garantuje, ne moze niko da garantuje ni da Sadik nije kombinacija, uzevsi u obzir da smo skoro preslikanog doveli iz Rijeke preko istih ljudi. Iste nacionalnosti, isto nebruseni mladi talenat, isto sve.
Doveli smo igraca koji je bio predmet podsmevanja u prethodnim klubovima. U otvorenoj holandskoj ligi imao smesan ucinak, navijaci Rendzersa pravili onaj gif sa zirafom i sprdali se sa njim, u Perudji ispodprosecan skor. Ali eto mi smo otkrili nesto sto drugi ne vide, iako zbog problema sa realizacijom vec zaostajemo u ligi. Samo je pitnje vremena kad ce nas ponovo kostati bodova, uopste nije pitanje da hoce.

Moze Savo da misli sta hoce o njemu kad je osudjen na njega. Da je najgori na svetu mi moramo da ga trpimo.

Prvo, Savo je tražio Sadiq-a i sigurno nije ista kombinacija (možda isti menadžer ali to nema nikakve veze) plus je Savo mislim više puta dokazao da na njega ne mogu neki ljevati sa strane da utiču. Sadiq je možda bio meta podmeha pre par godina, tada je imao 18-19 godina a sada je on načinio štopere ManUtd-a smešnim, što takođe može na netu da se nađe. Imaš onaj klip ovde na forumu gde on na cetru tera dvojicu Engleza da se sudare. Ako ćemo o ismevanju, mi smo doveli jednog igrača kojem se smejala i Premier liga i Championship, a to je Lazar Marković.

Btw, ja ni u Rikardu ne vidim ono sto ljudi vide, meni se cak ni on nije svidjao. Vise volim napadace slicne Djurdjevicu, Kleu, Tejgu... Nema mnogo filozofiranja, komplikovanja, rizika... znas sta dobijes, kad se nadje oci u oci sa golmanom to je gol. Zajebani u skoku, korisni kod prekida...

Ovde se slažemo. :D

@system

Što bi to bio loš potez? Ne razumem zaista. Milion je plaćen Asano. Njegov doprinos je mizeran u odnosu na igrača Rome kojeg treba da platimo 1.6 miliona. Plus je ovakav vid pozajmice idealan. Platili smo 100.000 Eura za sezonu, imamo priliku da vidimo da li se uklapa. Ako je to to, platiš i imaš igrača. Ako nije, vratiš ga nazad tako da je to po meni win-win situacija.
Još nešto, 1.6 miliona eura je trenutno u fudbalu smešna cifra. Podsetiću te da smo mi za te pare prodali Necu Tomića i Necu Mihajlovića, u ono vreme, šutirali smo se nogom u dupe od sreće koje smo pare uzeli. Prodali smo Jankovića za 1.8 miliona da u SPAL-u bude igrač za trening.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
^ Zavisi kako se sklopi ugovor o pozajmici tj ono pravo preče kupovine ili kako se to već zove, po meni Partizan nije klub koji treba da razigrava drugima igrače osim ako ima jasno definisano ugovorom budući status. Dovoditi ne proverenog napadača na pozajmicu a pri tome da ti je on skoro i jedina opcija u napadu je bezobrazluk i nesposobnost uprave.

Sadika ni jedan kršten skaut neće preporučiti svom klubu jer mu nedostaju mnoge fudbalske stvari koje treba da poseduje jedan napadač zato je i svaka prodaja upitna ( osim ako imaš šemu ko' gani za Boakija:puke: ).
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Krenem napisem nesto fudbalski.. u glavi mi jos poseta od nedelje, uz cinjenicu da sam posle dugo vremena sam isao na utakmicu.. vidim postove iznad i samougasim se.
 
  • Like
Reactions: MAK

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ala ga pretjeraste. Ludwig, melodramatišeš bez potrebe. Kritika Sadika - napad na FK Partizan!!! Pa ni Saša Ilić nije imao takav status. :d

Ljudi su iznijeli (bar neki) određene kritike na igrača koji je dao dosta golova do sada ali i promašio još 5x toliko. Jel to toliki grijeh da ih drugi forumaši napušavaju i proglašavaju sljedbenicima ciganskih medija?

Idete iz krajnosti u krajnost. U mjesecu avgustu Sadika telefonistu :D su tjerali i zabijali u PM svi živi. Sad je zaštićeni bijeli medvjed. Srbin - pamćenje amebe. :D

Ne treba mu to uzeti za zlo nego ga podržati kao našeg (trenutno) najboljeg napadača ali ako se na ovom forumu ne smije primjetiti da je Umar Sadik u stanju kuću promašiti onda ga jebi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.565
Локација
Beograd
Osimova tvrdoglavost da forsira njega a ne Panceva,i more drugih odlicnih napadaca koji su u to vreme igali u ligi SFRJ,nas je dovela do cetvrtfinala Sp 1990,iako je i tada bilo "strucnjaka",koji verovatno misle,da bi osvojili to prvenstvo da nije igrao on,nego npr Pancev.
Naravno ne smotani Zlatko Vujović, i nikako jebeni lenjivac Pančev, nego tandem Vokri-Milko Đurovski!!!
Sa njima bismo bili prvaci sveta, ali, eto...Osim i njegova ,,filozofija,, fudbala koštala nas je toga da to ne postanemo...forsirao je bosanske igrače i završili smo na SP ,,na tabeli,, tamo gde su i bosanski timovi najčešće završavali u SFRJ...

Ali, hajde, bilo pa prošlo, tema je Sadik!

Ja da odgrizem kurac sam sebi ako je on onde hteo da vrati loptu.
Nemoj to dva puta da kažeš...

Zavrsnicu nema na odgovarajucem nivou? Covek ima zavrsnicu bukvalno, ali bukvalno, kao svako ovde sa foruma. Pogodi po lopti pa gde ode. Jezivo je kako mu izgleda zavrsnica.
Partizan odavno nije igrao ovako dobro, naravno i zbog Save, i kondicionog, i Sume, Natha, ali i zbog Sadika...zato jer i on (uz ostale) odigra svašta nešto pre nego što uđe u zicer...jeste, maši puno zicera, ali je i u stanju da stalno ulazi u zicere...
Završnica mu izgleda kako izgleda, a momak dao već 9 golova! Ko zna koliko će ih dati do kraja sezone?!

I odakle uopšte da posle solidne igre Partizana protiv MU i odlične igre Partizana protiv Spartaka ŽK, odjednom dođe do rasplamsavanja neke rasprave o Sadiku?!
Da, izgubili smo od MU, ali pre godinu, dve, 5, 10, 20, zar bi to bilo neko iznenađenje ili katastrofa izgubiti od MU? Pa nije ni sad, svejedno što nisu u formi...Sadik im pogodio stativu, a možda bi Ožegović dao gol, Škuletić, Tavamba, Rikardo? Možda. Ali ko to može da zna? Možda da, a možda i ne. Ja sam bio ubeđen da će Rikardo da ga ,,metne,, zvezdani u finalu kupa, a on nije - dao ga Boki Ostojić. A koliko je Boki Ostojić dao golova u karijeri? Koliko u derbijima? Pa eto, dade ga...

Evo, pobedili smo Spartak maltene u jednom ,,blickrigu,, uz Sadikovo učešće, i opet Sadik ne valja...razumem da se to piše u toj ,,količini,, kada ne pobedimo, ali ovako...

Ali mislim da je ovde u pitanju onaj ,,mutirani,, virus koji se prvo zvao ,,Suma,, pa ,,#51,, pa se sada zove virus ,,Sadik,,...
Dakle, načitah se ja ovde koliko su samo loši i nepotrebni Partizanu i Suma i Taraba, a evo sada i Sadik...

Jeste, slažem se da ima i boljih igrača od njih negde na svetu belom, ali slažete li se vi sa mnom da Partizan nema toliko novca da ih sve pokupuje, daj Bože da i ovima koji sad igraju daje plate bar ponekad...

Evo, ako vi znate nekoga ko je bolji od Sadika, a ne košta ništa, daj dovedite ga u Partizan na probu, možda ga Sava uzme?
Ja gledao danas Teleoptik, eto ti momci ne koštaju puno, tu su, kod nas...ali ne mogu da pobede Obrenovac...i, da li su bolji od Sadika?
Zali boze sto pored konacno dobro sastavljenog veznog reda nemamo pristojnog napadaca.
Imam utisak kao da si lično gledao Partizanove bebe 1966.-e, Mocu, gorepomenute Vokrija i Milka, Nenada Bjekovića seniora, Peđu MIjatovića i sve tako redom...pa ti je kriterijum o napadačima vrlo visok...ali sve se mislim da si ipak dosta mlađi...

Ja koliko pamtim Partizan, uvek nam je nešto falilo, jer da nije, bili bismo prvaci Evrope nekoliko puta...ali, nismo...
Vokri-Milko (sa kojima bi YU bila svetski prvak) su bili neverovatan tandem - ali kad igraš sa takva dva neverovatno dobra napadača - ipak imaš klasičnog vezistu manje, plus Milko se posvađa sa Jusufijem, i...ispada se od Fljamurtarija...
Mislim, hoću da kažem nije ovo prvi put da nemamo idealan tim, zar ne?
Otac mi je pričao da su 1966.- svi bili idealni, pa eto, izgubiše finale od Reala...
Teča mi je pričao da je Partizan 50.-ih bio bez slabog mesta u timu, pa...tad nije bio čak ni prvak YU...
I tako, iz decenije u deceniju, retko nam je neki igrač bio apsolutno idealan, ili da nam je ceo tim idealan, nije ni Sadik idealan, ali je bolji od nekih koji su pre njega bili na tom mestu špica Partizana!
Pri tom on mene uvek iznenadi i zabavi na utakmici, a meni je to vrlo bitno! A neke druge to isto iznervira, znam, ali...
Svi smo mi različiti...

I, na kraju: Partizan preživljava od novca UEFE za učešće u LE i živi od prodaje igrača, koliko bi Partizan bio bolji da su sada tu Tavamba, Rikardo, Leo, Đurđević umesto Sadika...verovatno bi bio...mada to niko ne može da tvrdi, jer bi se tada igralo sasvim drugačije, neko bi morao na klupu, poremetilo bi se i promenilo sve ovo što je do sada napravljeno...a da li bi se promenilo na bolje ili gore...ko zna?!
Ali KOJIM parama bi Partizan platio Lea, Đuku, Taleta, Rikija?!

Riki je recimo prodat pa smo zato mogli da Sumi damo platu i dovedemo Natha i damo mu platu...
Hajde da je Riki ovde ali da nemamo Sumu, Natha, Sadika, Asana...jel bi bilo bolje tako?

Ja sam sanjao 40 godina da Partizan ne prodaje najbolje, nego da dovodi još bolje...i da svake godine buidemo sve jači...i da osvojimo sve što se može osvojiti, i da nikad ne gubimo utakmice i bodove...

Ali...to je san, to nije realnost...

Da li je realno da je Bleki u našoj odbrani, Mitar u napadu, Leo na krilu, Markec nepovređen i u formi, Bambi 10 godina mlađi?
Lepo zvuči, ali teško da je realno...
Igra nam Sadik, i to je realno - trudi se, razume igru, pogađa, promašuje, pogađa...podrška za crnog brata!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.565
Локација
Beograd
Uostalom...iako smo svi nostalgični prema nekim fudbalerima iz naše prošlosti, zapravo je vrlo teško objektivno ,,meriti,, ili upoređivati vreme ono i vreme ovo, pogotovo u kategoriji ovaj (ovi) su sigurno bolji od ovog (ovih)...da, može i tako, jer svako emotivno može da nabroji nekih svojih ,,idealnih 11,, ili da kaže pa ovaj je sigurno bio bolji od onog, ali...

Recimo, u najlepšem sećanju ostala su nam ,,tri musketara,, Žuka, Mo i Ubica Cigana, a evo šta kaže jedno poređenje njih i sadašnja ,,tri legionara,, Natha, Sume i Sadika...

volimpartizan.rs/legionari-motor-valjka-69820/

,,Afrikanci i Čerkez su zajedno od starta sezone postigli već 20 golova, uvidom u arhivu – Antonelo Žuka, Lamin Dijara i Almami Moreira, trio među „grobarskim svetom” sa epitetom najboljeg inostranog u Partizanovoj istoriji, po dolasku u Srbiju, u takmičarskoj 2007/08, terao je do 35.,,


Mogu li Suma, Natho i Sadik, svesni činjenice da im je Partizan oživeo karijere i da im je skočila cena na međunarodnom tržištu, da nadmaše učinak Brazilca, Senegalca i Portugalca sa korenima iz Gvineje Bisao, za sada – imaju sjajno prolazno vreme, tek je kraj oktobra?
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Svaka cast Sumi na ovome sto se oporavio ,ali uporedjivati ga sa Zukom i Moreirom je greh. O Sadiku i Dijari da ne pricam, dva razlicita sveta.
Natho je vec druga prica. Ja sam bio skeptican u pocetku, ali je valjda jasno da je covek majstor.

Sto se tice posta iznad, da ponovim - Sadik je asistirao slucajno, skroz jebeno slucajno i ne postoji niko ko moze da me ubedi u suprotno. I da uzmemo da je hteo ono da uradi, onda ima ozbiljniji problem sa glavom nego sto se misli, imas prazan gol ispred sebe a spustas loptu igracu iza, aha, malo sutra.

I Mancester nismo pobedili jer ponovo od milion sansi nismo uspeli da umuvamo gol. Evo sad mi pada na pamet npr. onaj prekid sa pocetka kad je pola stadiona mislilo da je gol, Sadik je cuvao igraca koji je sutirao i iz nekog razloga se prevrnuo na guzicu. Logicno da niko nece da pljuje zbog toga jer je u pitanju veliki Mancester. Ali zato itekako hocu da pljujem kada jos vise sansi promasimo protiv nekih Lucana i Vozdovca, a oni nam umuvaju loptu u gol svaki put kada predju centar.
Ne treba mi ni Djurdjevic ni Leo ni Tavamba, treba nam napadac koji ce da ubaci loptu u mrezu kad je pred njim prazan gol, a ne da umirem svaki put kad covek izadje 1 na 1 sa golmanom. Nije ni meni niti bilo kome sa foruma posao da dovodi igrace, ali jbg ako treba da naglasavamo da stotine klubova slicne reputacije ima kvalietne napadace i da je trziste toliko veliko da uopste nije problem naci nekog boljeg.

Znam da nisi bio ozbiljan ali hajde i na to da odgovorim. Nisam bio ziv '66, rodjen sam 1991. I ne treba mi da sam ista stariji da pamtim mnogo boljih napadaca od ovoga sto imamo u timu. Da ti ne nabrajam, pretpostavljas.

Ovo sto momak igra u Partizanu bi bilo cak i smesno da zbog toga ne gubimo bodove. Doduse nekad ih i dobijamo jer nam broj koji nam stoji uz ime kluba u semaforu zavisi od necega sto se tesko moze objasniti, a ponajvise zavisi od slucajnog sleda dodgadjaja koje ni sam Sadik ne moze da predvidi.
Nikad u zivotu nisam gledao nista slicno na terenu i bio bi mi zanimljiv da ga gledam "rekreativno" u nekom drugom klubu. U Partizanu mi tanji zivce i nije mi nimalo zanjimljivo dok ga gledam kako se bori sa gravitacijom, loptom, zeljom i mogucnostima.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Sadik nije planiran za prvog napadaca (barem na pocetku sezone), to moze da se nadje u onom intervjuu koji je neko iz strucnog staba dao na pripremama.
Momak ima 21 godinu i veliki potencijal. O otkupu ugovora ne treba diskutovati, to je valjda vec jasno.

A da je morao da se dovede jos jedan napadac, morao je. Sreca u nesreci je sto su Sadikovi kraci izdrzljiviji nego sto izgledaju.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ljudi su iznijeli (bar neki) određene kritike na igrača koji je dao dosta golova do sada ali i promašio još 5x toliko. Jel to toliki grijeh da ih drugi forumaši napušavaju i proglašavaju sljedbenicima ciganskih medija?

Ja nisam pročitao da je neko nekog napušavao i proglasio ciganskim sledbenikom. Ne diži tenziju bez potrebe. Rasprava postoji, teških reči nema.

Idete iz krajnosti u krajnost. U mjesecu avgustu Sadika telefonistu :D su tjerali i zabijali u PM svi živi. Sad je zaštićeni bijeli medvjed. Srbin - pamćenje amebe. :D

Nisu Srbi amebe, pamte! Kako nisu amebe nisu ni slepi. Naravno da su ljudi bili kivni i rezignirani onim telefoniranjem ali kao što nas iskustvo i istorija uče tako su nas i sad naučili, i nas i njega. Uvideo je svoju grešku, sigurno je neko popričao sa njim. Sadiq sa početka i Sadiq sada su nebo i zemlja. Dakle nisu Srbi sa pamćenjem amebe već se isti taj Sadiq potrudio da mi verujemo u njega, plus je duže sa ekipom, u treningu je. Momak ni jednog trenutka nije pokazao kurcobolju posle toga, šparta sa jedne strane terena na drugu bez prekida, ne beži od duela! Naravno da nisam debil da ga i dalje kurcujem zbog telefoniranja i da se ne radujem njegovim golovima, kojih ima hvala Bogu! ON je uticao da se moje mišljenje o njemu promeni. Nije mi rekao Moša Pućko, ne treba na mene niko da utiče, vidim njegov doprinos igri Partizana. Ko to neće da prizna laže sam sebe. Njegova uloga nisu samo golovi. Da je slab realizator je tačno ali je sve bolji i bolji! A kažem, ovde su se jedno vreme prizivali povratnici Šćepović, mali Jovanović, a ja pamtim kurcobolju i braći i Jovanoviću. Sva tri naša deteta su umislila da su neke igračine. Ja pamtim pripreme na kojima Jovanović neće da istrči jer nije dobio loptu, gde odmahuje rukom, sa 18 godina! Naravno da ću pre da gledam ˝plaćenika˝ koji će da trči, koji će se sam izboriti za šansu nego naše princeze kod kojih je samo pitanje vremena kada će se pretvoriti u uvređene mlade!
Još jednom, u šoku sam bio gledajući Sadiq-ov početak kod nas. Ali vremenom se popravio, treninzi, prilagođavanje... Uprava je kriva što on trenutno nema alternativu a da Sadiq daje sve od sebe na utakmica ne treba diskutovati.

U Lučanima smo izgubili 1:0! U toj utakmici je viđeno ili kurcobolje ili iznemoglosti kod naših fudbalera. Verujem da su bili umorni. I niko tu utakmicu neće uzeti za zlo Nathu koji nije mogao da se sastavi, Pavloviću kome je 2 puta lopta prošla ispod noge i otišla u aut. Jednostavno, dešava se. U toj utakmicu su svi bili indisponirani, trčanja, borbe i presinga nije bilo, izuzev kod Sadiq-a.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
................

I Mancester nismo pobedili jer ponovo od milion sansi nismo uspeli da umuvamo gol.
...................
Mozemo da nadjemo vise razloga zasto nismo pobedili (moje neko vidjenje i moj neki razlog je sporiji protok lopte od igraca do igraca) ali zasto smo izgubili to svi znamo. Niko ne moze da ospori te kritike Sadiku, normalno je da se napadacu pretesko prastaju (konstantni) promasaji koliko god da pre ulaska u sansu odradi dobar posao ali svi cemo zajedno da se radujemo ako Sadik proradi i svi bi zeleli da Sadik pocne da realizuje one zicere u koje stalno ulazi ma koliko ga prethodno kritikovali ili branili i u tome je sustina. Svakako ne treba da se stvara atmosfera kao da su kritike Sadiku ili bilo kom nasem igracu zlonamerne jer i nisu, ovo je forum navijaca Partizana i svi zelimo isto ma koliko da se neslagali oko nekih stvari. Vazno je da vise ne postoji sumnja u trenera i strucni stab, a sto se igraca tice, uz takav strucni stab, sve ce polako doci na svoje mesto vremenom :ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top