Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci

Citam Partizan menja golmana i bekove.
Na desnom beku Urosevic :D

Ako se obistini taj sastav, onda je to komedija. Pa da li je taj Urosevic Marcelo iz najboljih dana?

Kakav je taj Pesukic ako Urosevic kao levi bek, igra bolje desnog beka od Pesukica koji je desni bek??

I ako je toliko los, zasto ste ga dovodili, pa nisam ga sigurno ja skautirao i dovodio?

Edit:
A Cucina dali Spartaku? Ma jok, nisu kombinacije
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.935
Reaction score
7.328
Локација
Banja Luka
Filip Kljajic mi ni protiv Indjije ne uliva povjerenje. Jedino da se pokaze protiv njih. pa da ga oni dovedu na zimu
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vracamo se na ping pong ligu i danas imamo mec sa Indjijom. Ekipa koja je morala da uzme bodove ciganskim govnima ali nije smela... kasnije su pokradeni jos u par meceva i tu su gde su... Mi verovatno umorni i istroseni nakon Mancestera tamo, verovarno i sa promesanim sastavom tako da nece biti lako ni danas.

Sto se tice medjusobnih ligaskih meceva odigrali smo ih tek tri i ostvarili smo sve pobede koju ocekujem i danas kao i jedan kup mec koji smo takodje dobili.

Indjija:

2010/11 Indjija - Partizan 1:3

2019/20 Indjija - Partizan 0:1

Beograd:

2009/10 Partizan - Indjija 3:0 /kup/

2010/11 Partizan - Indjija 2:1
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Citam Partizan menja golmana i bekove.
Na desnom beku Urosevic :D

Ako se obistini taj sastav, onda je to komedija. Pa da li je taj Urosevic Marcelo iz najboljih dana?

Kakav je taj Pesukic ako Urosevic kao levi bek, igra bolje desnog beka od Pesukica koji je desni bek??

I ako je toliko los, zasto ste ga dovodili, pa nisam ga sigurno ja skautirao i dovodio?

Edit:
A Cucina dali Spartaku? Ma jok, nisu kombinacije

S nestrpljenjem čekam zimski rok. Očekujem da se reše problemi koje svi vidimo. Odbrana nam je kriminalna i dokaz tome su užasni rezultati u našoj ligi. Kada budemo sila pozadi tek će onda doći do izražaja igra napred, zato i polažem nade u sledeću sezonu gde ćemo da šetamo kroz ligu.

Ove sezone jebati mater ciganima u svim derbijima kako bi otišao trener,
i pola tima. Hteli da priznamo ili ne, bez Milojevića bi sutra malo prošli u kvalifikacijama uz onu park the bus taktiku. Lik je talija. Jebem im mater.

Danas očekujem 3 komada i da krenemo sa nekim dužim nizom pobeda. Raspored nam je lagan do derbija.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.301
Reaction score
10.799
Локација
underground
Ja na tvom mestu se ne bi radovao zimskom prelaznom roku,pogotovo ako ispadnemo iz Evrope.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.881
Reaction score
13.681
S nestrpljenjem čekam zimski rok. Očekujem da se reše problemi koje svi vidimo. Odbrana nam je kriminalna i dokaz tome su užasni rezultati u našoj ligi. Kada budemo sila pozadi tek će onda doći do izražaja igra napred, zato i polažem nade u sledeću sezonu gde ćemo da šetamo kroz ligu.

Ove sezone jebati mater ciganima u svim derbijima kako bi otišao trener,
i pola tima. Hteli da priznamo ili ne, bez Milojevića bi sutra malo prošli u kvalifikacijama uz onu park the bus taktiku. Lik je talija. Jebem im mater.

Danas očekujem 3 komada i da krenemo sa nekim dužim nizom pobeda. Raspored nam je lagan do derbija.
Taj bunkeras ne bi nikad bio ni treci u ligi da ga ne cuvaju sile mraka, a LS bi gledao samo na tv-u jer nikad titulu ne bi uzeo. Ne nasedajte na propagandu o tom vozacu autobusa, imao je ubrzan kurs kod Sava i Djuricica.....


Mnogo nas se plase zato sve ovo rade, vide sta ovaj strucni stab radi i gde ide ovaj Partizan i strepe za svoju buducnost jer svi vide da je Partizan daleko ispred cigana. Mi (i uprava) treba da damo podrsku strucnom stabu da sprovedu plan do kraja i ovim tempom vec pocetkom proleca bicemo na vecem nivou, a pocetkom naredne sezone probice svaku mogucu granicu. U to sam ubedjen tako da sve kao i mnogo puta u nasoj istoriji zavisi od uprave.

Sto se same utakmice tice voleo bih da vidim danas kako delujemo sa Brezancicem na levom beku i kako ce se Kljajic snaci u situaciji gde ce na svakih pola sata imati intervenciju :D Ostalo ce cini mi se na svim pozicijama biti najjaca postavka. Odlicno je sto osim AZ-a vise nemamo drugih destinacija, malo da predahnemo i uhvatimo jaci ritam jer ovo do sada je bilo razarajuce za nerve. AJMO MI !!!
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
164
Reaction score
209
Локација
Beograd
S nestrpljenjem čekam zimski rok. Očekujem da se reše problemi koje svi vidimo. Odbrana nam je kriminalna i dokaz tome su užasni rezultati u našoj ligi. Kada budemo sila pozadi tek će onda doći do izražaja igra napred, zato i polažem nade u sledeću sezonu gde ćemo da šetamo kroz ligu.

Ove sezone jebati mater ciganima u svim derbijima kako bi otišao trener,
i pola tima. Hteli da priznamo ili ne, bez Milojevića bi sutra malo prošli u kvalifikacijama uz onu park the bus taktiku. Lik je talija. Jebem im mater.

Danas očekujem 3 komada i da krenemo sa nekim dužim nizom pobeda. Raspored nam je lagan do derbija.
za nas je najbolje da ne dovodimo nikoga,sa ovakvim ,,kupovinama" upadamo u sve veću dubiozu što je izgleda upravi i cilj.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Urošević na desnom beku, čini mi se da je već igrao na toj poziciji ove sezone, i nismo dobro prošli, a on nas je podsetio na dane kada je došao u Partizan....
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da vidimo Lutovca na beku, ima sve predispozicije za modernog beka. Centaršut, solidnu brzinu, ponavljanje još da ima smisla za defanzivnu kretnju pa da se ustali na beku.

Nikad skupljeg igrača a nikad manje koristi od njega. Bambi da ima imalo obraza smanjio bi sam sebi platu za igre koje pruža unazad dve godine. Fići je trebao pružiti šansu a Asana desno gurnuti.


Kljajić – Lutovac, Ostojić, S. Pavlović, Brežančić – Zdjelar, Šćekić – Tošić, Suma, Asano – Sadik.

Sa ovim parom zadnjih veznih gubimo totalno na kreaciji.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Procitao sam negde da se pripreme rade u Kataru, da li je to tacno.? znaci ima se love za egzotiku. :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Utakmica u laganom ritmu i pobeda. Brine povreda Scekica, nije izgledalo nimalo naivno.

Asano dao gol. Doduse sa penala... koji bas i nije morao da se svira ali eto... mora i nama da se svira pa da bude koliko-toliko to ujednaceno sa ciganima... cini mi se treci zaredom sviran u ligi...

Lutovac sasvim solidan na desnom beku, cak sta vise bolji u defanzivi bio danas.

Teramo dalje, smanjili smo na -8 ali to je i dalje daleko za neku ozbiljniju nadu.

Dodatak: Opet imamo najbolji napad ( 35 golova ) i najbolju odbranu ( 9 golova )
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Лутовац је сасвим солидно решење на десном беку за ове овако "мање" утакмице. Чак штавише, бољи је у офанзиви, има добар центаршут, има брзину, у дефанзиви га нисмо баш нешто много гледали, али ово што се могло видети изгледа сасвим пристојно.

Можда би ту био чак и боље решење него Милетић, који заиста разочарава ове сезоне (мене бар), много се боље уклапа у Савов систем где бекови стоје доста високо.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Ne znam, 3:0, ali meni se igra uopste nije svidela...
btw. Lutovac>Miletic (za prvenstvo) tkdj. Asano definitivno nije za krilo.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Mi dobili 3:0 a ja isključio u 75 min. Toliko o igri.
Skoro ništa pozitivno nisam video danas.
Jedino je Scekic se izdigao iznad svoje norme ali i njemu baxuzu onaj mesar završi sezonu.
Kada sam video tosica u startni 11 trnci su me prošli.
Dao je gol koji je odradio Sadik ali osim toga jedna velika nula da se podeli između njega, Sume i Asana.
Na kraju opet Ivanović dobija poklon minute, ko će napolje? Ne Asano, ne Tošić, ne Suma... Već Sadik. Forma nam Je u strmoglavom padu. Igra opet negledljiva.
Savo luta i sve se više gubi. Zar i protiv ovih zelembaca Fica Stevanović ne može da dobije minute?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top