Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Uprava Partizana da pogine u avionskoj nesreci, slavio bih morbidno tri dana. Toliko o njima, ne zasluzuju nikakav drugi komentar.

Savo Milosevicu, nema potrebe vise, dosta je bilo. Dosegao si svoj trenerski maksimum- utakmice protiv ciganskog narkomana. Cestitam. Pobedices ga, nikad.
Ne komentarisuci one koji su te postavili, a koje si i sam pljuvao, zasto se ti zadrzavas na mestu trenere Partizana?!

Prosla sezona, OPET dvadeset bodova iza najpostenije kurve u univerzumu, izgubljeno finale kupa i AZ mora, Alkmar.

Sada, sest utakmica, sest bodova manje. Curcicu Javore, preuzmi mesto trenere, koga boli kurac. Sta, nece moci da ponovi ovaj uspeh?

Razvio, unapredio igrece, neke vratio u zivot. Za sta, za prodaju. Izgleda da smo Apolon sa Kipra ili kako se vec zove ona menedzerska prevara od kluba.
Vratio ih je/nas u zivot, sve prsti.
Ne trebaju ti pojacanja, igraci uigrani, potpuno poverenje u tim. Prihvatam, sve u redu.

Evo ih koliko mogu i znaju u vucic linglongpingpong ligi.

Popovic neka vezba i brani u Teleoptiku, sta podrska treneru ili "klincu" koji eto malo branucka gol Partizana. Tri godine vidi svako da je Stojkovic pri kraju, a kakvu zamenu spreme iz uprave, seme im se zatrlo, a kakvog ti postavis na gol? Finog decacica, pa koga boli kurac...nek stasava u Zarkovu, ne u Partizanu.
Gde si da se bunis za pojacanja, da grebes, trazis. Dobijes!?
A da, stig'o Banjak i na poziciji mitskog bica, Lalatovic.
Jebo te Vazura, koji ti ih obezbedio.


Namerno, bez komentarisanja sudije, kartona, standardnog cirkusa cigansko vucicevih poltrona, "navikli smo" .

Ako je Savo, ovo u ovakvoj ligi tvoj maksimum, koji ces nam kurac? Sam si se valjda borio i protiv ove vlasti i ove uprave, a sad zaseo za njihiv astal. Ista porcija i tebi i njima.
Zahvaljujuci tebi, prodace eto Sadika za milione, prodace Stevanovica. Prodali Pavlovica za milione... Dug isti, rezultatski, isto.
Pa u stotinu kuraca sve.


Da imamo tribinu, kao sto se ovi sa Juga hvale da je imaju, nikad jacu, skida cigane na svakom koraku...ova uprava i Sava sa njima bi bila bivsa. Pre 365 dana minimum. Sinoc bi bezali preko poljana a ne organizovali sastanke. Vazura ce nesto da zakljuci?
Crkni, jebo te debeli profesor rimskog bunara u dupe.


Sta nam seda ostaje, zreb za koga boli kurac, jos malo evropskih utakmica i mrznja prema vucicevoj ciganskoj kurvi.

Ovo drugo, uz sitno sa zivcima.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
To pravilo za U21 i dva bonus igrača je moralo natjerati upravu da, poslije prodaje Pavlovića za 13 miliona, iskešira za kvalitetnog mladog U21 desnog beka, pa makar on koštao 2 miliona. Ako takvog nema na tržištu, ok imamo drugu poziciju, tipa štoper. Nisam bio ljubitelj Svete Markovića posebno, ali mogli smo ga vratiti bar na pozajmicu da se ne potuca po raznim Larisama, ionako ne vjerujem da će (uskoro) zaigrati za pirejske cigane. Ako ništa, morali smo stvoriti bar 4-5 upotrebljivih U21 igrača u rotaciji. Mi sad imamo samo jedino nedovoljno uigranog Denisa Stojkovića, upitnog Lazara Pavlovića, povrijeđenog i isto upitnog Lakčevića i Filipa Stevanovića koji, da se ne lažemo, nije u formi posljednje vrijeme, mada normalno je za mladog igrača da oscilira, tako su oscilirali i Andrija Živković, Lazar Marković i ostali. Najveća je krivica tu uprave, ali ima i Savine krivice. Valjda je znao da Čolić, Štulić, Jović, Lalatović ne mogu igrati seniorski fudbal, a da odbrana nije toliko jaka da sakrije mane i nedostatke Popovića.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ja bih na desnog beka stavio bilo kog bonus igraca, moze cak i ovaj golman.
Glupo je da taj bonus trosimo na golmana, kad nam je na beku ionako bonuscina.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Kakva prica da je Popovic dete, kakvo dete sta je sa vama?

Treba lepo biti iskren i reci jednostavno da nema kvalitet za Partizan i zdravo. Ne mogu svi sa 18-20 godina da igraju u prvom timu, mogu samo oni super talenti, a to je jedan od njih petorice.
Druga je prica sto smo mi umislili da je svako ko dodje sa 18-20 godina bas taj.

Necu da mracim i baksuziram, ali taj ce tako braniti i sa 25.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Popovic nema kvalitet kao sto ja vise nemam nameru da branim Sava ali je cinjenica da ako on ne brani u ligi onda mora i Asano pored Natka/Sume da izostane tako da nije problem Popovic vec je problem to sto je Savo odavno zadovoljan celom ekipom (sto znaci i klupom), a to je vec prica za sebe koja nas je kostala debelo vec 2 puta. Juce su nas otvorili preko Miletica....a nakon Pazara i iscprnog sastanka je konstantovano da nam treba bdesni bek po hitnom postupku......nisu hteli dinar da daju za novog igraca, uskocio je Lutovac i izgleda nije ispunio ocekivanja...verovatno je morao bar dva kiksa da napravi po mecu da bi zauzeo mesto Mileticu. Urosevicu svaka cast, jeste napred los ali pozadi je daleko ispred svog kolege ali ja skidam kapu Brezancicu na profesionalnosti i pozrtvovanosti jer vise od godinu dana trpi svasta na klupi i ne pada mu na pamet da dovodi u pitanje odluku trenera, a za jucerasnje bekove je velemajstor fudbala.
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.729
Локација
Beograd
Ako je Savo zadovoljan ekipom, a kao što znamo obećao je titulu koju je izgubio već u avgustu onda je vreme da ide i abolira upravu jer je ista uradila sve što je hteo. Ako nije zadovoljan ekipom neka izadje i to kaže i svali na upravu. Ova pozicija gde svi kao izdaju saopštenja u kojima ništa ne kažu je najgore po Partizan.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Nas strucni stab je morao da nadje mladog beka i da ga gurne u vatru, sumnjam da moze losiji biti od Miletica, ako nista bio bi pismeniji bek od Miletica koji i nije skolovan za poziciju beka vec stopera. Na taj nacin taj mladi bek i Stevanovic bi popunili to pravilo do 21 godine i plus bolje da se nerviram oko beka koji bi takodje imao oscilacije nego matorog konja Miletica koji nema pojma ni ofanzivno ni defanzivno.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ne rimuje se tek tako Partizan i mazohizam.

Jebem ti dan i nedelju i sve u kurac.

Nista me ne sjebe kao moj Partizan...
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Radovan je bio zadovoljan sinoć, zamalo da uzme bod. E moj Partizane, od kada igramo sa dva zadnja vezna, svaki put kad vidim Šćekića i Zdjelara zajedno u ekipi, meni se i ne gleda utakmica, bunarenje na špica i nula kreacije na sredini, to je naša igra sa dva zadnja vezna. I ako niste primetili, naši bekovi non stop ispucavaju lopte u aut na prvi presing koji dobiju, toliko imaju poverenja u ta dva zadnja vezna, da lopte samo završavaju na tribini.
Povelik je spisak onoga što ne štima u našem Partizanu, najgore od svega što ne vidimo nikakav pokušaj da se nešto promeni.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Slomio je Jovičiću nogu pre par godina...
Da je mesar,mesar je, takav je igrač jednostavno , ne samo protiv nas.
Nije mi jasno kako ljudi tako lako zaboravljaju šta je Drina uradio za naš klub...da li se očekuje od njega da ulazi sa slabijim intezitetom u utakmice protiv nas??
Pa prvi pljujemo Lalatovića , Bratislava Živkovića i ostale ex ciganske što trenere, što igrače kad im se sklanjaju..
Kad je slomio nogu jovicicu?To nije istina, start je bio normalan i ovaj je nezgodno stao i polomio matatarzalnu kost što je normalna povreda kod sportista.Čak je nastavio da igra i bio zamenjen kasnije.
Taj isti drincic nema nijedan bod da je uzo protiv cigana kao igrac Čukaričkog, cigana iz Nisa i kurve iz Novog Sada kao i Rada.Nijedan jedini bod, toliko o njegovom zalaganju protiv cigana, bod nije uzo 5,6 godine.
Koliko je igračima stalo do pobede pokazuje momenat posle gola Sadika, kad Sadik napucava loptu u mrežu a Suma uzima i šutira je izvan terena.
Sudija po zadatku nije dao Saničaninu žuti karton a imao je preko 10 faulova, isti naš bivši igrač koga slavimo zbog jednog gola u derbiju zaslužio je žuti i pre lakta koji je nabio Sumi, i ovo nije prvi lakat koji nabija u glavu našim fudbalerima i poodavno ga smatram ciganom i jedan gol u derbiju to neće promeniti zbog ciganskog ponašanja od kad je otišo iz kluba.
Ovde se zameraju sitnice pojedinim bivšim fudbalerima Partizana a ciganisanje, udaranje laktovima, pogibeljni startovi nad našim fudbalerima stavljaju se u rang borbe i navlačenja naših igrača na crvene kartone.To je sramota.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Kada sam bio jako mali , sanjao sam da cu da igram fudbal i kosarku za Partizan , kako cu da postanem jedinstven slucaj , sa jedne utakmice da stizem na drugu i sve da osvajam , onda sam malo porasto i odlucio se za fudbal . Rekoh to je to , bicu golman Partizana , niko nece moci da mi da go , bukvalno cu da poginem na golu , a na svaku utakmicu kosarkasa ici cu u kop i biti najglasniji . Onda prodje i to i onda uzmem cetku i farbe , okrecim ceo kraj u crno belo sa drugarima , ispisem na svakom cosku PFK , mastam kako cu da ofarbam ceo grad u crno-belo kako ce svako dete da krene na Partizan , kako rastemo i to prestade , neki vise nisu hteli da se cimaju neki su imali dosta problema sto sa zakonom sto sa ciganima , ali tu sam , sada cu na jugu da pratim celo sportsko drustvo , da vicem ako mi se nesto ne svidja , da menjam ako treba . Kako sazrevas shvatas da nista ne valja , mucis se da smenis , milion puta te razocaraju razni ljudi , prijatelji ti okrenu ledja , pocnes da preispitujes sopstvene odluke , posle svake smene dodje jos gori , shvatas da tako ne ide . Odlucis da u korenu promenis tribinu , sanjas da to bude tribina koja ce da meri samo uspehe kluba , koja ce da gura klub ka vrhu , koja ce da donosi samo prave odluke za buducnost naseg kluba , da tu nema poltika , nasa politika da bude PARTIZAN .... I to se zavrsi kako se zavrsi .... Odrastoh , prosao sam sve i svasta sa Partizanom , sanjario , nadao se i dan danas nije prestalo , svake noci legnem i mislim kako cu da se docepam nekih miliona kako cu da ulozim sve u Partizan , kako cu da preporodim klub , kako da pomognem svoj Partizan .
I sta sad , zasto pisem ovo , zato sto me sve boli , sto nam ne ide nista , ali moramo da se nadamo , da se nadamo boljem sutra za Partizan . Sad je takvo tesko vreme , i ne smemo da odustanemo kad je tesko , moramo da budemo uvek uz nas Partizan !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top