Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
365
Reaction score
1.560
Локација
Novi Sad
"Ocajno sklepana ekipa. Sezona je gotova. Pljuc."

"Treca liga ale"

"mislim da ipak nećemo ispasti iz lige‚ ali nisam 100% siguran.

Gore su neki citati sa foruma 20 aug.2016., posle poraza od Spartaka u NS 1-2 i 9 bodova manje od dronfulje

Znam da.... 1) se tesko ponavlja 2016-17 i krov trznog centra, 2) veleizdajnicka uprava je sve gora i gora,kasa praznija, 3)sns ciganska sekta sve vise krade iz dana u dan, 4) fss i sudijska organizacija a i sami liglong ligaski klubovi su protiv nas xy puta vise nego pre 4 godine, nista ne prepustaju slucaju kao i 5)svesrbsko javno mnenje, 6)pickousti je sve ludji i ludji, 7)nema podele bodova, itd..... Ali citam ove upise, barem da imam makar trunku da se nadam; da je zivot cudo i da se moze stosta izokrenuti za nekih 8,9 meseci.
Od tad im je došlo iz dupeta u glavu, ne prepuštaju ništa slučaju. Evo 4. sezona zaredom kako nisu jedan jedini bod izgubili pre 1.derbija u sezoni....odokativno nek je u proseku 1. derbi 7-8. kolo u sezoni, znači oko 30 (slovima TRIDESET) utakmica bez izgubljenog boda...posle gube bodove kad se odcepe na dvocifrenu razliku da zamažu uefi oči...kad na sve to dodamo da nam u upravi sede ljudi sa zadatkom, može se zaključiti da su nama i Javoru podjednake šanse za titulu, u ovoj , a vrlo moguće i u par narednih sezona...odnosno sve dok i kod nas "ne osveži malo"
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Vrlo jaka statistika. Ako se uzme u obzir da kada žvalo pizdousti nije bio na vlasti, sa mnogo jačim ekipama od današnje su uspevali i fenjer da drže. Ma ljudi, svima je jasno ko dan, od 2344 ekipe do čobanice koja vlada njivom i kojoj se brišu dugovi u svakom sportu. Ogavna zemlja prepuna crvenih skotova.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.662
Jos uvek je sve u nasim rukama ali treba da pobedimo sve do kraja, a koliko je to moguce (cak i da imamo perfektno sudjenje) zakljucite sami.... Sto naravno ne znaci da ne treba da im disemo za vratom do poslednjeg minuta prvenstva.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ma vidi, znajući Stanoja, ja očekujem da ćemo juriti do poslednjeg daha. U trećem kolu sam znao da će ciganka imati 10 0 0. Bukvalno šablonski rade svake sezone do derbija (uzimanje laganih para od kurvabeta).

Što se tiče derbija, mi smo od ove njihove ekipe jači i očekujem da budemo pravi. Uopšte ne sumnjam u ono što će se tada desiti. Sa -3 se menja situacija i disanjem za vrat ciganki će ih terati da prave još veći pritisak na sudije i timove. Pitanje je samo koliko će sve biti očigledno i kada će ih neko odjebati. (čitaj Voždovac).
Iz svega fudbalskog do sada, mislim da bi cigani imali 6 2 1 skor a ne 9 0 0. Ali opet ponavljam, uigrana šema kao što kolega gore napisa.

Danas samo jako, da krenemo u ozbiljnu seriju i da svaki meč bude rat. Pa da odigramo tango smrti. Napred crno-beli!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Iz svega fudbalskog do sada, mislim da bi cigani imali 6 2 1 skor a ne 9 0 0. Ali opet ponavljam, uigrana šema kao što kolega gore napisa.

Što dalje implicira da su sve karte trebale da se bace na Evropu jer se ovde ne pitamo ništa.

A imaginarni, ˝realni˝ skor cigana po tebi je 6 2 1 (20 bodova), jer je to fudbalski, ali zato 7 0 2 (21 bod) Partizana (posle današnje utakmice) je nenormalnost i trebao je trener da se menja?

well-well-well-blvsd9.jpg
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Što dalje implicira da su sve karte trebale da se bace na Evropu jer se ovde ne pitamo ništa.

A imaginarni, ˝realni˝ skor cigana po tebi je 6 2 1 (20 bodova), jer je to fudbalski, ali zato 7 0 2 (21 bod) Partizana (posle današnje utakmice) je nenormalnost i trebao je trener da se menja?

Погледајте прилог 10528

Savo je otišao sam, i to više puta.

Drugo da, trener kome ekipa konstanto gubi dobijene mečeve treba da se menja. Trener koji ne ume da veže više od tri pobede u njiva ligi treba da se menja. Gledajući naš raspored, osim cigana 2 gde je bio moguć potencijalni kiks ostalo je trebalo da se reši, pogotovo ako imaš rezultatsku prednost u samoj završnici.

Jel ti sad možda jasnije ili interesantnije?:)
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Previše ga idealizujemo. Čovek je digao ruke sam jer ne želi da radi u mulju. Liga je nameštena ali i pored toga to ne opravdava način prosipanja bodova. Ubismo se oko ove priče. Samo da lupim jedan disclaimer:

Puno poštovanje prema Savi. Da nije bilo njega ne bi cene ovih igrača nikada dostigle onaj nivo. Način na koji smo igrali u evropi je bio impresivan (retko moćan Partizan kroz istoriju). Za sve ovo su jedino njegove zasluge. Meni je žao što taj pečat nije preneo na ligu, makar da ne gubimo bodove onako, previše je to kikseva za Partizan. I na kraju, kad si već rekao pojačanja, sam je izustio “dovodimo samo ako neko ode, imam tim”.

Hvala ti Savo, velika grobarčino. Nadam se i iskreno verujem da će napraviti mnogo bolju karijeru na nekom drugom mestu.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Savo je otišao sam, i to više puta.

Drugo da, trener kome ekipa konstanto gubi dobijene mečeve treba da se menja. Trener koji ne ume da veže više od tri pobede u njiva ligi treba da se menja. Gledajući naš raspored, osim cigana 2 gde je bio moguć potencijalni kiks ostalo je trebalo da se reši, pogotovo ako imaš rezultatsku prednost u samoj završnici.

Jel ti sad možda jasnije ili interesantnije?:)

Savo je otišao sam i to više puta ali... treba da se menja jer je ušao u Evropu, doneo lepe bodove za evropski koeficijent, doneo pare od te Evrope, podigao vrednost tima duplo zbog te Evrope, igrao FUDBAL u toj Evropi i sve to u PRVOJ godini na klupi Partizana plus je samo još trebao sad da ima skor 9 0 0 (27 bodova) a cigani realno 6 2 1 (20 bodova) i trebao je da dozvoli potpis Miljkovića i sve bi bilo ok. Naravno, podrazumeva se da bi sada čekao utakmicu u plej-ofu za novu Ligu Evrope, jer kakav je to trener ako nema sve pobede.

Ne znam samo kako se ovi naši iz Uprave nisu do sad setili da ubace klauzulu u ugovor svakom treneru da mora da ima sve pobede u prvenstvu, izuzev kiksa sa ciganima 2, pošto se i pobede protiv cigana uno takođe podrazumevaju, pa u slučaju da to ne ostvari vrati sve pare što je dobio. Jer, to je realnost, to svaki trener može, naročito u Vučić ligi.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Počelo je da se vrti u krug ovo sa Savom.
On nikada neće biti trener, jer nema ličnost za to, nestabilan je i ide iz krajnosti u krajnost, ne može da izdrži pod pritiskom i puca na sve strane. Da je bio stabilniji i znao šta hoće, drugačije bi se sve završilo, tj. ne bi otišao sada.Ovdje se plače za njim, kao da je osvojio gomilu trofeja, a ne titula u Kupu i još poraz u finalu od onog ljigavca, a da ne pričam o onom sumraku od izmjena u Alkmaru. Pa sve one utakmice u njiva ligi koje smo gubili, dvocifreni zaostatak za mandovima,to su sve činjenice koje mu ne govore u prilog. Džaba estetski utisak, kada kad sve sabereš dobiješ duplo golo.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.102
Локација
Академија
Док је био ту Саво је пљуван и за оно што јесте и за оно што није, а Станоје глорификован. Сад када је Саво отишао а Станоје дошао, ситуација обрнута. Е гле клинца у сламнатом шеширу!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
Док је био ту Саво је пљуван и за оно што јесте и за оно што није, а Станоје глорификован. Сад када је Саво отишао а Станоје дошао, ситуација обрнута. Е гле клинца у сламнатом шеширу!
Meni je najjača teorija da je Đumi tvorac svih uspeha, a Savo kriv za linglong neuspehe i naravno kriv za golove od Alkmara.

Istina je uvek između.

Meni je samo najluđa stvar kad pogledam kako se ovi naši bivši fudbaleri "traže" nakon igračke karijere. Savo je bio neki funkcioner po FSS, pa je postao trener. Ivan Tomić SD, pa trener. Gordan Petrić gensek, potpredsednik, trener, pomoćni trener... Alber Nađ neki kurac u FK za sportska pitanja, pa SD u IMT iz Rakovice, pa nešto u stručnom štabu FK ako se ne varam, pa trener Teleoptika... verujem da će i on biti trener FK jednog dana. Oni ljudi ne znaju šta hoće, al ajde da malo probaju sve, pa ako im ide, super nama i super njima. Ako im ne ide, jebi ga, kuku nama, a za njih će već nešto drugo da se nađe.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@President
Mislim da smo potrošili ovu agendu i odosmo u off. Sarkazmom me nećeš ubediti, poštujem tvoj stav oko cele situacije i ne kažem da sam ja u pravu da je trebalo da ode a ti nisi. Svako od nas misli drugačije i ima drugačije poglede na situaciju. Sarkazam nije način argumentovanja ali ne zameram. :ziveli
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ljudi, prebolite ga vise majku mu.
Otisao je, i to je to.

Ne pišem zbog Save već zbog stavova koji direktno i indirektno prozivaju bivšeg trenera pa moram da odgovorim. U Vučić ligi realno mi da imamo 9 0 0 a cigani 6 2 1?

U suštini, ovde su ljudi pravdali Drinčića a napadali Sumu, napadali tog bivšeg trenera posle jedne od nasramnijih utakmica koje smo gledali, u kojoj su ciganski Savez i država pokazali koliko mogu da se poseru po nama. I onda se kao nije navijalo za Savin odlazak, ma jok.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.225
Reaction score
33.644
Локација
vaginamandibularia
Bio sam za njegov odlazak, posebno posle pazara.
jos od nemustog pokusaja da smeni snajdera sa 2 papira u ruci, satro 50 trenera i igraca koji samo cekaju da se ustolici pa da polete u Partizan, a potom rad u savezu sa ljudima kojima je svrha postojanja menadzeraj i da ne uvrede pickoustu nakazu moj stav o doticnom je negativan.

Cinjenica je da je trener pocetnik, cinjenica je da ima jos puno da radi i uci i cinjenica je da mu zelim da istraje i postane trener bar za vodjenje nekog solidnog tima u engleskoj ili spaniji.

Svestan sam i mana koje aktuelni trener ima, kao i diskutabilnih izjava/poteza i poznanstava.
Ali jebi ga, u pitanju je fudbalski trener.
Ne pocetnik, vec trener.
Daleko bili da mu ne uzimam za zlo teranje Moreire i druge bisere, ali nama treba trener a ne pocetnik.
Ako nista drugo izbegli smo nekog jsl njivaligaskog brabonjka kao sto je srecom bivsi doskorasnji pomocni trener cija je ekspertiza da igra bunker a onda primi 2 komada za 5 minuta od novosadskih cigana.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top