Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Panticu dok se lizao se sa ovim blavorima iz uprave je sve potaman bilo. Ranije je pljuvao Savu, sad mu je on Bog. Upravu pljuje najstranije kada nema vise beneficija od istih.

Covek je bolid, i stvarno Vas smatram za pametne i elokventne ljude, stoga ljudi, za vase dobro ne gledajte tu budaletinu. Covek kad krene da elaborira, to je uzas.... Jos one dramske pauze njegove, pa i vucic bi mu pozavidio
 

Verus Adamantem

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
23
Reaction score
83
Локација
Beograd
Pantic upada u kategoriju koja voli Partizan? Stanoje ne upada u tu kategoriju?

Ne znam sto se forsira Pantic, ja imam svoje misljenje, to sto se njegovo u ovom slucaju poklapa sa mojim ne znaci da ga ja zastupam. Ali da, mislim da voli Partizan, iako bi naravno terao drugu pesmu da je i dalje dobro sa upravom. Ne mislim ja nista pozitivno o njemu, samo mislim da u ovoj situaciji prica istinu jer je ocigledno.

Sto se Stanojevica tice, nisam bas siguran u njegovu ljubav posle dovodjenja Obradovica. Ajde Miljkovica i nekako, ali dovesti Obradovica kome treba cela sezona da se spremi, i forsirati ga ispred 2 beka koji mogu vise da pruze u ovom trenutku nije potez coveka koji misli na Partizan pre svega. Da ne pricam o ovom obaranju cene Sadika, to je sve na stetu Partizana hteli vi to da priznate ili ne.

Da vas je neko pitao pre odredjenog broja godina da li Krstajic, Tumbakovic i Bjekovic vole Partizan, verovatno bi svi rekli da, pa evo sta rade sad, prodali bi ga za 1000e.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
Pantić je taman dovoljno pametan da bude opasan. Elitni mutivoda. Priznajem mu samo buku iz proleća 2017. Imam utisak da je stvarno pomogao da se spreče razni Široki u anti-partizanskim namerama. Sve ostalo je čisto samouzdizanje i neodgovornost.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.630
Reaction score
8.481
Локација
Македонија
Kako vam bre vise ne dosasdi ???
Imate vase misljene ko se poklapa sa ono koje ima sektasko koristoljubiva osoba, dobro vase vam je ali zar je potrebno svaki jebeni dan ta jedna ista prica da se vrti.
Svaki dan to jedno te isto ogadili ste mi i forum i tema o FK.
Ako nemate sta novo da postujete onda iskulirajte i zadrzite to vase misljene sa sebe. Sta je ovo neki izbori pa ste umislili da je ovo neka kampanja pa svako dnevno trujemo i botujemo mozda neko ce promeniti svoje misljene i progledati da je Stanoje latentna ciganstura i rusitelj Partizana.

Fali mi politika foruma gde se za spominjane fana reala i sakramenta na svaku drugu temu osim na nuklearnog otpada dobijali poeni.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Sto se Stanojevica tice, nisam bas siguran u njegovu ljubav posle dovodjenja Obradovica. Ajde Miljkovica i nekako, ali dovesti Obradovica kome treba cela sezona da se spremi, i forsirati ga ispred 2 beka koji mogu vise da pruze u ovom trenutku nije potez coveka koji misli na Partizan pre svega. Da ne pricam o ovom obaranju cene Sadika, to je sve na stetu Partizana hteli vi to da priznate ili ne.

Nema sta mi da priznamo ili ne priznamo, cena se ne obara ovako kako je propagira Pantic. Klubovi sa Zapada koji kupuju posmatraju igraca na vise utakmica, raspituju se, gledaju njegove karakteristike koje ima ili nema, naravno i menadzeri uvale, postoji trziste, postoji i nasa uprava i sva muljanja, kombinacije, nesposobnosti, lopovluk, reputacija a ne to da sad sto je Sadik bio povredjen pa igrao pod inekcijama i dve utakmice nije bio na nivou da je to oborilo cenu.
Nemoguce jbte da postoje ljudi koji su pali na tu Panticevu pricu.
Ja vam iskreno ne bih dao ne da pisete, nego da postojite pa se ljutite koliko hocete.


Kako znas da je Obradovic forsiran ispred 2 beka kad jos nije bilo utakmica, nisu ni trening zajedno odradili? A Brezancic je svakako povredjen, i treba rezerva za Urosevica. A i da Brezancic nije povredjen, nisam siguran da je u boljoj spremi od Obradovica, koji se raspao fizicki i ne igra odavno profi, i koga ja licno ne bih doveo (on upola da je od onoga sto je bio je igracki bolji od Urosevica ali mislim da nije ni upola)...to vise govori o Brezancicu.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Jeste, trebao nam je Curcic. Nas par koji ne gutamo vasu pricu o nekoj nevidjenoj Saletovoj partizanstini, nama treba dati Radovana. Pa da mi slepci onda vidimo kakav je Sale ustvari trener i partizanovac, i koliko smo slepi kod ociju. Dajte onda tog Radovana da progledamo i mi.
Kakve gluposti, kad nema sta pozitivno da se kaze o ovih mesec dana koliko je tu, daj da budemo vickasti
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Izmiriće se već nekako Pantić i uprava, pa ćete videti kako se okreće ploča.

On je čovek "content creator", zarađuje na Youtube pregledima. Ok, nije mu to glavni izvor prihoda (ili jeste?), ali verovatno nije ni beznačajan.

Tako da su njemu u interesu lajkovi, komentari i pretplatnici, dok kojih dolazi provokativnim izjavama i naslovima video klipova.

Podsećam da je lik izjavio kako je "uprava/Stanoje dala Fiću Stevanovića u ruke Falji Ramadaniju", a momak je njegov agent od početka karijere.

Toliko o tome, bezveze je da se forumaši ovde kolju oko gluposti.

Apropo Stanojeve grobarštine, ja mu je ne osporavam, ali takođe pamtim i onaj sukob sa Moreirom, no dobro. Sad je najbitnije da dobijemo cigane u derbiju. Stvari će se popraviti u klubu za 200%.
 

Verus Adamantem

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
23
Reaction score
83
Локација
Beograd
@boksa

Ne pricam o tome sto je igrao pod injekcijama, nego sto ga je izveo iz igre na poluvremenu i onda namazao govnima preko novina, kako je ljut na njega i slicno. To vidim dobro i bez pantica. Sve i da je bio najgori na terenu, to je van svake pameti pricati za igraca koga planiras da prodas. Kao sto cigansture pisu za njihove igrace da su el magiko i neke nebuloze, tako bi valjda i mi trebalo da narucujemo tekstove pre prodaje igraca.

A drugo, vidim i ovde
na 0:23 da je covek pustio gol i namestao utakmicu Partizana kao igrac, zajedno sa njegovim kumom koji brani i odbija loptu na nogu igraca Spartaka, tako da takvog coveka ne mogu da volim sigurno. Imate sve lepo u klipovima pomracenje Partizana, ne morate Pantica ni da gledate, klipovi su od pre 7 godina, tako da nisu uopste danas dosli u prvi plan, ali vi jednostavno ne zelite da vam se srusi snesko.

Lepo objasnjeno koja su banda Krstajic, Bjekovic, Stanojevic i ekipa, i sta im je bio cilj. Da udju u Partizan zbog svojih menadzerskih kombinacija.

Eto toliko od mene na ovu temu, stvarno i mene vise smara, najvise bih voleo da gresim, i da osvojimo sve pod Stanojevicem. Pozdrav svima.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
pa eto, radi čovek na tome :D

Pantićeve emisije pre 5 godina: TV Partizan Vesnik emisija 76

Pantićeve emisije danas: Bata Đorino splovilo, nervni slom Sekača iz Prislonice i bankrot-košarka u kroasan kupu
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.069
Локација
100 кураца
Izmiriće se već nekako Pantić i uprava, pa ćete videti kako se okreće ploča.

Podsećam da je lik izjavio kako je "uprava/Stanoje dala Fiću Stevanovića u ruke Falji Ramadaniju", a momak je njegov agent od početka karijere.

Ramadani je momak? :D Verovatno se nisi dobro izrazio, Stevanovic je njegov klijent a siptar mu je agent.

Inace sta reci o liku koji je do skora nabijao šubare sa onim debelim gmazom po jna, drugovao sa Svinjurom, isao po gostovanjima. Tad je sve bilo u redu a sad nista ne valja. Zeljko Pantic bi se vratio u prethodni mod samo kad bi legla neka lova za taj kanal. I to je cela prica o njemu. Kurva se covek za pare. Nek odjebe sa sve tom prosvetljenom pricom od Partizana.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Apropo Stanojeve grobarštine, ja mu je ne osporavam, ali takođe pamtim i onaj sukob sa Moreirom, no dobro. Sad je najbitnije da dobijemo cigane u derbiju. Stvari će se popraviti u klubu za 200%.
Stvari u klubu mogu malo da se poprave dobrim rezultatima ali za tih 200% potrebne su (zdrave) promene tamo gde ih godinama, decenijama nema - u upravi kluba.
Inace, ne mislim da ima zle namere ni kod onih koji kritikuju Stanojevica ni kod onih koji su kritikovali Sava....rekao bih da u sustini sve nas zabole ko je trener dokle god se desavaju pozitivni momenti, a kad krenu negativni momenti prirodno je da se javi kritika. Sto klub ima vecu tezinu to vecu kritiku izazivaju negativni momenti...to je normalno.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Ovde su pojedinci zaljubljeni u Stanojevića, pa misle da se ne treba kritikovati. Ovo je Partizan, veliki klub još većih ambicija, nije ovo Omladinac iz Zablaća da se posle poraza svi mirno raziđu , odu u kafanu gde nastupa sisata pevaljka i boli ih uvo. Kada ne ide dobro, tu smo da kritikujemo, kao i što hvalimo svaki dobar potez. Baš me briga i za Stanojevića i Savu, oni su prolazni, Partizan je večan !!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Niko nije iznad Partizana, apsolutno niko. Tako da ako neki igraci i neki treneri ne shvate sta Partizan nosi i sa cime treba da se nose u Partizanu onda nisu za taj posao. To je konstantan pritisak 24h i tu se pobede slave, a greske ne prastaju i vraski je tesko dobiti kredit kod navijaca i generalno u crno-beloj javnosti.....malo je ljudi kroz istoriju imalo takav kredit, vrlo malo....a i taj kredit nije svemoguc i on moze da se potrosi. To moraju da shvate i igraci i treneri i da ne zive u zabludi da je lako "uzeti" taj kredit i ziveti sa njim. E sad postoje dva nacina na koji igraci i treneri mogu da se izbore sa tim pritiskom. Prvi je - bol u kurcu. Drugi - borba, fokus, znanje, rad. Ja zelim da verujem da smo odabrali ovaj drugi. Sportski deo Partizana je jedini od koga ocekujem nesto pozitivno, a sve ostalo se odavno pretvorilo u kancerogene celije kluba.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sve da je tacno za Stanoja taj čovek kod mene ima još uvek kredit. Pa neka ispadnem naivan i "neprosvetljen" zbog dugog niza nepobediviosti u derbijima i niza trofeja... ne mogu da pljunem na sve to.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.628
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma ta priča oko Pantića je komična, ne znam ko ozbiljno to shvata.
Mislim ja nisam generalno Stanojev fan zbog više stvari, ali ovo da on ima lošu nameru prema Fk je dijabolično.
I Stanoje želi da pobeđuje isto koliko i mi, samo se razlikuje način na koji želimo da dođemo do toga.
Meni je doduše smešno što se neki ljudi naizmenično slažu ili ne slažu s njim u zavisnosti od toga šta priča, protiv njega treba biti uvek, makar pričao apsolutnu istinu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top