Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da će ovo sve biti ok posle priprema što se tiče domaće lige, vidi se neki napredak, veća sigurnost na lopti, uz nekog dobrog kondicionog ( miša opet jbt) trebalo bi to u domaćem šampionatu da funkcioniše dobro.
Ne bih sad opet da stvaram polemiku da li nam je to dovoljno i da li je to pravi put za FKP, ali što se tiče domaćeg prvenstva verovatno ćemo prebroditi one muke.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
sledeca u niš protiv djumijevog radničkog... znamo kako se oni ciganišu protiv nas, prednost je što je tu djumi i što imamo ovaj stil igre gde ćemo lagano da dobijemo ako damo gol, jer gol nećemo da primimo
U dve najvaznije utakmice smo procureli posle prekida. Nesto u tim defanzivnim prekidima ne stima e sad da li je to vezano samo za prekide ili za cinjenicu da nam je linija presinga isuvise nisko to je vec do trenera da vidi ali u Nisu mora bolje nego u derbiju i ne bi valjalo da ponovo stanemo iza lopte ako povedemo 1-0.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Treba izdržati bez Sume 30 dana.Biće teško.Mi u suštini svaku utakmicu igramo sa 2,3 igrača manje što se tiče trčanja, brzih paseva, tranzicije.
Nadam se da trener skonta, da ovo nisu pojačanja za naš klub.Ili će svako drugi biti kriv sem pojačanja koja je tražio i dovedena su.
Mnogo se brinem za zimski prelazni rok.Od toga zavisi sudbina kluba u narednim godinama.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Idemo dalje i to je sad vazno
Igra je bez repa i bez glave
Za sada nismo dobili gotovo nista u odbrani ali je napad slabiji. Nekako je sve istumbano, ispremestano, bez meni nekog vidljivog smisla, igraci udaraju levo desno. Kao da nema dogovora ko gde kako sta radi
Plus nebulozne izmene
Kao pripremni period pa da trener kao satro gleda koga hoce ili nece za narednu sezonu.
Sve sto ste do sad igrali ne valja - kao iz Monti Pajtona: "A sad nesto potpuno novo"
Sto bi rekao Stanoje: "Da je valjalo ja ne bih bio ovde"
Pazi majku mu!!! Lubi ga majka.
Istorija pocinje od mene.
Imamo jednog takvog na celu drzave.
Nisam ni za ni protiv Stanoja. Nisam bio impresioniram ni onim sto je radio pre deset godina.
Meni nije dovoljno da deremo cigane jer oni ne predstavljaju neki reper niti je neko postignuce prciti ih. Pogotovi sto im smrdi iz usta.
Ja bih da redovno deremo Sarloa, Alkmar,Fejenord,Dizeldorf, Valenciju, Salcburg.
Za pocetak to.
Jedini trener kojeg priznajem su Bice Mladinic i Osim
Ostalo je sitna boranija za lokalne trofejcice.
A uz VVV i Stanoja ne mozemo dalje od drumske mehane
I da se razumemo, to je samo moje misljenje, koje uopste ne mora biti tacno.
Od 1969 pratim Partizan na stadionu ( kad je sve bilo stajanje na drvenim gredama)a ovoliki broj amatera u timu Jos nisam imao priliku da vidim na okupu.
Ni kad se igralo za rucak posle treninga a rucak i pivo posle utakmice.
Ko me zajeba sa onim: kolilo para toliko muzike
Valjda ce biti bolje jbga
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Meni se čini da mu fali brzine i više timske igre za poziciju koju želi igrati.

U današnjem fudbalu ako nemaš atletike to moraš nadomestiti brzim razmišljanjem, brzim oslobađanjem lopte i jednostavnom igrom.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Laki je ,,opak i jak na lopti,, ali nije ,,jak na trčanju, brzini i fizikalijama,, - a momak je među najmlađima u timu...pa ko će u Partizanu da potrči za njega (ili umesto njega), a vala i za samog sebe?!

Matke22 je poželeo više puta da igru možemo da ,,gradimo,, oko Natha - da Natho bude znalac, ali da se ovi okolo rastrče, potrče, donesu mu loptu, a on samo da ih ,,deli,, i ,,distribuira,, ,,ko' na tacni,,...

Ja sam isto više puta pisao, ljudi bre, Suma je zajeban na 20m od gola protivnika, u 16m pogotovo, daj nek mu neko ,,donese,, loptu dotle posle svašta može da bude (i da se utakmica ,,prelomi,, u našu korist)...

Okreni-obrni, Suma je ionako sad ,,van stroja,, i biće tamo neko duže vreme, ali i kad je igrao bilo celu utakmicu ili manje, bilo sa Nathom zajedno ili bez Natha u timu...Suma-Natho, Natho-Suma, svejedno, imali smo uvek podosta ,,tehnike,, ali manjak ,,fizikalija,, u timu...
A Laki je isto takav neki tip igrača...
I onda na sve to, mi dovedemo Zeku, koji se ne vidi (bitno) na terenu, pogotovo u FIZIKALIJAMA!
A ja sam mislio da ga dovodimo baš zato da POTRČI i tako ,,zapuši,, rupu koju mogu da ,,otvore,, Suma ili Natho...a ono ispade da ni on ne može da potrči!
Pa ko može?!

On ne može, Laki ne može, Natho ne može, Suma ne može...
Markec je neupotrebljiv.
I na to još nadovežemo odbranu gde niko nije ekstremno brz, ali su zato Miljković i Obradović usporeni!

Imamo mnogo igrača za koje na valja kad igraju zajedno jer su svi na isti kalup i svi imaju slične mane i mnogo onih koji tek treba da ,,uđu u formu,, (ako ikada uđu)...
Možemo ,,dve klupe,, da sastavimo sa tim asovima, ali teško da sastavimo bar 11 koji bi FIZIKALIJAMA odgovrali onome što savremeni fudbal traži - pa čak i u ovoj našoj Ping-pong ligi...
Mi imamo igrače kojima karijera ide ka zalasku i koji teško da će biti sve brži i jači...a imamo i klince koji takođe spadaju u ono ,,mali ali tehničar,, i koji uopšte nemaju tu ,,masu,, ili ,,čvrstinu,,...
Mnogo toga nam fali da zaličimo na ozbiljan tim, pogotovo što smo (skoro u isto vreme) ostali bez prodatog Sadika i povređenog Sume...

Doduše, još nismo videli Mađara u kakvom je stanju i šta može? Ako je neki vanserijski pa da nam on ,,vadi kestenje iz vatre,,...
Ali, ako nije...biće ,,čupavo,,...
I to vrlo.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Na stranu sukob Savo vs Bilo Ko , ali on je jedini u blizem okruzenju pokusao da selektira tim koji bi igrao nesto sto lici na ono sto gledamo na TV vikendom. Brzina pre svega, brz igrac, jos brza lopta.
Stanoje je krenuo da slaze svoju " spartansku falangu", jedini je problem sto je poceo od ranjenika.
'Ajde da vidimo sta ce biti kad i ako sve to slozi po svome. Prosli put je bilo uglavnom vrlo dobro, ali prosli put je svasta nesto bilo, pa sada vise nije.
U svakom slucaju, bilo koji vrsilac duznosti trenera u FKP radi uprkos mnogim ciniocima, a na njegovoj strani su uglavnom samo inat i efekat iznenadjenja.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Stanoje je krenuo da slaze svoju " spartansku falangu", jedini je problem sto je poceo od ranjenika.
Kako dobro složena rečenica! Kako tačan opis naše ,,situacije,,!
I još kad se setim da mi je ,,Neretva,, omiljeni film...(koji opisuje bitku za ranjenike)...samo, u tom filmu ranjenike i decu i stare su izvlačili zdravi i mladi, a ne obrnuto...
Pitanje svih pitanja je KOLIKO VREMENA je potrebno našim ,,ranjenicima,, (povređenima, starima, sporima) da ,,ozdrave,, (oporave se, podmlade se, budu brži) i - da li je to uopšte pitanje vremena ili za neke vremena nikad više neće ni biti?

Fali nam trčanje a ne ,,cupkanje,, pa onda i brzina, čvrstina, visina, i još dodatno - jednima mladost, a drugima iskustvo...mnogo ozbiljne mane za jedan F.K.
Kakav god da tim sastavimo (jer imamo mi i ponekog brzog, čvrstog, visokog) to nam onda ,,našteti,, u nekom ,,drugom pravcu,,...

A mi koji navijamo za Partizan verujemo samo onome što vidimo na terenu i koliko god da ćemo ,,zarad mira u kući,, ponekad ,,spustiti kriterijum,, NIKO ne može da nas ubedi da valja nešto što ne valja...

(,,Pozdrav,, za sportske ,,novinare,, Srbije koji veličaju utakmicu ,,cigana,, od sinoć - NISMO ISTI!)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top