Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.546
Локација
Novi Sad
Baš hteo da pogledam na zvaničnom sajtu. Nekada je tu stojala tačna statistika svakog igrača (+ prijateljske utakmice). Danas:

- Statistika: link za superliga.rs
- Profil: link za transfermarkt
:banghead:
Kao sajt za prodaju polovnih automobila...kilometraza, cena..sve je tu...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
rekao sam da ćemo sadika i filipa prodati za 6 mil maks, za Sadika jedva da smo i to uspeli a s obzirom da bonuse nećemo videti jer ova govna odvratna mančesterovska ga NEĆE staviti da igra (a trebalo bi), tako i ispada

upravi Partizana želim govna najveća do kraja života

Fići sve najbolje, mada mi nije jasno šta će mu ovo, Nemačka ili neka druga sredina bi bila bolja ali samo napred mali, pokaži svima ono što mi znamo a to je da si klasa i najtaletnovaniji klinac koji je u dogledno vreme otišao iz našeg kluba
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Mesecima najavljivali da za Sadika nece prihvatati ponude ispod 15, pa ispod 12, a sada cemo i za njega i Ficu da dobijemo ukupno toliko, a mozda i manje... Poverovao sam stvarno da neko hoce da da te pare, ovo je era megalomanskih transfera pa bi mozda neko i dao (slucaj Pavlovic) ali zasto bi se ljudi cimali kad je vrlo lako dogovoriti se sa nasom skromnom upravom.... Mada nece im biti prvi put da rasprodaju ceo tim tj. celu selekciju za god-dve dana.... Za 12-13 meseci su razjurili sve bitnije i iole bitnije igrace koji su doprineli tituli 2017. Tako da mene ovo ne cudi ni malo....ocekivan scenario. Ocekujem da nas najkasnije do narednog leta napuste i Zdjelar, Asano, Suma...mozda i Natho..
 
Последња измена:
  • Like
Reactions: MAK

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
rado bih prihvatio da je Fica zrtvovan ako bi to znacilo da ovi idu ali onda vidis ko ce naslediti ovaj famozni trio i dodje ti da se ispovracas..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Od Ilieva i Save ima šta i da se proda! Nego šta će biti nakon Stanoja i Ramadanija? Ko će “njihovu decu” da kupuje?
Jel ti navijaš za Savu i Ilieva ili protiv Stanoja? Gde je u toj priči Partizan?
Kako ne odgovoriti na ovakav post i onda ispadaš da si na šatro Stanojevom "frontu".

Da li bi propali Strahinja Pavlović i Filip Stevanović da ih Batica nije ubacio u prvi tim? Bilo ko da je bio trener u tom trenutku bi ih bacio u vatru. S tim da je povreda Svete u tom trenutku ubrzala ubacivanje Pavlovića.
Ko je pronašao Sadika?
Na čiju preporuku je došao Natko?
Kad se kaže Savo je dovodio brze fudbalere ja imam utisak kao da smo doveli 5-6 fudbalera kojima je glavna karakteristika brzina, a zapravo smo doveli Sadika i Asana, isto kao što smo sada doveli Holendera i Baebeka kojima je takođe jedna od vrlina upravo ta brzina. Dakle nije došao bata đora špica, već stranac koji je brzinac. 4 preslikana transfera, svu 4 odlikuje brzina.

I valjda je normalno da u 2020. godini imamo krila koje odlikuje brzina, a ne da gledamo krila ala Đerlek i Neca Tomić. Još da dovedemo bekove koje takođe odlikuje brzina i za koje nije misaona imenica centaršut pa da uđemo u svet modernog fudbala.

Živeli smo od sopstvene škole i pre i posle Stanoja, živeli smo i pre i posle Sava, pa ćemo valjda tu praksu nastaviti dok je Stanojević kod nas, a i kad ode.

Za strance se ne brinem se dok je Iliev u klubu, a kad ode vratio bih Tomića.

O bonusima i nekim kritikama malo kasnije.
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ide se na smanjivanje budzeta na 12,13 miliona.Sve mi liči na ovo.A ko je bolji za to nego sadašnji trener?
Žalosno je što posle smanjivanja budžeta Evropu nećemo videti, i to ovu konferenciju a titula svake prestupne godine.
A titula neće značiti sigurna Evropa tada, koeficijenat biće srozan.
Ovo je poslednji igrač koga možemo prodati za 5+ miliona.Verovatno možemo i Denisa Stojkovića ali Jojić i ekipa se zalažu više od njega, pa ne igra.Inače ove prodaje se dešavaju zahvaljujući modernom, brzom Partizanu koga je stvorio Sava.
I ovo je bio zadnji trenutak za prodaju, drastično bi mu opala cena kroz par meseci zahvaljujuči našoj igri.
Pa ciganji su šampioni univerzuma, imaju mlade igrače, sve pobedjuju i što ne prodaše nekoga?Pa nisu glupi skauti,klubovi, vide da su plod pobeda nezalaganja protivnika i zalaganje fudbalske organizacije i saveza.
Uprava napolje!
Trener odma ostavka!
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
A samo su trebali sve karte da bace da se plasiramo ove sezone u Le, i titulu da uzmem. Pa ako od toga ništa nije ispunjeno onda bi i podržao kresanje budžeta i prodaju. Nego smradovi nisu ni pokušali da naprave tim koji će ući u Le i biti u borbi za titulu! Nadam se da su oni sledeći na izlaznim vratima!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovo biranje klubova od strane mladih igrača je dobar test inteligencije. Premladi igrači koji izaberu neki jak engleski klub u kome najverovatnije nikad neće zaigrati nego će se vući po pozajmicama jer oni kupuju na kilo, nisu baš najoštrija alatka u šupi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.814
Локација
Žrnov
Slažem, se ali u situaciji kada igrač može da bira, kada nije u obavezi da prihvati izbor koji mu je menadžer napravio.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.310
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ma kakvi menadžeri ne može on njega da natera da potpiše za man city ako neće, može da ga spreči za neke lokalne transfere ili da ga ugura u svoju prciju tipa benfika fiorentina ali ovo ja na višem nivou. Malom se digne piša kad čuje da ga traži man city i to je to, nemačka, holandija ništa ga više ne zanima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top