Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.874
Reaction score
13.644
Pa moraju nekako da opravdaju cinjenicu da dugo ne mogu da nas pobede u derbiju i da su se poslednji put izvukli bas golom iz penala (kao i cinjenicu da im sviraju penale na 18 metara)....njih derbi opterecuje isto onoliko koliko dobrostojecu kurvu opterecuje to sto mora da se jebe sa nekim na silu iako ima sve sto pozeli. Mi im dodjemo ko neka vrsta nepozeljne savesti zbog koje ne mogu da zive na miru iako im je sve ponudjeno na tacni.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Teško će se to desiti, čak me ne bi čudilo da su ozbiljno pripretili novinaru koji je objavio onu rang listu, gde su ubedljivo prvi po penalima već nekoliko sezona u svim evropskim ligama.
I oni pominju Partizan i penal u istoj recenici
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.165
Reaction score
4.366
Uprava i sportski sektor su kriminalno loši, nama nema ko da igra špica. Nedopustivo i za mnogo lošije ekipe od nas. Sramota...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ovo je takav kriminal da nemam reči.

Oterali smo najboljeg igrača sa ogromnim potencijalom u drugu špansku ligu i to za smešne pare, a doveli totalnu mačku u džaku.

Dovedeš TREĆEG levog beka, koji ruku na srce, deluje bolje od druga dva, ali jedan od te dvojice ima prilično visoku platu, dok drugi je bio relativno dobar i bivši mladi reprezentativac.

I to sve kada imaš jednog desnog beka u ekipi??? I to kakvog, oterao si povremenog reprezentqtivca, koji makar zna da izvede aut, i doveo Miljkovica koji ima vecu platu?! Rezervu nemaš a dovodiš trećeg levog beka?

Dovedes Jojica koji je imao platu 1.5 miliona u Turskoj, i koji ne može da hoda, a pritom imaš 5-6 takvih igrača u rotaciji. Pljuješ Sumu koji verovatno ima manju platu od njega a može da ga nosi u zubima.

Dovedeš Holandera, koji deluje ok, ali opet kažem, imaš u rotaciji takvih igrača i taj novac i mesto stranca možeš da iskoristiš na bolji način.

Sveta je sasvim dobrom pojačanje i tu zaista nemam nikakvu primedbu.

Ovo sve deluje toliko nelogično i suicidno, jednostavno ne može da izadje na dobro.

Oterao si i pljuješ najspremnije igrače, a doveo si nespremene i raspale polu-proizvode. Nije ni čudo da ti je pola ekipe povredjeno!!!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Holender se ne vodi kao stranac.

Ps zar Holenderova pozajmica ne kosta 50 hiljada?
 
Последња измена:
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
F. Stevanovic (dete Partizan)
Asano
D. Stojkovic
Suma
Čolic (dete Partizan)
Markec (dete Partizan)
L. Pavlovic (dete Partizan)
Lakcevic ((dete Partizan)
Lutovac

Imaš devet (9) ofanzivnih vezista u ekipi. Krilni napadači, polu-špicevi, AMF-ovi.

Nije dovoljno? Ne valjaju? Hoćeš još? Nema problema, dovedi još dva, ali moraju da budu spremni i da donesu razliku i to ODMAH.

Osim Markeca i Asana (možda Sume), Jojić i Holander imaju veću platu od svih pomenutih.

O spremnosti je sve jasno, o učinku da ne pričamo. Jojicev performans u derbiju je za zatvor.

Ponavljam, nemam problem da dodje deseti i jedanaesti ofanzivni vezni, za velike plate, ali moraju da naprave ozbiljnu razliku. U suprotnom to je potpuno suicidno!
 
  • Like
Reactions: MAK
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Dobro, mislio sam da je stranac, ali mislim da ne menja sustinu.

I da nas uz to košta 0 evra, još jedan je igraču rotaciji.

Nemam ništa protiv njega, čak mi i deluje ok za bunkere jer mu ne treba dosta prostora za šut, ali u kontekstu celokupnog prelaznog roka ne mogu da se odam utisku haoticnih poteza i nerezonakog nagomilavanja. Kao da je terzic odradio prelazni rok.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.759
Reaction score
19.343
Локација
Nickname
Činjenica je da nemamo jasno izdefinisane uloge u napadu i da sve deluje haotično i zbrda-zdola.

Asano čas krilo, čas neka vrsta napadača.

Marković niti napadač, niti polušpic, niti 10, okreće se često po krilu i oko korner zastavice (neću ovaj put o tehnici šuta, kilavosti i pitanju zašto je on napadač).

Holender kažu da igra sve, tek će se videti njegova prava uloga, ali sve mi naginje da neće imati konstantnu poziciju kao i većina drugih.

Lutovac krilo, pa bek, pa krilo.

Stojković, Lakčević, Čolić – iskreno nemam pojma više šta igraju (da me neko ne shvati pogrešno, ne komentarišem njihovu pojedinačnu igru i odnos prema dresu).

Za Sumu, Stevanovića i Lazara Pavlovića nemam zamerki jer su gotovo konstantni na svojim pozicijama.

Bajebek CF (u slučajevima kad ne bude bio povređen) jer je spor za krilo, a pričalo se da može i na toj poziciji.

Videli smo i Jojića na krilu, barem u onoj grafici pre početka derbija.

Ozbiljnije je delovalo 2015. sa Kojićem, Ninkovićem i Grbićem nego ovo sad što gledamo.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.604
Локација
Beograd
Uprava i sportski sektor su kriminalno loši, nama nema ko da igra špica. Nedopustivo i za mnogo lošije ekipe od nas. Sramota...
Kockali su se, i kao što svi kockari više gube nego što dobijaju, tako su i oni ovaj put ,,lagano,, izgubili - ,,ulog,, je bio na Bebeka koji treba da bude bolji špic od Sadika za razbijanje ,,livadara,, - a on čovek - totalno van forme, kretanja i - povređen?!
,,Uložili,, su na Zeku da nas ,,ubrza,, i ,,poveže,, po sredini, a on čovek ili više, ili bar trenutno uopšte nije ,,zec,, nego ,,kornjača,, (i još povređen!) - o.k. pobedi kornjača zeca u basni, ali ovo nije basna!
O tome da mi nemamo ozbiljnog špica - pa makar i da nam je ,,prvi,, povređen, stvarno nemam reči - to se ni u ,,zoni,, ne dozvoljava!
Sramota, lepo si rekao.

Pa i kad se kockaš valjda ideš na neku ,,logiku,, - dakle, ne kladiš se na onog za kojeg misliš da će da izgubi, nego se kladiš na onog koji bi mogao da pobedi - a ovi naši se ,,klade,, na stare, spore i povređene igrače van forme, i onda kao neko čudo što nam je rezultat slab?!
Pa čudo bi bilo da je obrnuto...

Ja sam već napisao i napisaću opet - 10 minuta je dovoljno za ,,rekonstrukciju,, tima:

1. golman, kakav je takav je, ali da se odlučimo za jednog da ima kontinuitet da stalno brani, drugi rezerva, treći nam za neku veću platu i ne treba, može to da bude neki jeftiniji (iz naše škole).
2. desni bek, Miljko se podrazumeva : )
3. levi bek Urošević, a Brežančić i Obradović nek se dogovore ko će da uđe u formu a ko da ide na transfer listu.
4. Zdjelar zadnji vezni ,,po zemlji,, a Šćekić da uđe ponekad kad treba malo visine i gužve po terenu...
5. Banjak je klasa na ,,liberu,, : ) štoperu...
6. Sveta je bolji nego što smo se nadali kao štoper, pomalo zaboravljamo da on može da igra i solidnog beka!
7. Lutovac je fizički i trkački spremno krilo, čak može ponekad da bude i bek, po potrebi tu su nam i Fića i Denis zbog ,,bonusa,,...
8. Natho, Markec, Zeka, jedan takav može da ostane u klubu, a još dva takva slična ili još gora po fizikalijama i povredama, stvarno nam ne trebaju...
9. Bebek se možda spremi za proleća a možda i ne, ili dovedite krštenog centarfora, ili ako mislite da Štulić vredi, onda neka igra! Ili uzmite centarfora iz Teleoptika, ili vratite Arambašića iz Metalca, tim bez špica je užas!
10. je Suma, a Laki je za ,,rotaciju,,...
11. Asano mora da igra zbog trčanja, mada i nije baš koristan na tom krilu, Holender ne znam još šta može...

Ovo uopšte nije tako loš tim, zeznuto je što je Suma ,,na poštedi,, i što je na centarforu ,,crna rupa,, - dva bitna igrača nam trenutno fale, jbg, i, ponavljam - igrače za rezervu, eventualnu rotaciju - pronaći u Srbiji, pa makar i u drugoj ili trećoj ligi, ili u Teleoptiku, ili u našim mlađim kategorijama - samo da MOGU da trče, da su brzi, jaki, normalne težine i mase, i da znaju da biju (kad zatreba)...

Ovi igrači koji sad ,,greju klupu,, ili tribine, a retko ulaze, ili i ne ulaze, odlučiti ko nam od njih baš treba, a sve ostale poslati negde drugde...

Stojković, Lakčević, Čolić – iskreno nemam pojma više šta igraju (da me neko ne shvati pogrešno, ne komentarišem njihovu pojedinačnu igru i odnos prema dresu).
Denis Stojković mora da bude pri prvom timu zbog ,,bonusa,, ima fudbalske poteze (zasad ne i realizaciju)...
Lakčević je krilo, imao je povredu, operaciju, ko zna u kakvom je stanju, i kada će se vratiti...pa i kada je bio zdrav i igrao u Teleoptiku i njemu je falila realizacija...
Čolića sam gledao nekoliko puta, videli ste ga i u Partizanu ,,na mahove,, ali davno to beše...takođe ,,laka konjica,, na krilu, ali ja verujem da su bar dva momka iz sadašnjeg Teleoptika, koji mogu na tu istu ,,poziciju,, trenuto u boljoj formi od Čole zato što STALNO igraju...

Ljudi često gledaju šta neko može sa loptom, ali zaboravljaju na to koliko to konkretno donosi nekom timu - daješ li golove, asistiraš li, ili - da li bar ,,plašiš,, protivnika tim svojim ,,umjetničkim dojmom,, pa da možeš da ga ,,odvučeš,, negde dok neko drugi asistira ili pogađa?!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.874
Reaction score
13.644
Deluje mi da su sve strukture u klubu od SD-a do uprave odlucili da sa Stanojevicem idu do kraja i da mu daju sansu ko nikome nikad tj. kao sto rece kolega iznad kockaju se pa sta bude. Mada imaju oni logike itekako u tom svom kockanju - ako pogode vajda njima i Partizanu donekle....a ako promase najebo samo Partizan.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dolaskom Stanojevića na klupu, mislio sam da će uspeti u kratkom roku ugasiti požar i uvesti disciplinu barem što se tiče tkz. malih utakmica. Nisam očekivao totalni preporod jer za tako nešto je potrebno vreme, godinu dve dana, da igra dođe do autizma ali nisam ni očekivao ovoliki raspad. Prolazno vreme je očajno, igra ne postoji, selekcija koja je bila loša, sada je još gora. Ništa mi se trenutno ne sviđa u našoj igri.

1) Metalac se nije smeo desiti, tu opravdanja nema. Stare boljke nam se vuku iz utakmice u utakmicu, pitanje je samo da li ćemo nekad imati sreće ili nećemo. Primera radi, eto vam odgovora zašto mali Stevanović trenutno nije za neku ozbiljniju ligu. Protiv Metalca je dopustio da mu se bek ušunja iza leđa. Sad protiv Mačve je driblao ka našem golu i doturio loptu protivniku, gde smo lako mogli biti kažnjeni. Razlika je samo što smo tad bili kažnjeni, a sada nismo. To je posao trenera da ga dobro izriba, e sad što on to nije uradio još nakon Metalca ili je uradio, a mali je neozbiljan pa ponovo ponavlja istu grešku je druga tema...

2) Isto kao što sam pitao za Pavlovića, pitam sada i za Stevanovića. Zašto je on i dalje u klubu ako je prodat Sitiju? Koji će nam?
Da se izvinim za Svetu Markovića za kog sam pogrešio, ipak ima neka razlika, osetno je napredovao ali isto pitanje. Koji će nam on sada, kad ga ne planiramo otkupiti, razigravamo tuđeg igrača.
Okej, shvatam da je vraćen zbog pravila. Ali eto imali smo ispred nosa iz domaće lige bonusa koji pokriva desnog beka, rešili bismo 2 muve jednim udarcem. Odigrao je preko 70 utakmica u ling longu ima neko iskustvo, taman bismo ove godine mogli videti jel za nešto ozbiljnije ili nije. Šta, momak od 20 godina ne može postati navijač Partizana?

3) Igra u derbiju je bila sramna posle izlaska Sume, mogu da razumem i prihvatam to što je dosta igrača bilo izmoreno i povređeno, mogu da razumem i reprezentativnu pauzu i to prihvatam ali ne mogu da razumem puštanje nespremnog igrača da odigra skoro celu utakmicu i baš je zbog te nepripremljenosti iz nemoći napravio penal.
Ko je dopustio da dva nespremna igrača uđu u full trenažni proces, dakle ne da igraju utakmice nego da treniraju ekipno tako nespremni? A to što su igrali takmičarske utakmice u takvom stanju je velika sramota za klub. I onda se posle žalimo kako je to neka nesreća, pa nije nesreća dopustio si zapuštenim igračima da igraju i povredili su se. Krivac si i ti Stanoje, krivi su i kondicioni treneri kao i doktori koji su morali dati tebi na uvid testove koji su rađeni pre potpisa.

Ne vidim plan nikakav i to mi se ne sviđa, radi se od danas do sutra. Primera radi, umesto na zimu da dovedemo parnjaka Banjaku i rešimo tako štoperski tandem za sledeću sezonu, mi držimo zbog pravila pozajmljenog igrača kojeg već sledeće sezone nećemo imati. I šta ćemo na leto?
Umesto da već sada forsiramo 2 bonusa koji će igrati u prvih 11, mi dajemo šansu već prodatom igraču. A sledeće sezone ćemo kukati kako nemamo bonuse.

Pozicija desnog beka mora biti rešena na zimu, odrešite kesu i platite da li stranog ili domaćeg svejedno je.

Mogu ovde da me napadaju forumaši ali pričam surovo realno kako mislim. Ja ne želim opravdanja za bilo kog igrača koji je plaćen preko pola miliona godišnje, to da li je on stranac ili domaći mene apsolutno ne zanima. Po mom mišljenju, Asano ne doprinosi dovoljno, volim tu njegovu borbu, volim to što je veliki profesionalac i to što je najspremniji u ekipi ali mi od njega ne dobijamo dovoljno. Da je kojim slučajem Srbin i da smo platili za njega milionče ovde bi bilo prosuto i drvlje i kamenje na njega. Ne želim ni da pominjem Lazara Markovića, sramota je da on nosi kapitensku traku.

Dajte strance koji će praviti razliku i koji će opravdati uloženi novac, dajte domaće igrače koji će opravdati uloženi novac. Imamo generalno skup tim koji to na terenu ne opravdava. Imamo barem 10 tak štopera koji igraju napolju i koji bi za 400 hiljada došli kod nas, zašto se oni ne pojure, a kvalitetniji su od svakog našeg trenutno štopera. Dovedite iz ling longa igrače koji poseduju kvalitet, a ne neke kombinacije. I na kraju dovedite ta pojačanja na vreme.

Da zaključim, Stanoje ili menjaj nešto do proleća ili da se razilazimo, ovako kako si počeo sa nekim povratnicima prevashodno mislim na Miljkovića neće dobro izaći ni po tebe ni po klub. U današnjem fudbalu ako ti krila i bekovi nisu brzinci, nemamo o čemu pričati, nevezano za taktiku i sistem igre. Izvinjavam se na malo dužem postu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top