Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Posto sam duvao tribine banovan, nisam prokoentarisak (ja kao njegov najveci kriticar), Nathov mec u Subotici za mene najbolji od kako je dosao u Partizan.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa dobro jebiga sta je trebao da kaze. Nece valjda reci da smo kurac od ekipe i da smo na putu da se borimo za 2-3 mesto.
.. i usput da kritikuje trenera koji ga je doveo..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.560
Локација
Beograd
O Jojiću imam saznanja da je fini i pametan i načitan dečko, osoba koju bi svako poželeo za fudbalera našeg Partizana, pa mi bude malo i nelagodno ako ga nešto iskritikujem, ali toga se setim tek kasnije...zato jer je fudbal surov sport a Partizan traži samo najbolje i najspremnije...
Dakle:
Zeka je fini momak i zauvek će nam ostati u sećanju ono ,,pecanje,, Bajkovića u mrežu i pobeda u derbiju njegovim golom...
Ali...
Isto tako zauvek će nam ostati u sećanju kako se vratio u Partizan nespreman i spor i iz nemoći napravio penal na derbiju...

Mator sam čovek, pa pamtim kako su naši najveći asovi (u doba SFRJ!) i dobijali i teško gubili neke derbije, ali oni su to radili kako momci u PUNOJ snazi...a sada se ustalilo neko (post SFRJ!) vreme u kome je kao neki običaj da ti se u Partizan vraćaju nekadašnji igrači uglavnom dosta lošiji i sporiji nego što su bili kada su iz Partizana otišli...što daje baš jednu tužnu i neuspešnu sliku...

Bambi Tošić se vratio mnogo lošiji nego što je nekad bio.
Lazar Marković se vratio mnogo lošiji nego što je nekad bio.
Zeka Jojić se vratio spor i nemoćan i još da nam napravi u derbiju penal za zvezdu.

E pa znate šta, što je mnogo, mnogo je!
Već više puta sam napisao, ne može Partizan da ,,trpi,, toliko igrača koji su spori, fizički i trkački nejaki, skloni povredama, nikakvog učinka na terenu!
Nije ovo ni protiv Zeke ni protiv Markeca ni protiv Bajbeka ni protiv bilo koga drugog, ali svi oni, pa i trener Stanojević treba dobro da se saberu i presaberu i da odluče, MOGU li ili NE MOGU?!
Ko MOŽE, molim lepo, onda nek to i pokaže na terenu, ko NE MOŽE nije za Partizan i nema tu ljutnje!
Veljko Paunović se, ono jednom, vratio igrački u Partizan, zaigrao malo, zajebalo ga koleno (ili šta već beše) - i čovek lepo i pošteno rekao, izvin'te ljudi, ali ovo više nije za mene, hteo sam, ali...

Ako mi po ,,nuždi slova zakona FSS-a,, moramo da ,,razigravamo,, mlade bonus fudbalere iako možda i nisu još po kvalitetu za naš prvi tim, ako moramo da trpimo trkački slabijeg Sumu ili Natha na ,,desetki,, zato jer imaju fudbal u ,,malom prstu,, u odnosu na ostatak tima, e onda nema nikakve potrebe da ,,trpimo,, i ,,razigravamo,, domaće fudbalere kojima je karijera u zalasku, zglobovi od stakla, a duša u nosu...

Nije ovo ni na čiji račun, nema to veze sa time ko je čije dete, da li je stranac ili ne, tačno je i da svako može da doživi povredu, i da ima dana kada mu ne ide, i da forma ,,varira,, ali brate mili na sme Partizan da se oslanja na 11 fudbalera koji ili ,,variraju,, ili ih treba ,,oživljavati,,...

Treba istrpeti dva bonus klinca, jednog znalca stranca koji je slab u defanzivi...pa hajde da budem milosrdan pa da kažem da ćemo imati strpljenja i da čekamo neku ,,klasu,, da se oporavi i pripremi (ako je stvarno klasa!) - svi ostali ima da trče kao navijeni i da oru i riljaju teren!
Ja ne znam da li je to Stanojeviću jasno i ako mu nije jasno, kako je moguće da mu to nije jasno!

Pamtim ja ,,umjetničke dojmove,, Partizana iz daleke prošlosti, ali kako tada tako i sada - fudbal se zasniva i na ,,dojmu,, ali i isto toliko na snazi, čvrstini, trčanju, brzini, eksplozivnosti!
Ko ne zna, ali u SFRJ su igrali igrači u najboljim godinama jer im je bilo zabranjeno da odu ranije u inostranstvo, a sada nam igraju ili deca ili starci, ili oni koji nisu starci ali tako deluju na terenu, ili oni koji nisu uspeli nigde ,,preko,, da ,,zabodu,, ugovor...

Što se tiče ,,umjetničkog dojma,, u trenutnom Partizanu Suma je u stanju da povremeno uradi ponešto, Natho ima pas i izvođenje slobodnjaka i penala, ali, fizikalije (pa i ,,tehnikalije,,)...više od pola tima ih nema na POTREBNOM nivou za normalan fudbal...

Pa KAKO onda da očekujemo neke rezultate?!
I KADA da očekujemo da bar fizički možemo da budemo nadmoćni po terenima Srbije?!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Nazalost nasa nova realnost "Liga Konferencija / Gubitnika".
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Tri godine se linglongaši sprdaju sa nama zaredom.

Uprava dobrae, treneri se menjaju kao na traci, igrači imaju plate koje iako im kasne ne zaslužuju ni pola od toga.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Uopšte ne bežim od ovog trećerazrednog takmičenja. Klub funkcionište tako da nam je to premija. Generalno, jedva čekam tu ligu iako ne znam ništa o njoj a klip gore ni u ludilu ne bih odgledao.
Bitno je da Partizan igra i pobeđuje, pa makar i ˝osrednje˝ timove iz Španije. Timovi iz druge lige te iste Španije bolje funkcionišu i imaju dugoročniji plan nego naša Uprava. Almeria iz druge lige dovela jednog od naših najbolji igrača za 5 miliona što dovoljno govori o svemu. Ali ista ta Almeria nikad neće dovesti ispušne muštikle sa gerantologije i dati im astronomsku platu.

Jedva čekam kraj ove sezone a tek je pola jebenog novembra.
A onda kreće novo nerviranje...
 
Последња измена:

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Bojim se da se mi nećemo moći ravnopravno nositi ni sa 8. iz Španije, Nemačke, Italije i sl.
Sve je to druga dimenzija za nas, trenutno.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Najjače je što se ljudi lože da smo mi "fudbalska nacija", a mi smo neka 3. klasa fudbala u Evropi. Mi uz korekcije u vidu struke se možemo popeti do druge klase.

Umesto da uzimamo strance za trenere, umesto da šaljemo bivše igrače da uče o trenerskom zanatu u fudbalske klubove iz Španije, Engleske, Nemačke pa i Holandije. Mi imamo svoju "školu".
Da ima imalo pameti i da klub vode ozbiljni ljudi, nemačke stručnjake uzmeš, kompletan stručni štab, od doktora preko kondicionih do analitičara, pomoćnika i glavnog. I ovo je nešto što je sasvim realno, nije utopija, e sad... Meni je san da imamo nešto poput Ajaxa, a nije da nemamo uslove da stvorimo da se od petlića do prvog tima igra isti sistem.

Pa da se dolaskom stranih trenera prvo promeni gubitnički mentalitet koji ima naš FK što se tiče Evrope, pa da se dotera i utegne kondicija koja je prvi uslov bez kog danas fudbal igrati ne možeš, pa onda tek da pričamo o dovođenju kvalitetnih igrača, taktici i ostalim fudbalskim stvarima. Izgubiš od Junajteda mi srećni, to mora da se menja. Dinamo Zagreb pobedi u ligi evrope, kritike sevaju, naslovi u novinama bljutavo, mlako, bezidejno. Mi dobijemo Astanu 1:2, mi navijači pravimo hvalospeve, a istu tu pobedu smo mogli ispustiti na kraju i nije trebalo biti 1:2 nego 0:4, opet nedisciplina i neznanje rutiniranja nas je dovelo da igramo egal do kraja. Mora se težiti perfekciji i to luzerstvo i taj gubitnički mentalitet da se istisne. A da se ne priča kako godinama primamo golove u finišima bitnih evropskih utakmica, pa su izgovori u vidu prokletstva, nesreće itd...

Drugi preduslov za uspeh u evropi su strani igrači. Bez minimum 6 stranaca u ekipi, mi u evropi ne možemo imati nekih uspeha.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.227
apsolutno me ne interesuje koje takmicenje igramo, jel smo nosioci ili nismo, kakav nam je protivnik bla bla bla
dok nas vode ovakva govna sve to je ne bitno, oni su doveli sve do granice apsurda
mi smo prosle godine igrali evropu i ?
prodali pavlovica, prodali sadika evo ode i stevanovic... i ?
nama je pojacanje miljkovic ?!
tu je i igrac koji nije mogao da igra u srpskoj ligi vojvodina ali moze kod nas ( pa smo ga valjda poslali teleoptiku ) , zasto je taj decko doveden, ko ga je trazio, ko je taj koji je procenio da je to igrac koji pravi razliku koji ce pojacati nasu ekipu sa kojim se osvaja titula i jurisa na evropu... pa i taj teleoptik su gurnuli u trecu ligu pa je*em li im mrtvu majku da im je*em

hocemo opet da cekamo "srecu u zrebu" i za ovo takmicenje
da bi i ako nas pogleda sreca doveli neko "pojacanje" nase dete koje niko nece i ne igra fudbal bar 2 - 3 godine ali naravno ako pre toga prodamo nekog jer "klub tako zivi"

seme im se zatrlo
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Najjače je što se ljudi lože da smo mi "fudbalska nacija", a mi smo neka 3. klasa fudbala u Evropi. Mi uz korekcije u vidu struke se možemo popeti do druge klase.

Umesto da uzimamo strance za trenere, umesto da šaljemo bivše igrače da uče o trenerskom zanatu u fudbalske klubove iz Španije, Engleske, Nemačke pa i Holandije. Mi imamo svoju "školu".
Da ima imalo pameti i da klub vode ozbiljni ljudi, nemačke stručnjake uzmeš, kompletan stručni štab, od doktora preko kondicionih do analitičara, pomoćnika i glavnog. I ovo je nešto što je sasvim realno, nije utopija, e sad... Meni je san da imamo nešto poput Ajaxa, a nije da nemamo uslove da stvorimo da se od petlića do prvog tima igra isti sistem.

Pa da se dolaskom stranih trenera prvo promeni gubitnički mentalitet koji ima naš FK što se tiče Evrope, pa da se dotera i utegne kondicija koja je prvi uslov bez kog danas fudbal igrati ne možeš, pa onda tek da pričamo o dovođenju kvalitetnih igrača, taktici i ostalim fudbalskim stvarima. Izgubiš od Junajteda mi srećni, to mora da se menja. Dinamo Zagreb pobedi u ligi evrope, kritike sevaju, naslovi u novinama bljutavo, mlako, bezidejno. Mi dobijemo Astanu 1:2, mi navijači pravimo hvalospeve, a istu tu pobedu smo mogli ispustiti na kraju i nije trebalo biti 1:2 nego 0:4, opet nedisciplina i neznanje rutiniranja nas je dovelo da igramo egal do kraja. Mora se težiti perfekciji i to luzerstvo i taj gubitnički mentalitet da se istisne. A da se ne priča kako godinama primamo golove u finišima bitnih evropskih utakmica, pa su izgovori u vidu prokletstva, nesreće itd...

Drugi preduslov za uspeh u evropi su strani igrači. Bez minimum 6 stranaca u ekipi, mi u evropi ne možemo imati nekih uspeha.

Mi jesmo fudbalska nacija to su ti pokazali Drulović i Paunović. Osvojili smo evropsko i svetsko? Jel možda slučajnost?

Bukvalno nema osnova da kaže bilo ko da se ne ložimo. Problem ne leži u talentu već u nepostojanju sistema i činjenici da smo taoci kriminala. Bilo ko da dodje i da pokuša da iščezne kriminal iz fudbala bi verovatno hodao po dnu Dunava u betonskim papučama. E to je srž problema. Zato ne mogu da prežalim što nisam rodjen 1940 pa da se nerviram 1966 što gubimo u finalu i da se nagledam punih stadiona i nekih boljih dana pa i tokom decenjiskog posta bez titule mi je lakše nego ovo što se trenutno dešava. Mi smo apsolutno prva klasa što se fudbala tiče a 151 što se organizacije tiče.

Ovo sa stranim trenerima ti ništa ne menja. Trener jeste najbitniji šraf sportskog sektora, ali ako postoji interes da budemo jad i beda takvi ćemo i biti.

Ne vidim svetlo na kraju tunela dok god su ovi na vlasti i dok god nas jaše uprava čiji rad diriguju ljudi koje oni nazivaju članovima upravnog odbora. Zemljo otvori se i progutaj nas sve.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top