Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.216
Reaction score
33.537
Локација
vaginamandibularia
Al smo zato i lopovsko-ciganjska nacija.
Fudbal je sport gde mozes da igras kao picketina i pobedis.
Tu pomenuti mentalitet ispliva na povrsinu.
Umesto da se nadigravas, sameljes protivnika, ti igras kao poslednja pickica i ponekad te sreca govnjiva pogleda.
Za razliku od fudbala svi ostali kolektivni sportovi zahtevaju mnogo vise truda u napadu, ne moze jedan user da pokrije 90 i kusur minuta pickarstva i jajarskog pristupa.
Zato u tim drugim sportovima mnogo manje takvih neljudi iz naseg drustva opstane i aktivno na terenu ucestvuje u istima.

E, zato smo u fudbalu kurac.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@Enslaved Pa baš nas često sreća gledala od raspada kroz mladje kategorije onda. Ne znam. Da ne idem u ofsajd teme na kojoj smo, poenta mog unutrašnjeg monolga je da ove koje gledamo što u našem Partizanu što u reprezentaciji i nisu najbolje što imamo. Znamo kako se tamo dolazi do prvih 11.

Ta pičkasta igra polazi od čiste limitiranosti koja postoji kod odredjenih pojedinaca. Dovoljno da imaš nekoliko i ti si u problemu.

Evo da ne dužim dalje, siniša trener, igramo u zagrebu a nama u prvih 11
Radovanovic
Alen Stevanovic
Scepovic

Ne, nije kombinacija, uopšte. I kako da ne odigramo kao pičkurine?
Vratimo se deceniju ipo pre, kada je maksimir pokoroen a naši ostavili treći tim sveta bez evropskog prvenstva. Em je bio bolji sistem em je bila bolja selekcija i poštovanje prema zastavi.

Eto toliko od mene. Izvinjavam se što sam otišao u off, ali bitna je suština. Taoci smo lopovluka a ne to da smo retardirana nacija za fudbal.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.898
Локација
Žrnov
Ukoliko je neko radi nešto štetno, dugoročno ili kratkoročno, zato što je klup ili nekompetentan - onda nije sabotaža.
Ako neko psotavlja glupe i nekompetentne na mesta na kojima mogu to zbog te svoje gluposti da urade nešto štatno - to je sabotaža.

Imajući to u vidu, rekla bih da su Srbi saboterski narod, jer prvenstveno sabotiraju sami sebe.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
276
Reaction score
1.759
Локација
Beograd
Nemojte da brinete ako zgadija namešta utakmice, i uprava nam crno-belih prodaje mlade talente, u Evropi se ne kotiramo odlično kako nam dolikuje, tradicionalne norme Juga nisu na raspolaganju!!!!

Mi fanovi Partizana, imamo svoje ratnike, careve, za koje se dobro zna, (naspram rivalskih sličnih, koje ne fermamo), koji sa podozrenjem gledaju na osobe sa imenom od 5 slova i seljosilom, koji crveno-belu boju i njihova štiva, nikad nisu ni primetili, koji slova c ili z šalju daleko u zaborav, koji su neprikosnoveni u svim svetim i svemirskim pobedama.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ognjen Koroman... koliko smo ga samo mrzeli, pljuvali.. a dobro uvek igrao protiv nas, ima i golova i asistencija.. Bosanceros u onom negativnom smislu (tada bar mi Grobari tako karakterisali), klasican cigan, ma sve najgore!

Taj Ognjen Koroman je ovim zasluzio zivotom da ga branimo!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.561
Локација
Beograd
Bio neki derbi u ,,Rupi,, a moj sin tada bio još ,,klinac,, i ja mu kažem, e sine, znaš, ovde smo ,,u gostima,, a na Istoku ima i Grobara i ,,cigana,, - znači gledamo utakmicu mirno, pa šta bude - bude, bez obzira na rezultat, a ako bude neka frka među navijačima, samo mirno, itd...ja to kao odgovoran otac preduzimam sve mere bezbednosti da ni nas dvojica ne izazovemo frku nekom vikom, drekom, psovkom pa ni neumerenim radovanjem ili bilo čim drugim, te da sina vratim kući bez bilo kakve opasnosti ili frke...

I počne utakmica, prvi ili drugi minut, ispade lopta u aut, tu pored nas, a ovi naši i ,,ciganski,, se grabe za loptu - i Koroman ovog našeg ćušne rukom u lice, a ja PRVI na Istoku skočim ,,na noge lagane,, i sve po spisku i Koromanu i sudiji što mu ne da crveni karton!

Jbg, derbi...iako sam sinu rekao da ćemo ga mirno odgledati - moj adrenalin je proradio ,,kol'ko odmah,, - zbog Koromana...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.898
Локација
Žrnov
Ognjen Koroman... koliko smo ga samo mrzeli, pljuvali.. a dobro uvek igrao protiv nas, ima i golova i asistencija.. Bosanceros u onom negativnom smislu (tada bar mi Grobari tako karakterisali), klasican cigan, ma sve najgore!

Taj Ognjen Koroman je ovim zasluzio zivotom da ga branimo!!!
jbg, ako mora i neki "naš da pogIne", neka bude on :p
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Opasna pojacanja..
Mozda ipak jeste sabotaza..
Obzirom da je defanzivni red bio slabija karika u timu Aleksandra Stanojevića, na listi mogućih novajlija pominjali su se Partizanov đak u Metalcu Jovan Vlalukin, kao i štoper TSC-a Bojan Balaž.

Sada su u Humskoj počeli da razmatraju opcije i u ofanzivi, a još jedan igrač koga bi crno-beli voleli da vide u svojim redovima je "desetka" Zemuna Nikola Ristović.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Pazi ne mora da znači. Jeste kriminalno startovao Stanoje, daj da vidimo proleće i onda možemo da ga teramo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Za početak nek dobije sve do priprema. Iskreno me ne zanima ništa osim serije dobrih rezultata. Proleter koji nikako nije naivna ekipa dolazi kod nas. I pored toga, sve osim pobede je sramota. Idemo dalje, igramo privatnu ligu gosn precednika.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top