Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Nije se džaba ukinula podela bodova:) Posle te neuspele nameštene titule, preduzeli su sve mere da se to više nikad ne desi. A pogotovo sad kad sve osim prvog mesta ne donosi neku zaradu u evropi. Mi moramo da igramo, a kako ćemo se izvući iz ovog brloga od lige i države, to samo Bog zna.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dovoljan je cilj da se pobjedi sledeca utakmica, pa posle nje sledeca itd. Kao kad se penjes uz brdo, pa se posle 15 koraka okrenes da vidis gdje si bio. To ne znaci da ces prestici cigane, ali ajde da ih natjeramo da trce uz brdo, dok ne crknu.

Partizan ka tituli vuku samo njegov tim i navijaci. Mi smo jedno i ne treba da se djelimo. Kad i koliko zivci dozivljavaju treba da podrzimo momke. Sve drugo je oblik zexonifikacije koji unistava zdravu pamet.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.318
Reaction score
3.972
Локација
Kobasicarija "Venac".

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Asano igra odlicno.
Ocekujem da ga uskoro prodamo, jer drugo mesto je ono sto ciljamo.
Da slucajno ne budemo konkurentni za titulu, kao u kosarci prosle godine.
To ce da se resi uskoro.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ključno:
  • Demantovao je šupka sa Arene
  • Rekao da ukoliko postoje odgovarajuće ponude i da igrač hoće da ode neće praviti problem
  • Rekao je da bi voleo svi da ostanu
  • Rekao je da do 11.1.2021 bi voleo da ga uprava ispoštuje oko pojačanja jer već zna šta mu treba i naglasio da je važno da svi tada budu na okupu
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Onda kad im je Marko oteo nameštenu titulu, uzeli smo im samo zato što je bilo podele bodova i zato što je bilo 3 derbija...danas je to promenjeno + povećan im je i broj filijala...ne bih da mračim, ali nisam siguran ni da je -1 dostižna prednost.
To što ja i pored svega ovoga i dalje pratim, to je druga stvar :confused-smiley-013:

Uzeli smo titulu iz razloga koje si naveo i zato što smo pobeđivali i pratili ih posle podele bodova ali glavni su propustio a to je Voždovac. Da se Voždovac sklonio mi titulu videli ne bi, što se vidi iz kasnijih sezona. Ko sad sme osim nas da uradi što i Voždovac.
Mi možemo uzeti titulu samo ako dobijemo sve utakmice u prvenstvu a to je nemoguće jer mi nismo cigani i idejni i duhovni vođa to sigurno ne bi dopustio.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.001
Reaction score
26.044
Локација
ante portas
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Resili su da se otarase Sume! Majmuncine smrdljive nesposobne! Eno “pompezno” najavljuju “veliki” transfer od 3 miliona u emirate ili koju vec krsinu. Navodno “win win” situacija za Partizan! Vazura lepo narucio text i unapred pripremio terencic,sad ce za koji dan da izadje kako Suma nije zadovoljan,pa odbio jaja na oko,hteo kajganu i slicno...Stanoje ce verujem da podgreje tanjir posto malo malo pa provuce Sumu kroz blato u novinama. Zamena naravno stize iz nasih redova,Lazar Pavlovic! Pobogu moramo nasoj deci dati sansu! Al za svaki slucaj tu je i Ristovic iz Zemuna,decko obecava...
Igraca kao Sumu ne mozemo da dovedemo za 10 miliona! Povraca mi se od svih njih vise.
S druge strane klub hoće da zaradi na svakom strancu tako da će oni sa 3 miliona pokrpiti sve sto su ulozili u njega, plata i obestecenje. Ko jebe titulu, borimo se za drugo mesto.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jis kad bi retardi mogli skontati da bi Sadikova vrijednost bila duplo manja da je igrao sa Pavlovicem, a ne sa Sumom.
Isto vazi i za Stulica i ostale klince koje spremaju za prodaju.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ima li negde da se pogleda taj ZOOM intervju?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Taman posla da se iko ugleda na Jojića po pitanju fudbala.Neverovatne izjave ima čovek.
A Miljkon je sve zatvorio nazad, izjavi čovek neverovatne stvari.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@JasminaT i ja se zabrinuh ne žališ se da me banuju!
Što pre nađemo dobrog trenera biće bolje za sve nas.Ovo ne da je preterivanje, ovo je sramota da trener Partizana ističe dva najgora igrača a najboljeg kudi i evo vidimo spremaju ga za prodaju.
Ako se to desi, ne smem da zamislim kako ćemo izgledati na proleće.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Taman posla da se iko ugleda na Jojića po pitanju fudbala.Neverovatne izjave ima čovek.
A Miljkon je sve zatvorio nazad, izjavi čovek neverovatne stvari.
Izjavi čovek realne stvari. Mi smo primili jedan gol na 8 mečeva, što se nije desilo od Nikolića. Naravno da doprinos ima i Miljković. Njemu sad i Vujačić daje neke opcije što nije bio slučaj pre.
Ne tako davno smo primali na svakoj ako ne svakoj drugoj utakmici po gol.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
@nasa stvar
Je l si ti procitao sta je covek rekao?
Kaze da svima ukazuje na greske i svakog kritikuje u svlacionici, a to sto kaze za neke igrace javno na konferenciji to je zato sto ga konkrentno pitaju za tog igraca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top