Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Evo krece pocetak priprema na YouTube
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Stanoje, zategni to jako i nastavi niz!

Samo napred momci. Nadam se da neće biti odlazaka jer ako Bebek prodje pripreme kapiram da smo uz Štulića i Arambašića za ovu polusezonu više nego dobri napred. Ima puno prostora za poboljšanjem u igri tako da iščekujem kako ćemo izgledati nakon ovih priprema jer su to njegove prve od kad se vratio. Najviše gledam ka Bebeku i Zeki, od Lazara ne očekujem pomak jer se čovek penzionisao u glavi.

Prvenstvo se nastavlja 6.2.2021 ako se ne varam i tu imamo dve utakmice na našem stadionu. Napredak i Pazar.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Ne znam šta je Stanojević izjavio, ali Vučelićeve rečei su u izvučene iz konteksta i samim tim imam sumnju da je trener baš ovako izjavio.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
On realno misli da smo se mi pojačali letos i da sad sa špicem rešavamo sve.Ulazimo u najvažnije evropske kvalifikacije ovog leta, grupna faza je moranje, da bi za dve sezone imali sigurnu grupnu fazu zbog koeficijenta.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Bas tako. Stanoje je doveo letos sta je hteo,hoce da se osigura na spicu zbog Bajbeka,licno mislim da on ocekuje puno od njega....
Sad je na redu da to sve uklopi,fizicki i takticki dotera do maximuma...
Stanoje je veliki radoholik,i veruje da ce kroz svoj rad dovesti ekipu na pravi nivo u drugoj polusezoni...
Svidja mi se njegova otvorenost i izjave...jer nisu sablonske i dosadne...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Црно-бели, нек вам је са срећом, освајање купа је под обавезно, од Европе сте ослобођени, а у првенству очекујемо победе и добру игру...

Очекујемо и да ове припреме искристалишу ко може да игра на професионалном нивоу, а ко не може, да имамо ,,гранитних,, првих, спремних и јаких 11, да имамо стабилне резерве и ,,џокере,,...
...и да неке из Партизана преселимо у неком ,,контра-смеру,,...па сигурно не може свих 35 играча, помињаних у медијима као екипа за почетак ових припрема да остане у првом тиму Партизана до краја ове сезоне...

Додуше, осим тих помињаних 35, на снимцима са првог тренинга видим и високог 36.-ог Душана Лалатовића који је ,,јесенас,, био позајмљен Телеоптику...да ли су га то можда вратили у Партизан само за данас или и за неки дан или месец дуже...не знам...
Из Телеоптика на припреме Партизана је позван и голман Лазар Славковић, али тешко да може да угрози ,,тројац,, Стојке, Поп, Пироман, па да баш он буде тај ,,нумеро уно,, Партизана међу стативама на ,,пролеће,, али...може бар да учи од колега шта све они знају и да на припремама покаже шта све он зна и може...
Исто важи и за остале ,,клинце,, а ја једва чекам припремне утакмице да опет могу да гледам Партизан...

Вучелић је фудбалерима најавио и подршку навијача...јер вероватно (као човек близак властима и као добро обавештени главни уредник Новости) зна да ће ,,Корона-мере,, противу публике на стадионима ускоро ,,пасти,,...(додуше за једну групацију у овој држави су те мере већ одавно ,,пале,,)...или је то тек тако ,,лупио,,...мада ми он не делује као неко ко се ,,излане,, пре него што добро промисли кад ће и шта ће рећи...

Тако да, лепо се играјте, немојте да нас брукате, и - видимо се на стадиону! :šal

 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Kao što napisah pre. Vrlo ofanzivno orijentisan. Mada sad razmisljam Lutovac je lagano mogao da ga zameni tu, ali verujem da Stanoje možda vidi Lutovca na svojoj pravoj poziciji u nekoj rotaciji.
Nismo mi njega iskoristili i mislim da može daleko više, ali smo tu baš popunjeni.

Jel neko zna nešto za Bebeka, može li konačno da trenira? Velika očekivanja imam ukoliko prodje sve kako treba ove zime.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Moze Bajbek da trenira, verovatno ce ga opet uvoditi postepeno u treninge da ga ne bi izlozili prevelikom naporu zbog povrede. Dobio je individualni rezim u toku pauzs da se spremi jos je dosao 2 dana ranije od dogovorenog da bi se sto brze stavio u poziciju za maksimalni napor na treninzima.

Nemoj Lutovca sa spominjes kao ofanzivnog, ja nisam verovao da postoji losiji igrac od Miljka a to je Lutovac. Mislio sam ako neko moze da trci i da je agresivniji taj je 100% bolji od Miljka medjutim evo jednog primera da nije bas tako. Lutovac zabije glavu u pod i trci a kao bek pogotovu u izgradnji akcije mora malo da digne glzvu da bi poslao i neki pas u napred. Previse petlja kao bek, ne ume da odigra jedan pas u napred, prijem i tehnika su mu uzasni pritom ne zna da iskoristi fizikalije koje su mu bolje od Miljka. Ako nista drugo Miljko je spor, neagresivan, bez skoka i fizikalija ali ume da podigne glavu, da odigra pas, disciplinovan je, na tu foru je i napravio asistencije ove polusezone. Ali dzaba kad ne moze duel da izdrzi a jos je spor, svaki malo brzi ga izbaci na prvom koraku. Ne daj boze da Miljko ostane na protivniku na otvorenom prostoru bez pomoci, pa i ja sa termin bi ga mozda dobio 1 na 1 u toj situaciji :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Pretera ga za debelo :D
Vidi nemam čime da te demantujem, dečko ne igra jer je Asano bog. Ali daleko od toga da nema tehniku odnosno da glavu Muhamed Zabija u pod.

Ovo što pišeš za Bebeka, nadam se da ćemo ga gledati od starta, prvo kolo. Paklen je igrač samo da udje u ritam.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Moguce, preterujem u poslednje vreme :buhaha

Ali Lutovac je meni bas bas kritican koliko petlja i ne zna sta ce sa loptom, mnogo mu je lakse na krilu jer se greske lakse isprave. Uz to ume i da ispadne (zaspi), da ne pokrije poziciju...
Mada se slazem da ima dosta i do kontinuiteta igara ali opet nekako ni kod Save ni kod Saleta nikako da se izbori za rotaciju.

Bajbek moze biti top spic ali je rizik, ocekivao sam spica u ovom prelaznom roku ali izgleda da ce biti neki igrac tipa Holender sto je po meni velika greska.


Inace Banjak mi je bio korektan na beku, steta sto nema te predispozicije da se ponavlja i da je ofanzivniji, dinamican. Bas ima oregled igre, siguran je na lopti, uvek moze pas u napred, cak i kad nema opciji za pas ume da se snadje i da usece unutra sa loptom da se za to vreme neko otvori. Mene je bas pozitivno iznenadio.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Pa vidi
Bebek - računa se da će ovu polusezonu da udje u tim i biću zadovoljan ako metne 5-10 komada.
Holender
Štulić
Arambašić

Malo sam razmišljao i sad dovedemo špica, kako bi to izgledalo u praksi? Gde je prostor za napredak Štulića. Jedino logično bi bilo da Bebek ode a da dodje ta zamena, iskreno više sam za razvijanje ove dvojice. Zato se i nadam da će Bebek da krene da kida i onda imaš jaku osnovu za sledeću sezonu.

Ukoliko sve zadržimo sad pravimo ozbiljan pomak (a ne vidim što ne bismo, 16,5m smo inkasirali prodajama na leto).
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ni ja nisam toliko lud za Lutovcem. Mnogi ga ovde hvale i tačno je, momak ima brzinu, požrtvovanost, agresivnost ali to je to. Sve ostalo vrlo skromno, tehnika pogotovo. Za rezerve sasvim ok, ali da sam trener ne bih ozbiljnije računao na njega.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top