Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Lepo...ponovo,napokon, se uziva u mecevima Partizana i jedva ceka naredni mec !
Pritisak na loptu funkcionise bezprekorno...
Holender,neka nova 8,neki novi Mijat ?!
Markec,proigraoooo...
Asano kao da je Japanac,siguran,tacan,odgovoran...
Sceka sve pohapsi,nakupi i 100utakmica a realno pozitivno iznenadjenje...
Stanoje bravo bravo !
Samo nastavi Partizane....
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Stanoje je tata za ovu ligu,tu nema dileme nikakve. A to nam je i trebalo. Zna covek kako se igra sa ovim krsinama,ume da naspanuje ekipu,da digne igrace... Za mene najvece iznenadjenje su igre Holendera na mestu isturenog napadaca. Decko kida! Lova za koju smo ga otkupili je smesna u odnosu na ovo sta smo dobili. Slobodno mogu da kazem da je jedno od najboljih pojacanja u zadnjih x godina.
Jos decko ima nase drzavljanstvo. Videlo se cim je dosao da ima slifa,ima brzinu,tehniku,pokretljivost,ali igrao je krilo i nekog polu-spica do sada u karijeri. Stanoje je silom prilika morao da ga gurne u sam spic i uboo premiju!
Ko god da ga je izbunario i doveo u Partizan zasluzuje veliku pohvalu. Zao mi je Sume malo,onaj pokusaj da se na silu proda je bio sraman,pogotovo sto zamena nije mogla da se dovede a Suma je jedinstven,najbolji igrac i prevaga u mnogim utakmicama,ali dokle god pobedjujemo nemam nista protiv ovoga da bude zlatna rezerva. Svakako smatram da je potreban ovom timu.
Druga misterija mi je Banjak,odlican igrac i zao mi je sto ne igra vise,ali ne mogu da zamerim nista jer pobedjujemo,igramo odlicno i nema svrhe baviti se statusom bilo kojeg igraca dokle god je ovakva situacija,znaci bas me briga ko igra a ko ne igra dokle god imamo rezultate.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
Jos ciganima da spakujemo tri,cetri komada pa da ne citiram Lolu. Neka im je
Cigani nisu rad, polako bice izuzetno tesko u rupi i oni su svesni da im jos jedna titula bez pobede u derbiju nece mnogo znaciti sigurno ce sve karte baciti na tu tekmu
Ne zaboravite da smo i mi i musavi i dalje u trci za kup (po meni bez razloga nipodastavan trofej) ja bi posebnu paznju obratio na to takmicenje i dao sve od sebe da ga osvojimo
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Došao je red da se pohvali Lazar Marković, i to ne samo na konto ove utakmice.
Čovek je počeo da kida, grize, preuzima odgovornost.
Trebalo mu je dosta vremena, ali realno sada donosi jako veliku prevagu.
Namestio je sve to Stanoje, i sa ovim samopouzdanjem možemo baš mnogo.
Raspored do derbija je odličan.
Verujem da se ni jedna crno bela glava ne pribojava meča sa cigosima, svi jedva čekamo da počne!
Teramo dalje crno beli !!!

2b9e8681540cdd7df791803ae90b8bff.jpg
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Kao sto par kolega odozgo rekose, polako sa tim "jedva cekam da im utrpamo 3-4 komada".

Iz jedne krajnosti u drugu, a ni jedna ni druga nisu dobre.

Ma koliko bile "prijateljeske" utakmice koje igraju, ipak imaju par igraca koji mogu da naprave problem nasoj odbrani.

Pre svega zato sto se Vujacic i Markovic nisu dokazivali protiv nekog jaceg protivnika
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Mandragor Ne vidim poentu da mi spočitavaš za avatar, a prvi ti nemaš avatar koji je vezan za Partizan. Ali avaj, daću odgovor.
Zašto Zizu?
Zato što je čarobnjak, zato što je svojoj zemlji doneo titulu svetskog i evropskog prvaka, zato što je bio najbolji kad je to njegovim timovima bilo najpotrebnije, zato što je na poslednjem svetskom prvenstvu bio najbolji igrač turnira iako je najavio povlačenje i time pokazao da je tata ove igre, zato što je jedan od najboljih veznih ikada i nije Zidan veliki, Zidan je jedan od najvećih. Zizu je fudbal.

Da su Ćavi i Iniesta ikad igrali protiv nas, pa makar i posle utakmice da su obukli na kratko naš dres, bili bi mi na avataru. A držao sam ja i naše igrače na profilu.
@Matke22 Sumin engleski je očajan, za nekoga ko toliko godina igra u inostranstvu, da budemo realni.
Šta reći za Aguera onda? :D
Važno je da se možeš sporazumeti, a on razume pitanja i odgovara na njih.

Edit: @JasminaT ja ga razumem kad priča jer i sam pričam indijanski engleski tj. rusko-engleski. :D
 
Последња измена:

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.878
@Matke22

Apsolutno ne spocitavam avatar, vec izrazavam protest zbog toga sto ista osoba koja sudi jednom od najboljih nasih igraca, ima igraca tada protivnickog kluba na svom avataru - "Zato što je čarobnjak, zato što je svojoj zemlji doneo titulu svetskog i evropskog prvaka, zato što je bio najbolji kad je to njegovim timovima bilo najpotrebnije, zato što je na poslednjem svetskom prvenstvu bio najbolji igrač turnira iako je najavio povlačenje i time pokazao da je tata ove igre, zato što je jedan od najboljih veznih ikada i nije Zidan veliki, Zidan je jedan od najvećih. Zizu je fudbal."

A zamisli tek sta bi ljudi pomislili da je Suma obrazlozio ono sto je rekao, isto kao ti tvoj avatar. Ja nikome ne sudim, samo primecujem nedoslednost u visoko postavljenim standardima Grobarstva.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Sto se tice Sume...jedva cekam ledja da mu vidim.

I ne smarajte o Sumi vise. Ispodprosijecan igrac koji je papreno placen. A Tomic ga brani ko da mu je sin :)

Holander...
Slobodno mogu da kazem da je jedno od najboljih pojacanja u zadnjih x godina.

Precera ga!

Holander? Ne znam cemu ovoliki hvalospjevi na njegov racun od tebe i nekih novih clanova?
Juce je trebao 3 gola da postigne. A postigao je samo 1.
Protiv onakve amaterske ekipe Rada je trebao vise. Po mom misljenju. Jos cekam Holandera da vidim kako igra. Jos ne treba donositi zakljucak u vezi njega.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.557
Локација
Novi Sad
Razumeo bih da je neki klinac, tipa Stevanović izjavio da mu je omiljena utakmica u Mančesteru, jer eto, pojavio se na Old Trafordu, ali kad to izjavi čovek od 30 godina, koliko god ga voleli, to ipak govori nešto o njegovom mentalitetu.
Evo npr kad bi Van Dajka pitali koja mu je omiljena utakmica u Seltiku, ispade da bi po mnogima ovde skroz okej bilo da kaže protiv Barse (Liga Šampiona, Kamp Nou, Mesi, Nejmar, ekipa...sve do tad nevidjeno),to što ta utakmica izgubljena 6:1, to manje više..
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Razumeo bih da je neki klinac, tipa Stevanović izjavio da mu je omiljena utakmica u Mančesteru, jer eto, pojavio se na Old Trafordu, ali kad to izjavi čovek od 30 godina, koliko god ga voleli, to ipak govori nešto o njegovom mentalitetu.
Evo npr kad bi Van Dajka pitali koja mu je omiljena utakmica u Seltiku, ispade da bi po mnogima ovde skroz okej bilo da kaže protiv Barse (Liga Šampiona, Kamp Nou, Mesi, Nejmar, ekipa...sve do tad nevidjeno),to što ta utakmica izgubljena 6:1, to manje više..

Čovek je fudbaler....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.537
Локација
Beograd
Čime se vi bavite, koji su vama reperi... :icon-rolleyes:
Lepo vam kaže Vojvoda, čovek je FUDBALER, trči za loptom, dribla, šutira...jebeš to šta je rekao...
Ja na fudbal idem da gledam fudbalere, u pozorište kad hoću da gledam glumce (i glumice)...nije problem kad fudbaler ne zna da daje izjave, nego kad ne zna da igra fudbal, nije problem kad je glumac star ili mlad, nego kad ne zna da glumi.
Svakom svoje.
A Suma zna fudbala.
Meni dovoljno za jednog fudbalera.
I nije mi sin, mada ličimo, i ne branim ga zato jer je najveća klasa, nego zato što samo njega napadate.
Aj pređite malo na nekog drugog.
Suma ima kredite iz nekih derbija i evropskih utakmica, Zeka i Markec to tek treba da pokažu u ovom svom drugom mandatu.
Mogu misliti šta biste pisali o Sumi da je napravio penal na derbiju kao Zeka, ili bio odsutan i beskoristan kao Markec.
Dižu formu, super. Sve pobeđujemo, super. Petardiramo, super. Svi smo zadovoljni, super.
Ali ima još utakmica da se igra...
Kup? Evropa? I, titula...?
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Pre svega treba uzeti u obzir da je on stranac, a ne domaci igrac ili zaludjenik za Partizanom kao mi sa foruma..on ne dozivljava Partizan kao mi, za njega Partizan nije najveci klub na svetu kao sto je nama..korektna izjava
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.215
Reaction score
33.516
Локација
vaginamandibularia
jbt zamisli da u kojoj god si bransi uopste odes na lokaciju koja je u istoj ekvivalent old traforda.
Mogu ja da ih ne volim 100 puta ali realno svrsili bi u gace mnogi ovde da im se u zivotu pruzi takva prilika.
Decko je iskreno rekao, nema on 2000 godina nego tridesetak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top