Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
674
Reaction score
4.456
Локација
Kosovska Mitrovica
Ma kad je, jace od mene. Eno, na Instagramu ga proziva. Pa eto, cisto 'nako. Evo, obecavam, necu vise. Ja se izvinavam, ako vam je zasmetalo.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Nije da mi je zasmetalo, svako bi trebao imati slobodu da piše šta god hoće, samo sam želeo da ti dobronamerno napomenem da ta forica već malo mnoge ovde pošto je stalno ponavljaš, a nije baš ni preterano zanimljiva bila ni prvi put.
No, nastavi da pišeš što ti je na umu i kako ti je na umu.

Sve najbolje!
Živela sloboda!
Živeo Partizan!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628

Odličan potez.
Павловићу продужили уговор па га продали недуго затим. Никакав гарант останка то није. Нисам оптимиста да ће Здјелар и Асано и наредне сезоне играти за нас...а било би добро да за промену надоградимо екипу током лета уместо да је разграђујемо.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.888
Локација
Žrnov
Neminovno je da će svaki igrač otići. Pitanje je samo kada i pod kojim uslovima, a to je posao uprave.
Ne mogu da vidim nijedan razlog da se novi ugovor sa Sašom ne pohvali kao dobar potez. Pa čak i ako ode na leto, što mislim da bi bila greška. ali i ako ode na leto, svakako je bolje da bude pod ugovorom, nego da ode kao slobodan igrač.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Nije problem produžetak ugovora Saši, to je apsolutno pozitivna stvar, problem je hronični lopovluk i gramzivost funkcionera FK Partizan.

Drugo je produžiti ugovor ključnom igraču s namerom da ostane lider tima na mnogaja ljeta, a drugo je produžiti mu ugovor da bi se ućarila neka kinta, a mislim da svi mi, poučeni iskustvom navijanja za Partizan, možemo sa određenom dozom sigurnosti pretpostaviti da je ovo potonje u planu.

Jer plana nema.
Samo plena.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ugovor na samo 2 godine jasno daje do znanja da će biti prodat na leto ili zimu. I to je to...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Obrni, okreni, Partizan će biti oštećena strana, samo je pitanje koliko će para lopovi da dignu.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Sto se tice suzpenzije, Stanoje je isto tako suspendovao Scepovica u prvom mandatu pa mu je isti sledece sezone bio prvi izbor u spicu. To je njegov nacin da motivise igrace, svi navedeni su klinci neka dokazu da zasluzuju sansu i Stanoje ce im sigurno pruziti.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top