Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Svaki trener ima neku svoju viziju igre i toga kakav Partizan treba da bude. Problem je što se kod nas treneri često menjaju a igrači ostaju i često se ne uklope u ono što novi trener traži od njih. Ovako gledajući spolja mi deluje da je Savo zajedno sa Đumijem više želeo da igramo u brzom ritmu sa puno tranzicije i brzine u napadu što je bilo zanimljivo i korisno pogotovo u evropi gde se protivnici ne brane toliko plitko kao u ling longu i gde ima prostora. Dok Stanoje više teži igri na posed i u kontrolisanom ritmu, manji je akcenat na brzini a veći na igračima koji znaju sa loptom, takođe Stanoje ne voli individualizam u napadu već više voli da se igra kroz kratke pasove i tako iz timske igre dođe do gola, zato je Suma postao džoker recimo to je bar moj utisak.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Sve ima svoje za i protiv, mislim da sada puno bolje kontrolišemo utakmice protiv ling long livadara, manje je glupo primljenih golova. Igramo sigurnije i kroz posed lakše čuvamo prednost, dok sa druge strane nemamo više tako ubitačnu kontru niti tu nepredvidivost u igri koju smo imali sa Sadikom i Sumom gde su oni u stanju da u trenutku reše utakmicu nekom improvizacijom.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Oni realno nam smanjuju budžet sa 20 na 10 miliona?
Ja pa to tek sad čitam.Pa to znači da tituli nećemo ni primirisati.
Titula? Mi koji svake polusezone prodajemo najbolje igrače, da budemo konkurentni protiv tima koji pazari u Italiji, Španiji, Engleskoj? To što ih neki put pobeđujemo na derbiju ne znači da imamo bolji tim. Ovo je najgora uprava u istoriji Partizana i sve dok su oni tu, ne očekujem ništa pozitivno.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Oni realno nam smanjuju budžet sa 20 na 10 miliona?
Ja pa to tek sad čitam.Pa to znači da tituli nećemo ni primirisati.
Niko nije kriv za katastrofalne odluke prošlog leta i vraćanje bivših igrača sa ogromnim platama osim uprave, trenera i sportskog direktora koji je ne znam na kojoj pouiciji danas.
Ali Partizan ne može sa 4 miliona budzetom za plate da bude konkurentan ni ciganjima niti da igra Evropu.To je činjenica.
Ovaj njihov ubilački plan moramo sprečiti.Ovo ne sme da se dozvoli dok ciganji svoj budzet drže na 25 miliona za plate, mi da budemo na 4, to je neprihvatljivo.Pišem samo o budzetima za plate i verovatno dolazni transferi su ukljuceni u to, ostalo ne računam.
Kako pričati o budžetu kada klub nema sponzore.Bez velikog sponzora nema šta da tražimo.Država u kojoj niko ne sme da se reklamira u nezavisnim medijima,u kojoj su sve veće firme kupili ljudi iz prvog ešalona oko AV-a i sve je usmereno ka ciganima to se ne može očekivati.Oni će baš sve učiniti da ih Partizan ni u jednom trenutku ne može ugroziti.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa kako smo ovih 4,5 sezona imali budzet od 15 do 22 miliona eura?Tako i sada.Ništa se nije promenilo.Može da se smanji(ali nikako za 50%, pošto budzet od 4 miliona za plate nije dovoljan ni za ligu konferencija ili kako se već zove), da bolje radi sporstki sektor i dovede strane igrače iz EU koji će manje koštati od domaćih stranaca koji nam sada uzimaju najmanje 300 000.Mogli su da ucenjuju zbog glupog pravila, digla im se cena.Sa novim pravilnikom, njihova cena drastično opada.
A izgleda su cigani igrali sa igračem koji ima lažne papire.Tako da klub odmah mora da pokrene istragu i da reaguju FIFA i UEFA, službeni rezultat u svim utakmicama u kojima je nastupao ovaj Kijaku ili kako se lažno zove Kanga.
Tu nema nikakvog komromisa, fudbaleri moraju imati ispravne papire, ne mogu igrati sa falsifikatima.Odmah proslediti UEFA ovaj problem oko falsifikata.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Manji nagradni fond Uefa za ovo novo takmičenje biće veliki problem
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Manji nagradni fond Uefa za ovo novo takmičenje biće veliki problem
Jos uvek nije izaslo koliki je nagradni fond, ali ne verujem da ce biti mnogo manji nego sto je sada za Ligu Evrope jer razlika u kvalitetu dva takmicenja nije preterano velika(ne moze se porediti za razlikom izmedju Lige Sampiona i Lige Evrope).Mnogo je veci problem to sto nam je poslovanje katastrofalno u svakom smislu te reci.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Sve o Partizanu u Ligi konferencija: Plasman u grupu doneo bi mu oko 2.000.000 evra | MozzartSport
Prema trenutno dostupnim informacijama, nagradni fond u Ligi konferencija trebalo bi da iznosi oko 56 odsto u odnosu na premije koje od leta sleduju učesnicima Lige Evrope. Projektovan fond za naredno izdanje Lige Evrope, sa 32 učesnika, iznosi oko 450.000.000 evra, posledično tome za klubove iz Lige konferencija obezbeđeno je oko 250.000.000 evra. U oba takmičenja će se boriti po 32 kluba (grupna faza), pa se analogijom mogu izvući projektovane zarade. Trebalo bi da budu na nivou dve trećine onoga što će dobijati klubovi u Ligi Evrope.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Јасно је да смо остали без титуле али не и теоретски, а ово је озбиљна држава у којој влада озбиљно новинарство па ме чуди зашто нису могли да се стрпе још то једно коло и где им је та професионалност и објективност који су их красили све ове године. Са друге стране није да су и у нашем клубу нешто били стрпљиви. На овим малим стварима се види колико смо срозани и убијени у појам, изгубили смо и инат. Запело нам да се испројектујемо у ЛК пре краја сезоне као да је толико важно који ће клуб можда да нам падне, ако можда освоји одређено место у лиги и ако ми можда не испаднемо рано.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Koliki god da je nagradni fond mi para ne bi imali i svaki prelazni rok bi nas pravili budalama kao sto nas i prave
To se podrazumeva, sada će samo moći još više nego ranije pod tim izgovorom. Inače ako se onima prekoputa ponovo posreći liga šampiona a mi ne uspemo dobijemo ni ovu siću zaista će biti preteško uzimajući u obzir da oni dovode pojačanja u aprilu i bez tih para iako nisu imali značajniju prodaju tipa dve godine....
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci


Ovi unapred znaju sastav za utakmice, evo sad i ko sve ide, nema potrebe da se otvara radio mileva.

Sta ocekivati u narednom periodu osim totalnog raspada?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA


Ovi unapred znaju sastav za utakmice, evo sad i ko sve ide, nema potrebe da se otvara radio mileva.

Sta ocekivati u narednom periodu osim totalnog raspada?
Ovoga sam se pribojavao.Apsolutno neprihvatljiva opcija je da odu Natko, Suma i Asano u isto vreme.
Da li su svesni šta rade?
Da li su svesni našeg koeficijenta?
Da li su svesni da se povećava pravilo o broju stranaca i da igrači iz EU nisu stranci a da je moguće da imaš 4 igrača van EU.Pa cena domaćih stranaca znatno pada posle ovoga i nećemo abnormalno plaćati domaće igrače, imaće konkurenciju u igračima iz EU.
Još kao plan da imamo 3 a možda i 4 strana igrača.I to sve novi, mačke u džaku znajući poslednju kupovinu onog invalida Bejbeka.
A ulazimo u verovatno najvažniju sezonu gde i titula i grupna faza mora da se obezbedi.
Nadam se da neće da se ispuni moj osećaj da sledeće sezone imamo 50% slabiji igrački kadar, iako sve miriše na to.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne bi kurva sport pisala da im nismo dali materijala
Tokom 2021. počeo je samo tri utakmice (nijednu nije završio), niti je njemu u interesu da sedi na klupi i(li) tribinama, niti Aleksandru Stanojeviću da u svlačionici ima nezadovoljnog igrača. Očigledno nezadovoljstvo Gvinejca je ekvivalentno nepoverenju trenera koji je posle posle 164. večitog derbija objasnio da ekipa igra bolje sa Bibarsom Nathom u ulozi organizatora akcija. Epilog će biti rastanak.
Ok...
Potpuno nepotrebna izjava posle derbija koje može i ne mora imati za posledicu nemir u svlačionici.
Ali svakako na ovom primeru dat materijal da se novinari slade.

Nismo ni crni ni beli al nismo ni euro krem pa da nas mažu na lebac.

Ili možda samo moj manjak inteligencije da razumem ovo:


-Partizanu je potreban ovaj prelazni rok(Jojić,Obradović,Miljković,Bajbek...) i Zimski prelazni rok(odlasci...) i to je to.
-Partizanu nisu potrebni igrači koji prave individualne razlike već homogeni(potpuno legitimno)
-Partizanu nisu potrebni ti dokazani igrači (homogene komponente Natko) već se traže drugi?
Da bi tražili druge moramo imati pare...da bi imali para moraćemo prodati najbolje: Asana,Sumu,Natka.


I svakako je trenerova najbitnija reč jer on ima viziju i potrebno mu je poverenje.

Napominjem da osim neprimernih izjava trenera ne zameram ništa Stanojeviću ali mi je ipak potrebna logika da razumem ovo što ja zovem
"mazanje"
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262


Ovi unapred znaju sastav za utakmice, evo sad i ko sve ide, nema potrebe da se otvara radio mileva.

Sta ocekivati u narednom periodu osim totalnog raspada?
To pišu svake godine..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top