Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Pored svih emocija koja imam prema Stanojeviću od 2010, u startu nisam bila za njegov dolazak, iz više razloga, ali to je sada nebitno.
Stvar je vrlo jednostavna: trener je odgovoran za rezultat. Verujem da niko ne bi tražio njegov odlazak da je:
1. Ušao u LE, 2. Dobio cigane u derbiju, 3. Osvojio Kup
I niko tada ne bi postavljao pitanje ni povratnika, ni neigranja stranaca ili bilo kog drugog igrača, ni bilo koje druge njegove odluke.

Kako od 3 cilja on nije ostvario niti jedan, moralno je da sam ode. Tj da je još sinoć dao ostavku.
Ok. Ko bi dosao? Ivic, paun? Neki opaki stranac? Ko bi radio u sredini kojom rukovode pohlepni skot vazura i siva eminencija drustva vucelic?
Da se kockamo sa nekom legendom kluba(sale kapiten), i da gledamo u pasulj da li ce imati dara da napravi carobni stapic.
stanojevic da ostane i da promeni plocu. Kako zna i ume mora promeniti odnos prema dovodjenju novih igraca
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Kakva crna taktika Stanoja, kakvo zatvaranje, da ono drvo preplaćeno što im igra napadača ume da da gol sa 2 metra mi bi gubili 2:0 verovatno još na poluvremenu...
Nemamo tribinu, nemamo upravu, nemamo trenera, nemamo kapitena, a osim par izuzetaka ni igrače nemamo... Fudbalski klub, a i sportsko društvo, smo samo na papiru nažalost.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.468
Reaction score
41.159
Локација
Žrnov
Tom logikom je onda i "ko bi došao umesto psihopate". Idealni scenario, iz moje perspektive je NIKO. Da ih svi odjebu.

Dodatno, ono što sam zaboravila u prethodnom postu - ZAŠTO NIJE POVUKAO EKIPU? Bilo je min 2000 cigana. Zašto je pričao bilo šta na tu temu?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ok. Ko bi dosao? Ivic, paun? Neki opaki stranac? Ko bi radio u sredini kojom rukovode pohlepni skot vazura i siva eminencija drustva vucelic?
Da se kockamo sa nekom legendom kluba(sale kapiten), i da gledamo u pasulj da li ce imati dara da napravi carobni stapic.
stanojevic da ostane i da promeni plocu. Kako zna i ume mora promeniti odnos prema dovodjenju novih igraca
Ne uči se star konj da podigrava. Niti se mijenja covjek sa 50godina.
Stanojević je garant istog ili jos goreg tima.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Rezime sezone:

Evropa
: Ispadanje u kvalifikacijama sa ekipom koja je bila na domak proleca u Evropi, uz otezavajucu okolnost da je preuzo kormilo od Save i da nije imao puno vremena. Jako los pristup jos od prve konferencije za stampu, svojim izjavama podelio svlacionicu na "strance sa kojim mora da igra" i "igrace koji razumeju emociju Partizana".

2/5

Prvenstvo
: Ako izuzmemo derbi, Stanojevic je prilicno dobro zavrsio prvenstvo. Kao sto je imao otezavajucu okolnostu Evropi, tako je ovde imao olaksavajucu u smislu da ni Marko Nikolic ne bi osvojio prvenstvo. Imao je dugacki niz pobeda, jeste imao i korektan sudijski tretman zbog velike prednosti cigana, ali (osim derbija) tu nema puno da se zameri.

4/5

Derbi
: Do dolaska Stanojevica mislim da su cigani imali 2 pobede u 17 meceva (ili nesto slicno). Na vecini okrsaja smo dominirali, nisu nam dali gol 100 godina. Tukli smo ih na terenu i u vecini slucajeva imali vise zara i zelje. Sve je to nestalo od kako je dosao. O kukavickoj taktici koja nije donela nikakav rezultat i da ne pricamo. Najbolnije je to sto smo imali priliku da osujetimo sns zgadiju i nismo to uspeli tri puta u nizu, samo smo dali legitimitet njihovim kradjama.

0/5

Kup
: Dosli smo do finala, imali priliku da osvojimo trofej i ostalo je poznato.

2/5

Vizija
: Ovo je stavka kod koje najvise Stanojevicu zameram. Sve ovosezonske neuspehe bih pretrpeo da vidim neku viziju, da se forsiraju mladi igraci ili igraci koji ce doneti nesto sledece sezone. Umesto toga, ekspresno su precrtani i prodati Sadik i F. Stevanovic; Suma je stavljen u drugi plan, L.Pavlovic, D. Stojkovic, Colic izbrisani iz adresara.

Umesto njih gledamo dolazak Miljkovica, Ivana Obradovica (pored Urosevica i Brezancica), Jojica od 600k EUR, Holendera. Forsiranje Jovica je pozitivna stvar, dolazak Svete Markovica nije los potez jer je odigrao veci deo sezone korektno, ali je i on bio na pozajmici. Na kraju se produzuje ugovor Obradovicu (koji sigurno nije mali) i poptisuje se Holender?? Asano bezi zbog neprimljenih plata i zbog toga sto verovatno nije u planu trenera za sledecu sezonu. Suluda i samoubilacka 'vizija', jednostavno ne verujem.

Uporediti startnu postavu na pocetku sezone sa startnom postavom sinoc (nakon dva prelazna roka kao sto je Stanojevic tvrdio) je dovoljan opis njegove vizije. Ja se samo bojim da ce idioti iz uprave dati njemu i treci prelazni rok da odradi, a mozete da zamislite sta ga ceka na pocetku prvenstva kada nije vise - 9.

2/5

Ukupan utisak: 2/5


Ne mogu da pronadjem koji je trener u poslednjih 30-40 godina 'preziveo' sezonu, a da pritom nije prosao kvalifikacije Evrope, nije dobio nijedan derbi, nije osvoji prvenstvo (ovo mu najmanje zameram) i nije osvojio kup. Da ne pricamo o katastrofalnoj transfer politici, teranju najboljih igraca i poplavom preskupih polu-invalida sa kojim sledeci trener ne moze nista da uradi.

Stanojevicu ako imas gram casti podnesi ostavku i pruzi nekom priliku da pocne sezonu od pocetka.

govnima iz uprave zelim dozivotnu robiju i oduzimanje celokupne imovine.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Do dolaska Stanojevica mislim da su cigani imali 2 pobede u 17 meceva (ili nesto slicno). Na vecini okrsaja smo dominirali, nisu nam dali gol 100 godina. Tukli smo ih na terenu i u vecini slucajeva imali vise zara i zelje
Ne mogu da se otmem utisku da vecina forumasa stvarno toliko ne zna fudbal ili tera neku kontru. Nadam se da je ovo drugo.

Prosle godine u polufinalu kupa su nastupili u sastavu: borjan, rodic, degenek, milunovic, gobeljic, petrovic, jovancic, ben, ivanic, vukanovic, boaci.

Iz ove ekipe ofanzivno valja samo ben.
Juce su nastupili sledeci igraci: sanogo, kanga, ivanic, katai, falcineli.
Namerno sam ovde ubrojao i ivanica jer ivanic iz prosle i ove sezone su dva razlicita igraca. Trenutno najjaci igrac njihov.

Svaki od ovih igraca je upgrade u odnosu na njihov proslogodisnji tim. Sva ta njihova ulaganja i pomoc drzave su dosla sad na naplatu i imaju dosta kvalitetniju ekipu nego mi. Jednim delom je kriv i Stanojevic, jer je gurao svoje neke igrace, slazem se sa tobom.

I ako ce Stanojevic u istom ritmu nastaviti prelazni rok, ja sam za da mu se otkaz uruci koliko danas.
Da ima pameti i struke, da se kleci na kolenima i da se Savo Milosevic dovede za sportskog direktora, a Stanojevic samo da se pita za teren i igru. Ili jos bolje da Savo bude pomocni trener i da se dopunuju i da se opet Savo pita za dovodjenje igraca. Tada bismo imali moderni strucni stab.Eto to je moja zelja.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Ok. Ko bi dosao? Ivic, paun? Neki opaki stranac? Ko bi radio u sredini kojom rukovode pohlepni skot vazura i siva eminencija drustva vucelic?
Da se kockamo sa nekom legendom kluba(sale kapiten), i da gledamo u pasulj da li ce imati dara da napravi carobni stapic.
stanojevic da ostane i da promeni plocu. Kako zna i ume mora promeniti odnos prema dovodjenju novih igraca
Što se mene tiče, evo, može Nađ Albert, napravio dobar rezultat s Teleoptikom, igraju napadački, nek preuzme tim Duljaj, nek vrate Vermezovića, Granta, Kizu jer ovako NE IDE i ne radi se.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ne mogu da se otmem utisku da vecina forumasa stvarno toliko ne zna fudbal ili tera neku kontru. Nadam se da je ovo drugo.

Prosle godine u polufinalu kupa su nastupili u sastavu: borjan, rodic, degenek, milunovic, gobeljic, petrovic, jovancic, ben, ivanic, vukanovic, boaci.

Iz ove ekipe ofanzivno valja samo ben.
Juce su nastupili sledeci igraci: sanogo, kanga, ivanic, katai, falcineli.
Namerno sam ovde ubrojao i ivanica jer ivanic iz prosle i ove sezone su dva razlicita igraca. Trenutno najjaci igrac njihov.

Svaki od ovih igraca je upgrade u odnosu na njihov proslogodisnji tim. Sva ta njihova ulaganja i pomoc drzave su dosla sad na naplatu i imaju dosta kvalitetniju ekipu nego mi. Jednim delom je kriv i Stanojevic, jer je gurao svoje neke igrace, slazem se sa tobom.

I ako ce Stanojevic u istom ritmu nastaviti prelazni rok, ja sam za da mu se otkaz uruci koliko danas.
Da ima pameti i struke, da se kleci na kolenima i da se Savo Milosevic dovede za sportskog direktora, a Stanojevic samo da se pita za teren i igru. Ili jos bolje da Savo bude pomocni trener i da se dopunuju i da se opet Savo pita za dovodjenje igraca. Tada bismo imali moderni strucni stab.Eto to je moja zelja.

Dobro, a finale kupa u rup i (0-1) ili derbi na JNA (2-0). Prebili smo ih iza gola nakon Suminog gola, Miletic je davio onog malog klosara, cigani svi stoje niko ne sme da pridje. Imali smo zelju i zar za borbom. Sada kada elvis davi Sumu, svi stoje i gledaju, nemamo zar i borbu.

I to sto pricas za cigane stoji, ivanic od prosle nije ivanic od ove sezone. Ali i ja pitam isto:

Sto Suma od prosle sezone nije isti ili bolji?
Sto Scekic od prosle sezone nije isti ili bolji?
Sto Zdjelar od prosle sezone nije isti ili bolji?
Sto Fica Stevanovic od prosle sezone nije isti ili bolji?

Mi sa tim Scekicem u prvoj postavi nismo imali poraz u derbiju pre Stanojevica. Lik ih je tukao, sekao im napade, dominirao svaki derbi, a bio je 'najslabija' karika u ekipi. Sada ne postoji jer su nam 'najjace' karike Jojic i Holender.

Unisteni smo sistematski i videlo se iz aviona kuda ide.
 
Последња измена:

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.454
Reaction score
4.822
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sta odakle snaga?
Pa svako sa odgledane 2 sezone je video na pocetku sezone na sta ce nam liciti ekipa. Na pocetku sezone smo licili na ikebanu, koja ima potencijal da bude ekipa ali samo potencijal. I ti si mi djomla bas odgovorio sa podsmehom, na moju konstataciju da su potrebna pojacanja.

@Goran Tomić i ja smo pre pocetka sezone pisali o pojacanjima, da nece izaci na dobro ako se ne pojacamo dok je prosli trener najavljivao titulu i govorio kako je ekipa skockana. To koliko je skockana je pokazao nadrogirani lalatovic i jebeni p
Pazar i da stvar bude gora, dosao je novi trener koji umesto pojacanja doveo poluinvalide koji ni u Vozdovcu ne bi igrali.

Ekipa na pocetku sezone je bila ikebana, ovo sto sada imamo je ikebana na kub. I treba je sto pre razjebati i dovesti fudbalere, a ne poluinvalide koji ce da se tale. Natko, Holender, Zdjelar, Jovic jedini vrede. Ostale bih rasterao i u kurac, Stanoje ako misli da sa ovim poluigracima moze uraditi nesto, ako nece da se menja i njega bih oterao. Pokusao sa Ivicem, oce/nece, ako nece doveo bih stranog trenera i u kurac.

Hocu profesionalca na klupi i profesionalce na terenu. Imas 10 igraca sa po 400 500 hiljada godisnje i licimo na jebenu ekipu iz zonske lige. Sramota, velika sramota. Ja koji sam amater i obicni ljubitelj fudbala bih doveo 4 igraca iz inostranstva domaca koja bi donela instant kvalitet i koja bi bila upgrade, ovo sto mi imamo, u zoni se moze videti....

@Slomljeno srce Asana, Scekica, Natka, Jovica je poboljsao. Sta me briga za Stevanovica, on nije nas igrac.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
@Matke22

Za Asana se slazem. Za Natka i Scekica ne bas, jer u bitnijim utakmicama nisu pokazali ni blizu kao pre.

I za kraj u vezi forsiranja igraca - nemam problem i nikad nisam imao problem da bilo koji trener forsira igrace - ukljucujuci i Stanojevica! Svako ce da odgovara za rezultate. Moj najveci problem sa Stanojevicem lezi u u njegovoj prljavoj demagogiji, sa kojom unosi nemir u ekipu i sa kojom stalno trazi alibi. Nemam snage da ponavljam Moreiru, Klea, Tejga, Sumu, Sadika, Stafana Babovica, Necu Tomica, Miljkovica, Jojica, Samrok. Budi covek i guraj svoj stav do kraja, ali nemoj da si licemer, da ti prvi mandat spasavaju Moreira i Tejgo, drugi Asano, a da nas jebes sa pricom o 'nasoj deci sa emocijom Partizana' i 'ipak je on samo stranac'. Ili da lazes na oprostajnoj kzs da ne znas ko je menadzer Nastasicu, a tvoj kum je menadzer. Da nisi znao da ce prodati Savica, a tvoj kum je menadzer. Milion lazi i tona prljave demagogije. Da nije nje mozda bi i bio dobar trener, to je najveca ironija.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025

Боже Станоје, колико си ниско пао...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.933
Reaction score
7.874
Generalno fali nam napad.
Odbrana bi prezivela i sa Vujacicem i Miljkovicem.
Ali napad ne postoji. Jojic je nebitan, beskoristan, ja sam za Dacu Pantica pisao da je beskoristan jer nema eksplozivnost nema sut, nema dribling, nema agresivnost u sesnaestercu u prekidima, a za igrace kao Jojic ne vredi trositi tastaturu.
Holender - Jojic da se zamene sa 2 dobra fudbalera i druga bi se pesma pevala juce. Holender - Jojic da se zamene sa Sadik - Suma ili Leo -Djurdjevic.
Cak i od Lazara mogu da ocekujem nesto, a od Jojica nista.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top