Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.635
Stojkovic je mnogo jednostavniji igrac od Sume.... Mozda bi u drugom Suma proradio, ne bi mu bilo prvi put od starta prvenstva ali se vidi jasna razlika u razmisljanju iako je tehnicki Suma mozda na malo vecem nivou od Stojkovica. Tako da na toj poziciji mozda lezi resenje koje ce Popovica vratiti na klupu jer je bas nesiguran i samo je pitanje vremena kad ce da nas kosta kiksa u nekom mecu.
Sledecu utakmicu pratite kretanje Asana bez lopte i imacete drugaciju sliku o njemu....covek je bundes liga za ove livade.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
369
Reaction score
1.529
Ovde mnogi zaboravljaju za koji klub navijaju, svake godine se sklepa tim dovode se igraci pred odlucujuce utakmice, nema nikakvog plana kao dovesce boljeg , a mnogi bi ovde da teraju pravog profesionalca, coveka koji je dao tri gola...... strasno
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.988
Локација
ante portas

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja ga prvi kritikujem juce za prvo poluvreme..

Kad nema postor, tj kad mu se veznjak i bek uvuku u krilo, i mora da probije licem - neupotrebljiv je!
Ni jednom nije probio igraca licem u lice.

Cim ima makar metar sirine slobodno u dubinu, on to koristi odlicno!
I dalje mislim da bi bio odlicno resenje na beku.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ne razumem zašto neki kritikuju dete na golu.
Spasao nas je u prvom.
Svaka čast mali :clap.

Savo drži reč i nastavlja bez igrača koji su očigledno problem, a u igri mu je još klinac na golu.
Za to trebaju muda braćo moja.

Asano je uz Sadika naš najbolji igrač.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Bog fudbala je popravio realizaciju kao sto smo i ovekivali! Sazreo je! Na malom prostoru deluje kao da ima 158cm.. a ima mnogo vise, za protivnike to je neeeemoguce za cuvati! Mnogo bi voleo da ga vidim u tandemu sa jos jednim spicem..

Sto se tice Asana ili bilo kog drugog..

ako se neko iskritikuje ili mu se izdvoji neka mana, los mec.. sta god.. pa to ljudi ne znaci da je taj igrac djubre ili da eto ga neko ne voli!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Prvo sam došivela nervni slom zbo naše igre u prvih 14 minuta. Drugi nervni slom - kad je nastao prekid, jer nisam mogla da gledam tu našu očajnu igru :p

Bez šale, otvorili smo utakmicu očajno. Popović jeste spasio grešku Vitasa, ali je isto tako bar jedno 3 puta proleteo u prazno kod njihovih kornera, a bilo ih je 5 u prvih 15 minuta. I on i Banjak, koga neću komentarisati bar prvih nekoliko utakmica....

Navijački, možemo da komentarišemo trenerov izbor za prvih 11, i to je ok. Ali njegove su i zasluge i odgovornost za rezultat. Naravno da mislim da je Natho vrhunski igrač. Ali isto tako je činjenica da ima višak kilograma, da nije fizički najspremniji i da nam "duva" pozadi kad je na zadnjem veznom.

Bitan je rezultat. Odmah potpisujem da svaku dobijemo 1:0 , golom rukom iz ofsajda u 96. minutu i tako osvojimo titulu.

EDIT: zaboravih da pozdravim sudiju koji za onaj start nad Sumom onom magarcu nije dao žuti. i još onaj žuti što je "zaboravio" posle one prednosti koju je pustio.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Zato što je 'dete' na golu uplašeno, nesigurno, zato što mu je prva ozbiljna stanica Partizan, zato što ne uliva sigurnost igračima ispred sebe (koji su ionako očajni), zato što nema ni trunku agresije, bezobrazluka, samouverenosti, ludosti koju imaju golmani, zato što pliva u prazno svaki meč.

I da ogolimo priču, nije on nikakvo dete, samo kod nas ljude koji imaju 21 godinu zovemo decom i zbog toga ih aboliramo od svake odgovornosti.

A sad čekam da me neko poklopi antologijskom frazom a la Strajna, kako su golmani kao vino...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Logicno je bilo da napravimo jos jednog stopera u kategoriji minus 21 da bude parnjak Banjaku i Ficu da budu ta dva igraca jer kad dodje Vojvodina,derbi po meni mora Stojke. Plus ima ovaj mali Uros Knezevic na zadnjem veznom,cuo sam da je bas dobar i on moze da popunjava taj minus 21 roster umeto Sceke ako decko zna. Donaruma je branio i sa 16 godina za prvi tim tako da ako imamo golmana vreme je da mu daju sansu koliko god godina imao.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Grave
Strah od kiksa. Verovatno je bio iz fazona, “zajebi me totalne ofanzive na strani pa onda primim tri komada”. Iskreno, lepota me ne zanima, daj titulu.
Nećemo je ovako osvojiti.
Ne znam zašto doživljavate ovu utakmicu kao pobedu.
Za mene je definitivno poraz jer smo ogoljeni.
Ne mogu pisati sada jer definitivno bih zašao nešto što ne priliči forumu ali činjenica je da su igrači Radnika samo nastavili da izbacuju loptu po prijemu n stranu Brežančića mi ne bi prismrdeli golu u ovakvoj postavci.
Ovo se radi samo kada vodiš rezultatski .
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Prvo sam došivela nervni slom zbo naše igre u prvih 14 minuta. Drugi nervni slom - kad je nastao prekid, jer nisam mogla da gledam tu našu očajnu igru :p

Bez šale, otvorili smo utakmicu očajno. Popović jeste spasio grešku Vitasa, ali je isto tako bar jedno 3 puta proleteo u prazno kod njihovih kornera, a bilo ih je 5 u prvih 15 minuta. I on i Banjak, koga neću komentarisati bar prvih nekoliko utakmica....

Navijački, možemo da komentarišemo trenerov izbor za prvih 11, i to je ok. Ali njegove su i zasluge i odgovornost za rezultat. Naravno da mislim da je Natho vrhunski igrač. Ali isto tako je činjenica da ima višak kilograma, da nije fizički najspremniji i da nam "duva" pozadi kad je na zadnjem veznom.

Bitan je rezultat. Odmah potpisujem da svaku dobijemo 1:0 , golom rukom iz ofsajda u 96. minutu i tako osvojimo titulu.

EDIT: zaboravih da pozdravim sudiju koji za onaj start nad Sumom onom magarcu nije dao žuti. i još onaj žuti što je "zaboravio" posle one prednosti koju je pustio.

Sve potpisujem, pogotovo za golmana.
Gol iz ofsajda u 96. min, to necu, nikako.
Ekipa mora da igra i pobedjuje na bazi igre, sve ostalo nije proces, vec splet.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top