Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma na Natka drže flastera svi timovi koji igraju protiv nas.I on realno dobija loptu samo kad smo u tranziciji.Juče nisu igrali flastera nad Šćekićem al su oko njega bila 3 igrača a on leđima okrenut, ne može on tu ništa da uradi a i čovek ne može da igra centralnog veznog.
Ali Natko mora da igra.I trener je tu da to formacijom, taktikom spreči.
Da se kupi centralni vezni koji će prenositi loptu.Da se kupi levi bek i štoper.
Miletić da ide na mesto štopera.Pa mi nemamo čoveka koji može da skoči i udari loptu glavom.Opasan problem sa prekidima imamo.I ja stvarno ne razumem kako može ovakav sastav da funkcioniše bez bar 3 fudbalera koji mogu da raščiste kornere, skraćene kornere.
Titula se osvaja sa kvalitetnim domaćim igračima.Možemo štopera naći u našoj ligi, Šapić.Ali moramo kupiti igrače sa našim pasošem koji igraju u najjačim ligama Evrope ako želimo titulu.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne sviđa se meni naša odbrana komplet.
Uz Banjaka mora igrati neko ko je jak i stamen. Ne znam zašto se ne pokuša sa Planićem, slobodan je agent.
Mali Popović mi ne uliva nikako poverenja, kao što neko reče i ovako imamo slabašnu odbranu, pa na to dodamo i njega, baš tanko. Desni bek mora biti takođe prioritet.

Sanjao sam Golasu kako igramo fudbala... :buhaha
Koliko sam opterećen tim centralnim veznim, ovako sam jedino bio opterećen kad je Dule tražio pleja, pa sanjao da sam ja taj novi plej. :buhaha
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Po meni, Banjak nije loš. Ima šlifa, svakako je bolji od svih naših štopera. Pitanje je koliko može još da napreduje. Drugo, pored Vitasa niko ne bi delovao dobro.

Slažem se da njemu treba jak parnjak, mislim da bi sa Strahinjom to delovalo mnogo bolje. Samo što ova priča sa Banjakom ima i drugu dimenziju - Milošević je izričito precrtao Valijentea, sasvim solidnog štopera, jer je stranac i onda se godinu dana nakon toga dobodi stranca na istu poziciju.

Milošević luta. Nešto koriguje odmah, a na nečemu insistira uludo. U trenerskom poslu tvrdoglavost i egoizam je normalna pojava, samo što mora imati pokriće u znanju, igri, rezultatima. U suprotnom dobijemo Vermeza, Đukića...

Da dodam za Zdjelara, on je energičan, srčan, po meni za kapitena, ali ne sme da dozvoli da ga livadari LL lige okrenu ko vola, a to se desilo juče dva puta. Onda ide na seljačko povlačenje s leđa i posle se ljuzi i svađa sa sudijom. To mi se ne dopada kod njega.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Jel to onaj što je namerno napravio crveni i što nije želeo učestvovati u lakrdiji 2:6? Početkom drugog poluvremena je odmah napravio crveni i pokazao da ima kičmu.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Avax, ja bih pre rekao kao ona Župina vina - učini ti se da je dobro, navališ, onda te tresne u glavu pa se oporavljaš tri dana.

Primer : Kljaja - udario mi fenjer u oči.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Svako ko je gledao Partizan u 2020 je mogao ovo da primeti, apsolutno ne trci na terenu, radijus kretanja mu je jako mali na nasoj polovini a kad je kontra ne prati svog igraca. Nama treba Natko koji ce barem da se potrudi nekog da isprati i da pokusava da se otvori u prostor da primi loptu a ne samo da je ceka. Najbolji nam je igrac, ali mora da pokaze zalaganje inace je igrac manje na terenu
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Hahhahahahhaha, pa sigurno je zato crveni napravio
Pa dobro ti veruj u šta želiš.

Možemo dovesti samo igrača sa domaćim pasošem, Sedlar za kojeg Legija nudi pola miliona Majorci nam se sad ne uklapa zbog Banjaka. Kosanović ima ugovor još godinu dana legao bi nam ko budali šamar, Miladinović iz Sočija je produžio ugovor on otpada, Dugalić iz Kairata može da prođe, Maraš trenutno nedostupan i to je to što je od domaćih štopera što igra preko a da je dostupno za nas. Planić bi nam legao zbog karakteristika Banjaka, slobodan je agent, eto još jednog plusa. I na sve to je kvalitetan igrač. Samo platu treba dobru dati.

Iz naše lige mi jedino pada na pamet Šapić ali za njega treba platiti obeštećenje i platu. Igrač kojeg treba pratiti u budućnosti je Ognjen Mršić iz Napretka, mogao bi biti solidan štoperčić.
 
  • Like
Reactions: MAK

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Jbg, bitno je pobedjivati, nebitno kakva je igra. Nekad ce biti dobra, nekad losa. To je fudbal.
Laznom patetisanju i moralisanju nema mesta. Cuj, zelim da svaku tekmu pokidamo. Mislim ono, zelim, ali je li realno to da se desi? Nije.
Vec smo ovde imali relatizovanje duple krune iz 2017, gde smo u vecini, protivnike lomili ko od sale. Ali znate, cigani su imali nikad goru ekipu, a Marko je imao Leonarda i Djurdjevica...
Sta je sledece? Tom logikom ni titula osvojena u zadnjem kolu u Ljubljani nije cista, ni one dve iz 86 i 87, jel da?
Stanimo na loptu.
Da li sam zadovoljan dosadašnjim delom sezone? Nisam! Jel ima neko da jeste? Ne verujem, bar ne, a da je pri cistoj svesti.
Pa, ako je neko dezurni kriticar na forumu, onda sam medju onima koji su u uzem izboru za tu "laskavu" titulu. Ali vreme u kojem je nas Partizan okupiran, razbijen i opljačkan, nije vreme kada moramo gledati sve u sitna crevca.
Da li neko pamti gol pokojnog Curovica u Podgorici sa 25 metara u sudijskoj nadoknadi u sezoni 1994/95? Jel pamti kako smo odigrali taj mec? Jel pamti kako smo igrali iste te sezone na oba meca u Beceju? Itd...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719
....
Pa dobro ti veruj u šta želiš.

Možemo dovesti samo igrača sa domaćim pasošem, Sedlar za kojeg Legija nudi pola miliona Majorci nam se sad ne uklapa zbog Banjaka. Kosanović ima ugovor još godinu dana legao bi nam ko budali šamar, Miladinović iz Sočija je produžio ugovor on otpada, Dugalić iz Kairata može da prođe, Maraš trenutno nedostupan i to je to što je od domaćih štopera što igra preko a da je dostupno za nas. Planić bi nam legao zbog karakteristika Banjaka, slobodan je agent, eto još jednog plusa. I na sve to je kvalitetan igrač. Samo platu treba dobru dati.

Iz naše lige mi jedino pada na pamet Šapić ali za njega treba platiti obeštećenje i platu. Igrač kojeg treba pratiti u budućnosti je Ognjen Mršić iz Napretka, mogao bi biti solidan štoperčić.
Od domacih stopera svako ko je iole tehnicki sposoban on nam je nedostizan....stopere koji su klasicna bata djorina skola fudbala vec imamo u ekipi i previse. Zato smo i doveli stranca na toj poziciji i ako se nekad desi cudo pa se poveca broj stranaca u prvoj postavi bi mesto mogli da nadju samo stranci i tek po neki talenat iz nase skole.
Inace ja bi Banjaka upario sa Urosevicem.....bar kad je liga u pitanju. Za ovo sto mi igramo rmpalije poput Vitasa su beskorisne ovde treba hitrina, spretnost, okretnost, mirno stopalo.....a Pavlovic je bio i rmpalija i sve ovo ostalo i to je neko video i zato nije kod nas vise.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719
Nema spretnost i hitrinu da bi pokrio taj veliki prostor iza svojih ledja plus cesto ima pad koncetracije, lose proceni situaciju, ispadne iz igre. Brezancic i Lutovac su losiji u defanzivi od njega ali kad igramo visoko njihova hitrina i spretnost pokriva te defanzivne mane i one skoro da i ne dolaze do izrazaja, a u ofanzivi nam donose neuporedivo vise. Voleo bih da vidim kako to izgleda sa Banjakom i Mileticem ali nisam optimista da ce dobro ispasti. U svakom slucaju Vitas se nesto nije istakao kao pouzdan na toj poziciji pa me ne bi cudilo da za utakmicu ili dve Miletic bude pored Banjaka iako imam zelju da vidim njega u tandemu sa Urosevicem mada se to vrv nikad nece desiti. .
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
692
Reaction score
1.933
Lepo je bilo za gledanje drugo poluvreme imalo je dosta toga da se vidi, ali sam pre toga doziveo velike stresove zbog nase odbrane.
Najvise me brine to sto nismo ni blizu sklapanja odbrane. Najvise me plasi Vitas, dizem obe ruke da se proba Celavi sa Banjakom u paru.
Ne brinem zbog Popovica, ipak ce na svim jacim utakmicama Stojke da brani. Samo bi bilo dobro da na desnom beku dovedemo nekog bonus igraca.
Takumica kida ove sezone, samo neka nastavi. Mnogo mi je drago zbog njega.
Denis potvrdio da je potencijal, bice nas bingo.
Sadik je Bog fudbala i to je vec svima jasno.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Znaci igracemo kao Barsa one godine kad je jedan golman branio ls a drugi ligu.

Koliko je to pametno ne znam, pogotovu sto nam je odbrana klimava. Nisam gledao utakmicu sinoc, moram naci snimak da odgledam ali zbog zdravlja samo drugo poluvreme.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Uhhh, bas tesko izdrzah ovo hladjenje posle Pazara...
Svasta sam hteo da napisem, dodam, da ukazem na neke probleme...
Elem, ovo Savino tumbanje ekipe donosi rezultate kada je u pitanju rezultat, a kada pogledamo igru nasem tima, sve je vise-manje isto, ili bar slicno.
Slazem se sa kolegama da nam je Natho neophodan i to, potpuno spremni Natho, koji trci, otvara se, pokriva, spaja navalu sa loptama. Poslednjih par utamkica je zaista bilo tesko ga gledati( osim u momentima kad podeli pas "kao kašikom"). Nadam se da je shvatio da se malo opustio i da će nam se več protiv Inđije vratiti u punom svetlu i da ćemo uživati uz njegove majstorije. Recimo juče, da se našao u šansama koje je imao Šćekić, verujem da bi rutinirao.
Kad smo kod Šćekiča, dečko apsolutno zaslužuje mesto u prvih 11. Mnogo prostora pokriva, trči, pravi pritisak na protivnikov vezni red, pravi pametne faulove. Jedina mana - ne doprinosi mnogo u napadu, ali da jos ima i pas i zavrsnicu, ne bi bio kod nas.
Vidim da se najvise diskusije vodilo o Sumi:)
Ne znam sta da kazem, totalna mi je enigma. Desi se da odigra surovo, ali ga onda 2-3 utakmice nigde nema, Podeli pas kao majstor, a sledeci napad se pravi da ne vidi saigrace u mnogo izglednijim pozicicijama.
Asano i Sadik melju, uz njih bih izdvojio i Zdjelara, kao motor ove ekipe. pomenuta trojka nam drzi glavu iznad vode, dok se ostali jos uvek traze, tj Savo pokusava da im nadje "žicu" da zaigraju kako dolikuje grbu koji nose na grudima.
Odbrana.
Odlaskom Kalabe se otvorila jeziva rupa i ogolile su se mane ostalih u ovom delu tima. Najveci problem nam je vreme koje je potrebno da se uigra ta poslednja linija. Jako je tesko baciti 2-3 nova igrača na teren i očekivati da to funkcioniše kao podmazano. I majstori fudbalske igre na ovim pozicijama igraju i po nekoliko sezona zajedno dok se ne uigraju da budu cakum-pakum.
Banjak je projektovan kao zamena Kalabi i kao neko od koga bi moglo da se zaradi. Znaci on mora da igra. Valjda ce se uigrati sa Vitasom, mada bi i cela dosao u obzir na svoju poziciju. Posle odredjenog perioda uigravanja, mozda bi i moglo da ispadne OK sto se stopera tice.
Ostaje nam velika enigma zvana bekovi. Savo mora na sve moguce nacine da pokusa da zamaskira te nedostatke. Ko god da igra u problemu smo. Ili ne valja defanziva, ili nema doprinosa u ofanzivi( osim kod Lutovca, koji mi deluje da bi mogao da odgovori zahtevima).
Eto, to je moje neko vidjenje naseg tima u dosadasnjem toku sezone.
I jos nesto, nemojte drvlje i kamenje po malom Popu, meni licno deluje kao veliki potencijal, koji nikako ne moze da se ostvari sa 19-20 godina. Eto u Surdulici je skinuo par srednje teskih suteva iako je na momente pokazivao nesigurnost. Nadam se da cemo konacno izbaciti ozbiljnog golmana iz nase skole i zato ima moju blanco podrsku.
Idemo dalje!:partizan-fan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top