Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
Imaš 5 strendžera u protokolu. Natko mi ne bi igrao kad bi probao ovo već Asano.

Nadam se da Savo polako razmišlja o 4-4-2 pošto je rekao da ga je korona sprečila da uigravamo to.

To bi izgledalo ovako. Partizan u našoj ligi mora sa dva isturena, imamo i tim za to. Asano bi bio Iliev iz svog prvog perioda u Partizanu. Stavio sam i alternativna rešenja s tim što Lazar može u svim bočnim kombinacijama. Jaguar je dokazao ono o čemu sam vam pričao, on može ladno da da 20 komada u ligi.

Niko neće moći da me ubedi da mi ne možemo da igramo 4-4-2 u bilo kom formatu. Muka mi je od 4-5-1.

Погледајте прилог 10195

Pa po ovoj formaciji Zdjelar ili Šćekić ostaju na vetrometini.
Suviše ofanzivna postavka.
Za to bi na zadnjem veznom trebao da imaš 2klonirana Evertona u jednom igraču ili tako nešto koji će da trči i pokrpi ostalo.
Suviše je ovo ofanzivna postavka za igrače koje imamo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Brate, igramo jer uz njih dvojicu imamo 100% 3 boda. To ne znači da ne bi trebalo da igramo sa dva špica, pogotovo kući, za početak.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Postoji razlog zašto je Asano posle drugog kola više izgledao kao odbrambeni igrač nego što su
Miletića,Vitasa,Šćekić.
U bunkerici je dovoljno da nam imobilišu Sumu,Sadika i Natka i da imaš napadača koji će da zalomi jednog ,samo jednoj koji služi za odbranu i mi smo već u opasnosti.
Ovo što Savo igrao posle drugog kola pa i protiv Letonaca je pokrivanje tog nedostatka.Ali nažalost organizacija napada je ...pa taka da izgleda uopšte nismo ni uvežbavali tu "koncentraciju na sredini" na treninzima.
Sve se svodi na potez Sadika. Više ne ni na Sumi ili NAtka već samo Sadika da izmrlji nešto što protivreči zdravim razumom kako bi izbacio iz šina protivnika.
Za našu ligu je dovoljno da imamo dvojicu dobrih na skoku u odbrani i dva Evertona na sredini i to je to. Natko,Suma,Sadik i Asano pa i Filip bi imali svojih pet minuta da napune mreže.

Vratimo se na Vojvodinu sada. Dovoljno je da neko umuva prvi gol i neće moći da prismrde našem golu. Šta više biće tri,četiri razlike za nas.
Ali problem će biti kako doći do prvog gola jer ne očekujte ofanzivu već samo "Sadik moment"
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Nemojte da se zanosite visokim rezultatom. Kao i protiv RFS biće ovo na mišiće. Prokleto bitan meč gde moramo da dobijemo.

Moje razmišljanje je da kad uzmemo tri boda danas, cigani1 zatvaraju sve do derbija i pobedom u derbiju izbijamo na prvo mesto,e tu im sledi slom. Zato je ova utakmica posebno važna, kao i svaka, ali ovde je gubitak bodova priča od prethodne tri sezone.

Danas moramo visoko i agresivno. Igračima da se vrati krv u očima kao protiv drolje. Opšta mobilizacija.

Uprava da se sabere i da dovede obećana pojačanja. Prošlo leto su makar doveli one koji su spominjani u medijima, ove ste go kurac. 10m za Pavlovića kao da su ga prodali za 10m dinara. Čekaju govna da vide ishod u evropi pa da rizikuju, za ligu ih boli kurac očigledno.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Bice muka Savu danas da sastaviti tim.

Suma ili Natcho ?
Ili zajedno da budu u sastavu ?
Koga izostaviti ?
Da je Lazar spreman pa da odmori Asana ,koji je svaku utakmicu odigrao i u odličnoj je formi,pa da rizikuje bez njega ovaj mec jer kontam da će Vojvodina igrati čekalicu da neć napasti, samim tim manje prostora za kontre ćemo imati.

Koga postaviti na gol ?
Ako stavi Stojketa ,ko će pored Stevanovica biti drugi igrač mladji od 21 godine ?

Ko god istrči mora izginuti za pobedu protiv ciganske filijale i one budaletine od trenera.

Partizane igraj i pobedi...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne komentarisem nista samo prenosim vest...

... sad da li je tacna, ne znam ali... Cisto da se ne "lomite" oko nedoumice Natho-Suma.

POSLEDNJA VEST Natho otišao u Izrael, Suma od starta u Novom Sadu

Vezista crno-belih otputovao je u Izrael, kako bi se priključio nacionalnom timu. U okviru Lige nacija Izrael najpre gostuje Škotskoj (4. septembar), a potom dočekuju Slovačku (7. septembar), a Natho je kapiten reprezentacije.
 
Последња измена:

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Haha pa kakav je ovo amaterizam jebemu mater!
Nije dilema manje, nego sramota da su pustili coveka na reprezentativno okupljanje na dan najbitnije utakmice dosadasnjeg dela prvenstva!!

Neverovatno, ovo ovako moze samo kod nas
I sta, Suma se povredi, ionako je malo malo pa povredjen!?

Idioti!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Haha pa kakav je ovo amaterizam jebemu mater!
Nije dilema manje, nego sramota da su pustili coveka na reprezentativno okupljanje na dan najbitnije utakmice dosadasnjeg dela prvenstva!!

Neverovatno, ovo ovako moze samo kod nas
I sta, Suma se povredi, ionako je malo malo pa povredjen!?

Idioti!!
Kad da se povredi? Pri ulasku u autobus?
Jedan je morao da otpadne, ako je odluka da to bude Natko, zašto da ne otputuje odmah?
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Istina. Prevideo sam pravilo o najvise 4 stranca u protokolu, ne moze biti ni na klupi.
Izvinjenje.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Uprava da se sabere i da dovede obećana pojačanja. Prošlo leto su makar doveli one koji su spominjani u medijima, ove ste go kurac. 10m za Pavlovića kao da su ga prodali za 10m dinara. Čekaju govna da vide ishod u evropi pa da rizikuju, za ligu ih boli kurac očigledno.
Ove godine daj Boze da ne dovode ove koji se pominju po medijima :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.525
Bilo bi dobro da je to utakmica za titulu, realno je samo jedna od 38 u Kokeza / SNS ligi.
Od Save nema ništa, to jest sistem nam je provaljen odavno.. Naša pobeda će zavisiti isključivo od raspoloženja igrača u navali.

P.s. Milošević da je čovek od obraza, posle još jednog eventualnog kiksa od onog uber ciganskog seljaka, morao bi da podnese neopozivu ostavku.
Mada i ja budala, tripujem se da ne živim u Srbiji..

Malo kasniji odgovor.

Naravno da je 1/38, ali ono što sam ja želeo da kažem je da igrači i struka (upravi svakako ne verujem) treba danas da pokažu da žele i da mogu. Da nas sve uvere da imaju kvalitet i napred i nazad. Da svih 11 (16) igrača pokažu da su sa pravom tu gde jesu. Da oni koji o taktici odlučuju pokažu da znaju šta rade i da preko puta nije Murinjo već običan šarlatan.

Ja znam da i ti i ja, kao i velika većina ljudi ovde sumnja u tako nešto, ali opet, nada umire poslednja.

Zato danas oštro od prve sekunde, da se pobijemo i da ih prebijemo i da ih pregazimo kao plitak potok. Da odigraju u skladu sa nadimkom koji klub nosi.

U suprotnom neka se nose svi od reda.

:napred-partizan:
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
možda nije mesto ovome, ali s obzirom na to da gamad preko puta igra sa jedinim protivnikom koji želi i može da igra protiv njih i može da ih dobije, a mi igramo protiv omražene bande koja nam je otela kup, s obzirom na stanje u šampionatu, usudiću se da kažem da je ovo najbitnije kolo godinama unazad.

- nadam se Lutovcu
- Zdjelar i Šćekić moraju zajedno
- danas je trenutak da Suma pokaže ekstra-kvalitet
- očekujem tuču na krv i nož, mada će biti lakše jer nema publike, pa će malo opasti psihološki pritisak

samo neka bude pobeda, kako god. :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top