Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
2019: Mucis se protiv svih mogucih timova za svaki moguci bod.
2020: Prodas jedinog krstenog odbrambenog igraca kojeg imas
2020: Grobari: Ajmo titula
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Kako smo prošli u Užicu u sezoni Šamroka, kad je trenerčina Grant uzeo titulu?

Kako smo prošli i kako smo odigrali polusezone?

Ne skačite ko šimpanze, GROBARI.

Pošto neki prozivaju nas koji mislimo da nas sudije jebu, kako objašnjavate današnji penal?

Nemoj brate to, molim te. Penal čist zbog idiotskog poteza igraca sa malim iq.
Mislio sam da je ofsajd al vec kasnije u prvom poluvremenu kad se pojavila slika, videlo se da nije... tako da, sve je čisto ovde bilo!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Izbegavam ove komentare pod afektom pa ne bih iskomentarisao utakmicu nego teleoptik.
Meni su svi ovi naši veznjaci ko da ih isti kurac pravi.
Da se razumemo tu ubrajam čak i Stevanovića koji će verovatno nešto uraditi od sebe.
Kao kad igrači s malog fudbala dođu na veliki.
Mali, nikakvi, ušminkani, ručice koje vire iz onog dresa ko da je 2 broja veći, za šut nemaju snage, spori, pas može na 5 metara, centaršut može al ne iz trka, šut može al da je sam, dribling može al da nema kontakta, kao kompletni fudbaleri ali ništa ni prosečno.
I to je tako godinama dogodi se neki izuzetak al pazi sad to većinom nisu vezisti nego tipa Jovetić, Mitrović, Pavlović, Milenković, desi se i da neki napravi nekakvu karijeru ko tipa Ljajić, ali i on mi je sav takav nikakav samo je malo jači i brži.
I aj da mi imamo neku Barselonu sa Pepom, pa da je tu sistem pa njima kad uleti Pedro onda iz Barselone 2 izgleda ko novi Mesi, i onda samo u sistemu menjamo jednog kilavka drugim.
Mislim kapiram da su to deca i da moraju da igraju zbog ovog pravila al jebem mu nek se bar malo razlikuju.
Ja ne znam dal oni tamo nad njima neke genetske eksperimente prave, al red bi bio da izađe neki brz ili viši, jači , s boljim šutem šta god...

To je to, ista stvar mi je pala na pamet. Svi svileni, mekani, sprint i remplovanje ne znaju sta je, ali zato znaju da gnjave i pipkaju loptu 15x pre nego sto je dodaju...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.252
Reaction score
3.716
Savo nije imao nikakve kvalifikacije da postane trener Partizana. Kao ni mnogi pre njega. Za razliku od mnogih, pokazao je talenat. I obezbedio sebi poverenje i rad bez pritiska i pored odustajanja od titule u oktobru. Ali je jebeno počeo da liči na pizona sa onako tupavim pogledom. Pizdi na prijateljskim utakmicama, a u prvenstvu kao i da nije tu. Danas kakve je izmene pravio, bolje da stvarno nije bio tu. Bojim se da je on sam od sebe odustao, nema sta mi od njega da odustajemo. Drulovic, Mirković, Tomic... Partizan i kraj karijere... Nastavi niz.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovo veze nema
Komentrisao bih izdanje naših srednjaka i defanzivaca ali ne mogu.
Definitivno samsiguran da nikad lošiju odbranu nismo odigrali
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pazi ti njega kaže sumnjam u sebe a u obe utakmice mu izmena na poluvreme Stevanović-Čolić.
U pitanju su deca, Stevanovič koji svakako bolje igra kad uđe sa klupe, Čolić koji je za omladince, možda ima brzinu ali je ne koristi sem da napravi faul.Da pustimo njih, popraviće se al imamo tog Štulića, mogli smo njega da vidimo jer zaista mislim da samo krila i ofanzivne vezne puštamo u vatru iz omladinaca.
Doveden je kao onaj iz Javora da pomogne u defanzivi a primismo 4 gola u 2 kola.
Za ovog gore, da sudije sude protiv nas, pre penala je možda bio ofsajd, ja nisma sigiran zbog ugla ali je zato pomoćni siguran bio?!
Haotično je što moramo sva 4 da menjamo nazad.
A i realno moram i Natka da spomenem.Čovek nema defanzivu, ne može da igra ovu poziciju.Ili da se Suma prebaci na polušpica a Natko Sumino mesto i tu da pravimo ubitačan trougao a da se nađe neki parnjak sa Zdjelarom ili da ne igra jedan od njih dvojice.U našoj ligi ja ne vidim problem da Suma igra tog polušpica a Natko malo iza.
O našim bekovima, ispričane su stranice, ja ne znam kako to svi vide sem njih.Nije mi jasno.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Zasto imam osjecaj da sam ovo gledao prethodnih sezona. Da li je sve u redu sa mnom? Cemu da se nadam? Tituli?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.525
Локација
Beograd
Pošto neki prozivaju nas koji mislimo da nas sudije jebu, kako objašnjavate današnji penal?
Objašnjavam ga tako da naši igrači koji vrede 100 miliona evra u prva dva kola igraju protiv Napretka i Novog Pazara, čiji timovi sve skupa i zajedno ne vrede ni 40 000 evra...
I onda se tu pitanje sudije ne postavlja!
Sa ovima od danas i Teleoptik Alberta Nađa, MORAO bi da odigra ravnopravno i izvuče bod, a ,,namešteni,,Partizan Save Miloševića je ovu utakmicu IZGUBIO!!!
I tu je kraj svake priče o bilo čemu!

Koji kurac uopšte dolazimo u situaciju da pričamo o sudiji Grujiću ili sudiji Prisliju?
Ako si profi fudbaler, ovi amateri se dobijaju tako što prvo poluvreme VODIŠ (a ne gubiš!) sa makar 1:0, a na kraju utakmice dobiješ ih sa 3 ili 4:0...
A inače ovo je smešan penal Zdjelara, ali i Zdjelar je takav igrač da će već nečim da nas ošteti, bilo slučajno, bilo namerno, bilo zbog sudije...
I da se razumemo, ni drugi igrači nisu nešto bolji od tog Zdjelara, a kad smo već kod sudije, oštetio nas je i ,,namestio,, i za sledeće kolo - ja se ponadao da će Miletiću da da crveni karton da ga ne gledamo bar neku utakmicu, ali...on mu (za udaranje igrača bez lopte) dade samo žuti...
Moguće je da je Miletić divan čovek, ali i on, i svi ti drugi ljudi koji su danas slučajno bili u Partizanovom dresu, taj dres uopšte ne zaslužuju...

Nije ovo ono, dešava se, pa desi se, pa loš dan, pa vrućina, pa loš teren, pa kiks...brete, pa njima se STALNO dešava...nije to stvar dana ili kiksa, nego nisu za Partizan...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
450
Reaction score
2.408
Mi se kunemo u bivse igrace, Partizanovce. Dizemo ih u nebesa. Dizemo trenere u nebesa. Jedini koji su javno nesto rekli su Stanoje i Dule. Volio bih da mi neko to objasni? Zar je moguce da ih sve boli kurac? Pa jebem mu masa njih se obezbijedila finansijski, ne zavise od naseg drzavnog mulja, jel tesko da nekad nesto kaze?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Ovo veze nema
Komentrisao bih izdanje naših srednjaka i defanzivaca ali ne mogu.
Definitivno samsiguran da nikad lošiju odbranu nismo odigrali

Mislim da pre svega nikad sporiju odbranu nismo imali.
Zato smo i isprimali golove iz kontri.
Ostojic u godinama i spor,Vitas visok i pride spor.
Ćela isto pliva u sporosti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top