Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Moje je misljenje da je poverenje u Stanoja poljuljano dolaskom Miljkovica...da toga nije bilo mislim da ne bi bilo ni rasprave "Savo vs Stanoje"....a ovako ljudi su sad manje-vise podeljeni "ko je bolji, ko je ko, ko je sta".....narocito nakon ispadanja iz Evrope. No vreme tece dalje to nam je sto nam je....veceras da nastavimo niz u prvenstvu, mora klub da nastavi da zivi i da pobedjuje !

 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Danas lagana pobeda, neki penal ako zatreba i puna mreza Backe, da se zaboravi ispadanje.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.164
Počelo je da se vrti u krug ovo sa Savom.
On nikada neće biti trener, jer nema ličnost za to, nestabilan je i ide iz krajnosti u krajnost, ne može da izdrži pod pritiskom i puca na sve strane. Da je bio stabilniji i znao šta hoće, drugačije bi se sve završilo, tj. ne bi otišao sada.Ovdje se plače za njim, kao da je osvojio gomilu trofeja, a ne titula u Kupu i još poraz u finalu od onog ljigavca, a da ne pričam o onom sumraku od izmjena u Alkmaru. Pa sve one utakmice u njiva ligi koje smo gubili, dvocifreni zaostatak za mandovima,to su sve činjenice koje mu ne govore u prilog. Džaba estetski utisak, kada kad sve sabereš dobiješ duplo golo.

Vjerovatno si u pravu da nece postati trener, jer mi djeluje da nije cvrsto zagrizao i da je brzo izgubio volju za radom i usavrsavanjem. Takav utisak imam, nemam pojma da li je zaista tako.

Sto se drugog dijela posta tice - naravno da je imao mnostvo gresaka, on je trener-pocetnik, nije Klop. Poenta je da smo jedini put u posledjih xy godina imali ideju i sistem (u zacetku) koji vrijedi istrpiti i sacekati.
Moderan fudbal, brzi igraci, igraci koji su igrali ili imali potencijal da igraju ozbiljan fidbal, a u godinama su kada mogu da se vrate na taj put i slicno.

Mnogo toga pozitivnog je bilo i zato i ostaje zal, ali je Savo sa tim projektom stao bas onda kada se trebao napraviti kljucni korak. Formiran je jako dobar tim, trebalo je samo izvrsiti doselekciju i popuniti tih par rupa koje su i laicima bile ociglefne.
Ako je bilo novca kada je dovodjen Asano, tesko da ga sada, nakon Evrope i prodaje Pavlovica, nije bilo za 3-4 solidna igraca. Cak i po cijenu prodaje nekog od nosilaca, morala se ojacati odbrana i klupa. Umjesto toga smo slusali price o mnogo siroj klupi nego prosle godine...

Stvarno je velika steta propustena i sad se vracamo 5 koraka unazad.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.756
Локација
Beograd
U Vučić ligi realno mi da imamo 9 0 0 a cigani 6 2 1?
Realno je bilo da imamo recimo npr. 9 1 0, jer ja stvarno ne znam ko od tih sa kojima smo igrali ima jači tim od nas? U redu, ne pobeđuje uvek jači, ali uglavnom pobeđuje, pa onda da kažeš, ajde, desilo se, igrali smo jednu nerešenu, jebiga, šta da se radi!
Pa da kažemo, eto Vojvodina izvukla bod od nas, ili da kažemo, dobro, eto, pobedili su nas, desi se i to, Suma dobio crveni, Drina nije, igrali smo sa igračem manje (što nije opravdanje!), ali eto, bi šta bi, itd...

Ali brate mili izgubiti od Novog Pazara, 10-og tima druge lige je sramno! To može da se briše samo ako posle toga usledi ,,niz,, od jedno 18 0 0!
A nije usledio! A i pre i posle tog Novog Pazara imali smo neke očajne igre!

A za ,,cigane,, me baš briga šta je za njih realno ili ne, ne zanimaju me ni oni ni njihov ,,niz,, ni ,,finansijske konstrukcije,, ni to što verovatno ,,seire,, nad ratom i nesrećom Jermenije i Azerbejdžana, samo da ,,ušićare,, nešto - mene zanima NAŠ odgovor na sve to!

Dakle, ova utakmica večeras je samo jedna od mnogih u našem pohodu na duplu krunu!
Šta me briga za ,,ciganskih,, plus 6 bodova u odnosu na nas! Neka ih u derbiju smanjimo na plus 3! I ima još jedan derbi na proleće da ih ,,svedemo na nulu,,!

Ajmo momci, Evrope više nema, gazi, melji, trpaj, pobeđuj sve pred sobom ovde gde si!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.776
Reaction score
19.443
Локација
Nickname

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.756
Локација
Beograd
Pazi, ja se nikad ne predajem, bez obzira na brojke, slova, minuse i pluseve.
To što neko odustaje u avgustu, septembru, oktobru, bez obzira da li je fudbaler, trener, navijač, to je njegov problem.
Moj nije.

:napred-partizan:
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.776
Reaction score
19.443
Локација
Nickname
I ja ne bih da ima nekakvog osnova.
Nadam se kao i uvek ali ništa više od toga. Posle prelaznog roka svima će nam biti dosta toga jasnije.
Od Stanoja očekujem borbu.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.454
Reaction score
4.822
Jel radi nekom ovaj link što je Krki postavio? Meni radio 20 minuta i onda mi izbacilo "vaš nalog se koristi na drugom uređaju"?! WTF?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top