Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.764
Reaction score
19.365
Локација
Nickname
Najebaste se podobro ovde majke Čajetini.
Sve ću vas staviti na ignore :D
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Leh večeras izbacio moćni Šarlroa u gostima, dabome. Sa sve crvenim kartonom, i dva penala za Belgijance. U prvom poluvremenu Poljaci izašli i igrali fudbal, posed, šanse, dva gola, poz.
Sledeće sezone samo da ne izvučemo Leh, biće panika ovde
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Kakav Leh kakva Sarloa, mi nikada više nećemo ući u ozbiljno evropsko takmičenje ako ne uzmemo titulu. A valjda je svima jasno da se to neće desiti u narednih 5+ godina..
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Tim nam je prepun kombinacija za izvlacenje para. Dusan Lalatovic (Zrenjanin i Dunajska Streda prethodne sezone, vredi 150.000 evra), kombinacija unutar ili oko kluba, igrac bez menadzera, Aleksandar Miljkovic (Alaskert prethodne sezone), vredi 275.000 evra, Igor Vujacic - najvredniji igrac svoje kvazi agencije anonimusa koju vodi crnogorsko-albanska kombinacija, Uros Vitas koji je igrac Bratislava Ristica, bivseg igraca Radnickog koji drzi Tavambu i Borjana, dakle ume da se "utali" sa mafijasima na celu klubova, Rajko Brezancic koga drze dva bosanska svajcarca i kojima je najvredniji igrac, Slobodan Urosevic bez menadzera, odnosno igrac nekog u ili oko kluba. Jedan od 4 igraca Zvonimira Vukica Miljan Momcilovic. Scekic, koga drzi sin Ranka Stojica Stefan, uz Brasanca jedini poznatiji fudbaler koga imaju. Smiljanic, nema potrebe ni pricati, cisti tal i izvlacenje para. Nikola Stulic, bez menadzera, to jest igrac nekog oko kluba. Lutovac, igrac Stevana Mikovica, jednog od Terzicevih saradnika, progugljte ga malo.

30 miliona duga je malo sta radi banda.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Tim nam je prepun kombinacija za izvlacenje para. Dusan Lalatovic (Zrenjanin i Dunajska Streda prethodne sezone, vredi 150.000 evra), kombinacija unutar ili oko kluba, igrac bez menadzera, Aleksandar Miljkovic (Alaskert prethodne sezone), vredi 275.000 evra, Igor Vujacic - najvredniji igrac svoje kvazi agencije anonimusa koju vodi crnogorsko-albanska kombinacija, Uros Vitas koji je igrac Bratislava Ristica, bivseg igraca Radnickog koji drzi Tavambu i Borjana, dakle ume da se "utali" sa mafijasima na celu klubova, Rajko Brezancic koga drze dva bosanska svajcarca i kojima je najvredniji igrac, Slobodan Urosevic bez menadzera, odnosno igrac nekog u ili oko kluba. Jedan od 4 igraca Zvonimira Vukica Miljan Momcilovic. Scekic, koga drzi sin Ranka Stojica Stefan, uz Brasanca jedini poznatiji fudbaler koga imaju. Smiljanic, nema potrebe ni pricati, cisti tal i izvlacenje para. Nikola Stulic, bez menadzera, to jest igrac nekog oko kluba. Lutovac, igrac Stevana Mikovica, jednog od Terzicevih saradnika, progugljte ga malo.

30 miliona duga je malo sta radi banda.
to je to
nema ali nema ako
i tu svaka prica o nekom koeficijentu pada u vodu
 
  • Like
Reactions: MAK

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.881
Reaction score
13.685
Problem su i uprave i menadzeri jer koegzistiraju naustrb kluba i samo na svoju korist, a ne na opstu korist i korist kluba. To je uostalom posledica opsteg stanja u nasem drustvu, nije vezano samo za fudbal. Zato su Porto, Benfika, Ajax itd tamo negde i zato smo mi ovde. Nije nama smanjen broj stranaca samo da ne bi mogli da pariramo ciganima nego da ne bi preko veceg broja stranaca bio veci priliv drugih menadzera...svako svoju tezgu cuva.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.881
Reaction score
13.685
Eh kad bi svi radili samo ono sto im je u opisu posla ne bi bili u situaciji u kojoj smo ali slazem se da je uprava tu poslednja linija odbrane kluba od bilo koga i bilo cega i kad ta linija zakaze onda moze da nas zadesi svasta pa i to da nas menadzeri koriste za svoje licne interese naustrb nasih....kad kazem "nasih" mislim na FK Partizan kao instituciju, a ne na one iz uprave posto oni obrni okreni uvek zastite svoj interes. Koju korist ima FK Partizan od toga sto nema jake sponzore i sto je prinudjen da zivi od transfera i prodaje svoje talente u najranijem dobu? Od toga mogu samo pojedinci da imaju korist, a klub kao institucija nikako.
 
Последња измена:

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Problem su i uprave i menadzeri jer koegzistiraju naustrb kluba i samo na svoju korist, a ne na opstu korist i korist kluba. To je uostalom posledica opsteg stanja u nasem drustvu, nije vezano samo za fudbal. Zato su Porto, Benfika, Ajax itd tamo negde i zato smo mi ovde. Nije nama smanjen broj stranaca samo da ne bi mogli da pariramo ciganima nego da ne bi preko veceg broja stranaca bio veci priliv drugih menadzera...svako svoju tezgu cuva.
Isti menadzeri saradjuju i sam pomenutim klubovima. Njihova obaveza nije da gledaju korist kluba, vec iskljucivo igraca i sebe naravno.
Dobar primer su Misko i Mega (njehov vlastiti klub), gde Misko svakako kao menadzer pre svega, interese igraca uvek stavlja u prvi plan.
Za interese kluba, uprava bi trebala biti zaduzena, iskljucivo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Naravno da većina igrača ima menadžera, to nije problem. Problem su ovi koje sam nabrojao, bez menadžera ili igrači nekakvih kvaziagencija koji ne služe niti pomažu Partizanu.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Stvarno neverovatno da se posle ispadanje iz kvalifikacija za LE dovode pojacanja, za sta LL i Kup ???
Prioritete je bio ulazak u grupnu fazu LE, mi da budemo sampioni necemo jos x,y godine ( to je valjda svakom jasno), Kup ( bez obzira sto volim kada ga osvijimo ) je skoro pa obezvredjeno takmicenje.Da li mi bili sada 2,3,4 u LL mi idemo u kvalifikacije za novo takmicenje LK.
Za osvajanje 2,3,4 mesta u LL mi smo pored postojecih igraca opusteno mogli i iz Teleoptika da ubacujemo na ispomoc u slucaju povreda, premora i slicno.
Pojacanja su nam trebala pre ispadanja sada je kasno za to.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
164
Reaction score
212
Локација
Beograd
Stvarno neverovatno da se posle ispadanje iz kvalifikacija za LE dovode pojacanja, za sta LL i Kup ???
Prioritete je bio ulazak u grupnu fazu LE, mi da budemo sampioni necemo jos x,y godine ( to je valjda svakom jasno), Kup ( bez obzira sto volim kada ga osvijimo ) je skoro pa obezvredjeno takmicenje.Da li mi bili sada 2,3,4 u LL mi idemo u kvalifikacije za novo takmicenje LK.
Za osvajanje 2,3,4 mesta u LL mi smo pored postojecih igraca opusteno mogli i iz Teleoptika da ubacujemo na ispomoc u slucaju povreda, premora i slicno.
Pojacanja su nam trebala pre ispadanja sada je kasno za to.
Bicemo prvaci svidelo se to nekome ili ne

upozorenje, radi lakseg pracenja foruma, nemoj citirati poruku iznad svoje.

Spejs
 
Последња измена од уредника:

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.456
Локација
U Kinšasi
Sadik nije spreman, bio je i povređen i prehlađen. Kako ćemo sa Matićem, nemam pojma. Momak ne može da se sastavi. Bez obzira što svi znamo da su pojačanja potrebna u odbrani, ipak mislim da je napad, realizacija i kreacija najveći problem u linglongu. Primamo golove posle nedostatka i nerealizovanih šansi i srljanja u napadu (ako ne računam onu bruku protiv Novog Pazara, koja je očigledno posledica kurcobolje ili loše namere pojedinaca), a očigledno smo i psihološki u kanalu, pa ne umemo ni da čuvamo rezultat protiv ove boranije kako valja. Vezni igrači su nam propast, ne mogu da reše ništa 1 na 1, Natko se ne vidi na terenu, jedino dajemo golove na kreaciju Sume i Sadika, a obojica imaju očajnu realizaciju. Nadam se da ovaj Holender može da donese kvalitet, mislim da nam treba igrač na toj poziciji.
Što se tiče odlazaka, igrački bi nas u ovom trenutku najmanje zaboleo odlazak Filipa Stevanovića, a realno bi klubu doneo najviše novca. Ali bismo imali problem sa brojem mladih igrača. Ako je on bio planiran za prodaju ove sezone, a siguran sam da jeste, trebalo je da završe posao ranije i da ga ostave na pozajmici do kraja sezone, da se pojačamo za Evropu tamo gde škripi i verujem da bismo sad bili u grupama LE. Mi smo se ipak odlučili za provereno jajarenje kada je sklapanje tima u pitanju, da na'ranimo krmka Vazuru i ostale lešinare u klubu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top