Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Pantic ludi i kakv god, prvi javno pricao o tome. Jbg, istina. Bar pred vecim auditorijumom je prvi pricao

I mnogi se slazu sa tim. Ali ne i kad se napise da je Zex prvi pricao o tome. Odmah po smeni Sava... I postavljanju Stannoja.

Pantić tu nije izmislio toplu vodu. O tome se zna godinama, ali nigde sw nije pisalo, a kada se pisalo uglavnom je bilo sankcionisano.

Pa na youtube-u ima film “Pomracenje Partizana”, sve je hronološki dokumentovano, teranje Tomica, Jokana, Moreire, Klea itd.On je bio direktni saucesnik u tome (nrv. ne ova dva prva) i sve njegove lazi su tu dokumentovane.

Ono u cemu je dobar to je marketing. Svaki trener nakon njega je zesto ispljuvan, sabotiran, ponizavan (cak i Marko Nikolic u jednom periodu) u periodu kada je ovaj bez angažmana. Nista od toga nije slucajno

Po meni, on, Krstajic i Bjekovic su tri najodvratnija lika u poslednjih 20 godina.

Sto je najgore, ja mislim da bi on bio sasvim ok trener da nije menadzerska i poltronska krpa
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Sta napraviste od kluba, sve vam jebem!!!

Ni ne mrzim vas, koliko vas prezirem






Stanojevicu, bravo, usrao si sve za dve nedelje. To je sigurno neki rekord za trenera Partizana.
Unistio i malo ekipe, tima koga je bilo, sezonu i (laznu) sliku koju smo imali o tebi. Bar ja jesam, jos se radovao tvom dolasku.
Kakav banovobrdski pavijan...



Ovo sto je zavrsilo utakmicu protiv Metalca verovatno ni na treningu nije bilo u istoj ekipi. Nedostajao je samo ulazak mitskog bica Lalatovica i to bi bilo to.

Jos jednom, bravo Stanoje, pljunuo si na sve. Cestitam.





Ako budu pustili tribine, vidimo se 17.og
Cist mazohizam i renesansa
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Koliko su ljudi licemjerni, to je nevjerovatno...

Miljkovic je bolji bek od Miletica. Obradovica Savo pokusao dovesti jedno 5 puta, vjerovatno i tokom ovog prelaznog roka. Od kad je dosao, prica se o menadzerima i taljenju... A Pesukic, Lola, Vujacic, Brezancic, Laltovic i ekipa nista, a?

Pustite covjeka jebote, Savo mu je uvalio tim 10 dana pred utakmicu sezone ( mogao je biti faca, izgurati jos 10 dana u mulju srpskog fudbala, pa otici ko covjek. Ovako je usrao sezonu i pobjegao na vrijeme da ne bude kriv... ), sa popunjenom kvotom stranaca. Koga da dovede nakon ispadanja iz Evrope?

I sta, ukanalio nas Stanoje, kao da smo sa Savom gazili u jsl...

Znam da ce sad da se nakace razni likovi, pa da kazem jos jednom - zao mi je sto je Savo otisao, izuzetno cijenim ono sto je pokusavao da uradi, ali ovo sto se od prvog dana pise o Stanojevicu je bruka i sramota. Ne zato sto je on Gtobar, niti zbog nekih starih zasluga, vec prosto zato sto za ovo sto nam se desava nije ni izbliza kriv koliko Savo.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.381
Локација
Kipar
Trebalo bi do sada da je jasno svima da nije do trenera. Ovde ne pomaze ni Anceloti.
Klub bez ikakvog sistema moze samo da se oslanja na ludu srecu. Danas, i unazad par decenija, je biti u upravi Partizana najbolji menadzerski posao na svetu - odgornost nula a bogati prihodi, bonusi i ostalo redovni. Zato bih voleo bih da nam neko iz uprave objasni koje su njihove konkretne zasluge za funkcionisanje kluba. Sa druge strane u eri najveceg aparthejda prema Partizanu u istoriji kluba niko se jasno ne oglasava iz uprave nego deluju kao koalicioni partneri. Dule Vujosevic je u detalje predvideo sudbinu kluba i to herojski platio. Jedini pravi predsednik kluba.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Koliko su ljudi licemjerni, to je nevjerovatno...

Miljkovic je bolji bek od Miletica. Obradovica Savo pokusao dovesti jedno 5 puta, vjerovatno i tokom ovog prelaznog roka. Od kad je dosao, prica se o menadzerima i taljenju... A Pesukic, Lola, Vujacic, Brezancic, Laltovic i ekipa nista, a?

Pustite covjeka jebote, Savo mu je uvalio tim 10 dana pred utakmicu sezone ( mogao je biti faca, izgurati jos 10 dana u mulju srpskog fudbala, pa otici ko covjek. Ovako je usrao sezonu i pobjegao na vrijeme da ne bude kriv... ), sa popunjenom kvotom stranaca. Koga da dovede nakon ispadanja iz Evrope?

I sta, ukanalio nas Stanoje, kao da smo sa Savom gazili u jsl...

Znam da ce sad da se nakace razni likovi, pa da kazem jos jednom - zao mi je sto je Savo otisao, izuzetno cijenim ono sto je pokusavao da uradi, ali ovo sto se od prvog dana pise o Stanojevicu je bruka i sramota. Ne zato sto je on Gtobar, niti zbog nekih starih zasluga, vec prosto zato sto za ovo sto nam se desava nije ni izbliza kriv koliko Savo.
Apsolutno si u pravu! Bravo!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Od kad je dosao, prica se o menadzerima i taljenju... A Pesukic, Lola, Vujacic, Brezancic, Laltovic i ekipa nista, a?

Samo si zaboravio jednu bitnu stvar - sve ove što si nabrojao, što ihh je UPRAVA dovela, Savo je retko puštao na klupu, a kamoli na teren.

Na kraju ispada da je Stanojevic doveden da otera najbolje igrace.
Dajte ljudi

Ne ispada, nego je zato i doveden
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A onako iskreno da li ste vi zadovoljani njihovom danasnjom igrom?


Na kraju ispada da je Stanojevic doveden da otera najbolje igrace.
Dajte ljudi

Pa to ne vidiš jedino ako si slep.
I jedino ako imaš amneziju pa se ne sećaš Moreire, Clea, Dijare...

Očigledno je nije do trenera, jer smo ih izmenjali 5, a rezultati se ponavljaju.
Ali ovo što ovaj čovek radi je u rangu, kao da je boško đurovski doveden da nas upropasti. A trener koji dovede miljkovića i betonira mu mesto u timu, definitivno nema dobre namere.

UPRAVA NAPOLJE!
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
@Војвода Путник
Pa onda nam nema druge osim da dodjemo do zakljucka da je Stanoje ustvari ciganstura ubacen da nas razjebe jos vise... je l?

Sad zvucim kao neki njegov advokat, ali daj da sacekamo bar dva tri meseca, pa cemo onda pljuvati ako treba. Evo ja cu prvi
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Jedna od najjacih ekipa juga a verujem i ostale ekipe su bile na boks mecu..ovo bi bilo u redu da nam se gro sportske sekcije ne raspada i puca po savovima, pocev od fudbala. Ljudi moji kakva je ovo sabotaza na svim nivoima ! Partizan gori a grobari se cesljaju i teraju kojekakve kokeze i nebitne kurce ! Problem fudbalskog kluba sedi u upravi, kraj price !


Screenshot_20201003_204909.jpg
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
A onako iskreno da li ste vi zadovoljani njihovom danasnjom igrom?


Na kraju ispada da je Stanojevic doveden da otera najbolje igrace.
Dajte ljudi
U opsegu nekvaliteta svih koji su bili na terenu, a i želje. Da ne pominjemo Sadikovu hroničnu izraubovanost.
Kad se dogodi jednom, slučajnost je, kada se ponavlja nije, kao što nije što nema stranca maltene s kojim je ostao u dobrim odnosima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top