Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Mene brine da li je Stanoje odabrao gde će dogodine, Bundes liga ili Primera...

Mada... I Anćelotiju se trese klupa u Evertonu...

Neka prva stvar koja meni pada na pamet da smo izgubili tu startnu prednost da nas se plaše. Ulaze u meč sa mnogo više samopouzdanja jer znaju da mogu da nas dobiju. Nekad su mislili koliko će komada da prime. Niko nas se ne plaši više.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
onaj drugi Stanojevic je zauvek ostao u 2010-oj. Ovo je pakao.

Veruj mi, isti je ovo Stanojevic.

Isti onaj sto je javno rekao da Moreira folira povredu i da njegova ljubav prema Partizanu ipak nije iskrena (Mo oprostio stotine hiljada evra, a Stanoje minirao Partizan tuzbom u prelazom roku 2013. kako ne bi mogli da registrujemo igrace)

Isti onaj sto je javo izjavio u Beleku da ne zeli nezadovoljnog Klea koji se ‘setka’ (i ako je ovaj javno rekao da mu se ne ide iz Partizana). 10 meseci na kzs govori kako je ipak klub hteo da ga proda

Isti onaj sto je javno lagao da ne zna da mu prodaju Savica (a njegov kum mu menadzer)

Isti onaj koji je javno lagao da ne zna ko je Nastasicu menadzer (njegov kum mu menadzer)

Isti onaj sto je javno lagao da ne zna ko su menadzeri Tomicu, Babovicu, Miljkovicu (njegov kum), dok je vrlo dobro znao npr. 10 meseci kasnije (na kzs) ko je Adiji i Tejgu menadzer

Isti onaj sto je sa prelaznim rokom od 3.5 miliona ispao od Genka i Samroka, sve zbog menadzerakih kombinacija Miljkona i Babovica

Isti onaj sto je svedocio u odbrani zvezdana terzica!!!!

U medjuvremenu mu je dosta oslabio marketing, pa se vise ne brisu komentari u vezi ovih cinjenica. Pravda je spora ali dostizna
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
e dosao je momentat posle 3 rakije smirenja da kazem nesto o nasem igracu sa brojem 6

Pozivam sve kojima nije jasno da pogledaju:

1. izdanje u krusevcu
pa ide prica o traci koju smo mi izvrnuli ovako i onako a zapravo je postojao osnov za istu, prvi put to iznosim ovde jer pun mi ga je vise
2. izdanje u pazaru
3. odlazak da igra za reprezentaciju pred Novi Sad, i ne NIJE u dogovoru sa klubom nego SAMOVOLJNO jer mu klub dodje xy plata od 53000!!! od cega nije zasluzio ni pola!!
4. izdanje danas!!
2 puta lopta u gol aut iz kornera!!
7 izgubljenih lopti!
nemo posmatranje igraca koji ga pretrcavaju!

Kapiten 93. reprezentacije na Fifa rang listi, citavih 15mesta ispod neke tamo Gvineeje!!


Na poluvremenu bi ga poslao za Beograd po raskid ugovora, pa nek tuzi i ima pravo da tuzi!

On da mi igra pre bilo koga?? Da cekam penal da ga realizuje?!!

Stanojevic ako ima obraza ostavka ujutru!

Denis Stojkovic ni u protokolu, a ulazi Rajko umesto ovog “kapitena”
Stevanovic se vadi na poluvremenu, Asano igra li igra samo sto ni on sam ne zna ni sta igra ni za koga igra ni gde igra!

Za sve vas koji ste svojevremeno velicali ovog gorenavedenog fudbalskog penzionera, i stavljali ga gle cuda 3 klase iznad Sume - ne moze on Sumi pertle da veze, i to ne zato sto je los, nego zato sto ne bi mogao na terenu Sumi loptu da uzme da igraju 10 dana!

Mars iz Partizana!
Svi redom!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!

Molim te, ali molim te, da i mi samo jednom po utakmici pređemo pola i damo gol za pobedu, svaku utakmicu.

Imamo 6 bekova i 6 zadnjih veznih u 22 igrača za meč, Denis Stojković ni u protokolu...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Do kurca nasa igra, ali kako uvek ove smrljave ekipe nam daju gol iz jednog jedinog suta na utakmici to je fascinantno.
 

Jovanka Redzepovic

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
20
Reaction score
16
Локација
Bgd
Smehotres od igraca i trenera. Epilog koji i nije veliko iznenadjenje. Postoji samo jedna stvar koja me u svemu raduje, a to je sto je demistifikovan mit o prepostenom, moralnom strucnjaku.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
Doveli su dotle da zadnjih 20ak minuta gledam potpuno ravnodusno, cak i u momentu kad nam je onaj mali pocepao mrezu. Uzasan tim imamo! Nemamo ni trenera koji bi nesto izmislio. Zasto mu se fica stevanovic toliko zamerio da ga izvadi na poluvremenu? Dva leva beka zadnjih deset minuta!? Kao pojacanja dosli povredjeni i nespremni igraci...
Svi napolje! Pocev od uprave
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
e dosao je momentat posle 3 rakije smirenja da kazem nesto o nasem igracu sa brojem 6

Pozivam sve kojima nije jasno da pogledaju:

1. izdanje u krusevcu
pa ide prica o traci koju smo mi izvrnuli ovako i onako a zapravo je postojao osnov za istu, prvi put to iznosim ovde jer pun mi ga je vise
2. izdanje u pazaru
3. odlazak da igra za reprezentaciju pred Novi Sad, i ne NIJE u dogovoru sa klubom nego SAMOVOLJNO jer mu klub dodje xy plata od 53000!!! od cega nije zasluzio ni pola!!
4. izdanje danas!!
2 puta lopta u gol aut iz kornera!!
7 izgubljenih lopti!
nemo posmatranje igraca koji ga pretrcavaju!

Kapiten 93. reprezentacije na Fifa rang listi, citavih 15mesta ispod neke tamo Gvineeje!!


Na poluvremenu bi ga poslao za Beograd po raskid ugovora, pa nek tuzi i ima pravo da tuzi!

On da mi igra pre bilo koga?? Da cekam penal da ga realizuje?!!

Stanojevic ako ima obraza ostavka ujutru!

Denis Stojkovic ni u protokolu, a ulazi Rajko umesto ovog “kapitena”
Stevanovic se vadi na poluvremenu, Asano igra li igra samo sto ni on sam ne zna ni sta igra ni za koga igra ni gde igra!

Za sve vas koji ste svojevremeno velicali ovog gorenavedenog fudbalskog penzionera, i stavljali ga gle cuda 3 klase iznad Sume - ne moze on Sumi pertle da veze, i to ne zato sto je los, nego zato sto ne bi mogao na terenu Sumi loptu da uzme da igraju 10 dana!

Mars iz Partizana!
Svi redom!

Gomila gluposti.. a pogotovo sumi kojem ne moze pertle da veze... mozda u pimplanju su tu negde...

I sigurno je najveci problem Partizana Bibras Natho i svaliti krivicu na njega je ono sto se najbolje radi
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Cleo
Naši igrači gube snagu posle 60 minuta to traje već sezonama,udari se presing na sredinu terena(najslabiji deo tima) rezultat su primljeni golovi
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Kakav bezobrazluk i presmesan pokusaj vadjenja sramotnog poraza.
Kad spojis alibi trenera i raspade nespremne od igraca, uz govnare iz uprave, dobijes najsramniji Partizan u novijoj istoriji.


1. Bezobrazluk - naravno da jeste !
2. Sramotan poraz- naravno da jeste!
3. Alibi trener- nazalost, (sada) jeste!
4. Nespremni igraci- apsolutno, jesu!
5. GOVNARI iz UPRAVE !!!


Gde je vredjanje za ban ?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.524
...rade vas k'o volove, daju vama golove...

I ja budala, nadao se pobedi iako sam svestan da ne postoji praktično ni jedan razlog za ali tu je gomila protiv. Navešću samo neke "sportske":

  • Igrači Partizana se sapliću o sopstvene noge, kada se tu još doda prepreka u vidu lopte dobija se havarija kao danas.
  • Tačan pas je ukinut u "modernom" fudbalu, bar onom koji mi igramo.
  • Centaršut kao posebna podvrsta gorepomenutog pasa je nešto što je čisto gubljenje vremena, a posebno zbog stavke ispod.
  • Ukoliko nekog našeg igrača u napadu i pogodi saigrač i pri tom mu ne razbije glavu, završnica je ravna scenariju najboljih Hičkokovih filmova.
  • Golman na golu nam je čist višak. I sa njim i bez njega protivnici imaju 100% učinak.
O ološu iz uprave ne vredi trošiti reči.

P.S. Kad vidim Miljkovića, momentalno mi padne na pamet onaj stih:

...samoubica se ubio s' leđa...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Kakva nam je igra na terenu takvi su nam i upisi na ovu temu. Negledivo i necitljivo da ako covek ima muke sa tvrdom stolicom neka malo pogleda igru Partizana pa onda nek procita i poneki upis na temu o FK i pravac u toalet. Cigansture, ovakve ili onakve sektaske svedoke i botove smirdi bazdi na kilometar. Nek se moreracija malo vise pozabavi sa dezinfekciom dezincekcijom i deratizaciom ovde. Pametnija je diskusija i upisi na Nuklearnom otpadu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Гифери, молим вас спољку Миљковића у првом полувремену да сачувам и покажем деци ко је некад носио дрес Партизана.

Због кога ми кидамо живце мамицу ли им јебем свима, јави се Ивице гњидо једна да хвалиш Вазуру цркли да бог да сви из управе.

Ово је најгори Партизан у последњих 20 година.
OnlyHeftyBronco-size_restricted.gif
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Hajde na ove stare tragikomičare sam navikao, ali kad sam video Holendera sa građom obrnute saksije sve mi je bilo jasno. Sjajan debi, istrči nazad kod gola i stiže pre ovog njihovog što je šutirao i samo povuče ručnu da ne uđe u duel. Jebem te fudbale ko te igra.

Nama je tim sastavljen od nepismenih igrača, čast izuzecima Zdjelaru i Asanu. Ostatku tima može sutra da se raskine ugovor, neće se primetiti razlika.

Stanojević možda i najveće razočarenje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top