Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Svako ko je prosao kroz klub je jos dublje ukopao isti i za ovo ne moze tek tako ofrlje da se trazi krivac, jer bukvalno nema ko nije kriv. Mi ocekujemo dobrog trenera, da ima znanje, stav, karakter, muda i pobednicki mentalitet, a takvi jednostavno nece da se hvataju u kolo sa Vazurom, Vucelicem i slicnim spodobama jer im to ne treba u zivotu. I kad bi se nasao onaj koji hoce, dve pomenute spodobe sigurno ne bi pristale na takvog. Desi se neki izuzetak tipa Marko Nikolic, ali mi smo na duze staze odavno osudjeni na propast.

Gledam nasu klupu i ne mogu da se nacudim da mi imamo ovakav jedan tim. Bilo bi zanimljivo kad bi neko stavio njihove plate na papir i otkrio koliko nas to zadovoljstvo kosta. Da hoces namerno da ujebes tim sa tolikim parama, tesko da bi uspeo. Tako da je to rezultat visegodisnjeg ocajnog rada, kombinacija, talova, neznanja i valjanja u govnima. Niko nije mogao da uradi nista, po klubu su nam vrsljale ozbiljne glavundze koje imaju drzavu iza sebe, a isti bi kliker pokvarili. Ostaje nam samo da se nerviramo. Najezim se kad vidim npr. Ilieva koji pametuje, jos vise kad vidim da ima ljudi koji i dalje veruju da je radio dobar posao. To je kolektivna sizofrenija kojoj se ne nazire kraj. Mi smo se hladno lozili ovde dve sezone da Sadik kosta 15 miliona i da ide u Napoli, Briz, Lion i tako neke klubove, samo na osnovu slike stvorene totalno vestacki.
Ja vise i ne razumem sta se desava, tesko je i pohvatati sve, toliko toga je otislo naopako u klubu. Rezultat vidimo na terenu. Ekipe tipa Radnicki Nis i ostali ciganski sateliti su nas rang i nasa realnost. To sto smo puno skuplji od njih je nasa dodatna sramota.

Ni o Milosevicu nemam dobro misljenje, daleko od toga da njega ovi rezultati aboliraju od odgovornosti za sva sranja koja su nam se desila, ali sad bar mogu da shvatim sto je covek govorio da je zadovoljan timom. Nerealno je kako se mi "pojacavamo".
I dalje mi nije jasno kako neko moze da prizeljkuje Miljkovica u timu, ne znam, moj mozak ne moze to da procesuira...
Nemam snage ni da objasnjavam zbog cega. Jebote, to je isti onaj covek iz prethodnog mandata u klubu, valjda je to prvi i osnovni razlog i objasnjenje. Ne prihvatam suprotno misljenje, ne mogu ozbiljno da shvatim navijaca Partizana koji misli drugacije po tom pitanju, ovo nam ni Terzic ne bi pozeleo. Mazohizam je vracati ove likove u Partizan, fizicki me boli da ih gledam u nasem dresu, neprirodno je, bolesno, stetno, odvratno...

Svaku drugu utakmicu koju vodi Stanojevic ja iznova prezivljavam Samrok. Lik je izgubljen u vremenu i prostoru, ovaj fudbal koji on forsira ne lici ni na sta, ovo je izumrlo i ovako ne moze. Ovako ne moze ni u tom Radnickom iz Nisa od kog smo izgubili. Na stranu ovo proseravanje sa izjavama, na stranu sto je dosao kod ove ekipice u upravi, na stranu razigravanje Faljijevih pulena koji ne mogu u Macvi da igraju, njegovo ziherasko vodjenje utakmice je skandalozno. Karmicki smo zasluzili ovakve poraze. Odvratno mi je da ga gledam na klupi, sam kadar u kom ga vidim kako bodri Obradovica i Miljkovica me nervira.

Sto je najgore, on je niko i nista u toj hijerarhiji ljudi koji su nas doveli u ovo sranje, ali je njihov eksponent, njihova slika i prilika.

Gledanje FKP zadnjih nekoliko sezona je bilo stetno po zdravlje. Nema nacina da se to promeni u skorije vreme. Price o reakciji tribine ili bilo kakvoj reakciji bilo koga drugog dobronamernog su fikcija. Ne moze da se reaguje, masinerija koja se stvarala dugi niz godina je toliko mocna i brutalna da bi samlela svakog ko proba da se na bilo koji nacin suprostavi. Mucki bi sve bilo uguseno. Malo je i licemerno prozivati obicnu raju da ne sme da se pobuni, a po lozama nam obitavaju likovi koji hiljadama ljudi ispod stolica ostavljaju poruke u kojima imenom i prezimenom prozivaju neke od najmracnijih likova na ovim prostorima.
Mozemo da cutimo i trpimo. Mene neka muka svaki put natera da gledam nasu utakmicu iako ne zelim, iako sam milion puta obecao da necu vise.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Majstorski su sastavili "roster" takav da bilo koji trener da dođe, neće moći ništa.

Bukvalno oba kluba iz Novog Sada igraju bolji fudbal od nas.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Pa i bivši i sadašnji trener su velikim delom sastavljali taj ,,roster,, koji im se ,,obija o glavu,,...neće biti da se baš ništa tu nisu pitali...ko dođe (ili kad dođe) sledeći nek pripazi malo šta radi...
Ne možeš sastavljati ,,tranzicioni,, tim za Evropu a da si nemoćan u ,,domaćici,, i ne možeš sastavljati ,,posedni,, tim od igrača kojima je duša u nosu samo zato što su neki od njih Partizanovci...
Uostalom ,,tranzicija,, ili ,,posed,, je sasvim glupo pitanje ili opredeljenje - svaki normalan tim u Evropi igra i na jedan i na drugi način u zavisnosti od toga kako se utakmica razvija i kakav je protivnik sa druge strane terene...
Dobro, mi nismo ni normalni ni ,,u Evropi,, ali, ipak...
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Sa razlogom sam imao los predosecaj, odmah posle neresenog rezultata Javora u Beogradu....
Nas trener nemilice i bestidno urusava Partizan, i NEMA ni malo samokrotike ili hrabrosti da preuzme bilo kakvu odgovornost za rezultate ekipe i za stanje igraca koji nemaju pojma sta igraju i koji su im zadaci na terenu. Jos je prvo pluvreme licilo na nesto, ali zatim.... izlazi nas najopasniji igrac Lutovac, pa kola krecu nizbrdo, sa izmenama koji su rebus za svakog ko iole prati fudbal (isto je bilo i sa utakmicom protiv cz)
Da nasa uprava ima karakter i da joj je stalo do Partizana, izbacila bi naglavacke Stanojevica vec posle Metalca.
Urusavanje tima se nastavlja, ljudi moji dokle cemo ovo trpeti?
PS valjda cemo jednog dana saznati kako se stanojevic preko noci ustolicio na mestu trenera?
Ocigledno, sve je to bila namestaljka, u kojoj je zrtva nas Partizan.
Da li ce neko za to i odgovarati to je pitanje....
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.082
Reaction score
14.380
Локација
Kipar
Stojkovic, Miljkovic, Markovic, Banjak, Obradovic, Brezancic, Scekic - 7 defanzivno orijentisanih igraca. Stulic i Pavlovic - dva mlada igraca, Holender i Asano.
Ovo je bio tim koji je juce jurio gol zaostatka. 5 bekova i stopera plus Scekic da dodatno osigura da ne primimo jos jedan gol.
Iz tog sastava 3 i po igraca su bila u timu kod prethodnog trenera. To nije tim dostojan imena i istorije Partizana i njegove igracke filozofije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.343
Reaction score
37.574
Jbg, sve ide od glave.

Činjenica je da nama pola igračkog kadra nije savladalo osnovne elemente sporta kojim se bavi, ali je isto tako činjenica da se nisu sami doveli. Isto tako ni trener (koliko god da je nekome po ukusu ili nije, koliko god da je te i takve igrače tražio ili samo ćutke pristao da mu ih dovedu) nije sam sebe doveo.

Čak ni ova kriminalna uprava se nije tu sama postavila...

Odavno mene ova naša situacija podseća na stihove one Rambove:
"Otiš’o je svak ko valja
Neki vani, a neki ka nebu
Ostala je samo fukara i raja
I mi s njima, na bijelome ‘lebu"
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Danas kad sam video sastav Partizana sa miljkovićem i obradovićem odmah mi je na pamet pala misao da je tim sastavljao Boldrik, u fazonu kad pomisliš da je nešto glupo, miljković u timu, ti uradiš nešto još gluplje, staviš obradovića u tim, a onda ti na pamet dođje vrhunac gluposti, da ih upariš. Jedan se kliza na dupetu, drugi gadja aut liniju, nismo pobedili ali smo se slatko ismejali.
Sa tugom i setom se prisećam Miletića i kažem vrati se molim te sve ti je oprošteno.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Bio sam one zime ispred JNA da dam podrsku Stanoju, on mi je uz Debelog i Celavog simbol onoga sto bi trener u Partizanu trebalo da radi..
Ali jbg.
Izgleda iz ove perspektive da ga je zahvatio Djukicev sindrom, to jest totalna atrofija izmedju dva boravka u Partizanu. Ovde mislim na trenersku ambiciju pre svega, zelju za usavrsavanjem i naoredovanjem.
Vreme je gazilo i vece trenere od njega, ali ne tako brzo.
I dalje se nadam da ce uspeti da povrati onaj svoj nekadasnji oreol, jer bi to znacilo borbeni Partizan koji igra na rezultat, ali sam sve manji optimista po tom pitanju. Ide zima i pripremni period, ako do tada ne bude oteran, mozda na prolece vidimo nesto drugo osim ovog maltretiranja.
E sad, Falji....
Bez menadzera se ne moze u danasnjem sportu, decu iz porodilista iznesu roditelji i buduci menadzer, za svaki slucaj. Ali ne bi se smelo doci u ropski odnos sa bilo kim, ukljucujuci navijace, drzavu, uefu, itd.
Taj Falji ima i sadasnje fudbalere, ne samo bivse koje mu mi ovde recikliramo.
Siguran sam da bi nam 4 njegova stranca iz grupe pravih fudbalera donela dominaciju kao Zuka, Diara i Moreira svojevremeno.
Sa ovom upravom, znam da je nemoguce.
Jbg, lakse mi kad podelim muku na forumu.
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Има доста истине у томе, али ја на тог лудака гледам као на некога ко жели тренутној управи да се освети због тога што су га шутнули. Измислио је причу како се Вазура од љетос промјенио, само да би он имао алиби причу како је Вазура до тада радио у интересу Партизана. А у ствари ради исте ствари откако је дошао у управу.
К'о фол он смије да каже против њих и Вучића све, не плаши се он никога.. Па мајсторе зашто ниси ријеч рекао против њих док си радио за те људе, тада ниси смио да писнеш.
Нека иде у Сакраменто или у Реал, па нека код њих буде подгузна мува, смирује навијаче, штити и вади из гована управу послије сваког кикса. Што се прије ријешимо људи као што су Пантић, Вазура и осталих који рачун Партизанове љубави пуне своје џепове и испољавају своје хирове, прије ћемо постати нормалан и здрав клуб.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
probudim se , i jos nisam oci otvorio i polusanjiv vidim novu upravu koja prica o nasledjenim dugovima.. ista prica u krug

pokret za privatizaciju Partizana!!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Danas kad sam video sastav Partizana sa miljkovićem i obradovićem
Ne znam da l smo gledali istu utakmicu ali Obradovic i covek koji zaradjuje od fudbala, a ne zna ni on kako ne mogu nikako u istu recenicu.

Obradovic je bio jedan od boljih. Promesao dvojicu na pocetku i centrirao, imao odlican sut, drugi udarac mu se jedino moze zameriti. To sto je on uradio napred juce nama bekovi nisu radili godinama.

Za Miljkovica nemam reci, da postavimo martinelu napred imali bi vise koristi.

Covek centrira kad nema nikog u 16m, kad treba da centrira vraca loptu veznom ili krilu koji je u ofsajdu, jebote to sam izmeverovao, Lutovac decko u debelom ofsajdu i on dodaje njemu...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top