Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Zbog nekih obaveza nisam bio u stanju da odgledam live. Nakon snimka mnogo briga. Ova igra je za sredinu tabele, bez nekog preterivanja. Nikakav pomak za sada ne vidim, naprotiv...

Još se Bajbek povredio a čovek nije blizu 90min fudbala. Spartak sledeće kolo na strani, iskreno, ne vidim da ovakvim (ne)zalaganjem možemo do 3 boda.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
"Nisam bio zadovoljan njihovim odnosom prema igri Sadika i Sume. Mislim da igrač Partizana mora da bude borbeniji, agresivniji, a oni nisu bili na tom nivou. To je razlog zašto su zamenjeni", objasnio je strateg crno-belih.
Krenuo sam da napravim kompilaciju sa potezima igrača sa kojima je Stanojević zadovoljan kako se odnose prema igri.
Te i kompilaciju poteza igrača koje je tražio zarad ovih koji se ne odnose prema igri.
Posle prvog minuta to je toliko izgledalo smehotresno da čak ni kolega @Magelan ne bi mogao da kaže da se to za svakog igrača može napraviti.
A onda shvatiš koliko je to uzaludan rad da isti efekat ima i da kompilacija poteza i plana napada igrača koji poštuju nivo Partizana
samo da preimenujem "sve što sam poželeo kako se odnosi prema igri došlo je"i ostavim ovaj klip
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Gledam, nerviram se, trudim se da budem objektivan koliko je to moguce, i razmisljam unapred..

Ko posle Stanojevica? i koja ekipa?
evidentno imamo 2 golmana..
ostace nam neko na levom beku (ko?)
i dalje nemamo prvo resenje na desnom beku
Banjak sumnjam da ce ostati na stoperu, Sveta se vraca sa pozajmice.. Vujacic, Ostojic?
Zdjelar tesko da ce jos sezonu, Natho isto.. Scekic?
Bice tu Lazar Pavlovic, bice nadam se i Denis Stojkovic, Colic, Stulic, Jovic.. al tesko da ce biti nosioci.,
Markec? Baebek vidim da sigurno nece.. Holender pozajmica bese isto? (nek me ispravi neko)..
Asano i Suma mrka kapa i da oni ostaju..

okreni obrni mi sledece sezone imamo ceo novi tim sa sve klupom..
a i ako ostane neko, bice ubijen u pojam..

bas crno..
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Možda je pre za temu o oglasima, ali trenutno sam nezaposlen i dok čekam faks mogu pokrivati 11. igrača na desnom beku, vraćao bih povratne lopte, prebacivao iz desne u levu nogu i opalio po koju prangiju u tribine. Samo mi treba par dana da dovedem kondiciju u red.
Plata 500 €, više nema ni smisla da primam.
Tu sam na raspolaganju ako neko iz FK čita, garantujem svojom navijačkom pripadnošću da neću unazaditi igru Partizana u odnosu na trenutnu.
Drugarska preporuka, nafiluj svoj CV osecajem kluba, da izbija iz svakog reda. Tipa plata 500 eura- kad ste u mogucnosti, pa onda sa zadovoljstvom oprastam neispunjene ugovorne obaveze od strane kluba...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
@Grave Kakve veze imaju Holender, Jovančić i Ivanović? Prvo Jovančić klasičan špic, Holender uloga drugog špica po potrebi. Kretanje koje je pokazao Holender u ove 2 utakmice je pojam za ovu dvojicu. Asistencija, imao onaj odličan šut na početku kad je golman odbranio i kad je lopta udarila u stativu. Lepo se otvorio Natku za bocu.

Što se tiče Natka. Sinoć je odigrao i više nego solidnu utakmicu.
1) Dupli pas sa Filipom, posle kog je Natko izbacio Holendera u 16m, već pomenuti udarac Holendera u stativu.

2) Druga ozbiljnija šansa je bio šut Asana pored stative, gde je Asano naleteo na loptu koju je Natko isčačkao. Nije direktna asistencija ali je isčeprkao loptu i učestvovao u toj šansi.

3) Natko je poslao odličnu loptu prema Holenderu.

4) Defanzivac Mačve je loše ispucao loptu, Natko okrenut leđima Filipu, uspeva da iz jednog dodira primiri i pošalje ka Filipu, koji posle toga iz 2 dodira uspeva da nađe prostora za šut.

5) Korner koji izvodi Natko. Ubačaj na nekih 7 m iskosa, gde Vujačić napada loptu i šalje je tik pored stative.

6) Kombinacija Zdjelara i Miljkovića, gde Miljković ostavlja povratnu Natku. Solidan pokušaj šuta Izraelca, opet pored stative.

7) Odlično izvođenje kornera, e sad što Vujačić nije završio bolje, to nije do njega.

8) Fantastično pronalaženje Natka za Lazara Markovića, gde je na drugoj stativi bio sam kao duh, ovaj hvata volej i lopta ide za Uroševića koji nije uspešno završio izglednu šansu. Pregled igre još jednom odličan.

9) Spajanje Asana sa golom, još jedna gol lopta koja nije realizovana ovog puta zbog lošeg prijema Asana.

Naveo sam 9 situacija, bez penala, dakle gledamo samo njegovo učešće u igri.
QUOTE="Grave, post: 1123202, member: 4622"]
Natho (5)-treba nam neko da izvodi penal i prekide pošto čovek nema kome poslati loptu u prostor...kontre i tranzicije su postale zabranjene u Partizanu.
[/QUOTE]
Natho (7) tu je, tapka u mestu, ceka penal.. danasnje izdanje mora da mu bude minimum, a on zna cesto da pruzi mnogo losija izdanja
Sad mene zanima kako on to tapka u mestu i čeka samo penal? Valjda nije dovoljno što je učestvovao što direktno, što indirektno u 9 šansi. Prevashodno se Kujblo ovo odnosi na tebe.
 

Kit_Karson

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2019
Порука
35
Reaction score
73
Локација
Yuhor
Kaд ми опет замере кад кажем да је Станоје мутан лик:


Човек само ради оно као и пре 10 година, само што је тад екипа била за две класе боља. Јебига, како неко написа, морају Миљкон и остали да се продају другој кинеској лиги, Дамјанац или која већ сива еминенција убире паре. Ово је јад и беда, мање би болели порази од 0:3 него игра на моменте. Ово је Савина екипа, стичем утисак да и играчи то осећају. Саво зна да склопи две реченице, није лажни дуваџија као Станоје.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.379
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Mislim da nas problem nisu detalji oko igre i pojedinci na terenu (pa cak ni taj muceni Miljkovic, a kamo li Natho) vec da je problem mnogo gori i strasniji od lose igre i katastrofalnog utiska koji ostavlja citava ekipa. Ekipa nam je i sa Savom, Sadikom, Sumom, Pavlovicem delovala klimavo u ligi, pre svega ako govorimo o startu ove sezone, a onda umesto da se taj utisak poboljsa on se jos vise pogorsao dolaskom Stanojevica i sad treba pitati i njega i upravu zasto je to tako, pre svega njega jer za upravu nam je jasno da im Partizan nije u interesu ali sam vrlo neprijatno iznenadjen sta smo sve doziveli sa Stanojevicem za kratko vreme i ne vidim kako on moze u bliskoj buducnosti da napravi neki preokret u pozitivnom smeru.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Problemi jesu veci, ali taj muceni Miljkovic je bas veliki POJEDINACNI problem.
I to da uzmemo samo njegovu igru, ne sta uopste predstavlja njegovo potpisivanje i to je bio bez kluba.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
@Matke22

Generalno je u ovoj temu problem sto se ide iz krajnisti u krajnost, a ti predstavljas tako da ako se kaze nesto protiv Stanoja ili za Savu da neko mrzi Stanoja iz dna duse, sto bar u mom slucaju nije istina. Primetio sam da ima komentara da je Stanoje dosao da nas sahrani, ali ja u to ne verujem, mada su nas i mnogo veci Grobari sahranjivali. Zelim da verujem da se on bori za Partizan na najbolji nacin sto ume, a sto on nema kapacitet za to je vec nesto drugo.

Isto ova prica Suma vs. Natko, davis brate...
Neko napise Suma dobar, ti ispises eseje kako nije i kako Natko jeste i zbog toga te ljudi jos vise sprdaju jer si teska paljevina.
Ako kazem da je Suma dobar to ne znaci da sam napisao da Natko ne valja. Sto rece Stojance, on ovu ligu komotno moze da igra na 40% samo pasove da deli.

Suma je igrac momentuma, losija verzija Leonarda koji se ne vidi 80’ i onda u 10’ odradi sve.

Leonardo derbi kad je dao gol u 89’ uopste nije trebao da zavrsi utakmicu (jer je los bio), nego se Djurdjevic povredio pa je silom prilika ostao
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Suma Sisko, jel tako bese nadimak??

On misli da taj njegov ogroman animozitet koji ima prema prema Sumi, imaju i ljudi koji kritikuju Stanoja.
[/QUOTE]
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Aleksandar Miljković je najgori fudbaler Partizana još od 4.oktobra 1945. godine.
daj bre ne lupetaj..

@Matke22 mogao si u ovim gif-ovima da stavis i jedno dobro klizanje i oduzimanje lopte ispred nasih 16, i imao je jos jedan dobar pas desno za Asana u prostor.

Fudbal kroz gif-ove mu dodje kao neka ironija ili sta? si ti ozbiljan?

jel treba da izvucem sad 5-6 dobrih poteza Miljkona i da ga predstavim ovde kao igraca?
pa za svakog na terenu mozes da napravis istu pricu?

sto ne izvuce jos 3 pasa direkt u noge igracima macve, 1 u opasnoj zoni, sto ne izvuce kako ne napravi pokusaj nogom da zaustavi igraca koji prolazi sa sve loptom na pola metra od njega?

dupli pas?? dobro izveden korner?? pa bio bi mozda i red da dobro izvede korner posle 2 za redom u gol aut (sto sam prvi put u svom zivotu video, cak i kad je jak vetar u pitanju)

jel zelis da izdvojim te takve gif-ove naseg najplacenijeg igraca u utakmici koja nam je za priblizavanje ciganima na -6 sa -8
ili mozda da se vratim na krusevac i pazar?

kako tapka u mestu? evo sad cu ti objasnim kako

cekamo tu njegovu formu jos od alkmara u gostima, a forma nikako da dodje, odigra nis onako pa protiv mocne macve podeli dupli pas i da gol iz penala, pa ga sledecu opet nema nigde, pa onda kao malo bolje

ali onaj Natho i ovaj Natho su nebo i zemlja
nebo i zemlka. a plata ista! (ako dobija platu uopste) mozda zato Stanojevic potencira pricu “nasa deca ovo ono” nasa deca navikla da igraju bez plate.. Svetu placa olimpijakos, miljkon i obradovic kapiram igraju za dzabe..

ko to ne vidi slep je.
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top