Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Nesto razmisljam...
Kako će nas finansijski mag Vazura ovaplotiti. Pazi ovako:
Zdjelaru ističe ugovor na ljeto, a pošto mi dodjemo ciganima iz pireja 50%, jasno je ugovor mu produziti nece, vec će dečko otići dzaba Negdje, ali oprostice sva dugovanja. Još će da nas ubijede da smo zaradili :D
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Oplenac tako je, pojacani ozbiljno u odnosu na jesen.. sudija nas pokrao protiv vojvodine, a u pazaru bas i nije bilo tako, bio sam na obe
pritom smo drknuli kurvu...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sad će da krene priča iz dobro poznate kuhinje kako se Suma gura nespreman u 11 pod inekcijama, kako bi se što pre prodao i kako bi mu se smanjila cena. :buhaha

Dokle ide ovo guranje Jojića na levo krilo...
 
Последња измена:

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Nisam ocekivao Sumu od pocetka posle price na konferenciji za stampu.

Meni se iskreno svidjalo da udje kad je protivnicka odbrana malo umornija.

Da mi pobedimo, pa neka ga da i Vujacic, nebitno :D
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bravo, bravo Partizane! Sada već možemo da kažemo da je Stanoje rešenje za duže staze. Sigurno i mirno sam čekao drugo poluvreme.

Voždovac je jedna jako ozbiljna ekipa za naše uslove i bez ikakvog respekta su ušli (što volim i poštujem) u ovaj meč.

Nekoliko opservacija:
  • Kod oba gola odličan prijem Asana i Markovića, kod prijema su izgradili poziciju za šut
  • Vrhunske asistencije
  • Odlične izmene Stanoja, Suma zasluženo aut kao i zeka. Ocena 5.5 za obojicu
  • Visok presing sa odličnom igrom izmedju linija, ovo je razlog zašto ne primamo gol na skoro svakom meču što je bio slučaj pre
  • Uvek je do trenera, da Stanoje je imao krš start, čak sam se i zabrinuo ali niko od nas ne može da izgradi Rim preko noći tako ni Stanoje nije čudotvorac da nas oporavi za nekoliko nedelja
  • Očekujem još više nakon zimske pauze
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika
Bravo Stanoje, bravo momci!
Ja sam prvi počeo da sumnjam u Stanoja. Naročito posle pojačanja koje je doveo.
Nisam sad nekoj euforij, ali izgleda daleko daleko bolje. Ideja se vidi, napredak evidentan.
Samo nek nastave. :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top