Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
IMG_20210502_091541.jpg
Ма ријешиће они то, ево кренули су.
А Вазура свињо мораћеш курац да нам пушиш, умјесто планираних томпуса од продаје Асана.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ovo neće stati sve dok Teleoptik ne preuzmu banke, a od njih vodjin klub. Tako će sada i Japanca da uzmu.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Sve se čini da se olakša posao pazovačkom ciganinu.Živimo u državi u kojoj ljudi javno preko medija najavljuju da nisu planirali kupanje u Savi i Dunavu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.808
Kakva bre nesposobna uprava? Ovo je uprava koja radi tačno onako kako joj šef naredi. Niste valjda pomislili da će dozvoliti da u finale kupa uđemo u punom sastavu?
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Suzdrzacu se teskih reci i psovki na danasnji dan, ali ovo je skandalcina! Ja stvarno ne mogu da verujem kako nam na ovako ocigledan nacin unistavaju klub...Mogu da se kladim da su i sa Asanom pokusali da pricaju na istu foru u vezi oprosta dugovanja, a ovaj oladio...I treba! Nije bre ovo pijaca.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ne razumem šta hoće taj Japaner.
Kakve pare bre? On ima ugovor, mora da igra.
Hoće da sabotira našu uspešnu upravu koja je gazila ka osvajanju titule u kupu?

Strašno kakve igrače mi negujemo.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Što rekao Stanojević daj mi dva prelazna roka i pokazaću od kog drveta se prave čačkalice.
Sad i VAR mogu da uvode i sa ratlukom i vodom da nas goste pred bacanjem novčića,sad možemo da se koprcamo dok nam ruku pruža veliki vođa kako bi dokazao IZVANREDAN odnos prema Partizanu.

Da sam na mestu trenera i igrača izašao bih iz ovog prokletog mulja odmah. Sada!
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Ne znam samo dokle ce oni koji mogu da imaju nekog uticaja da trpe ovaj javasluk. Sve je vidljivije muljanje, potkradanje, kombinacije... na svim nivoima. I sigurno nas vodi pod led na duze vreme.
Mozemo mi da kukamo, konstatujemo, pametujemo ali nemamo ni snagu ni uticaj da nesto promenimo. A oni koji mogu ocigledno ne smeju ili nece.

Samo da ponovim poruku od pre par meseci. Negde neko, ko ima nacina i mogucnosti mora da skupi mooda i kaze ajmo. Da nas se sad skupi 10.000-20.000 ispred stadiona samo bi smo dobili po pi..ci, zalili nas vodom i nikom nista bez logistike i zaledjine.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
A i on budala. Mislio čovek da će uraditi ono što bi nekog najviše zabolelo.
Narušavanja ugleda u budućnosti kako nikog ne bi prevarili da dođe u Partizan.
Šta je i 5 milki kad nekog možeš sjebati za budućih 105.
Pa njima to odgovara kralju.
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Izjebao ih kao konje mesec dana pre prodaje.
Mislili oprostice kad kad ga prodaju .
Za ovo su krivi i igraci sa kojima je taj sistem funkcionisao,da su oni prvi rekli da od te kombinacije nema nista bagra ne bi mogla da zonglira godinama!
Hvala Asano za sve,za svaki kapljicu znoja koju si prolio po ovim livadama i sve najbolje na nekom drugom mestu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top