Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.659
Što se Vujačića tiče, realno jeste tempirana bomba za derbi, pogotovo u onim momentima kad on ima loptu u nogama.

Kao što bi nama jedina šansa za pobjedu bila postavka igre sa visokim presingom, tako je i gurbetima ta opcija već pola pobjede, jer smo očajni kad nas protivnici napadaju visokim presingom.

Ono što me plaši jeste osjećaj da Stanojević neće sigurno postaviti takvu igru, već neku vrstu čekalice, gdje će gurbetima biti prepušten posjed, što bi bila greška u startu, ali ajde da ne prejudiciram.

Samo se nadam da neće dati tu slobodu da štoperi dugo drže loptu u nogama, a tek ne da oni kreiraju nešto. U startu smo najebali.

Visok presing, bez glupavih čekalica i nešto ćemo moći da učinimo.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
15.06 počinju kvalifikacije,sad ne znam krećemo li mi od prvog kola.
Od 2 kola krećemo.Sad nas je i Gent zajebao i mi smo 2 ispod crte, možemo gore na sledeči način:
Ako Viljareal osvoji ligu Evrope idemo jedno mesto gore,
Ako bilo ko prestigne Plzen idemo jedno gore.
Ako Utreht pobedi sutra Fejnord, igra se u 12.15.
Ako Makabi Tel Aviv prestigne drugi Makabi (teško beži mu 4 boda još 3 kola ostalo)
Ako Sassulo prestigne Romu.
Ako Kopenhagen prestigne Midjitland.
A padamo na listi na 2 načina, ako Andrleht izgubi od Antverpen i ako Ren prestigne Lens sutra što je baš realno.
Ovde je najrealnija opcija Viljareal, Plzen i Utreht.Sve ostalo je mnogo teško da se desi, možda Makabi pošto tamo igraju mnogo x.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Što se Portugalca tiče (Dinis) moj kontakt iz Plovdiva (inače veliki navijač tog tima, a i Partizana) mi kaže da je čovek u formaciji 4-4-2 igrao desnog beka kao Ćela a u 3-5-2 na poziciji levog štopera. Kaže da je odličan igrač. Nisam siguran da je istina da ga mi dovodimo jer tamo se ne priča ništa o tome što naši clickbait portali pišu.

Iz iskustva ne bi nikad doveo strance nazad. Sve strane igrače bi doveo od zadnjeg veznog pa gore.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
To su sve drugoligaški igrači koji su igrali u nižerazrednim klubovima u Evropi ili sedeli na klupi istih.
Partizan nije sabirni centar za ove što imaju blizu 30 i isteko im ugovor preko, pa nemaju gde i onda kod nas.
I ne kontam što bi dovodili igrače sa 28 ili 30 godine, još domaće a najverovatnije se menja pravilo i igrači iz EU nisu stranci.
Sedlar je bio najbolji defanzivac ekstraklase 2018. godine. Osvojio titulu u Poljskoj, kasnije presao u Maljorku gde se nije snasao. 16 igraca su doveli, trener je dao prednost stoperskom paru koji je vec bio tu, posle karantina i nastavka prvenstva bio je starter na svakoj. Momak poseduje brzinu, tehnicki potkovan igrac, siguran prilikom iznosenja lopte i predaji iste posle iznosenja, anticipacija dobra.
Za Miladinovica smo zakasnili, na svakoj je standardan u Sociju, imali smo sansu proslog leta da ga dovedemo kao slobodnog igraca i nismo.

A ovo sto se tice dovodjenja igraca koji imaju 30 godina ili blize 30. Pa Apoel kad je prosao u cetvrtfinale liga sampiona imao je u timu preko 15 igraca starijih od 27 godina, sve prekaljeni igraci. Cuveni Ael je takodje bio prepun iskusnih igraca, pa smo prosli kako smo prosli u te 2 utakmice.

To sto mi dovedemo nekog povratnika naseg, a on se raspada u dvadeset sedmoj ili dvadeset osmoj godini je druga prica, najzrelije godine za igraca.

Stopera stranca nikad ne bih dovodio i trosio mesto na tu poziciju. Za bekove se slazem, oba beka bi mi bili strani igraci.

Ne pravi se rezultat sa 5 klinaca od 18 godina u 11, jedan klinac u 11, 2-3 na klupi i sasvim dovoljno.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ja nešto ne verujem da će nam dozvoliti da osvojimo kup. Na stranu što imamo lošiji tim od njih.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ne vidim sta ce se spektakularno i promijeniti da uzmemo kup sa 3:0 u srijedu. I dalje ćemo biti ikebana.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.767
Reaction score
19.387
Локација
Nickname
Promeniće se to da će nas ciganska država i vlast još više mrzeti i još češće terati u Zagreb.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
769
Reaction score
1.885
Ma nek uzmemo Kup pa nek nas meze još više, ma što se tiće mene, mi uvek moramo na pobedu protiv njih i uvek napadati titulu i kup. Mene nekako nervira ovo ćutanje naše uprave na sve njihove nečasne radnje... Ali možda ovo nije naša uprava (prava Grobarska), ovo je SNS uprava, a SNS je na strani cigana a ne Partizana...možda je to problem..
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Zaključci:
+ dokazali smo sportskom svetu kako cz klonira zlobu 90ih, uz dvostručavanje broja klubova naspram hrvata i ostalih.
+ raskrinkana medijska pompa u vezi sisatih voditeljki na televiziji im, 2 metod uspona crvene zveri.
- reputacija offenders, aggressors njima svojstvena na štetan način, nama pin.
- fabrikovanje sablazni zagrobnog života ka nama svima, iako je svuda tako?!

Svake sezone 4 ++++ ka njima sklopiti pod obavezno, ako vam Partizanova titula mila i draga.

Što se tiče kupa, sazrevanjem svesti o Engleskim vrednostima tog takmičenja u mirnim vodama smo, te samo nastaviti prestižno!!!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.298
Локација
Beograd
Posto se pise o Portugalcu na mestu stopera, jel ispratio neko sta je bilo sa onom pricom da ce EU igraci biti tretirani kao domaci?Jedino u tom slucaju mi takav potez ima smisla.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Posto se pise o Portugalcu na mestu stopera, jel ispratio neko sta je bilo sa onom pricom da ce EU igraci biti tretirani kao domaci?Jedino u tom slucaju mi takav potez ima smisla.
Jedina smo država u Evropi sa tim ograničenenjem, ako se tako nastavi ima opet da budemo 20 na listi.To je trebalo još odavno da se donese al ciganjima nije odgovaralo.Izgleda im sada odgovara, tako da mislim da će da donesu.
Partizan je ili četvrti ili prvi(Viljareal osvoji LE i nosioci smo) ispod crte u PO.To zavisi od UEFA da li će da stavi u nosioci poražene iz 3 kola kvalifikacija za ligu Evrope, koji svi projektovano imaju manji koeficijenat od nas(osim ako Celtik ispadne u 2 kolo kv za LŠ ili Kopenhagen prestigne Midjitland u ligi).
Glupo je ako to urade, čemu onda koeficijenti ako naprave ovaj izuzetak?I nisu to radili u stazi nešampiona do sada.
Ja mislim da će u utorak da dobijemo, osećam da ih čekamo na neke kontre i da im dajemo dva komada.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Blizu je utorak,bas blizu...
Cigani kao veliki favoriti,kao uzimaju duplu krunu,ovo ono...
Ajde....
Ma da se pobijemo za pehar,pa kako bude.
A bice jos jedan pehar vise u nasim vitrinama...
Ajde momci,ajde struko pronadjite dobitnu formulu...
Jako zelim,jako se nadam nasem uspehu,nasoj pobedi.
SAMO PARTIZAN !!!
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top