Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.471
Reaction score
2.249
Danas mi je jos veca muka od jucerasnje utakmice I nase nemoci da osvojimo trofej. Jos teza nas vremena cekaju tesko ce se klub oporaviti, izlaz za bolje sutra sa ovom upravom bukvalno ne postoi.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ljudi koji isticu da nam nedostaju dva napadaca, bek, stoper i ne znam ni ja sta, mase poentu. Da dodju cetiri Leonarda, nista se nece promeniti. Trofej necemo videti, a sa ovim trenerom, nema ni iskoraka u Evropi. Ali nije tu ni trener problem (primarni). Jebali su nam naprednjaci majku, jedva da postojimo. Iskljucivo na njih usmeriti sav bes i nezadovoljstvo. Jojic i slicni su samo posledice kumovosko-bratskih kombinacija. Sto ne menja cinjenicu da me je razocarao Stanojevic, i to mnogo. Izgledamo ko picke, a to je poslednje sto sam ocekivao. I neka je otisao Asano. Kamo srece da je otislo jos 20 igraca, pa da se prekine ova farsa i predstava neke satro sportske price. Inace, stranci koji do pre godinu dana nisu znali sta je Partizan, nose sest puta vecu Partizanstinu od nasih picaka, ovaj dece. Vucic pedercina.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.479
Reaction score
41.319
Локација
Žrnov
Pored svih emocija koja imam prema Stanojeviću od 2010, u startu nisam bila za njegov dolazak, iz više razloga, ali to je sada nebitno.
Stvar je vrlo jednostavna: trener je odgovoran za rezultat. Verujem da niko ne bi tražio njegov odlazak da je:
1. Ušao u LE, 2. Dobio cigane u derbiju, 3. Osvojio Kup
I niko tada ne bi postavljao pitanje ni povratnika, ni neigranja stranaca ili bilo kog drugog igrača, ni bilo koje druge njegove odluke.

Kako od 3 cilja on nije ostvario niti jedan, moralno je da sam ode. Tj da je još sinoć dao ostavku.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
??? Jesmo gledali istu utkamicu? Kakav minimum sansi? Pa cerga je imala vise sansi nego u prethodnih 5 derbija
Ista ta cerga ima u njihovih poslednjih 20 godina najjacu ekipu.

Ko to ne vidi je ozbiljno slep. 4-5 igraca sa ozbiljnim kvalitetom, pogotovo Ivanic koji je eksplodirao ove sezone.

Mene je sramota bilo umesto Jojica i Miljkovica, Katai i Rodic ih pretrcavali kao Bejl Bartru... Sam bih izasao sa terena da izgledam tako naspram nekog ko ne poseduje brzinu...

Tuzno je sto nasi igraci beze od duela (cast izuzecima), a i kad udju u duel budu otreseni kao mali Sveta koji se povredio prilikom skoka sa Kataiem.
Zelim ti brz oporavak Sveto, povredio si se jer po ko zna koji put radis neke stvari koje se rade na amaterskim terenima. Prilikom skoka i ulaska u vazdusni duel se lakat podize da bi zastitio sebe, skociti bez trzaja lakta rezultira povredom sinocnjom... O onoj prodaji lopte kad si im otvorio sansu da i ne pricam.

Sve u svemu, ono cega sam se bojao pre utakmice, videlo se na samoj utakmici. Fizicki i tehnicki mnogo potkovanija ekipa cigani.
 
  • Like
Reactions: MAK

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.782
Reaction score
19.550
Локација
Nickname
Kao mali učen sam da za njega navijam,
gde god igra da ja pratim sveto ime Partizan.
To su nam uskratili kriminalci najveći,
pokrali su oni sve a najviše Grobare.
Ali nećemo im mi nikad to oprostiti,
već ćemo ih redom sve nabiti na kolčeve.
Pa će opet Grobari stazom slave hodati,
a na našem Jugu pesma će se opet oriti.

Previše ste se opustili govnari. Eskaliraće sve ovo kad tad.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Fali nam 8 igrača za prvu postavu.

Imamo samo Zdjelara, Natka i Jovića, koji nešto vrijede. Ostali nisu kvalitet za Partizan ili su neka lošija bekap pozicija.

Jojić, Lazar Marković su završili karijeru. Treba nekim aktom zabraniti da se ovakvi "koji osjećaju klub" vraćaju u Partizan.

Više bih volio 11 stranaca da gledam, koji imaju strast, nego "naše dijete" koje u najboljim godinama na terenu izgleda gore od babe na štakama.

Uslov svih uslova osim odlaska uprave, jeste da se Stanojeviću ( akp ga planiraju kao trenera ), postave uslov da više ne može da udomljava "našu djecu".
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa to je njihova sramota sto posle silnih miliona i dovodjenja igraca nisu utakmicu resili u 90 minuta i to protiv poluprofesionalaca.

Da moj klub odigra onako protiv igraca koji fizicki ne mogu odgovoriti utakmici, bio bih nezadovoljan i umesto premija trazio bih da se kazne. A sa ovim pojacanjima koja se pominju, bice jos jaci.

@Plava Čigra 7 bar minimum, 8 ako Zdjelar ode.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Posle ne bas prespavane noci,cisto da sumiram par utisaka. Verovao sam i podrzavao Stanoja,do juce. Vise ne. Smucio mi se,zbog besomucnog forsiranja Jojica pre svega,ali nije samo to u pitanju. Juce smo izasli bez i jednog stranca na teren! Sumu je unistio! Sadika kinjio i oterao. Banjaka unistio do daske a decko 2 klase iznad ovih sto nam igraju u odbrani. Asano mu je bio dobar,ali videli smo sta se tu desilo.
Natka(koji je pritom u dobroj formi) juce ostavio na klupi a covek jedini ume da nesto napravi,izmisli,iskreira...Natko nije igrao da bi igrao Jojic!? Pritom vec koliko utakmica tog Jojica gura na krilo a covek medju sporijima plus ne moze da se sastavi!? To ti je kada hoces na silu da pravis pitu od govana!
I zato ce Stanoje svoja govna da pojede sada.
Kao sto ih je i Savo jeo sa svojim zadovoljstvom timom koji je imao. Pazite kakva degradacija u ofanzivnom delu,kod Sava: Natko,Suma,Asano,Stevanovic,Sadik. Tom timu da si dodao Evertona i desnog beka,malo pojacao klupu i malo zategao takticki neke stvari imali bi evropski Partizan. Kod Stanoja: Scekic,Jojic,Lazar Markovic,Jovic,Holender. Svaka mu cast za Jovica,mali moze biti odlican igrac,kao i za pobede u malim utakmica,to je nesto sto Savo nije bas umeo tako glatko a nekada uopste,ali za ove ostale stvari i ovo kako smo izasli i izgledali juce treba sramota da ga bude i da se lepo pokupi i da ode.
Pritom opet jedine dostojne reakcije vidis kod nasih stranaca,Natko je juce odlepio na onog govnara sto je skinuo sorc,jurio ga,hteo je glavu da mu iscupa a nasi umesto da mu se pridruze oni ga drze,kao nemoj nemoj. Suma bacio ono govno od medalje,zao mi je samo sto je nije bacio u facu onog smrada njihovog. Izjava Stojkovica je tesko sranje,da se ne lazemo. Plus opet ona njegova ciganska kradja vremena na kraju produzetka gde je dobio zuti karton,umesto da probamo da napravimo akciju neku i damo gol pre penala. Za ono posle,zalim samo sto mu nije dunuo iz sve snage loptu po onoj glavurdi smrdljivoj.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.278
Reaction score
7.090
Na racun ovoga o nekakvim legendama Partizana, od danas za mene je jedina istinska legenda onaj/ona koji stanu u odbranu Partizana u najgorim vremenima po nas klub, niko vise! Legende ste svi vi na ovom forumu i ostali sto daju dusu i srce za Partizan, sto smo tuzni i patimo zbog njega i branimo ga na nacin na koji mozemo. Svi ostali, hvala sto ste bili dio Partizana, ali ako ga ne branite, tjerajte se u kurac krasni.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.462
Reaction score
4.867
Za one koji se nadaju nekakvom preporodu: ako Stanoje dočeka prelazni rok na klupi, sledeće sezone ćemo uz Jojića, Obradovića, Miljkovića i Lazara gledati Džigija i Šćepu...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.172
Reaction score
14.586
Локација
Brdo Banovo
Сума овим бацањем медаље и Асано одласком су више учинили за Партизан него сви други Партизановци у последњих ко зна колико година. Пре њих су то били ћелави препотенко и Грбић са две леве копачке. Бранећи своју част и показујући карактер Асано није дозволио да више газе по њему и показао је колика говна воде клуб (у пропаст). Сума је овим бацањем медаље и качењем са циганима сачувао образ и показао колика говна су свуда око нас.

Мисија је успешна. Поред тога што смо маргинализовани, почели су да нам убијају омиљене ликове. Јер, шта им је друго преостало? Трофеје су нам забранили, финансијски смо зависни од белог робља и државе, инсталирали су нам цигане свуда... Једна од најомиљенијих личности у Партизану и цигански џелат кога мрзе, постаје предмет подсмеха и гађења код Гробара. Од чувене 2010. и уваљивања курца Ђури, довели су до тога да једва чекам Станојевићу леђа да видим. Дајте Салета капитена за тренера и после клуб може да се сравни са земљом.

О пичкастој игри и држању јојића целу утакмицу нема се шта рећи. Само је недостајао Обрад на левом беку и да циркус буде потпун.

Станоје је бивши тренер и огромно разочарење. Као и јојић и Марковић.

..jer je jutro "pametnije" od veceri...

Sportski deo sinocnjeg performansa, mali Jovic je fudbaler. Par njih jos pokusavaju da budu i to je to.

Trener Stanojevic - bio za njega 100% u prvom mandatu, bio za njegov povratak kad god. Za ovih par meseci potpuno razocarenje.
Na stranu sve, rezultatski i takmicarski kolaps. Izgubljeno prvenstvo, izgubljen kup i
bar 200 minuta nikakvog fudbala protiv cigana.
Najblaze receno, dovidjenja.
 
Последња измена од уредника:

nfna161

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
45
Reaction score
110
Локација
Beograd
Nemojte da padate na te priče da cigani imaju najjači tim u zadnjih 20 godina. Cigani su ništa, obična sramota, jedna lažna i ničim zasluženo izvikana ekipa u kojoj nijedan igrač nikada neće igrati ozbiljan fudbal. Uzeli su bodove u LE nekim ekipama koje sledeće godine neće videti Evropu i odigrali 2 utakmice protiv Milana u trenutku kada je isti počeo da se raspada po svim šavovima.
Poslednji put kad su cigani imali ozbiljan tim bilo je tamo negde 2003-2005 što kasnije karijere tih igrača i potvrđuju, sve posle toga je običan škart!

Druga je tema što mi takve cigane u 3 derbija ne možemo da dobijemo.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Nadam se da ćeš dobiti i to trajni jer i tako više nisi Grobar kako ti kažeš a Jojić je mogao da ganja cigane tih 6- 7 minuta pa se ne bi oladio
Taj cigan "oseća" Partizan i dao je više Partizanu od mnoge dece Partizana i kapitena pa i na jučerašnjoj utakmici.I da on je Grobar veći nego što ćeš ti ikad biti. Dao je više Partizanu od većine vas koji kenjate po njemu godinama ti pogotovo. Da si ti prošao samo delić onog što je on prošao u dresu Partizana ti ne bi izašao iz kuće godinama od straha mali mišu koji misli da je Grobar(drago mi je da više nisi) i vređa igrače preko tastature. I juče je pokazao uz Ostoju da ko je pravi Grobar dok se suprotstavljao ciganima a neki popravljali frizure i glancali kopačke. Pljuc.....
Taj cigan, jednom cigan uvek cigan.. a mogao bi malo do DM pa se prosetas pa da ti cika objasni prvo malo nesto o mudima, pristojnosti i Grobarstvu, posto se iz aviona vidi da si ili vuleticev djak prvak ili prosto ciganska mala cavica? si mazao crveno belo i ti na lice? ili nesto drugo mazes
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.201
Reaction score
18.705
Локација
U Kinšasi
Jednog dana kad ovaj psiho i njegova ekipica odu na smetlište istorije, sjatiće se gomila muva, bivših legendi i igrača, fudbalskih crno-belih pregalaca, na ovo govno od kluba koje će nam ostati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top