Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
I ja sam zapazio. Vrlo lepo obučeni, iskusno bez prozivanja sudija, lepo iznet stav i o protivniku. Svidela mi se izjava i Stanoja i Markeca.

Vidi se da je ceo tim kupio odela, ipak je sutra nedelja. Sutra je svadba!


Da ih drknemo isto ko onomad.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.514
Reaction score
29.303
Локација
Novi Sad
Samo njega volimo, samo njemu pevamo, NAPRED PARTIZANEEE, NAPRED PARTIZANEEE...
Samo zvezdu mrzimo, samo zvezdi pevamo SISAJ zvezdaleee SISAJ zvezdaleee...

Ceo dan sam danas ovo pevao dok sam lopatao neku zemlju kod drugara...


KARAJ SUTRA PARTIZANE, PUNI KUCKU, JEBI JE, JER TI MOZES DA JOJ RADIS SVE!!!!
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Sutra ih napasti od prvog minuta i bez stajanja i ako provedemo.

Imamo napad koji komotno moze da im uvalja makar 2 gola.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Mozzart nagadja, nema sanse da znaju tim veceras...
Sutra ocekujem jedan od onih derbija gde ce da pucaju kokanje, a nama zivci od uzasnog fudbala. Ali se ipak nadam da cemo se na kraju radovati.
Uvek su ovi derbiji kada su bodovno oba tima jako blizu, uzasan za gledanje. Ali Partizan sutra mora da pobedi. Kako znamo i umemo. A mislim da znamo. Imamo lepu sansu da se odvojimo na +5, ali i tim za tako nesto.
Mislim da po svemu prikazanom u dosadasnjem delu sezone, to posteno zasluzujemo.
Kao sto rekoh, sutra je utakmica, u kojoj ne ocekujem ni leprsavu igru, ni nesto puno golova, ni tecnu igru, ama nista od toga me ne zanima, samo pobeda, 1-0.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Mislim da od 8.marta 1998 im nismo dali na nasem stadionu 3 gola. Stvarno je vrijeme da se razigramo. Na njihovom stadionu smo im davali i 3 komada, one 2007' čak i 4.
Optimista sam.
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Šef je rekao na konferenciji da očekuje da Rikardo bude spreman za sutra. Markec će sigurno igrati, samo je pitanje da li u sredini ili na krilu. Bonus mora, najverovatnije Jović. Očekujem Meniga u prvih 11.
Pričao je Šef i o Sumi ljutito, ali se ogradio, tako da očekujem da uđe sa klupe. Valjao bi Šćekić uz Zdjelara, levi bek Urošević, desno Miljković ako bude mogao da zatvori, nisam živ...
Štoperi se znaju, na golu Popović.
Po potrebi sa klupe Holender, Jojić, Terzić...
Ideemooo, čeka se pobeda i +5
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.599
Локација
Beograd
A ja se nadam da će Suma i tandem Riki-Miki da budu 30 minuta zajedno na terenu, al verovatno se džaba nadam... :icon-rolleyes:
Umesto da ih tresnemo odjednom sa svom trojicom, verovatno ćemo to da radimo ,,na odloženo,,...

Prvo će da ih tresne Riki...
Onda će da uđe da ih opali Miki...
I naravno Suma će samo da ih dokusuri...
Ali apsolutno romantično.

:šal
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Bas ne brinem za sutra sto se tice terena , nekako sam uveren da ih dobijamo , bukvalno kad ako ne sad ... Brinu me samo tribine , istok i zapad mora aktivno da ucestvuje 90 minuta u utakmici sutra ljudi , shvatite da mi smo poslednji bedem , mi moramo da odbranimo sutra JNA od musavaca , od prvog minuta zvizdi , skaci , pevaj , vredjaj , igracima svaki gram energije da dodamo , svaki aut , svaki presing , svaki dobijeni duel da se proslavi hukom i urlikom kao gol da smo dali ... Ajmooo mi !
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Danas, ko je u mogućnosti mora na stadion.
Nadam se da su navijači Partizana prepoznali momenat i da je svima koji su u prilici u planu dolazak na JNA, 3/4 mora biti naše. Istok i zapad u crno i belo, ciganima sever i kurac. Što je do nas da uradimo, dolaze u našu kuću, na naš teren i mora da se zna gde su došli.
Da se u vazduhu oseća partizanština,
zvezdu da mi ponude...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.257
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Lazar Markovic? 2012 je u derbiju debitovao, u rupi kad je Mitar dao gol, kad su nas okrenuli u drugom poluvremenu sa 1:2

Kratka ispravka. Lazar je debitovao u sezoni 2011 2012 u rupi. On i Scepovic ( 17 i 19 god) bili u napadu.
Cuvena butina Rnica, Grujic svirao penal, Evandro pogodio stativu.
Posle Vukic i Scrpobic dali za 0-2 i veliku pobjedu.
Da ne zaboravimo onu guzvu na poluvremenu kada nisu nasima dali da udju u tunel. Tj, gadjali svim i svacim, pa Krstajic okupio momke na klupi i oatalo je istorija.

Srecno momci danas. Hrabro, srce na teren, uz podrsku navijaca i idemo do nove pobjede u derbiju!

Napred Partizan!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top