Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.095
Reaction score
14.464
Локација
Kipar
Koju ce korist klub imati od 20 miliona evra? Od para nikakvu a od utakmica u LS samo blamazu.
Nama treba vise od pola tima u ovom trenutku da bi bili konkurentni u Ligi Evrope.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.885
Reaction score
13.703
Ми тренутно немамо тим који би могао да прође јаче квалификације и јачу групу од оне у ЛК (и то смо успели на једвите јаде уз доста срећних околности). Ми тим за ЛЕ и кф. за ЛШ немамо. Треба питати Станојевића шта планира кад (даће Бог) освоји титулу ? Да оде из клуба као што је најавио и остави нас да играмо квалификације са тимом који не може да прескочи више од једног кола или да проба на зиму да уради нешто и по том питању.... Више је свеједно да ли дугујемо 30 или 35 милиона.......нека се уложи 5 милиона у тим на време.....
 
Последња измена:

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Pa normalno da je nervozan kad su mu poslali provokatora, koji je prvi put na nekoj od konferencija, jos i zakasnio i namerno mu izvrce reci sa prethodnih konferencija...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.524
Reaction score
29.354
Локација
Novi Sad
Nije nervozan nego ga ovaj homos od novinara isprovocirao, em kasnio em je glup kao tocak. 24/7 portal, neki novinarko Dejan.... zabranio bi mu ulaz na stadion koliko je glup, nista nije pratio ni gledao nego pita debilna pitanja....
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Moze za Bilju da kaze sta hoce, ali ovde je pokusala da ga zaustavi sasvim prisebno, ali on se nepotrebno upleo u ovo... Prelazi granicu, bespotrebno, cak i u svrhu zastite ekipe... Pocinje da mi ide ozbiljno na zivce. Ili nema kontrolu nad sobom sto nije bas pohvalno na mestu koje zauzima, ili ima kontrolu nad sobom, i ovo radi jer ga boli uvo da kako ce da se ponasa, sto je seljacki. Ne znam sta se drka... niko nikad nije novinare ishendlovoa tako sto je vikao na njih... Mogao je mirnim tonom da odbije da odgovori, jer je to sustinsku uradio, i to bi bilo efektnije... Jel si reko da si deo javnog posla, pa onda se tako i ponasaj... kolko god da je novinar bio retardiran.
 

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
56
Reaction score
327
Локација
Modriča
Kakva je situacija sa Rikardom?? Negde sam procitao da je za njega zavrsena polusezona, nadam se da je to samo lupetanje. Tesko nama ako je tako !
Čisto sumnjam da neko hoće sebi da priušti taj luksuz da se igra da RIkardo igra ove dvije utakmice. Iskreno mislim da je za njega polusezona završena,i da će se u tom periodu odraditi svi potrebni ljekarski pregledi. Gazimo ove dvije do kraja i to je to...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.253
Reaction score
3.717
Definitivno ove konferencije koga interesuju moraju da se pogledaju, kad sam na nekom sajtu pročitao izveštaj sa konferencije, stvorio sam sliku da je Stanoje došao pijan i izvadio budalu na sto. Jeste svakako ušao bespotrebno u raspravu, ali daleko od toga kako je predstavljeno.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.885
Reaction score
13.703
Stanoje je previše nervozan, ne treba mu to.


Трудим се да не схватим буквално ово што је рекао од 04:00 али ме забрињава ова изјава.... Надам се да покушава да скине мало пресију са играча или шта већ....

Само да га не упропасте још више јер чини ми се да су у Крушевцу скинули пола траве са терена кад је снег чистила неискусна радна снага.....
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ja cu jos jednom okrenuiti pricu...
Ako navijaci ovaj poklon ne iskoriste i ne poguraju ekipu u ova dva kola...

i jos jednom cu reci: Za tango je potrebno dvoje, a od ovih momaka se citave sezone ocekuje da ga odigraju sami...
Kada je Partizan u poslednjih nekoliko godina pobedio fudbalsku utakmicu zbog navijača ili atmosfere na stadionu? Ja se sećam samo par gde smo izgubili zbog nekih incidenta i slično.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ja poslednje sto pamtim je Markov tango smrti. Nismo se tada dali pasjim sinovima, ni kod kuce ni na strani...
Od tada, realno cabar...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
428
Reaction score
2.788
Локација
Beograd
Код Станојевића су две ствари поразне - филозофија игре и процена играча. Катастрофалан је у том правцу.
Он одлично познаје тактику, добар је мотиватор, уме из играча да извуче максимум и да направи добру хемију у екипи, има добре методе тренинга али све то пада у воду оног момента кад је теби прво појачање Миљковић и кад калкулишеш до бесвести у свакој иоле тежој утакмици. Има аутсајдерски менталитет и бира аутсајдере од играча и зато нигде није оставио дубљи траг као тренер иако фудбалску теорију има у малом прсту и зато нам се дешавају Флоре и остале бламаже, зато бранимо бод против Гента и Анортозиса, зато цигани успевају да се врате у живот сваки пут кад ми поведемо итд....... Био сам непријатно изненађен одласком Сава у сред квалификација али кад се Станојевић појавио као опција помислио сам "ако је већ Саво морао да оде сва срећа па га мења Станоје".....јер ипак ми је остао у позитивном сећању из првог мандата.....међутим, човек доведе Миљковића и ту се већ јавља сумња, а ево после годину и по дана све мане њега као тренера изађоше на видело. Партизану треба тренер нападачке оријентације који зна да препозна играча и формира јаку селекцију, а тактика, мотивација, тренинг методе и слично то је све секундарно и најмање је тешко то одрадити. Партизану треба такав тренер макар био и странац ако већ ни једног домаћег који је такав не можемо да приволимо да дође.....јер не верујем да Станојевић може да се мења на боље у том правцу, он је тврдоглав, својеглав, има нека своја виђења и то је то остаће такав докле год се бави тренерским послом и ни 10 Флора му неће бити довољна опомена да постоји нешто што не ради како треба. Он је остао као замрзнут, не мења се ни промил, исте грешке које је правио пре 10 година против Шамрока и Генка прави и сада - повлачи се кад год поведемо. То није нападачки менталитет, то је дефанзива и тешка калкулација коју Партизан не би требао да покаже ни против Гента, а камо ли Шамрока, Анортозиса итд..... Ето то му замерам, а његову мотивацију, гробарштину итд никад нисам ни доводио у питање али то само по себи није довољно кад си тренер Партизана, није довољна навијачка страст да се води Партизан са клупе, требаш имати неки фудбалски њух за играча као Абдулах Гегић или Осим итд......
Ljudi moramo da budemo svesni da nama neće doći ni Paunović ni Jokanović...znači zaboravite dok je kompleksaš na vlasti i ovi u upravi na trenera takvog kova... Stanojević se bori, a ne možeš da mu promeniš filozofiju igre, jer je utkana u to kako on gleda na fudbal. Jbg bio Savo, igrali lepo, i gubili poene... moja nada je da jednom dođe baš Paunović...ali on čovek u ovu prljavštinu neće da dođe... i tako u nedogled.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top