Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.581
Локација
Brdo Banovo
E tako. Skoro da smo se vratili, pit stop kod negde :buhaha . Onokad se dogovoris s prijateljima u pola 4, posle dosta rakije. Krenes u osam.

Najbitnija pobeda, jedna manje. Manje utqkmica, manje oranica.
Rikardo se vratio, kao tim smo stucali ali na kraju uspeli. Nije bilo lako.
Ocekivao vise grobara, mozda sam se i istripovao. Mada, bilo je prilicno dobro.

Nazalost, ne stigoh da se javim kolegi @duxpfc , mada sam nosio njegov sal. Jedan od drazih poklona sa utakmica.

Nis, uz Krusevac uvek lepo gostovanje
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.277
Reaction score
7.081
Bravo momci, bravo Crno-Beli! Lijepa pobjeda, jako bitna, da se od starta zna ko kosi a ko vodu nosi. Idemo sad da gazimo dalje. Obecao sam sebi (a i vama) da izjave trenera necu komentarisati, niti me zanima ni struka ni uprava, na kraju sezone cu o tome, sad samo podrska momcima, da kidaju i deru, uz njih sam pa sta bude bice! Zao mi sto mali Milovanovic nije dobio barem nekoliko minuta, kad smo imali 0-2, ali hajd sad.
p.s jedna predivna slika sa stadiona, jedna od tribina sa Partizanovim navijacijma,
Mjesano roditelji sa djecom, djevojke i drugari i medju njima covjek nekih 40+ godina, obicna zastava u rukama sa grbom Partizana. Bas nekako lijep detalj i predivna slika tribine!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Bravo momci, jedna od najbitnijih pobeda za titulu i jedno od nejnezgodnijih gostovanja.

Uz dve pobede u derbiju 100% titula je naša (bilo bi +11 nezavisno o druhih rezultata).
Uz pobedu i nerešeno 90% (bilo bi +8).
Uz dva nerešena derbija, opet smo ozbiljni favoriti.

Naravno treba dobijati i ostal ekipe:
Do play-offa čekaju nas i gostovanja Spartaku, Radniku i Čukaričkom
a kući Radnički KG. Mladost, Napredak i TSC

U play-offu (po trenutnoj tabeli), gostovali bi Vojvodini, Proleteru i Radničkom Niš
a kući cigani, Čukarički, Napredak i Voždovac
Ovde može svakako doći do izmena

Napred Partizan do titule!
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI! i opet
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Drago mi je da je Pop dobro i da Urošević nastavlja da gasi sve koji sumnjaju u njega i kritikuju ga.

Poruka ekipi - pobijte se protiv Sparte i odigrajte pošteno. Manite me te priče da je "titula prioritet". Ne ukaže ti se prilika da igraš nokaut fazu u Evropi stalno.

Krckamo utakmicu po utakmicu. Ima da pokrckamo sve.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
845
Reaction score
2.950
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Lep dan danas u Nišu, puno Grobara na stadionu, moram da priznam dosta više nego što sam očekivao.Iznenadili su me i redovi za karte koji su bili nenormalni, samo dve blagajne su radile i sve je bilo baš sporo. Kao da hoće da nas manje ima.
Sad treba pojačati, svako ko može da ide na svakom stadionu bilo gde u Srbiji.
Posle Radničkog kući vrlo je bitno da nas u rupi bude što više, na bilo kojoj tribini od tri na koje idemo.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
630
Reaction score
2.054
Ima li neki kurčev sudija da izađe na teren i da kaže aj u kurac na ovome ne može da se igra. Tri nula za gosta a vi se i dalje izdrkavajte sa ovom livadom.
Može li se u nekom univerzumu to dogoditi
Ili mora da bude tri preloma na utakmici da neko nešto kaže.
Šta radi naš jebeni savez.... Ako uopšte nešto i rade u ovoj sns zemlji dembeliji.
Pa ovakvi tereni nisu bili tako šezdesetih , sedamdesetih godina nigde u staroj jugi.
Pa šta je ovo ljudi? Što su nam baš sve sjebali,sve,sve čoveče....
Ako uzmu još mandat neće ostati kamen na kamenu...
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.577
Reaction score
29.774
Локација
Novi Sad
Teren FKNS (Vojvodjanska liga Jug) na stadionu Detelinara u Novom Sadu je Park Princeva za ovu poljanu. Ali dobro, svinjac i jeste za svinje, mi smo dosli, zaklali koju je trebalo i teraj dalje.
Sad u Evropi nema nikakvog opustanja, mora pun gas u Ceskoj, na pobedu da se ide. Te izjave kao e prvenstvo samo nam je bitno je smesno i tuzno u isto vreme. Jesu placeni svi? Jesu trenirali? Spremni? Koji je problem onda?
Ima da gazite sve redom, nemojte da nas brukate!!!!

Hocemo pobedu u Ceskoj, a zatim da onaj lizač šupaka lalat dobije slom zivaca pored aut linije, da se krsti i levom i desnom, da pada na kolena, da ga izglaba dobro, da se upljulje i dobije jos koji tik.


E tako.
Sve na kurac, Partizan je sampion!!!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Dobro ljudi, sta ste navalili na te izjave, nismo djeca.
Do sad ste pricali da je demagog, da se uvlaci navijacima, da prica ono sto zele da cuju... Sad opet ne valja...

Pa naravno da nam je bitna utakmica sa Spartom i naravno da cemo tamo izaci sa najjacim sastavom. Ili neko od vas misli da necemo? Da ce Lazar, Menig, Natko, Zdjelar, Rikardo odmarati? Evo ja vam sad kazem da nece ni jedan... Mozda eventualno Lazar ako nije spreman.

Druga stvar, sta god trener pricao, svaki igrac koji pocne tu utakmicu ce biti dovoljno, ako ne i previse motivisan da je dobije i tu ovakve izjave trenera ne mogu odmoci, mogu samo pomoci da se ne izgori u tom motivu.
Ali nije bas lako motivisati igrace da 4-5 dana prije te Sparte izginu na onoj grbavici ili par dana poslije Sparte, protiv nekih novih mesara, pred 3 hiljade vjernih navijaca...

Cesto smo slusali price (a i nagledali se prakticnih primjera) kako su igraci mislima bili na nekoj narednoj, evropskoj, utakmici, pa ih je zato odvalio nekakav njivaligas i ove izjave su imale za cilj sprjecavanje tog scenarija...

Izvescemo najjaci sastav, oni koji izadju ce odigrati najbolje sto moguu ovom trenutku mogu i to je to, vidjecemo za sta je dovoljno.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top