Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Nisam pametan... kakvi su bili na jesen mr. Hajd a sad su dr. Dzekil. Ovo je bila i još uvek je jedinstvena šansa. Bicemo sutra egal. Još uvek nije sve izgubljeno.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.923
Lazar Pavlovic u prvoj postavi? Menig izlazi opet? Mozda da mu daju ispisnicu i dovedu neko top “Stanoje” pojacanje,na primer Mire Radovic? U pravim je godinama da nas pojaca.
To bi bilo to. A sta ima veze dal je 5 bodova ili 2 boda prednosti ili ni jedan bod prednosti,to je isto sve.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Došao je trener MAJSTOR rezultata.
Evo koje rezultate i NAPREDAK je doneo:
0 titula
0 kupova
0 pobeda u derbijima
0 igrača za prodaju

Istorijsko proleće protiv Flore i 10 preskupih rekreativo povratnika koji će nabiti još 5 miliona evra duga.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Висока концентрација неквалитета нам је дошла на наплату, а надао сам се да ћемо некако издржати до краја сезоне макар уз много среће.....али ето ни среће ни знања...... Имаш против себе клуб којег подржава власт и који има брдо сателита у лиги попут Напретка који ће да гину против тебе....и ти направиш овакву селекцију играча.... Једноставно ужасна селекција која је, па све и да смо највећи дужници на свету, морала бити боље одрађена. Станојевић ништа мање није крив за ову ситуацију од оних у управи, уредно је поделио заслуге заједно са њима за ово стање у ком се налазимо.
Сад добити све до краја закључно са дербијем у рупи....дај Боже али.....али....
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Za ovo posrnuće krivi su direktno uprava i trener, igrači su limitirani, mnogi od njih stigli do svetog dresa nedovoljno tehnički i taktički obučeni, plus igrači na rehabilitaciji u Partizanu (povratnici). A indirektno su krivi i navijači koji sve ovo nemo gledaju, čak i pružaju podršku treneru misleći da je on jedan od nas. Ne, gospodo, on je jedan od njih ..
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.408
Локација
JNA
Za 120 hiljada eura poginuse ljudi+ nasa impotentnost..dobismo ovo sto smo videli!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Moglo je i gore...
Prošle godine smo imali u ovo vreme dvocifren minus za ciganima.
Nije loše ni ovo.
Loše je samo što su navijači Partizana nepotrebno napravili pritisak treneru i igračima...
Možda to ostavi i mentalni problem igračima za narednu sezonu.
Uzdam se u odabir naše uprave i trenera da su ovo ipak igrači kojima je poznat ovakav pritisak.
Idemo crno-beli,nije gotovo.
Samo hrabro Stanoje,nemaš drugu opciju.
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
543
Reaction score
2.170
Локација
45
Је л' се гледа међусобни или гол разлика? Мислим до плеј офа.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Толико сам наде уложио у ову сезону ФК, јер смо ту имали једино шансу да освојимо титулу. И ништа, сад нас само Бог може извући. Плаче ми се, и од муке што вјероватно од титуле нема ништа, али више због стања у клубу. Какве пич..це сви скупа. Је.о им ја мајку свима. Баш тешке године за Партизан, јебено тешке у свим спортовима.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Da nisam propustio izjavu naseg trenera?
Da li mu je isto 5, 8 ili kurcina bodova viska.

Sns govna u upravi, trener izdajnik i saboter.

Vucicu i majku ti i decu jebem, pseto cigansko odvratno.

Kakva kurcobolja u glasu .

Istu je izjavu imao i posle derbija , ako ne i goru .

Parafraziracu : Izgubili smo , sta da radimo....
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Ovaj poraz ide najvise Stanoju na dusu, ne postoji opravdanje da Lazar Pavlovic pocne utakmicu, momak je mozda i najgori igrac kog sam ikad gledao u nasoj ekipi. Vadi Meniga na poluvremenu a ostavlja Markovica, pritom mu pored zivog Terzica na klupi ulazi Holender. Ako nista drugo, nece moci da jajari na derbiju vec ce morati da ide na pobedu. Samo da nam gamad ne pobegne na nedostiznu razliku do tad.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Došao je trener MAJSTOR rezultata.
Evo koje rezultate i NAPREDAK je doneo:
0 titula
0 kupova
0 pobeda u derbijima
0 igrača za prodaju

Istorijsko proleće protiv Flore i 10 preskupih rekreativo povratnika koji će nabiti još 5 miliona evra duga.

Amin, prijatelju @Nikola_G...
Uvek sam govorio da ozbiljni klubovi ne menjaju trenera u toku sezone, ali mi više nismo ozbiljan klub a ni ovaj nije trener nego saboter.
Ako ne želimo da postanemo filijala, a na pola puta smo, krajnje vreme je da se uozbiljimo.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Ako strvarno želite titulu (upućeno upravi) ili smete da je osvojite , uzmite milion evra (onaj koji niste hteli da potrošite u prelaznom roku ili pozajmite, dug 1 mil, manje više) i premirajte Metalac da otkine bodove ciganima.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Је л' се гледа међусобни или гол разлика? Мислим до плеј офа.
Međusobni, mada stanje u kojem se nalazimo imponuje da ćemo još negde kiksnuti (nadam se da grešim)

Jel manjak navijača kriv za to što nam Napredak trči kontre zadnjih 10 minuta i ne možemo da ih probijemo tri dana?
Morali smo ovo da dobijemo kako god znamo i umemo.

Rekao sam posle Šarlroa da je klub u najgorem stanju od Augsburga, ovo sad ide na sve gore. Imamo možda 5 igrača koji mogu da igraju ozbiljan fudbal negde, od kojih jedan ima 34 i sklon je povredama, drugi je levi bek koji nema zamenu, treći je špic od 30 godina koji ne razume koncept dodavanja, četvrti je Zdjelar koji gotovo izvesno ide na kraju sezone štagod da se desi i peti je Menig koji ne može da sklopi 60 minuta u kontinuitetu (koja je ovo utakmica zaredom da ga vadi tako rano?) Sve ovo ostalo ne bih komentarisao (uz izuzetak Jevtovića), katastrofalno sklopljen kolektiv koji na individualni kvalitet i veliku želju je uspevao da ostane prvi. A kad ovako ekipa fizički potone, ostaje nam ovo što smo gledali danas.

Ako sva jaja guraš u borbu za titulu po svaku cenu onda ovakve utakmice moraš da dobijaš.
Svi u klubu su kolektivno stvorili ovakvu situaciju i nek sami kušaju tu čorbu

Možda će se jednog dana stati s podelama i oriti "uprava napolje" celu utakmicu
Do tad ostaje 3. april
A posle
Nek nam je Bog u pomoći
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
430
Reaction score
2.792
Локација
Beograd
Čitam fudbalski deo foruma češće nego košarkaški i pre registracije godinama... Niisam bio sedam godina na JNA zbog jedne, da kažem, neprijatnosti koja se desila ljudima koji su bili sa mnom i meni na stadionu, i zarekao sam se da neću nikad više da dođem na JNA(od košarkaškog kluba me ne može ništa odvojiti)... toliko mi je žao i krivo za sve što se desilo u poslednjih 10 dana u PFC da sam veoma blizu odluke da posle više od sedam godina dođem na TSC, nekako mi se zguzvalo nešto u stomaku... jbg nije pošten da se radujemo, očekujemo i kritikujemo a da ne pomognemo nekako. Nekako sam anesteziran i sve prihvatam lagano kad je FK u pitanju, ali Fejenord i ovo danas me baš zabolelo. Fudbalski klub jeste okupiran najviše od svih sekcija, ali zato mi ga je nekako i najviše žao. Bože kad se setim Kežmana kad sam baš bio klinac- idol za mene takav više ne postoji(reinkarnirani Mance- tako ga je moj ćale zvao), pa posle Mateus trener i ludi Ćirković i "mlađahni" Taribo Vest, Goran Trobok(mašina jebena)... pa trio Ivić, Ilić, Ilijev...Vukić majstorčina! Pa magija Tošića i Ljajića... pa Lazar kad se pojavio i lomio kako je hteo koga je hteo... Moreira, Žuka Kleo...Dijaraaaaa! Danko Lazović, Jovetić pa Mitrović... pomisao na svakog od njih budi lepa sećanja... Nekako sam izgubio konekciju, bukvalno gledam ovo danas i kad nisam zaplakao, ej manje od 2000 ljudi na stadionu(svakom bih orden dao). Igrači ne vide strast, ne osećaju vetar u leđa, nemaju bezuslovnu podršku kao neke druge sekcije i znam da je njima najteže. Jbg ja ih volim kakvi god da su i doći ću ponovo, ne na jug, ali biću na stadionu, jbt ne možemo non stop da sve prihvatamo ko zombiji, bore se za titulu, a kad izađu na teren imaju osećaj ko da je trening. FKP je bolesnik na aparatima za održavanje života, a ja sam deo "porodice" koja mu je okrenula leđa, ma koji razlog za to bio, sad više nije opravdan.
Ne znam što sam ovo napisao, nekako sam imao potrebu.... što kaže Lane Gutović, ne može da škodi.
I vidimo se na istoku.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.795
Po cenu bana, nevezano za današnju utakmicu:

Napuši mi se kurca svaki igrač Partizana koji vrati loptu protivniku zato što se neko cigansko govno izležava. Decenijama glumimo gospodu, a jebe nas u našoj kući ko kako stigne. :banghead:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top